Aleksandras Vasiljevas priminė, koks stilius daro moteris trapias ir grakštus

„Mados sakinio“ moderatorius Aleksandras Vasiljevas vasarą kalbėjo apie moteris ir priminė, kad yra stilius, kuris niekada nebus pasenęs, o Padaro moterims grakštus ir trapus, nepaisant jų charakterio ir amžiaus.

Tai apie stilių Nauja išvaizda, kuris buvo paaukotas pasauliui pats Dioras. Tai yra sijonai, suknelės, su „plaukiojančiais“ grindimis, puikus. Kaip ryškus pavyzdys, rodantis, kad bet kokiame amžiuje galite būti gražus ir moteriškas, Vasilievas minėjo televizijos vedėją Eleną Malyshevą, kuri laikosi šio stiliaus.

Vasiljevas yra įsitikinęs, kad šis stilius padės padaryti trapią ir gražią merginą iš bet kokios stiprios ir stiprios moters, kurią visi norės apsaugoti ir saugoti.

Šį vasaros sezoną daugelis drabužių dizainerių vėl atkreipė dėmesį į „New Look“, pridedant kažką naujo, savo. Jei lėšos neleidžia pirkti daiktų iš dizainerių, nieko baisaus - nemirtingas stilius, kurį pasiūlė Dioras, yra gražus lengva padaryti su savo rankomis. Dress New Look nėra sunku siūti ar užsakyti studijoje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys