Nagų plėtiniai

Ar galiu auginti nagus nėštumo metu ir kokie yra apribojimai?

Ar galiu auginti nagus nėštumo metu ir kokie yra apribojimai?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Procedūros ypatybės
  2. Kontraindikacijos
  3. Rekomendacijos

Nagų pratęsimas pastaraisiais metais tapo gana pažįstama procedūra. Daugelis moterų naudojasi įvairiais būdais pailginti savo briaunos, todėl jie jaučiasi labiau pasitikintys. Šis straipsnis padės jums suprasti, ar galima padidinti nagus nėštumo metu ir kokie yra šios procedūros apribojimai.

Procedūros ypatybės

Yra keletas būdų, kaip pailginti nagus. Taigi, galite padaryti juos ilgiau, naudodami gelį arba akrilą. Šios medžiagos dažniausiai naudojamos nagų prailginimui.

Pratęsimo metodo pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Ir yra ir vienos, ir kitos galimybės plėtoti nagus. Statybininkai nurodo, kad jei moteris nusprendžia atlikti tokią procedūrą su gelu, vėliau, kaip taisyklė, tik ją naudoja, tas pats pasakytina ir apie akrilą.

Savo ruožtu nagų pailginimo procedūra naudojant akrilą arba gelį yra gana saugi. Žinoma, šiose medžiagose yra komponentų, galinčių paveikti organizmą, tačiau jų koncentracija yra gana maža.

Minuso pratęsimo procedūra yra pagarsėjęs žmogaus veiksnys. Jei nagų išplėtimą atlieka nekvalifikuotas meistras, gali atsirasti papildomų nemalonių pasekmių. Pavyzdžiui, galite „pagauti“ grybelinę infekciją. Ši komplikacija yra įmanoma, jei nekvalifikuotas manikiūro specialistas procedūros metu naudoja nepakankamai dezinfekuotus instrumentus.

Netinkamų medžiagų naudojimas yra dar viena priežastis, dėl kurios gali atsirasti nepageidaujamų simptomų. Pavyzdžiui, jei nagai pailgėja naudojant gelį, kuriame yra toksiškų komponentų, gali kilti problemų dėl stipraus nagų plokščių sluoksnio.

Kai kurios medžiagos gali būti net toksiškos. Įkvėpus jų garus kenkia organizmas. Tokie atvejai yra labai reti ir paprastai aptinkami, jei manikiūro specialistas sukuria žemos kokybės medžiagas su saugumo pažeidimais.

Moteris visada nori būti gerai prižiūrima, o nėštumo laikotarpis nėra išimtis. Daugelis moterų, net „įdomioje padėtyje“, atidžiai stebi save. Tuo pat metu jie ypatingą dėmesį skiria jų nagams. Tačiau nėštumo metu reikia įvertinti ir galimą kosmetikos procedūrų žalą, nes per šį laikotarpį motina yra atsakinga ne tik už save, bet ir už kūdikį, kuris auga skrandyje.

Yra tiek daug prietarų ir įvairių liaudies ženklų, kurie riboja daugelio veido, kūno ir plaukų gydymą, tačiau gydytojai pataria ne juos aklai sekti. Daugelis jų yra tiesiog toli.

Be abejo, nėščios moterys, norinčios išsiaiškinti nagų pratęsimo galimybę, norėtų sužinoti specialistų atsakymą. Gydytojai pažymi, kad neįmanoma pateikti bendrų rekomendacijų. Kiekvienu atveju reikia įvertinti moters bendrąją būklę ir tik tada nustatyti nagų pratęsimo galimybę.

Kontraindikacijos

Pirmaisiais nėštumo trimestrais nagų pailginimo procedūra turėtų būti atsisakyta. Šiuo metu ekspertai rekomenduoja iš esmės pašalinti bet kokių cheminių medžiagų naudojimą.Net ir daugelis vaistų per pirmąjį trimestrą yra draudžiami. Tokie apribojimai nustatomi atsitiktinai. Per šį laikotarpį mažame embrione, esančiame motinos gimdoje, pradeda aktyviai veikti vidiniai organai ir sistemos.

Poveikis cheminėms medžiagoms gali paveikti šį procesą. Žinoma, neįmanoma pašalinti akrilo ir gelio toksiškų komponentų. Ypač jei pastato nestandartinė medžiaga.

Štai kodėl, siekiant išvengti rimtų problemų ateityje, pirmuosius nėštumo mėnesius gydytojai rekomenduoja nutraukti nagų pailginimo procedūrą.

Taip pat reikėtų atsisakyti moterų, kurios yra alergiškos statyboms naudojamoms medžiagoms. Šiuo atveju neįmanoma pratęsti medetkų ne tik nėštumo metu, bet ir bet kuriuo kitu laiku. Alergiją sukeliančių medžiagų naudojimas gali sukelti nepageidaujamų simptomų.

Akrilo kaupimasis gali atsirasti, kai atsiranda specifinis kvapas. Jis turi produktą, kuris naudojamas šioje nagų plokštelių pailginimo procedūroje. Moterys, kenčiančios nuo patologijų, kurias lydi bronchų obstrukcinis komponentas, toks nagų prailginimo metodas turėtų būti atsisakytas. Tokia procedūra gali sukelti astmą ir kvėpavimo slopinimą.

Rekomendacijos

Nėščios moterys, norinčios atlikti nagų pratęsimą, būtinai prisiminkite apie atsargumo priemones. Jei laukianti motina vis dar nusprendžia, kad nori padidinti savo nagus, ji turėtų pasverti privalumus ir trūkumus.

  • Nagų pratęsimą gali atlikti tik kvalifikuotas meistras. Jei manikiūro specialistas procedūros metu pažeidžia saugos taisykles, tai gali sukelti infekciją, ir tai tikrai labai žalinga.
  • Manikiūro metu intensyviai apdorojamos ne tik nagų plokštės, bet ir juos supančio odelės. Atsargus judėjimas su manikiūro įrankiu gali sukelti odos traumą.

Patogeninių mikrobų patekimas į žaizdą yra pavojingas dėl jo infekcijos. Tai turėtų būti tikri, kad prisiminsite, o ne pasitikite savo sveikata žemos kvalifikacijos specialistais.

  • Daugelis manikiūrininkų nerekomenduoja savo klientams nėštumo metu pailginti nagų akrilo ar gelio. Yra daug pastabų, rodančių, kad nėštumo metu atlikto manikiūro nešiojimas nėra labai patvarus. Manikiūrininkai atkreipia dėmesį, kad dažnai atsiranda medžiagos iš nagų plokštelių ir jų pažeidimai. Tai paaiškina tai, kad būsimosios motinos organizme atsiranda daug hormoninių pokyčių, kurie taip pat turi įtakos nagų būklei.
  • Rekomenduojama didinti nagus manikiūro kambariuose arba grožio salonuose, kuriuose gera ventiliacija. Taigi, jei oras patalpoje praktiškai nepradeda cirkuliuoti, palaipsniui susikaupia kenksmingi garai iš medžiagų, naudojamų statybai. Tai labiau tikėtina, kad padidins garų ir, kai kuriais atvejais, netgi mažiausių dalelių kvėpavimo takuose riziką.

Jei vėdinimas veikia gerai, tokiu atveju galima pamiršti tokias neigiamas pasekmes.

Apie nėštumo ir nagų plėtinius žr.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys