Manikiūro dizainas

Nagų auskarai: idėjos ir patarimai

Nagų auskarai: idėjos ir patarimai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kaip tai padaryti?
 2. Patarimai ir kontraindikacijos
 3. Papuošalų rūšys
 4. Dizainas

Kiekviena moteris turi natūralų norą papuošti save. Vienas iš būdų tai padaryti yra auskarų vėrimas. Nuspręsti, kad bet kokia kūno dalis pripildoma, yra sunku. Bet norint padaryti auskarus ant nagų yra gana lengva ir be pasekmių. Ši manikiūro tendencija gali būti laikoma palyginti nauja, vis dar populiarėja.

Kaip tai padaryti?

Žinoma, norint, kad nagai būtų pradurtas, geriau kreiptis į saloną. Kvalifikuotas vedlys ne tik teisingai atliks šią procedūrą, bet ir iš anksto įvertins jūsų nagų būklę, pasirinkite dizainą ir pasakys, kaip tinkamai juos prižiūrėti.

Procedūros esmė yra tokia:

 • pradėti nagą, kurį reikia įdėti, - išimkite odeles, statykite nagą arba pakoreguokite esamą;
 • nuo nagų plokštelės galo su specialiu įtaisu su gręžimo angomis;
 • tada skylės kraštai yra gerai poliruoti, pasirinkta danga padengiama ant viso nago;
 • po to, kai danga visiškai apdorojama, galite įdėti apdailą.

Kadangi visi manikiūro įrankiai gali būti įsigyti savarankiškai (įskaitant gręžimo darbus), galite tai padaryti patys arba pakviesti draugą. Po pirštu paprastai yra elastinės medžiagos kilimas. Jei turite ilgesnius nagus, sėjamąją galima pakeisti šiltu plonu metaliniu adata arba norimo skersmens adata.

Patarimai ir kontraindikacijos

Nagų pradūrimo procedūra apima tam tikrų sąlygų, kurių reikia laikytis, įgyvendinimą.

 • Natūralūs nagai tokiai procedūrai turėtų būti visiškai stiprūs, be žalos. Kadangi jie gali atsirasti įtrūkimų.
 • Auskarų vėrimui nagai yra geresni nei natūralūs. Jie yra stipresni ir lengviau reguliuojami.
 • Pasirinkus pirštą, geriau nukirpti į vidurį arba be vardo ir ne darbo ranką. Taigi sumažėja sugadinimo rizika.
 • Kuo daugiau skylės nagų plokštelėje, tuo lengviau sulūžti.
 • Atsikratyti auskarų vėrimo yra lengva - jums reikia iškirpti arba pašalinti šią dalį. Sukaupti medetkai turi papildomą pranašumą, jie gali būti greitai atkurti su natūraliais - turite laukti, kol jie augs.

Jei jūsų veikla yra susijusi su aktyviu darbu su rankomis, geriau juos nuimti, kai jie yra persmelkti, nes kyla rimtos traumos pavojus.

Papuošalų rūšys

Auskarų vėrimas atliekamas siekiant parodyti naujus papuošalus. Be to, ji neturi būti vertinga, priešingai, kadangi kyla pavojus, kad jis bus prarastas, tada verta jį išleisti tik išimtiniais atvejais. Tokius produktus galite įsigyti tiek specializuotose parduotuvėse, tiek internetu. Tuo pačiu metu medžiaga yra visiškai nesvarbi - tai gali būti metalas arba plastikas. Tokiu atveju galite rimtai išreikšti savo vaizduotę, pvz., Pagamindami senų kostiumų papuošalų porą.

Yra įvairių variantų.

 • Smulkūs papuošalai - žiedų arba auskarai. Ši parinktis yra praktiškiausia ir, nepaisant savo kuklumo, gali būti papuošta karoliukais, rhinestones ir pan. Žiedai gali būti įprasti arba su pakabukais - su skirtingu dekoru ir ilgiu.
 • Grandinės - pirštų sujungimas poromis arba prie žiedų. Šis dizainas nebus ignoruojamas, tačiau be įpročio atsiranda tam tikrų nepatogumų.
 • Stilizuotas - raidžių, skaičių, simbolių, siluetų pavidalu. Dažnai naudojami inicialai, papuošimai reikšmingų daiktų pavidalu.

  Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas fiksavimo metodui.Tai geriau, jei tai yra spyna, kuri lengvai atsidaro ir leidžia jums šiek tiek pašalinti dekoraciją arba greitai pakeisti kitą.

  Dizainas

  Žinoma, net ir nagų dizainas turėtų būti harmoningas. Ir auskarai neturėtų atrodyti kaip svetimas objektas. Taigi, jūs galite papuošti savo nagus, pagamintus beveik bet kokiame dizaine - mėnulyje, prancūzų, ombre.

  Norėdami pabrėžti vientisos monochromatinės dangos eleganciją, galite pasirinkti porą diskretiškų papuošalų. Tai gali būti paprasti žiedai. Šiltiems „po auksu“ atspalviams, šaltiems - „po sidabru“ arba su ryškiu ryškumu.

  Dėl švelnų manikiūrą ir papuošalams reikės tinkamo - plono, elegantiško, nepastebimo. Įvairių dangų spindesys su blizgesiu, metaliniu efektu, akcentuos skaidrius arba spalvotus kristalus.

  Pasirinkę dizainą, galite laikytis šios taisyklės: kuo daugiau danga yra dekoratyvesnė, tuo kuklesnė apdaila. Perkrautos parinktys tinka tik meistrų ar specialių atvejų varžyboms.

  Kartais galite pasirinkti konkrečią savo dizaino temą - su komiksų ar animacinių filmų personažais, vasarą, žiemą. Tada auskarai turėtų būti tinkami. Beje, dabar madinga manikiūro dėka pabrėžti tam tikrus renginius (vestuves, vaiko gimimą) ar šventes (pavyzdžiui, Naujieji metai).

  Kaip padaryti, kad pradurta nagai, žr. Kitą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys