Kunigaikštis Kate Middleton apsirengęs džinsais ir fotosesiją surengė bungee

Kembridžo kunigaikštis Kate Middleton vėl sužavėjo savo gerbėjus - ji davė neįprastą nuotraukų sesiją karališkosios šeimos nariui. 37-erių trijų vaikų motina ir princo Williamo žmona apsirengęs džinsais ir pakilo į bungee.

Šiame vaizde Kate dar nematė. Paprastai ji yra apsirengusi stilingomis suknelėmis, elegantiškomis skrybėlėmis. Bet šį kartą ji dėvėjo paprastus džinsus, marškinius ir šiurkščius nėrinius.

Nuotraukos buvo nufotografuotos kasmetinės gėlių parodos, kuri tradiciškai yra „Chelsea“, išvakarėse. Parodoje kunigaikštis pristatys savo sodą, vadinamą „Atgal į gamtą“. Ji ją sukūrė, šioje užduotyje jai padėjo geriausi kraštovaizdžio dizaineriai. Bungee - šio sodo dalis.

Be to, Kate pastatė medžio namą ir pasodino daugybę mėgstamų vėlyvosios princesės Diana, jos vyro motinos, gėlių. Yra žinoma, kad Diana dievina pamirštus.

Middleton, pripažintas vienu iš stilingiausių moterų pasaulyje, turi tris vaikus. Prince George yra 5 metai, princesė Šarlotė yra 4 metai, o jauniausias princas Luisas yra šiek tiek daugiau nei metų amžiaus, kūdikis gimė 2018 m.

Kartais žiniasklaidoje rodomi pranešimai. apie ketvirtąjį nėštumą Kate, tačiau iki šiol informacija nėra oficialiai patvirtinta. Labiausiai tikėtina, kad gandai buvo išprovokuoti ankstesniais kunigaikščio Williamo ir jo žmonos pareiškimais - kunigaikščių pora pakartotinai pabrėžė, kad norėtų pakelti mažiausiai penkis vaikus.

Prince William ir Kate Middleton puikios vestuvės vyko 2011 m., Visas pasaulis stebėjo santuokos transliaciją iš Vestminsterio abatijos Londone.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys