Manikiūras

Išreikšti manikiūrą: kas tai yra ir kaip tai daroma?

Išreikšti manikiūrą: kas tai yra ir kaip tai daroma?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Kas skiriasi nuo salono procedūrų?
 3. Veikimo metodas
 4. Ekspertų patarimai
 5. Ką dar reikia apsvarstyti?

Sparčiai besikeičiančiame gyvenimo ritme moderni moteris visada neturi laiko. Nepaisant to, norite ieškoti puikiai, ir tai įmanoma tik tada, kai kiekvienas mažas dalykas yra tobulas. Padėti šioje situacijoje išreikšti manikiūrą. Kokie yra skirtumai nuo salono procedūrų ir kokios yra pačios technologijos esmė, sužinosite iš šio straipsnio medžiagos.

Kas tai?

Express manikiūras - skubaus nagų transformavimo procedūra, kuri atliekama laisvo laiko stoka. Tai trunka ne daugiau kaip pusvalandį. Tiesą sakant, tai yra greitas manikiūras už priimtiną kainą, kuri gali būti padaryta tarp prekybos parduotuvėse. Tai vadinama sala, nes toks taškas gali būti bet kurioje prekybos centro vietoje, nes jam nereikia jokių sudėtingų įrenginių ir baldų.

Apdoroto medetkų išvaizda pasirodo graži ir natūrali. Šis manikiūras yra tvarkingas ir paprastas.

Kas skiriasi nuo salono procedūrų?

Atlikite aiškius manikiūro patyrusius nagų priežiūros meistrus. Tai paaiškina griežtus terminus. Be to, savo darbe jie naudoja greitai veikiančius įrankius. Tuo pačiu metu, be higieninio manikiūro, kapitonas sugeba ant visų nagų uždengti dangą. Priklausomai nuo jo patirties ir darbo greičio, dizainas gali būti klasikinis arba prancūzų.

Ši paslauga yra judri, ji nereikalauja susitikimo su specialistu. Iš esmės, įgyvendinimo metodas bus sausas (be nagų mirkymo vonioje su šiltu vandeniu). Darbe dirbantis meistras dirbs su guminėmis pirštinėmis ir naudos medžiagas, kurių pagrindą sudaro rūgštys, kurios dėl jų sudėties pagreitins negyvų ląstelių ištirpimą ir suminkština negyvas odas.

Tokius preparatus būtina naudoti greitai, kad jie nekenktų odai.

Apskritai, dauguma šių gelių turi drėkinamąjį kompleksą, kuris užtikrina pirštų odą. Darbe taip pat naudojami specialūs pieštukai su antgaliais, pagamintais iš plastiko ar veltinio, per kuriuos lengviau skleisti minkštiklį aplink nagą. Šios priemonės padeda specialistui lengviau ir greičiau padaryti odeles. Dažnai, baigus darbą, ant odos dedamas maitinamasis kremas.

Žirklės arba žirklės retai naudojamos šioje technikoje., ir netgi tada tik pašalinkite sijų. Pagrindinė darbo dalis atliekama su failais (įprastu ir minkštu šlifuokliu). Jie suteikia pageidaujamą formą, pašalina negyvas odos ląsteles aplink nagų plokštelę, taip pat suderina nago paviršių. Be to, kapitonas naudoja drėgnos servetėlės ​​su dezinfekavimo skysčiu. Technikos trūkumas yra sanitarinių sąlygų trūkumas. Dažnai tokiuose taškuose reikalingas švaros lygis yra blogai prižiūrimas.

Veikimo metodas

Vadinamojo Europos neapdoroto manikiūro esmė yra greitas higieninis manikiūras ir dekoratyvinės dangos naudojimas. Kadangi specialus gelis greitai sušvelnina odą (beveik po minutės), turite dirbti greitai.

Vykdymo metodas susideda iš kelių pagrindinių etapų, idėja, kurią bet kuri mergaitė turi turėti, kuris per trumpą laiką nori turėti gerai prižiūrimus nagus.

Tai leis jums tęsti ekspresinį manikiūro atlikimą namuose, nenaudodami biudžeto.

Dezinfekcija

Pirma, kapitonas turi paruošti darbo vietą dezinfekuodamas. Po to jis privalo gydyti kliento rankas plačiu spektru antiseptiku. Daug pinigų įpilti į rankas negali, nes jis sudrėkins nagus, taip sumažindamas lako medžiagų sukibimą. Tai gali būti viena iš mažo susidėvėjimo manikiūro priežasčių.

Modeliavimas

Dezinfekavus meistro rankas pašalinama senoji danga, jei ji yra, ir tada pereina į nagų modeliavimą. Jis yra ginkluotas su pjūklu, iš pradžių didesniu grūdu, ir paskutiniame etape užima mažą, kad kraštas nebūtų smulkintas. Forma suteikia kapitonui, remiantis nagų plokštės savybėmis.

Šiuo atveju idealus variantas būtų kraštas, kuris yra nagų dugno pagrindo odelių srities veidrodinis vaizdas.

Šveitimas

Sukūrus ir išlygindamas vedlį, kapitonas ant specialių nagų taiko minkštinimo efektą. Tai nėra paprastas minkštiklis, kuris yra apdorojamas nagais odelių priežiūros tikslais. Šis produktas yra skirtas odelių pašalinimui. Po minutės ar dviejų valandų, specialistas pašalina nugaišusius odos gabalus su stūmiku ar oranžine lazdele.

Pirmiausia galite dirbti su metalo įrankiu, tada patikrinkite darbo kokybę su lazdele.

Aprėpties paruošimas

Po to, kai pašalinama oda, ir odelė uždaroma, būtina galutinai atsikratyti perteklinio gelio. Ekspresinė medžiaga pašalinama, nagai yra gydomi antiseptiku. Priklausomai nuo pasirinktos dangos, pašalinkite pjuvenų blizgesį ir likučius. Norėdami tai padaryti, specialistas turi naudoti ne ranką, o specialų šepetį, kuris geriau pašalins nagų dulkes.

Dengimas

Svarbu suprasti, kad per pusvalandį kapitonas turės laiko uždengti savo nagus be jokio dizaino. Todėl, neįtraukiant nagų. Nereikia tikėtis skaičiaus įgyvendinimo - ši paslauga yra atskira. Be to, jis gali padidinti ekspresinio manikiūro trukmę. Šis momentas susitarta prieš pradedant techniką.

Apskritai, kapitonas gali uždengti nagus įprastu ir hibridiniu laku, džiovindamas specialioje lempoje.

Ekspertų patarimai

Išmokite ekspresinio manikiūro techniką, kurią gali kiekviena moteris. Tokiu atveju, dėl to, kas jums patiks, nebus tikslinga pasitelkti nagų tarnybos meistrų rekomendacijas išmokti profesionaliai ir greitai atlikti nagų dizainą, o ne patyrę specialistai.

 • Jei nagai yra gana trumpi, juos geriau apdoroti smulkiagrūdė. Kai ilgis yra pakankamas, galite pradėti dirbti su šiurkščiavilnių įrankių. Būtina perduoti nagus malūnui.
 • Nereikia taikyti visų pirštų - tai pakanka gydyti tik į odelių ištraukimo vietą. Nieko negali patrinti ir ypač spausti po nagų.
 • Visi greitai veikiantys įrankiai odelių pašalinimui yra skirtingi. Jūs turite dirbti su jais remiantis prekės ženklo rekomendacija. Tokiu atveju, taikant techniką, nėra jokių skirtumų. Ilgesnės trukmės padidinimas gali sukelti odos sužalojimą.
 • Jūs negalite pradėti dirbti su gelio, kad pašalintumėte odeles be jautrumo testo. Tai geriau praleisti šiek tiek laiko, nei kenčia nuo alergijos ir odos nudegimų.
 • Pašalinkite odelės priemones iškart po valymo odos valymo. Oda nėra pašalinama rankomis ir oranžinė lazdelė.
 • Svarbu naudoti aukštos kokybės medžiagas. Norėdami tai padaryti, galite peržiūrėti nagų aptarnavimo specialistų atsiliepimus. Norint patikimai įvertinti meistrus, verta peržiūrėti keletą forumų.
 • Šiame darbe galite naudoti pieštuko korektorių, kurio viduje pilamas lakas. Padedant, lengviau koreguoti dangą ir pašalinti galimas dėmes, jei odelės nepakanka.

Ką dar reikia apsvarstyti?

Išskirtinis dizainas yra ne visiems.Taip gali atsitikti dėl žemos kokybės produktų, kuriuos naudoja blogai kvalifikuoti meistrai. Siekdami taupyti pinigus, jie įsigyja odą ėsdinančių produktų su šarmais. Šios medžiagos neturi taupaus poveikio, kad nei klientas, nei pats naujokas negali žinoti. Todėl retais atvejais, antrą dieną po ekspresinės konstrukcijos, uždegimas gali atsirasti vietose, kur naudojamas gelis. Be to, nagų plokštelių būklė gali pablogėti.

Nusprendę patys greitai atlikti manikiūrą, verta pirkti įrankį, skirtą vaisių rūgštims. Jei reikia naudoti žirkles ar reples, judesiai atliekami ne aukštyn, bet išilgai pjūvio. Tai sumažina odos sužalojimo tikimybę.

Pašalinkite odeles kai kuriose vietose ir gali būti paduotas. Norėdami tai padaryti, naudokite trikampį įrankį su smulkiu abrazyvu.

  Nepriklausomai nuo paruošto nagų lako tipo, jis turi būti padengtas plonu sluoksniu. Pirma, ji pašalins galimybę, kad danga tekėtų per šoninius volelius ir odeles. Antra, pratęskite manikiūro patvarumą. Norint dirbti, reikia lakų su gera pigmentacija. Juos galite taikyti viename sluoksnyje, kuris sumažins bendros procedūros laiką.

  Dažnai ši konstrukcija nerekomenduojama, nes darbe naudojamas gelis. Atsižvelgiant į tai, kad jis turi poveikį odai, jam kartais reikia pailsėti. Reikia nepamiršti, kad nesvarbu, koks yra specializuoto įrankio poveikis, jo naudojimas neturėtų būti nuolatinis. Ypač svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad judriojo ryšio vietose dažnai negalima atlikti ekspresinio manikiūro. Jei tai padarysime, tai geriau namuose, kur galite užtikrinti geriausias sanitarines sąlygas.

  Kaip padaryti aiškų manikiūrą, žr. Šį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys