Manikiūras

Nagų poliravimas: kas yra įrankiai ir proceso detalės

Nagų poliravimas: kas yra įrankiai ir proceso detalės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Procedūros ypatybės
 2. Nauda ir žala
 3. Failų tipai
 4. Kokias užduotis galite atlikti?
 5. Kaip pasiimti įrankį?
 6. Kaip poliruoti?

Jei nagų plokštės išvaizda palieka daug pageidaujamų - turi bet kokią žalą ar nelygumus, nenusiminkite. Norėdami susidoroti su tokiais defektais naudojant gerą poliravimą. Jei viskas bus padaryta teisingai, rezultatas nebus nusivylęs mados moterimi - nagai taps labai tvarkingi ir estetiški, lakas taps jiems daug lengviau. Šiandien mes atidžiau apžvelgsime, kaip tinkamai poliruoti nagus.

Procedūros ypatybės

Nagų poliravimas apima kosmetinę procedūrą, kurios metu nagų plokšteles paveikia smulkios abrazyvinės dangos. Tokių manipuliacijų dėka galima suteikti nagams gražų blizgesį ir sveiką natūralų išvaizdą. Pasibaigus šiai procedūrai, nagų plokštelė tampa visiškai lygi, estetiška ir maloni liesti. Gerai poliruoti nagai nebus pririšti prie drabužių ir trečiųjų šalių medžiagų, ir tai yra gera žinia.

Dekoratyvinės ir apsauginės dangos patenka į poliruotus medetukus daug lengviau. Šiuo atveju pagrindinės kompozicijos nebūtinai turi būti suderintos.

Raktas į gražų ir įspūdingą nagų dizainą - gerai atliktas poliravimas.

Poliravimas yra geras ne tik dėl to, kad nagai tampa gražūs ir elastingi. Ši procedūra prisideda prie kraujotakos stimuliavimo, užtikrina aktyvų maistinių medžiagų tiekimą nagų plokštelėms. Manoma, kad reguliarus poliravimas turi teigiamą poveikį sparčiam nagų augimui, o jų kokybė didėja.

Nauda ir žala

Daugelis mados moterų kreipiasi į nagų poliravimą. Tačiau šis kosmetinis manipuliavimas turi ir pliusų, ir minusų. Pirma, apsvarstykite tokių manipuliacijų naudingumą.

 • Dėl tinkamo poliravimo nagų plokštės gali suteikti daugiau estetinės ir gerai prižiūrimos išvaizdos.
 • Kaip jau minėta, poliravimo metu pagerėja kraujotaka, o tai turi teigiamą poveikį nagų augimui ir kokybei.
 • Poliravimo metu iš nagų plokščių paviršiaus pašalinamas nepatrauklus geltonas atspalvis ir su juo visi pažeidimai.
 • Dėl gerai poliruotų nagų lengviau kloti lakus ir medicininius skysčius. Taip pat nereikia papildomų dekoratyvinių dangų derinimo, o tai žymiai sutaupys laiko manikiūro kūrimui.
 • Ši procedūra nereikalauja daug laiko ir nereikalauja didelių išlaidų.

Bet prieš pradėdami poliruoti nagus, reikia atsižvelgti į tai, kad ši procedūra nebus naudinga visoms moterims.

 • Jei nagai natūraliai yra trapūs ir trapūs, tai geriau ne juos poliruoti, nes tai gali tik padidinti jų trapumą. Jei salono kapitonas vis dar pataria poliruoti plokšteles, tuomet jums reikės naudoti minkštesnes specialias nagų rinkmenas, kurios nesukels rimtų žalos nagams, jos netrukdys. Be to, trapūs nagai gali būti poliruoti vašku.
 • Jei nagai yra jautrūs bet kokioms ligoms, taip pat nerekomenduojama jų poliruoti - galite pabloginti jų būklę.
 • Net jei moteriškų nagų žiedai yra visiškai sveiki, stiprūs ir tvarkingi, jie vis tiek turi būti poliruoti ne per dažnai. Patartina kreiptis į šią procedūrą ne daugiau kaip kartą per mėnesį.Geriau poliruoti nagus ne namuose, bet salono sąlygomis, kuriose dirba patyrę meistrai.

Failų tipai

Norint, kad nagai būtų gerai prižiūrimi ir kad jų paviršius būtų lygus, prieš tai buvo panaudotos flanelio medžiagos arba krakmolo dalys. Iš pradžių bylos buvo pagamintos iš zomšos. Po visų procedūrų šie prietaisai negalėjo būti dezinfekuojami ar valomi. Šiuolaikinių ir praktiškų medžiagų nagų failai naudojami nagų plokščių poliravimui, kurie gali būti sterilūs ir laikomi visiškai švarūs.

Apsvarstykite išsamiau, kokie nagų failų tipai šiandien naudojami moteriškų nagų poliravimui.

Buffs

Buffs yra dvipusiai nagų failai, pagaminti kubelių pavidalu (pvz., Poliravimo blokas). Ypač populiarūs šiandien yra mėgėjai, kurie turi keletą įvairių spalvų veidų, kurių skaičius priklauso nuo jų naudojimo pobūdžio. Pavyzdžiui, galime atsikratyti labai matomų vinių ant nagų, naudojant veidą, kurio abrazyvumas yra didesnis. Jei kalbame apie mažus pažeidimus, jie gali būti poliruoti smulkiagrūdėmis šlifavimo šoninėmis dalimis.

Buffas gali būti pagrįstas skirtingomis medžiagomis. Populiariausios ir dažniausiai pasitaikančios bylos yra pagamintos iš polietileno putų.

Audiniai ir zomšiniai gali pasigirti geresne kokybe ir savybėmis. Jie yra labai patogūs poliruojant natūralių nagų ilgio ilgesius.

Poliravimo failai

Kiekvienos ponios arsenale geriau turėti skirtingų nagų failų rinkinį su skirtingais abrazyvumo lygiais. Norint atsikratyti mažų nagų defektų, rekomenduojama naudoti 300-400 grūdų dulkes. Jei yra noras suteikti plokštėms gražų ir natūralų blizgesį, galima naudoti prietaisą su 900-1000 grūdų danga.

Disko aparatūros manikiūrui

Šis įrankis yra mažas apskritimas su smėlio paviršiumi. Pagrindinis šio įrenginio uždavinys yra poliruoti plotą, kuriame nagų plokštelė yra tik pradėta.

Nustatykite 3 į 1

Šiame populiariame rinkinyje nagų plokščių išlygiavimui Įtraukti šie įrankiai:

 • specialus buferis;
 • smėlio popieriaus paviršius;
 • poliruoklis.

Taip pat vietoj nagų failo galite naudoti specialų mašiną arba specialų pjoviklį. Šios priemonės yra brangesnės, bet yra patogesnės naudoti.

Kokias užduotis galite atlikti?

Įrankiai, skirti poliruoti nagų plokštelę, yra geri, nes tik jų pagalba galite padaryti nagus tvarkingus, lygius ir blizgus. Pagrindinės užduotys, su kuriomis būtina susidoroti su tokiomis priemonėmis, yra šios:

 • pašalina pažeidimus nuo medetkų paviršiaus;
 • nagų paviršiaus sklandumas;
 • visų šiurkštumo pašalinimas;
 • Medetkų paruošimas vėlesniam dekoratyvinio arba terapinio lako naudojimui (tiek spalvos, tiek skaidrumo);
 • nagų tipo gerinimas;
 • skatinti medetkų augimą;
 • kraujotakos pagerėjimas.

Iš esmės, tinkamai apdorojus nagus, jie tampa švelnūs ir spindintys. Sunku ne atkreipti dėmesį į tokį gamtos grožį. Tačiau reikia nepamiršti, kad šis kosmetinis procesas turi būti vidutinio sunkumo, kitaip šlifavimas paprasčiausiai padarys jūsų nagus silpnus ir plonus.

Kaip pasiimti įrankį?

Norint profesionaliai ir efektyviai prižiūrėti moterų nagus, reikia pasirinkti tinkamą nagų failą. Viena iš aukščiausios kokybės yra laikoma stiklo ir keramikos įranga. Jie idealiai tinka nagų plokštelėms prižiūrėti, nes jie neprisideda prie jų atskyrimo.

Jei turite natūralių plonų nagų, tada nagų failo pasirinkimas turėtų būti priimtas ypač rimtai ir atsakingai.

Norėdami atstatyti susilpnintus nagus, apdorojimui galite naudoti vaško failą. Tokį modelį galima rasti specializuotose parduotuvėse.

Smulkiagrūdžiai failai gali būti naudojami tik laisvam nagų kraštui apdoroti.Dirbant su jais reikia judėti tik viena kryptimi. Nerekomenduojama pirkti metalinių įrankių. Poliravimo procese jie sukuria pastebimus griovelių griovelius, kurie visada paskatina tolesnį atskyrimą.

Retais atvejais naudojami didelio abrazyvumo failai. Jie leidžiami naudoti ne daugiau kaip kartą per šešis mėnesius.

Jei dažniau naudojate šiuos įrankius, nagai gali tapti pažeidžiami, trapūs. Tada galite pamiršti gražų ir tvarkingą manikiūrą. Renkantis tokį įrankį reikia atkreipti dėmesį į jo abrazyvumą. Sveikos ir stiprios plokštės yra padengtos 180 grūdų abrazyvumu. Jei reikia dirbti su plonais nagais, geriau naudoti 400–500 grūdų abrazyvumo pavyzdį. 240-300 grūdų įrankis taip pat yra geriau naudojamas dirbant su gana stipriais nagais.

Kaip poliruoti?

Nagų poliravimo procedūra apima kelis etapus.

 • Pirmiausia turite atlikti minkštus poliravimo įrašus. Tuo pačiu metu pašalinamas nagų priskyrimas drėgmei. Tai turi teigiamą poveikį plokščių augimo greičiui. Šiame etape geltonumas pašalinamas. Nagų atspalvis tampa vienodas.
 • Po to atliekamas pirminis apdorojimas. Net keratino sluoksnis, atsikratykite įbrėžimų ir pažeidimų.
 • Tada ateina antrinis poliravimas. Šis žingsnis yra galutinis. Marigolds yra blizgūs ir tvarkingi, su lygia spalva.

Nagų poliravimas turi būti kuo atidžiau ir kruopščiau. Nedarykite pernelyg aštrių ir šiurkščių judesių, kad nepažeistumėte nagų plokštės.

Jei norite sužinoti, kaip tinkamai poliruoti nagus namuose ir nepažeisti nagų plokštelės, žr. Toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys