Nagų plėtiniai

Ar nagų išplėtimas yra žalingas ar naudingas?

Ar nagų išplėtimas yra žalingas ar naudingas?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Sukuriami pliusai
 2. Suvart
 3. Bendrieji mitai
 4. Profesionalūs patarimai

Manikiūro paslaugos mūsų šalyje kasmet tampa vis populiaresnės tarp moterų. Remiantis rinkos tyrimų duomenimis, moteris vidutiniškai išleidžia 5000 rublių per metus, kad jos nagai būtų tvarkingi ir išlaikomi reprezentatyvioje valstybėje. Ir tai tik apatinė rodiklių riba. Nagų salonų paslaugų sąrašas yra labai įvairus, tačiau nagų pratęsimas laikomas pelningiausia procedūra. Bet koks šiuolaikinis salonas yra neįsivaizduojamas, nesuteikiant šios paslaugos, nes klientai turi didelę paklausą.

Sukuriami pliusai

Gražios ir gerai prižiūrimos rankos tapo tokiu pačiu poreikiu kaip ir reguliariai šukuosena ir apsilankymas kosmetologe. Rankos yra bet kurios moters vizitinė kortelė, ir norėdamos atrodyti taip gerai, kaip ir kiti, žmonės nori išleisti pinigus. Idėja sukurti dirbtinius polimerinius nagus atėjo pas mus iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kur ši technika buvo sėkmingai praktikuojama, prieš 50 metų tvirtai įžengus į kasdienį gyvenimą. Daug lengviau rūpintis dirbtiniais nagais, o moterims, kurių nagų plokštelė nėra tobula, arba kai plonos ir silpnos nagai negali būti auginami iki optimalaus dydžio, pailginimas yra tiesiog sidabro kulka.

Pažymėtina, kad šiuo metu vyrai, kurie savo išvaizdą laiko savo įvaizdžiu, profesija ar statusu, pradėjo kreiptis į nagų modeliavimo paslaugas.

Dirbtinio nagų modeliavimo procedūra turi daug neabejotinų teigiamų savybių. Apsvarstykite išsamiau, kas yra ši nauda:

 • polimerinių medžiagų naudojimas leidžia padidinti natūralaus nago ilgį, žymiai sustiprindamas pačią nagų plokštelę;
 • Naudojant tam tikrus metodus galima ištaisyti nago formą, jei yra paveldimų defektų ar trauminių pasekmių, ir neįmanoma jų taisyti kitu būdu;
 • idealiai atlikta pratęsimo procedūra netgi padeda vizualiai reguliuoti pirštų formą ir ilgį;
 • skaldytų ir įkandusių nagų problema radikaliai išspręsta, be to, dirbtiniai nagai atbaido jų savininką nuo priklausomybės, nes norite pasigrožėti gražiai įvykdytomis nagais, o ne juos sudeginti;
 • polimeriniai nagai padeda daugeliui moterų atsikratyti kompleksų, kurie dažnai būna susiję su bjauriais nagais;
 • Kartais dirbtinis nagas atlieka tam tikro implanto vaidmenį, jei nagai yra didelė žala, kai užtrunka ilgai, kol jis auga ir nesukelia skausmo.

Grožio pramonė yra priversta gimdyti nagus iš polimerinių medžiagų į stomatologus. Bandymų ir klaidų metodu manikiūro meistrai padarė išvadą, kad akrilo pagrindu pagamintos dantų medžiagos geriausiai tinka nagų modeliavimui. Pirmieji vaistai, skirti plieno akrilo milteliams ir skysčiui polimerizuoti. Šiandien, be akrilo, nagų plokštės modeliavimui naudojamas specialus gelis, šelakas ir stiklo pluoštas. Kiekviena medžiaga pasižymi savomis savybėmis, ne tik taikant taikymo būdą, bet ir pagal galutinio rezultato savybes.

Aiškiai neįmanoma nustatyti, kuri medžiaga yra geresnė. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų. Pavyzdžiui, akrilo nagai jų kūrimo metu reikalauja daugiau laiko ir meistro įgūdžių, tačiau darbo metu turėsite ištverti nemalonų polimerizuojančio skysčio kvapą.Gelis padidina nagų savybes - polimerizacija šioje medžiagoje vyksta ultravioletinių spindulių įtakoje, ir jums nepatirs nemalonių kvapų.

Tačiau, pašalinant tokius nagus, tirpikliai naudojami dideliais kiekiais, ir čia jūs negalite be kvapų.

Suvart

Nagų plokštelės išplėtimo procedūra, be savo nuopelnų, turi tam tikrų trūkumų, kurių, žinoma, prieš priimdami sprendimą, turite žinoti, kad toks manipuliavimas būtų atliekamas pats arba susilaikytų nuo jo. Dažniausiai rūpesčiai kyla ne dėl polimerinių medžiagų kaltės, bet dėl ​​nepakankamos kvalifikacijos amatininkų, kurie atlieka statybą. Darbo metu kapitonas turi atsižvelgti į daugelį niuansų, todėl jam reikia atlikti specializuotą mokymą, kad jis nežalotų kliento.

Žinoma, profesionalas savo kokybiškam darbui paprašys kokybiško darbo, ir gali būti, kad jo tarifai bus daug didesni nei savarankiškai mokomi meistrai. Bet, kaip žinote, vargšas du kartus moka ir veda savo nagus, tikėdamasis sutaupyti.

Jei nesilaikoma prailginimo ir prastos kokybės polimerinių medžiagų naudojimo, pasekmės po žemos kokybės procedūros gali būti labai skirtingos. Mes išvardijame labiausiai paplitusius.

 • Nagų plokštės infekcija. Laisvas polimero tepimas prie nagų plokštės palieka nedidelį tarpą, kur rankų plovimo metu susidaro drėgmė ir nešvarumai. Kartais pasitaiko, kad nagų plokštelė yra užmiršta prieš dezinfekuojant polimerines medžiagas. Visos šios priežastys yra nusikalstamos reprodukcijos priežastys dirbtiniu bakterijų ir dumblių padengimu. Išoriškai ši situacija pasireiškia žalių arba juodų dėmių atsiradimu po sukauptu nagų.
 • Nagų plokštės retinimas ar sužalojimas. Prieš naudojant dirbtinį polimerinį mišinį, nagai turėtų būti šiek tiek poliruoti, kad pašalintų riebalų perteklių ir išlygintų paviršių. Atliekant taisomąjį darbą, dažnai reikia mažinti polimerinių medžiagų liekanas. Jei jį pernelyg didina, nagų plokštę galima skiesti, ji taps minkšta ir plona, ​​kaip popierius. Kartais savarankiškai mokomi meistrai gali nuplėšti dirbtinį nagą žnyplėmis, pašalindami nagų plokštės sluoksnį. Jūs nesijausite skausmo, bet jūsų nagai bus pastebimai plonesni ir minkštesni.

Nenaudinga naudoti ploną plokštelę, nes nebus jokios stiprios sąsajos su naglu ir garantuojamas dezaminavimas.

 • Sužalojimas, turintis pernelyg ilgą nagą. Jei nagų dugno dydžio ir dirbtinio nago ilgio santykis yra neteisingas, jūs galite gauti labai didelę žalą dėl gilaus pertraukos nagų plokštelėje dėvėdami polimerinius nagus. Jei vadinamasis laisvas nago kraštas yra per ilgas, tai nežymiausiu neatsargumu nulaužs dalį nagų plokštės iš priešingos pusės. Yra atvejų, kai jūsų nagai nupeštas iš nagų lovos. Tai yra labai skausminga žala, nes asmuo turi nervų galus po nagų plokšte.
 • Nuplauti nagai. Dažnai, siekiant supaprastinti polimerinių medžiagų pašalinimo iš nago procedūrą, manikiūro verslo meistrai naudoja elektrines mašinas su įvairiais purkštukais vadinamojo pjaustytuvo pavidalu. Pjaustydamas medžiagą, kapitonas gali sugadinti jūsų gyvą nagą, pjaustydamas ant jos skersinę vagą. Tai vyksta gana greitai, nes pjaustytuvas per vieną leidimą pašalina daug daugiau nei vieną failą. Be to, naudojant šią procedūrą, dėl trinties nagų plokštelė labai greitai įkaista, todėl galite jausti skausmą. Tokiu būdu pažeisti nagai ilgą laiką atsigauna, jie linkę įtrūkti ir įtrūkti, o skersiniai grioveliai pratęsimo metu sukels medžiagas, o tai labai žalinga gyvam nagui.
 • Trauminiai odelės pažeidimai. Rengiantis pratęsimo procedūrai, kapitonas turi apdoroti jūsų odeles. Dažniausiai jis pašalinamas pjaustant specialiu pincetu. Sužalojimai labai tikėtina.

Be to, jūs turite būti tikri, kad kapitonas naudoja sterilius įrankius, nes priešingu atveju hepatito ar ŽIV infekcija gali tapti realybe.

 • Alerginiai pasireiškimai. Tokie rūpesčiai gali atsitikti tuo atveju, kai kapitonas pradeda maišyti gaminius, skirtus įvairių gamintojų modeliavimui, savavališkai pradeda keisti vaistų proporcijas ir nuoseklumą arba pažeidžia darbo technologiją. Pavyzdžiui, yra taisyklė - nelieskite odos ir odelių cheminių sudedamųjų dalių, nes tai gali sukelti epidermio dirginimą ar net cheminį nudegimą.

Šiuos trūkumus galima išvengti, jei atliksite darbą kokybiškai, nepažeidžiant medžiagų naudojimo technologijos. Paprastai bėdos dažniausiai pasireiškia tarp savarankiškai mokomų meistrų, kurie dirba namuose iš savęs ar kliento.

Salone toks kliento sveikatos ignoravimas gali kainuoti visos įmonės reputaciją, todėl sudaromos visos sąlygos saugiam procedūros vykdymui.

Bendrieji mitai

Nuo nagų modeliavimo paslaugų atsiradimo su polimerinėmis medžiagomis pasirodė šalininkai ir priešininkai. Aplink šią temą išsivystė įvairūs mitai ir hipotezės apie tai, kaip kenksminga yra kūno sveikatai naudoti dirbtines chemines medžiagas. Polimerinių medžiagų gamintojai pateikia mokslinius paaiškinimus ir komentuoja tiesą bei spekuliaciją.

 • Polimerinės medžiagos modeliavimui sugadina jų nagų plokšteles - tokios išvados dažnai girdimos iš laikinojo burnos. Šia proga kalbėjo Amerikos chemikas Shun Douglas, mokslinio darbo autorius „Nagų ir cheminių produktų struktūra“. Jis rašo, kad ne modeliavimo medžiagos sugadina natūralius nagus, bet meistrus. Ir sunku nesutikti. Taip atsitinka, kad klientai nesiskiria modeliavimu su polimerais nuo įprastų plastikinių antgalių klijų, kuriuos galima įsigyti mažos kokybės kosmetikos prekystalyje. Patarimai gali būti spalvoti, su brėžiniais, prie jų turi būti pritvirtintas klijų vamzdelis. Klijai blogai klijuoja, bet gerai pažeidžia nagų plokštelę. Kartais, norėdami tvirtai priklijuoti antgalius, jie naudoja universalų klijų laikymą, kuris klijuoja viską - nuo popieriaus iki metalo.

Tokio kūrybiškumo rezultatai yra šokiruojantys - nagų plokštelę galima tiesiog sudeginti. Ir, žinoma, kaltinami tie, kurie išrado statybą su polimerais, kurie nepateikė informacijos apie tai, kas buvo procedūra ir kodėl jie negali būti pakartotinai pakartojami savo virtuvėje.

 • Polimero išplėtimo medžiagos sukelia onkologiją - šis mitas buvo nugriautas 70-aisiais JAV. Kaip jau minėta, nagų modeliavimo polimerų protėviai buvo stomatologijoje naudojamos medžiagos. Laikui bėgant, juos pakeitė daugiau plastikinių gaminių, nes tie, kurie buvo pateikti padavimui, buvo pernelyg sunkūs ir nulaužė nagus. Tačiau šių medžiagų pagrindas yra tas pats. Sutinku, kad odontologų naudojamos medžiagos praėjo šimtus bandymų ir tyrimų, patvirtinančių jų nekaltumą onkologijai.
 • Nėščios moterys neturėtų liestis su polimerinėmis medžiagomis. Dar kartą grįžkime prie JAV Douglaso Shuno tyrimo. Remiantis tyrimų duomenimis, nustatyta, kad polimerai nėra kenksmingesni nei įprastiniai nagų lakai. Ir nors jose yra toluolo ir formaldehido komponentų, kurie yra kenksmingi vaisiui, jų kiekis yra toks labai mažas dozes, kad nėra pavojaus nei motinai, nei vaikui.Žinoma, kapitonas (ypač jei klientas yra nėščia) procedūros metu turi atitikti sanitarinius ir higienos standartus - plauti rankas, nevalgyti darbo vietoje, uždaryti konteinerių dangtelius su chemikalais.

Vienintelis niuansas nėštumo metu gali būti tai, kad dėl organizmo hormoninių savybių nagų plokštelės drėgmė gali padidėti ir polimero sukibimas sumažės - nagai gali nelikti gerai.

 • Polimerinių medžiagų dulkės yra žalingos - tai yra nuomonė. Profesionalai teigia, kad nagai sukuriami su šepečiu, o ne nagų pavidalu. Kuo aukštesnis įgūdžių ir profesionalumas, tuo mažiau jūs turite pamatyti ir gauti dulkių. Dulkių įkvėpimas yra kenksmingas mūsų plaučiams, todėl būtina taikyti atsargumo priemones - dėvėti respiratorių ir laiku išvalyti savo darbo vietą.

Prieš nuspręskite sau klausimą apie nagus, pasikonsultuokite su meistrais, paklauskite visų savo rūpesčių. Geriau gauti informaciją iš profesionalaus šaltinio, nei manyti, kad gandai ir spekuliacijos.

Profesionalūs patarimai

Jei tapsite išplėstų nagų savininku, turite prisiminti juos atidžiai gydyti, kad jie nekiltų jums sužalojimo šaltinio. Dirbtiniams nagams nereikia jokios ypatingos priežiūros, bet jūsų rankų odai reikia. Profesionalai pataria suminkštinti pirštų odą ir odelės plotą trinadami specialias alyvas ar grietinėlę. Tai turėtų būti daroma kasdien, o procedūra trunka tik 1-2 minutes.

Po 3-4 savaičių jums reikės pataisyti. Kategoriškai nerekomenduojama pataisyti ar pašalinti nagų. Ir jei turite atskirą medžiagą ar suskirstymą, turite kuo greičiau patekti į kapitoną, kad pašalintumėte šią problemą, nes tai gali sukelti rimtesnių pasekmių.

Jei nagų plėtinys yra kenksmingas, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys