Manikiūras

„Trind“ savybės ir naudojimas nagų stiprinimui

„Trind“ savybės ir naudojimas nagų stiprinimui

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Prekės ženklo produktai
 3. Kaip naudotis?
 4. Spalvų paletė
 5. Apžvalgos

Šiandien moterys neriboja galimybės pasirinkti įspūdingą manikiūrą. Dizainas gali būti visiškai nieko, nuo klasikinio iki avangardo. Tačiau nepakanka tik papuošti moteriškus nagus. Jiems taip pat reikia tinkamos priežiūros, be kurios jie gali prarasti savo natūralų blizgesį ir pradėti sulaužyti. Šiandien atidžiau pažvelgsime į efektyvius „Trind“ atkuriamuosius produktus ir sužinosime, kokie jų bruožai yra.

Kas tai?

Prieš pradėdami išsamiai susipažinti su „Trind“ produktais, turėtumėte suprasti, kas tai yra.

„Trind“ yra gerai žinomas prekinis ženklas iš Olandijos ir siūlo vartotojams galimybę rinktis labai efektyvias rankų ir nagų priežiūros produktų serijas.

Tai apima:

 • odelių šalinimo priemonės;
 • tvirtinimo skysčiai nagų plokštelei;
 • daugiaspalviai nagų lakai;
 • lakai pašalinti naudojami skysčiai;
 • efektyvūs rankų kremai;
 • skiedikliai;
 • nagų plokštelės.

Parduotuvėse populiarūs „Trind“ produktai gali būti įsigyti tiek individualiai, tiek visai. Jei perkate pilną šių firminių produktų rinkinį, galite greitai išspręsti daug problemų, nepanaudodami per daug pinigų.

Prekės ženklo produktai

Olandijos prekės ženklo „Trind“ produktai šiandien yra labai populiarūs. Jis pasižymi aukštu efektyvumu ir paprastu valdymu. Be to, daugelyje parduotuvių galima rasti nagų ir rankų priežiūros produktus iš šio prekės ženklo - jums nereikės jų ieškoti visame mieste. Susipažinkime su kai kuriomis šio prekės ženklo produktų savybėmis populiariausių priemonių pavyzdžiu.

„Trind“ nagų remontas

„Trind Nail Repair“ yra laikomas vienu iš populiariausių Olandijos kompanijos produktų. Tai labai paklausa ir renka tik entuziastingus klientų atsiliepimus. Pagrindiniai šio produkto privalumai - mados moterys:

 • estetinė išvaizda;
 • turi gydomąjį poveikį;
 • atitiktį gamintojo deklaruotoms savybėms;
 • gebėjimas išspręsti nagų plokščių stratifikacijos problemą;
 • nagų augimo pagreitis.

Daugelis ponios teigia, kad naudojant šį įrankį jie sugebėjo grąžinti savo natūralų patrauklumą savo nagams, net jei jie anksčiau pasinaudojo statybomis. Pakanka, kad „Trind“ nagų taisymas būtų taikomas pusantrų mėnesių, kad pasiektumėte pakankamai stiprią ir sveiką nagų plokštelę. Tokiomis sąlygomis plokštės ne tik stiprina ir auga greičiau, bet ir gauna sveikesnę ir natūralesnę spalvą be geltonumo ar paraudimo.

Nors formaldehidas yra Trind Nail Repair, šis įrankis neužkerta kelio vartotojams. Olandijos gamintojas neslepia, kad šis produktas turi nurodytą elementą, sąžiningai jį pažymėdamas ant dėžutės, kurioje parduodamas pats lakas. Be to, gairėse dėl kompozicijos naudojimo pateikiamos visos jo naudojimo taisyklės, kad nebūtų pakenkta jų sveikatai.

Jei laikotės visų lako naudojimo instrukcijose nurodytų taisyklių, tai neabejotinai nesukels jokios žalos. Tokiomis sąlygomis nuodų sudėtis yra nerealu. Verta pažymėti, kad formaldehidas yra prieinamas daugelyje nagų lakštų ir kompozicijų, bet ne kiekvienas gamintojas tai sąžiningai kalba.

Tačiau „Trind Nail Repair“ produktai turi vieną trūkumą - jie turi viršutinį dangtelį, kurio viršūnė yra be reikalo. Tačiau vis dar pagal šį dangtelį yra nedidelis švarus šepetys, su kuriuo lakas yra lengvai ir vientisai naudojamas.

„Trind Nail Repair“ gaminių atspalvis skiriasi tuo, kad jis yra pakankamai prisotintas kartu su tinkama apdailos danga. Šis įrankis perkeliamas į nagų plokštę be tempimo poveikio. „Grabs“ Trind Nail Remontas nagais per trumpiausią įmanomą laiką. Vienintelis trūkumas, su kuriuo galite susidurti, yra juostų buvimas. Norėdami išspręsti šią problemą, gamintojas rekomenduoja taikyti plonesnį lako sluoksnį. Būtina ją taikyti greitai. Tik po to, kai pirmasis sluoksnis išdžius, gali būti naudojamas antrasis sluoksnis.

Siekiant, kad vaistas būtų gydomas moteriškų nagų poveikiu, rekomenduojama jį naudoti per dvi savaites.

Šiuo tikslu kasdien būtina padengti plonu sluoksniu švarią ir sausą nagų plokštelę. Prieš tęsiant tokias procedūras, anksčiau dengtą dangą reikės atidžiai pašalinti. Po dviejų savaičių lakas gali būti naudojamas kaip pagrindas skirtingoms dekoratyvinėms dangoms arba numatytai paskirčiai, bet su „pertraukomis“ kojoje.

Pasak vartotojų, teigiamas „Trind Nail Repair“ naudojimo poveikis pastebimas po kelių dienų naudojimo. Po dviejų savaičių nagai visiškai sustoja, tampa daug stipresni. Bet jums reikia nepamiršti, kad šis kosmetikos gaminys gali išdžiūti odeles, todėl perkant jį taip pat turite atsargų ant specialaus drėkintuvo ar aliejaus.

Nerekomenduojama naudoti šios priemonės žmonėms, sergantiems įvairiomis alerginėmis reakcijomis ar astma. Jei mes kalbame apie papildomus Trind nagų remonto trūkumus, galite pastebėti, kad jos gana greitai sutirštės ir gana didelės lako kainos.

Kaip naudotis?

Rekomenduojama naudoti populiarius įrankius iš didelės „Trind Nail Repair“ linijos, remiantis šiomis paprastomis taisyklėmis.

 • Prieš pradedant naudoti „Trind Nail Repair“ programą, buteliuką reikia kruopščiai pakratyti. Baigę darbą su kompozicija, sandariai uždarykite indą ir pašalinkite perteklius iš kraštų.
 • Tokių labai veiksmingų preparatų naudojimas turėtų būti kasdien. Vinys turi būti pritaikytas nagų remontui. Tokių procedūrų metu stenkitės nelieskite odelių. Prieš tai medetkė turi būti kruopščiai nuvalyta ir nudruskinta. Prieš naudojimą plokštės turi būti sausos.
 • Nagų plokšteles patartina padengti keliais sluoksniais Trind stiprinimo kompozicijomis. Tačiau nepamirškite, kad kiekvienas naujas sluoksnis gali būti naudojamas tik po to, kai ankstesnis išdžiūsta iki galo.
 • Naudojant „Trind Nail Repair“, kad kitą dieną atsigautumėte nagus, senas lakas turi būti pašalintas iš nago, o tada naudojamas naujas gaminio sluoksnis.
 • Norint pasiekti labiausiai pastebimą efektą, reikės bent dviejų savaičių iš eilės naudoti nurodytą prekės ženklo sprendimą. Žinoma, daug kas priklauso nuo to, kokį rezultatą norite matyti gale, taip pat nuo pačios nagų plokštelių būklės.
 • Spalvos stiprinimas gydymo metu nebūtinas.
 • Prieš pradėdami naudoti naują „Trind Nail Repair“ sluoksnį, reikės išvalyti nagus naudodami specializuotą „Trind Nail Polish Remover“ kompoziciją.
 • Baigus gydymo kursą, profilaktikos tikslams leidžiama taikyti ne tik vieną kartą per 7 dienas, bet ir įmonės sudėtį.

Spalvų paletė

Olandų prekės ženklo asortimente yra ne tik sveiki, bet ir dekoratyviniai lakai, pateikti skirtingomis spalvomis. Populiariausios ir dažniausiai pasitaikančios kompozicijos yra rožinės, perlinės, grietinėlės ir alyvinės. Be to, klientai gali patys pasirinkti įrankį su blizgančiu ar matiniu efektu. „Trind Nail Repair“ produktų arsenale yra daugiau nei 60 skirtingų skalių: nuo labai švelnus ir pastelinis iki ryškus ir drąsus. Tiesa, kai kurios mergaitės teigia, kad kompozicijos gali būti išdėstytos ne pernelyg sklandžiai, o tai neigiamai veikia manikiūro išvaizdą.Štai kodėl taip svarbu atsižvelgti į pasirinktų priemonių tekstūrą ir struktūrą.

Apžvalgos

„Trind“ produktai mūsų laikais yra neįtikėtinai populiarūs, nes turi patrauklią išvaizdą ir aukštą efektyvumą. Be to, Olandijos prekės ženklas pasižymi turtingu dekoratyvinių ir medicininių kompozicijų asortimentu, kurį sudaro tiek brangios, tiek biudžeto kopijos. Daugelis klientų renkasi „Trind“ produktus, nes jie turi daug privalumų. Apsvarstykite, ką tiksliai „Trind“ lako nauda iš modernios mados ženklo patys patys:

 • prekės ženklo įrankiai pastebimai ir greitai sustiprina nagų plokšteles;
 • užkirsti kelią nagų stratifikacijai ir pagreitinti jų augimą;
 • Trind lakai greitai išdžiūsta ir gali būti naudojami kaip paprastos nagų dekoravimo kompozicijos;
 • lakai pašalina trapius nagus;
 • atrodyti patraukli;
 • Galite įsigyti tiek brangių, tiek prieinamų galimybių;
 • platus lakų pasiskirstymas nereikalauja jų ieškoti daugelyje įvairių parduotuvių.

Tačiau tai nebuvo be trūkumų. Kai kurie klientai „Trind“ firminių produktų nerado jokių pranašumų sau. Žinoma, daug kas priklauso nuo realizavimo vietos, kur tokios prekės yra perkamos. Galbūt tie, kurie nesisekė su produktu, gavo pigų padirbtą. Iš kitų trūkumų ponios pastebėjo:

 • būtina taikyti daugiau nei 2 sluoksnius;
 • formaldehido buvimas (jis nepadarė didelės žalos visiems, bet jo buvimas kompozicijoje vis dar bijo kai kurių mergaičių);
 • stiprus kvapas;
 • lakas nukrito netolygiai;
 • neturi pakankamai ilgų nagų.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą apie nagų priežiūrą iš „Trind“ prekės ženklo.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys