Manikiūro prietaisai ir įrankiai

Naudojimo instrukcija „Alaminol“ manikiūro instrumentams

Instrukcijos dėl Alaminol naudojimo manikiūro instrumentams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Veisimo taisyklės
  3. Kaip naudotis?
  4. Saugos priemonės
  5. Apžvalgos

Labai svarbu manikiūrui naudojami įrankiai. Įrankiai gali būti apdorojami įvairiomis priemonėmis. Šis straipsnis jums pasakys daugiau apie tai, kaip šiam tikslui naudoti narkotiką „Alaminol“.

Savybės

„Alaminol“ sudėtyje yra komponentų, kurie gali turėti neigiamą poveikį patogeniniams virusams ir bakterijoms. Jis taip pat turi tuberkuloidinį poveikį. Šio įrankio gamintojai atkreipia dėmesį, kad jame taip pat yra ploviklio ir fungicidinio poveikio. Šis vaistas turi skystą konsistenciją. Skysčio spalva gali būti skirtinga - su melsvu ar žalsvu atspalviu. Vaistas turi kvapą, bet ne labai erzina. Daugelis sako, kad produktas, atskiestas, kvepia kosmetikos aromatą.

Dėl savo gana plataus spektro „Alaminol“ galima naudoti ne tik manikiūro salėse ir grožio salonuose, bet ir medicinos įstaigose bei netgi maitinimo įstaigose. Perdirbimo įrankiai su šiuo vaistu padeda gerokai sumažinti žmogaus infekcijų riziką patogenais. Verta pažymėti, kad šis įrankis gana veiksmingai padeda išvengti įvairių grybelinių infekcijų.

Jis gali būti naudojamas ne tik apdirbimo įrankiams, bet ir darbiniams paviršiams. Šis gydymas padeda apsaugoti objektus nuo pelėsių atsiradimo.

Veisimo taisyklės

Šis produktas praskiestas pagal naudojimo instrukcijas. Ji būtinai prijungta prie narkotikų. Svarbu pažymėti, kad jei nesilaikoma rekomenduojamos skiedimo dozės, tai gali sumažinti poveikį. Siekiant sumažinti odos pažeidimo riziką, praskiedžiama vaistu apsauginėmis pirštinėmis. Prieš naudojimą dezinfekavimo tirpalas sumaišomas su paprastu vandeniu.

Labai svarbu, kad ingredientai būtų sumaišomi vienas su kitu, neleidžiant mišiniui patekti ant akių gleivinės ar ant rankų.

Tai padės sukelti cheminius pažeidimus ir nepageidaujamų simptomų atsiradimą.

Taikykite šį įrankį manikiūro įrankiams, kurių koncentracija gali būti nuo 1 iki 10%. Pavyzdžiui, norint paruošti 7% tirpalą, reikia ištirpinti 70 ml vaisto 930 ml vandens. Jei reikia tirpalo, kurio koncentracija yra 5%, tuo atveju mažesnis dezinfekavimo medžiagos kiekis ištirpsta 950 ml vandens - tik 50 ml. Panašiai praskiedimas ir kitos reikiamos koncentracijos.

Paruoštą tirpalą galima laikyti. Tai nerekomenduojama atlikti ilgiau nei 10 dienų. Tirpalą laikykite atskirame inde, kuris sandariai užsidaro.

Tuo pat metu būtina vengti bet kokių kitų sudedamųjų dalių. Tai gali sukelti dezinfekavimo skysčio savybių praradimą. Naudoję šį produktą, rankas reikia nuplauti netgi naudojant apsaugines pirštines. Geriau juos nuplauti muilu. Subtilios odos savininkai po rankų plovimo geriau sutepkite juos maitinančiu kremu. Tai padės sumažinti galimo odos džiovinimo riziką.

Kaip naudotis?

Naudojant Alaminol yra gana paprasta. Talpykloje su koncentruota dezinfekavimo priemone, praskiestą iki norimos koncentracijos, reikia atidžiai perkelti panaudotus įrankius ir palikti juos 1 valandą.Po šio laiko juos reikia ištraukti, nuplauti vandeniu ir kruopščiai išdžiovinti. Be to, šis tirpalas (pageidautina 1-2% koncentracija) gali būti naudojamas paviršiaus apdorojimui. Tai padės sumažinti grybelinės infekcijos ir kitų patogenų sukeltų patologijų riziką.

Paviršius turi būti valomas šluoste, kuris naudojamas šiam tikslui. Daugelis manikiūrininkų pažymi, kad po tokio gydymo biure yra ypatingas kvapas, kurį jie sieja su švarumu.

Saugos priemonės

Deja, praktiškai atsitinka, kad net ir atidžiai naudojant šį įrankį gali atsirasti įvairių odos sudirgimų. Paprastai tai atsitinka, jei apsauginės pirštinės yra sudaužytos apdorojant įvairius daiktus. Tokiu atveju dezinfekavimo priemonė gali patekti ant odos ir sukelti paraudimą. Jei objektų apdorojimo metu atsirado tokia „laisvai samdoma“ situacija, tuomet verta atlikti šiuos veiksmus:

  • pažeistas pirštines reikia išimti iš rankų;
  • tada oda turi būti plaunama dideliu kiekiu šilto vandens - tai būtina norint visiškai nuplauti dezinfekavimo priemonės likučius iš odos;
  • plauti rankas 4–6 minutes;
  • jei ant odos atsirado paraudimas, tuomet geriau jį gydyti specialiu tepalu.

Svarbu! Jei per kelias dienas tokia žala neišnyksta, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju.

Retai pasitaiko tirpalo „Alaminol“ atvejų, tačiau yra. Jei produkto naudojimas prisidėjo prie to, kad jis nukrito ant akių gleivinės, būtina nedelsiant plauti akis. Nerekomenduojama juos stipriai patrinti rankomis, nes tai tik padidina paraudimą. Jei po akių plovimo nepageidaujami simptomai neišnyksta ir net atsirado regėjimo sutrikimų, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Geriamas tirpalas gali būti į burną. Jei susidarė tokia situacija, svarbu nedelsiant imtis veiksmų. Šiuo atveju reikalingas sorbentas. Tokiu būdu galima naudoti aktyvintą anglį. Jei po tokio narkotiko vartojimo pasireiškė ūminis pilvo skausmas, būtina skubiai kreiptis dėl medicininės pagalbos.

Svarbu! Atsargiai naudojant šią dezinfekavimo priemonę nepageidaujamų simptomų atsiradimas yra labai retas.

Vadovaujantis šios priemonės naudojimo instrukcijomis ir atsargumo priemonių laikymusi, prisidedama prie to, kad nenumatytas neigiamas jo naudojimo poveikis sveikatai.

Apžvalgos

Alaminol tirpalas naudojamas daugelyje grožio salonų ir manikiūro patalpų, skirtų apdoroti įrankius ir darbo paviršius. Daugelis tokių įstaigų savininkų teigia, kad jiems patinka ši priemonė, nes ji yra gana prieinama kaina ir ją galima lengvai įsigyti. Jie taip pat pastebi, kad šis vaistas gali būti laikomas gana ilgą laiką jau praskiestoje būsenoje neprarandant dezinfekavimo savybių.

Yra neigiamų nuomonių apie šią priemonę. Taigi, kai kurie manikiūrininkai pastebi, kad reguliariai gydydami šį įrankių dezinfekavimo priemonę jie pastebi jų savybių pasikeitimą. Todėl jie nori naudoti alternatyvias manikiūro instrumentų dezinfekavimo galimybes.

Naudokite šį įrankį ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Kai kurios moterys periodiškai apdoroja asmeninius manikiūro įrankius, kad apsisaugotų nuo užsikrėtimo pavojingais mikrobais. Jie pastebi, kad naudojant šį įrankį jie gali jaustis labiau pasitikintys ir nebijoti gauti bakterijų manikiūro metu, net namuose.

Norėdami sužinoti, kaip tinkamai dezinfekuoti manikiūro instrumentus su Alaminol, žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys