66-metų Veronica Castro buvo sužavėta plastinės chirurgijos - dabar gerbėjai nustojo ją pripažinti

Meksikos aktorė Veronica Castro, 66 metų amžiaus, buvo taip sužavėta plastine chirurgija nustojo pripažinti net ištikimiausius gerbėjus.

Plastinės operacijos, kurių 90-ųjų dešimtmečių serijų žvaigždė buvo kelios dešimtys, buvo akivaizdžiai sėkmingos. Rezultatas viršija visus lūkesčius. Šiandien Veronica neliko raukšlių. Tačiau, pasak gerbėjų, atrodo labai keista ir net bauginantis nenatūralus.

Moterio noras atrodyti savo jaunystėje yra gana suprantama, daugelis Veronikos gerbėjų iš viso pasaulio sako, bet jums reikia gerbti savo amžių, o ne stengtis „priversti savo prigimtį“.

Veronica Castro iš Meksikos buvo tarsi gimtoji TSRS - kasdien milijonai žmonių didelėje šalyje laukė jos TV ekrane. Serijos, kuriose ji pažymėjo, buvo jos mėgstamos televizijos laidos - „The Rich Weep“, „Wild Rose“. Pradėjus naują tūkstantmetį, apie aktorę buvo mažai žinoma. Ji pagimdė du sūnus, pakėlė juos vieni, niekada nesusituokė, nepaisant to, kad jos asmeninį gyvenimą visada plačiai aptarė žurnalistai.

Ir jos realus gyvenimas nebuvo labai skirtingas nuo serijinio: vyriausias sūnus krikščionis su moterimi susitiko su motina, o Veronika su savo dukra išmoko tik iš laikraščių. Jaunesnysis sūnus Veronica policija buvo keletą kartų sulaikytas, jis įtariamas narkotikų vartojimu.

Vis dėlto Veronika lieka viena gražiausių Meksikos ir pasaulio moterų. Ji dažnai kviečiama į šou, televizijos programose ji ir toliau veikia reklamoje. Ir pastaraisiais metais, ne šiek tiek nuvertė jo išvaizdos palaikymas, nes dabar ji buvo nukentėjusi nuo kritikos užtvankos.

jo jaunystėje
dabar
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys