Kim Kardashian parodė naujagimio nuotrauką ir atskleidė jo vardą

Amerikos televizijos žvaigždė ir modelis Kim Kardashian nusprendė pasidalinti su gerbėjais pirmuoju savo jauniausio sūnaus, kuris gimė gegužės 10 d. Kūdikis, kuris yra tik 10 dienų, Kim įspaustas miegamojoje lovoje. Vaikas buvo vadinamas Psalmu. Mažasis Psalmas į vakarus tapo ketvirtuoju vaiku šeimoje Kim ir jos vyras reperis Kanye West.

Žvaigždžių pora iškelia penkerių metų dukterį Šiaurės, trejų metų sūnų Sentą ir pusantrų metų Čikagos dukrą.

Kim gimė pirmuosius du vaikus, tačiau antrasis nėštumas buvo labai sunkus, Kim pridėjo daugiau nei 20 kilogramų, ji turėjo daug komplikacijų, reikalaujančių nuolatinio buvimo medicinos priežiūroje.

Kim ir Kanye neprieštaravo idėjai, kad po to vaikai turėtų vaikų, bet jie nebenorėjo to daryti. 2018 m. Sausio mėn. Čikagos dukra gimė iš surogatinės motinos, o dabar sūnus Psalmas pagimdė surogatinę motiną.

Sunku pasakyti, ar Kim ir Vakarai sustos, jie patys žurnalistams daugiau apie tai pasakė nori didelės šeimos.

Vaikų auginimo būdai ne kartą sukėlė pyktį ir pasipiktinimą tarp tėvų visame pasaulyje - žvaigždės tėvai patenkina visus savo vaikų kaprizus ir poreikius, apsirengia tik firminiais drabužiais, perka papuošalus ir leidžia vaikams dėvėti papuošalus, skatina naudoti kosmetiką. Reaguodamas į kaltinimus, Kim ir West tik mesti rankas - jų vaikai turėtų turėti tik geriausius.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys