Manikiūro dizainas

Manikiūras Holivudo žvaigždės

Manikiūras Holivudo žvaigždės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Užsienio įžymybių pasirinkimas
  2. Rusijos žvaigždžių pasirinkimas
  3. Mados tendencijos 2018-2019 m

Neprieinamos ir tobulos Holivudo žvaigždės yra įpratusios atrodyti puikiai 24 valandas per parą, džiugindamos ir žavėdamos savo gerbėjus. Kiekviena įžymybė turi būdingą pasukimą, kuris jį skiria nuo kitų ir kad jos gerbėjai taip nori. Holivudo žvaigždžių manikiūro įgyvendinimas padės priartėti prie jūsų idealo ir atrodo tinkamas ir stilingas.

Užsienio įžymybių pasirinkimas

Kiekvienas garsus grožis teikia pirmenybę savo manikiūro stiliui, paremtam asmeninėmis nuostatomis, glaudžiai susietą su mados tendencijomis. Peržiūra turėtų prasidėti karališku manikiūru.

Taigi, nepriekaištingas „Kate Middleton“ pasirenka manikiūrą su vidutinio ilgio apvaliais nagais karališkiems priėmimams. Dažniausiai dangos spalva sutampa su suknelės spalva. Šią taisyklę patvirtina garsiojo grožio išvaizda Kalėdų vakarėlyje rūmuose su baltu manikiūro atspalviu sniego baltos vakarinės suknelės ir tiaros su princesės Dianos auskarais tonas.

Atkreipkite dėmesį, kad toks glaustas manikiūras visada yra tinkamas ir tikslus.

Dar vienas karališkasis asmuo, Sussex kunigaikštystė, priešingai, sunaikina sulaikytas Britanijos tradicijas su manikiūro. Megan Markle pirmenybę teikia trumpiems nagams, turintiems tamsią manikiūrą. 2018 m. Kunigaikštis buvo pripažinta madingiausia metų moteris, o tai reiškia, kad jauni gerbėjai turi ką nors sekti.

Ventiliatoriai yra orientuoti į socialinių tinklų žvaigždes. Vienas iš jų laikomas mados modeliu, verslininkas ir dalyvis daugelyje parodų rodo Kim Kardashian. Ji, kaip ir sesuo Kendall Jenner, kuris vaidino pokalbių šou „The Kardashian Family“, pirmenybę teikia nudžiuotiems lako atspalviams, nagų ilgis yra vidutinis, o forma yra suapvalinta.

Jaunesnė sesuo Kendall Jenner nepalaiko manikiūro šeimos pamatų. Žinomas mados modelis ir dizaineris Kylie Jenner neatvaizduoja savo įvaizdžio be ilgo kvadrato formos medetkų, tapydamas sultingais skareliais ir bordo spalvomis.

Kitas pasaulinis žvaigždė ir socialinių tinklų garsenybė, Selena Gomezas užkariauja savo gražią išvaizdą ir vaikiškus skruostus, kruopščiai pasirenkant kiekvieną socialinį renginį. Selenos nagai su visomis suknelių įvairovėmis išlieka labai suvaržyti, apsiriboja pasteliniais atspalviais ir vidutinio ilgio.

Atkreipkite dėmesį, kad su panašiu manikiūru, aktorė puikiai atrodo tiek ant kilimo, tiek su reklaminiais sportiniais drabužiais.

Selenos varžovą ir pagrindinį „Hana Montana“ serijos personažą Miley Cyrus pasižymi savo maištingu elgesiu ne tik savo įvaizdyje, bet ir pasirinkus manikiūrą. Ilgi nagai, padengti šviesiu laku, yra „Miley“ prekės ženklas. Blizgučiai, karoliukai, žiedai, auskarai ant nagų - tik nedidelė dalis Cyrus naudojamų priedų.

Kitų garsių TV serialų „Jennifer Aniston“ žvaigždė, nepaisant jo amžiaus, neprieštarauja vidutinio ilgio nagams su tamsiu laku. Ex-sutuoktinis Bradas Pittas žiūri į tą patį nepriekaištingą, nes jos manikiūras visada atkartoja pasirinktus svogūnus.

Kitas buvęs Pitt'o, Angelinos Jolie, mėgstamiausias rūpestis taip pat rūpinasi patrauklia medetkų išvaizda. Jolie sujungia jį su nagų laku toje pačioje spalvų schemoje. Būdamas neformalioje aplinkoje, aktorė nori daryti be makiažo, papildydama natūralų nagų vaizdą permatomu laku arba nude tonais.

Pažymėtina, kad „Scarlet Shades“ visada buvo populiarus Holivudo žvaigždėse. Nuostabus Marilyn Monroe niekada nesijaučia patvirtindamas, kad jis pasirodė ant raudono kilimo su panašiu manikiūru.

Vėliau, pagal savo vardą, buvo sukurta speciali nagų lakų kolekcija, sėkmingai turinti platų paletę nuo raudonojo iki gilaus vyno tonas.

Dita Von Teese yra viena iš žvaigždžių, įkūnijančių Marilyn eros aidus. Šviesus lūpų dažnis, puikus stilius ir manikiūras - tai įkūnija šį Holivudo grožį. Manikiūre raudonos spalvos atspalviais ji pasižymėjo išskirtiniu bruožu - balta skylė. Ilgi pusmėnulio nagai tapo „Dita“ vizitine kortele ir garsaus Amerikos kosmetikos kompanijos suklastotų nagų kolekcija.

Ne prieš dozuojamą raudoną toną manikiūre ir garsiąją dainininkę bei aktorę Jennifer Lopez. Skirtingai nei pirmiau minėtos žvaigždės, Jennifer pirmenybę teikia raudonam tonui. Taigi, aukso metalo aktorė skiedžia vyno prancūzų kalbą.

Tarp žvaigždžių ir šių eksperimentuotojų yra manikiūro. Taigi, nepalyginamas Lady Gaga nustebina gerbėjus su itin ilgais smailiais nagais, juodais ir auksiniais atspalviais. Atrodo, kad jos manikiūrininko paletėje yra tūkstančiai skirtingų tonų, kuriuos galima derinti nuostabiais ir kartais keistais tandemais.

Rihanna taip pat mėgsta išbandyti įvairius manikiūro tipus. Jos nagai visada skiriasi pakankamai ilgai, o forma skiriasi nuo švelnų apvalumą iki mirtinų aštrių nagų. Tarp klaidingų nagų atspalvių galima rasti rūgštinę paletę, taip pat daugialypius tamsius tonus.

Seksualus ir moteriškas Beyonce taip pat naudojasi savo ilgų marigoldų kontempliacija. Jos manikiūras mėgsta įvairius tonus, priklausomai nuo suknelės pasirinkimo. Taigi, dainininkė papildo gatvės stilių su striukės lako odine striukė, o prabangioje suknelėje ant grindų yra sniego balta putojanti apdaila. Nagų formos Beyonce nori apvalinti.

Rusijos žvaigždžių pasirinkimas

Rusų įžymybės ima iš savo užsienio partnerių, bandydamos puikiai atrodyti nuo plaukų galo iki nagų galo.

Nauja žvaigždė, kurią myli milijonai ištikimų gerbėjų, Olga Buzova labai svarbi manikiūrui. Taigi, Olga Buzova taisyklėse yra tikrai ilgos, apvalios formos nagai. Tarp žvaigždės atspalvių mėgsta švelnias, bet tuo pačiu metu ryškias spalvas, tokias kaip rožinė ir koralai. Nagai tuo pačiu metu gali turėti dizainą, pavyzdžiui, protingą „Sakura“ šakelę.

Jauna mama ir modelis Irina Shayk gydo manikiūro malonumus labai abejingai, pirmenybę teikia vidutinio ilgio nagams. Tarp daugelio atspalvių mėgstamos disko spalvos yra nude spalvos, taip pat subtilūs rožiniai atspalviai. Ilgi ir ploni pirštai tokioje spalvų paletėje yra dar ilgesni, todėl Irinos įvaizdis rafinuotas ir trapus.

Kitas modelis, kuris tapo žinomas visam pasauliui, yra Natalija Vodyanova. Kaip ir Irina Shayk, Natalija mėgsta pastelinius tonus manikiūre. Natūralūs atspalviai ant vidutinio ilgio nagų atrodo tinkami netgi raudoname kilime.

„Vodyanova“ manikiūras nedaro be klasikinės striukės su baltais ir rausvais tonais.

Prancūzų tarp mėgėjų mėgėjas yra pasaulio šokėja Anastasija Volochkova. Kvadratinės ilgio nagai visada yra klasikiniai prancūziški tonai.

Sportininkas ir verslininkas Maria Sharapova teikia pirmenybę trumpiems medetkams. Turėdama puikų skonio jausmą, ji puikiai derina madingus lankus su įvairių tonų manikiūro, nuo baltos iki tamsios bordo.

Mados tendencijos 2018-2019 m

Kruopščiai galvodami apie savo įvaizdį, žvaigždės virsta mados tendencijomis, kurios padės atrodyti šviesiai ir stilingai. Taigi, 2018-2019 m. Sezonas mėgsta leistinumą, o tai reiškia, kad žvaigždės su trumpais ir ilgais nagais atrodo vienodai stilingos.

Stebėdami mados tendencijas, matote, kad bet koks tvarkingas manikiūras turi vietą, kur šiandien yra paprastumas ir gerbiamas.

Atkreipkite dėmesį, kad ilgų nagų tendencija yra apvali arba aštri. Kvadratinių nagų „peiliai“ nėra madoje. Demokratija taip pat valdo tarp atspalvių. Nuostabus ir ryškus kasdieninis manikiūras trumpais ir ilgais nagais yra priimtinos tos pačios spalvos dizaineriai. Dėl ceremoninių renginių stilistai rekomenduoja naudoti bazę kartu su originaliais dizainais, nesvarbu, ar tai yra augalų, ar gyvūnų motyvai.

Viskas apie Holivudo manikiūrą, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys