Kapitalas chokers: vyresnysis dukra Valeria Meladze atidarė savo verslą

Vyriausia dukra Valeria Meladze Inga atidarė savo verslą - ji tapo senu hobiu verslu. Mergaitė jau seniai mėgsta neįprastų papuošalų projektavimą ir gamybą. Inga pripažįsta, kad jau seniai norėjo tapti savo prekės ženklo savininku, bet neturėjo drąsos.

Jos sprendimas stumti savo draugus į magistratą. Merginos studijavo Londono ekonomikos mokykloje. Tiesa, patys draugai, baigusieji magistratūrą, pasirinko kitą karjerą, bet buvo pradėtas startas - naminiai papuošalai buvo pateikti komerciniais pagrindais.

Dabar Inga daro chokerius. Šie juvelyriniai transformatoriai yra dėvimi kaip apyrankės, kaklo papuošalai, diržai juosmens juostoje ir jie taip pat gali būti naudojami kaip plaukų kaklaraištis. Viena iš tokių Inga Meladze juostų kainuoja apie 2300 rublių.

Inga pati projektuoja, o jos draugai ir seserys jau puošia savo chokerius. Žvaigždžių Tėvas palaiko dukros iniciatyvą. Jis niekada netraukia vaikų karjeros, o ką daryti po mokyklos, kiekvienas vaikas turi teisę pats nuspręsti, svarbiausia, kad jo darbas būtų mylimas.

Inga parduoda savo papuošalus tik per internetą. Planai - prekybos vietų kūrimas realiame pasaulyje, nes noras išbandyti viską prieš perkant, sako Inga, yra normalu ir natūralu.

Meladze gerbėjai ir „Inga“ abonentai nėra taip optimistiški. Jie dažnai jie lygina savo chokerius su „BDSM-apykaklėmis“, pabrėždami, kad nėra nieko gražaus ir moteriško. Tačiau Ingu nėra gėdinga, ji planuoja išplėsti asortimentą.

Valerijus Meladzė turi penkis vaikus. Nuo pirmosios santuokos - trys dukterys, o antrasis - du sūnūs, iš kurių vienas gimė tuo metu, kai Valerijus dar buvo pirmojoje santuokoje. Meladze ir jo antroji žmona Albina Janabaeva bandė paslėpti santykius, bet po to, kai Albina pastojo su antruoju vaiku, ji tapo visiškai neįmanoma, ir Valerijus išsiskyrė nuo pirmosios žmonos ir vedė Dzhanabaevą.

Dukros buvo susirūpinusios dėl Papos išvykimo, bet palaipsniui viskas buvo gerai, dabar jie puikiai palaiko ryšius su tėvu.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys