Manikiūro dizainas

Atostogų manikiūras: originalios idėjos

Atostogų manikiūras: originalios idėjos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kurti įrankiai
 2. Savybės
 3. Jūros stiliaus nagai
 4. Kaip tai padaryti?
 5. Dizaino parinktys
 6. Kaip pasirūpinti manikiūro atostogomis?

Į pietus, be kitų dalykų, reikia rūpintis savo rankų grožiu ir padaryti gražią manikiūrą. Atostogų nagų dizainą galite atlikti paprastu ir patraukliu būdu arba ryškiu, atitinkančiu laisvės ir neatsargumo nuotaiką. Daug idėjų.

Kurti įrankiai

Paplūdimio manikiūras galima sukurti pagal nagų dizaino patirtį. Renkant reikiamus įrankius turite turėti:

 • skaidrus geros kokybės pagrindas, padedantis išsaugoti sveiką natūralių nagų išvaizdą;
 • įvairių spalvų lakų rinkinys;
 • aukštos kokybės apdailos agentas;
 • įvairūs dekoratyviniai elementai ir klijai;
 • skirtingo storio šepečių rinkinys;
 • lipnios juostos, kurios gali sukurti geometrinius raštus;
 • nagų lako valiklis;
 • vatos tamponai ir ratai;
 • Odelių aliejus tinka kasdieniam naudojimui.

Kuo didesnis įrankių ir medžiagų arsenalas, tuo įvairesnės ir neįprastos manikiūro pasirinkimo galimybės.

Savybės

Moterų apskritai ir ypač nagų įvaizdis turėtų atitikti nustatymą. Vasaros paplūdimyje atrodys organinis manikiūras ryškiomis spalvomis, su piešiniais ir tekstūra, kurį skatina pati gamta. Vinys gali būti lygus ir blizgantis arba šiurkštus, tarsi šlapi pirštai būtų tiesiog paplūdimio smėliu. Šis efektas taip pat leidžia paslėpti pačios nago plokštės trūkumus. Kuriant manikiūrą, galite sujungti sklandžius ir nelygus nagus.

Kuriant nagų dailę pagrindu pasirinktos šios spalvos:

 • dangaus atspalviai;
 • jūros bangų spalvos nuo šviesiai mėlynos iki tamsiai mėlynos;
 • turkis;
 • balta;
 • žalieji tonai;
 • saulėti atspalviai nuo šviesiai geltonos iki saulėlydžio raudonos;
 • smėlio spalvos - smėlio ar aukso.

Idėjos manikiūras pageidautina tiesiogiai susieti su jūros ir gretimos pakrantės tema. Tai pasiekiama, pavyzdžiui, banguotos linijos, sukuriantį modelį, užsimenantį apie jūros bangas. Aukso ir mėlynos spalvos derinys atspindi paplūdimio ir jūros vandens tęstinumą.

  Dekorą galima pridėti:

  • karoliukai;
  • žvirgždas;
  • dekoratyvinės kriauklės;
  • Kalnų krištolas;
  • perlamutras;
  • auksinis blizgesys;
  • teminiai lipdukai.

  Nėra būtina „kurti“ vaizdus su daugybe detalių ant nagų. Tinkama bus 2-3 spalvų derinys arba kontrastas.

  Jei nėra noro papuošti nagus ryškiomis nuotraukomis, pakanka apsiriboti prancūzų kalba, paliekant didelę plokštelės dalį po bespalvės dangos. Tai užtikrins manikiūro tvarkingumą, kai nagai augs.

  Jūros stiliaus nagai

  Nėra jokių amžiaus apribojimų dėl manikiūro kūrimo paplūdimio ir jūros tema. Kitas klausimas yra tas, kad renkantis konkretų dizainą reikia apsvarstyti, kam jis yra skirtas. Jūrų žvaigždės, laivai ir rykliai bus geri jaunų nerūpestingų asmenų pirštams, kurie nėra apkrauti statuso apribojimais. Vidutinio amžiaus arba vyresnio amžiaus moteris, atsakinga už darbą, labiau tikėtina, kad turi diskretišką dizaino sprendimą. Nors tai nereiškia, kad toks manikiūras turėtų būti nuobodu, be ryškių akcentų.

  Kaip tai padaryti?

  Jei norite kažką ryškaus ir švenčių, galite sukurti rožinį manikiūrą, papuošti nagus ant žiedo pirštų su palmių piešiniais. Tam reikės:

  • skaidrus lakas, skirtas baziniams kailiams;
  • rausvos, baltos ir juodos gelio blizginimo priemonės;
  • akrilo milteliai rausvos, žalios ir geltonos spalvos;
  • UV lempa.

  Pirmiausia uždėkite skaidrų pagrindo sluoksnį, užsandarindami nagų kraštus. Džiovinta po žibintu. Visų pirštų nagų plokštelėje (išskyrus žiedinius pirštus) įdėkite pirmąjį rožinio gelio sluoksnį. Džiovinta. Įdėkite antrą sluoksnį.

  Išdžiovinus, žiedų pirštų nagams priklijuojamas baltas gelio lakas, po to įstrižai, pradedant nuo krašto, su šepečiu - rausvos, žalios ir pačios skylės - geltonos spalvos milteliais. Pašalinkite perteklių. Džiovinta po lempute 30 sekundžių.

  Jie paima labai ploną šepetėlį ir juodą gelio laką padaro palmių poromis ant nulupto nago su juostelėmis. Norėdami tai padaryti, pakanka, kad iš vieno taško atsirastų dvi linijos, ir kiekvienos pusės juostoje nupieškite „paplitusį karūną“. Vėlgi polimerizuotas, o tada visi nagai atlieka galutinę skaidrią dangą.

  Po apdorojimo lempa apdorojama aliejaus odelėmis. Paruoštas šviesus manikiūras atsipalaidavimui paplūdimyje.

  Dizaino parinktys

  Jūrų temas galima pabrėžti juostelėmis ant nagų plokštelių. Juoda ir balta nuotraukoje lengva išsiaiškinti jūrininko liemenės variantus. Pavaizdavus inkarus ir kitus laivo gyvenimo požymius atskiruose naguose, galima sustiprinti „jūros įspūdį“. Ir derinys su subtiliu rožine spalva taps ramus.

  Gradiento technika leidžia jums rodyti ant nagų, pvz., Jūra su subtiliais judančių bangų atspalvių perėjimais ant aukso smėlio. Paprasta priemonė pasiekė įspūdingą efektą.

  Sukūrę manikiūrą, galite pasirinkti bet kurią spalvų schemą. Paplūdimyje yra tinkamas alyvų su rausvos spalvos, smėlio spalvos su persikų ir oranžinės spalvos derinys. Galite užbaigti vaizdą su spindesiais ar rhinestones.

  Dėl plokštės formos rekomenduojama pirmenybę teikti ovaliam arba stačiakampiui. Jie geriausiai leidžia jums parodyti sklandų srautą iš vienos spalvos į kitą.

  Šventinis efektas gali būti pasiektas pateikiant linksmus konfeti ir apšviestus dekorus ant nagų plokštelės alyvinės fono. Apskritai, toks manikiūras sukuria vakaro nuotaiką, šokdamas ir juokdamasis pajūryje.

  Kažkas mano, kad geriausias pasirinkimas nagų dekoravimui yra „Shinju“ ​​akmenų naudojimas (kitaip jie vadinami kvarcu). Jie yra nuo 1 iki 3 milimetrų dydžio, puikiai blizgantys, derinami su kitomis tūrinėmis dekoracijomis. Su savo pagalba galite sukurti sudėtingus dizainus ant nagų plokštelių, sudėdami juos ant gelio lako. Žalia arba mėlyna fona jiems bus tinkamiausia paplūdimyje.

  Mėlynųjų atspalvių panaudojimas, į kurį įeina perlas, yra geriausias būdas paplūdimio ir jūros tema, prisimindamas kriauklių, perlų ir kitų paslaptingų dovanų jūros dugno apačioje.

  Norėdami sukurti įspūdingą manikiūrą jūros temoje, galite naudoti šlapią techniką. Tai leis naudoti gelio laką, kad jūros vandens judėjimas taptų realybe. Ant lako padarykite šepečių dėmes, sukuriant unikalų modelį.

  Priklausomai nuo to, kokios spalvos yra sumaišytos, pasiekiamas vienas ar kitas vizualinis efektas. Kūrybinis požiūris į manikiūro kūrimą leidžia pasiekti geriausią rezultatą.

  Pakartotinis variantas, sukuriant nagų atspaudus ant maudymosi kostiumo, gali pasirodyti įprastas. Tačiau jis yra visiškai patenkintas moterimis, kurios atkreipia dėmesį į griežtą visų vaizdo komponentų suderinamumą. Ir elegantiško amžiaus moteris gali sau leisti tokį manikiūrą, nesvarbu, koks sudėtingas modelis ant maudymosi kostiumo.

  Vaizdai ant kai kurių vaisių ar uogų nagų plokštelių harmoningai žiūri į ryškių monofoninių manikiūrų foną ant kitų pirštų, sukuriant linksmą vasaros nuotaiką. Tai galima padaryti naudojant paruoštus lipdukus ir dėvėti rhinestones, kurie priklijuojami prie nagų ryškių gausių uogų pavidalu.

  Jei pavieniai nagai vaizduoja svarstykles, o kitose bangose ​​toks manikiūras visiškai atitiks paplūdimio atostogų ir laivų keliones.Turtingi, tamsiai mėlyni foniniai tonai suteikia modelio gylį ir leidžia sukurti kontrastą. Dėl to manikiūras pritrauks net ir labiausiai išsibarsčiusių žmonių dėmesį.

  Šviesos atspalvių mėgėjai gali naudoti sidabro-mėlynos arba rausvai violetinės spalvos atspalvį, kad sukurtų foną pagal „skalingą“ manikiūrą. Taikyti tokį brėžinį yra trumpas. Net mergina, turinti piešinį, gali susidoroti su puslankiais.

  Sukūrę jūrinio stiliaus vaizdą, negalite sukurti „visiško“ paveikslėlio ant kiekvieno piršto, o „jėgos“, pavyzdžiui, „plaukti“ jūros žuvis nuo nagų iki nagų. Trimatis vaizdas suteikia galimybę pabrėžti tokio dizaino originalumą ir patikimumą.

  Tą patį „tekančio“ principą galima taikyti, kai kiekvienam nagui skiriamas atskiras vaizdas jūros tema. Visos nagų plokštelės yra „vieningos“ viena nuoroda - laivo virvės vaizdas. Tuo pačiu metu, manikiūras leidžia jums naudoti skirtingų atspalvių foną viename stilistiniame sprendime.

  Visada sukurkite tinkamą manikiūro efektą „saulėlydžio stiliuje“, naudodami geltonus, oranžinius ir juodus tonus. Tai gali būti ne tik baigtiniai lipdukai, bet ir sumanūs vaizdai su šepetėliu, kuriam būdingi kaiščiai, jachta, švyturys ar tas pats palmių medis, kontrastuojantis su vakaro saulės spalvomis, nuskendusiais į jūrą.

  Kokteilių tema yra ne tik paplūdimio atostogų metu, bet ir aktyviai naudojama kuriant nagų dailę. Vaizdas ant įvairių „saldainių“ ir „gėrimų“ variantų nagų karikatūrų dvasioje ypač tinka jaunoms mergaitėms, kurios yra pasiryžusios gauti maksimalų džiaugsmą ir malonumą iš poilsio.

  Ramių žalių tonų mėgėjai gali priimti du šios spalvos atspalvius. „Dryžuotu pagrindu“ galite įdėti klaidą. Tokiu manikiūro metu mergaitė jausitės paplūdimyje su puodeliu kokteiliu rankoje, patogiai ir be rūpesčių.

  Tinkamas viršutinių elementų naudojimas ant nagų, net ir su daugeliu jų, nepadarys manikiūro pernelyg didelės informacijos. Įdomu jūros gėrybių pasakojimui, šis dizainas padidins viso atostogų nuotaiką.

  Jūros stiliaus manikiūro grožis slypi tuo, kad žiūrint į pačias įvairiausias dizaino parinktis nuotraukose, galite naudoti kai kurias jo detales, nuskaityti daug vaizdų ir sugalvoti kažką unikalaus ir unikalaus.

  Kaip pasirūpinti manikiūro atostogomis?

  Vykstant atostogoms jūroje, noriu, kad manikiūras būtų saugiai išgyvenęs visas ten praleistas dienas, nesukeldamas jų sugadintos išvaizdos. Jei naudojate aukštos kokybės gelio laką, pagrindą ir viršų, kad sukurtumėte dizainą, ir jie jau įrodė, kad sukuria kasdienį manikiūrą, nėra abejonių, kad visa tai užsitęsia ir šiltos vietos.

  Labiausiai tikimės, kad monofoninė danga nebus naudojama be dekoracijų, tokių kaip rhinestones, folija ir kiti lipdukai. Be to, ekspertai nerekomenduoja labai ilgai sukurti nagų. Trumpesnės arba vidutinio ilgio plokštės yra patogesnės, be to, jos yra mažiau linkusios sulūžti nei ilgos.

  Patartina su savimi atsipalaiduoti manikiūro reikmenims, net jei ne visi, bet bent jau nagų rinkmenoms, su kuriomis galų gale galite grąžinti sugadinto nago tvarkingumą.

  Jei be gulėjimo ant paplūdimio ir plaukimo jūroje planuojama užsiimti ekstremaliomis sporto šakomis, pavyzdžiui, pakilti uolose, geriau naudoti nedidelį manikiūrą trumpiems nagams, nenaudojant dekoratyvinių elementų, pritvirtintų prie klijų.

  Meistriškumo klasė kuriant madingą manikiūrą „natūralios tekstūros“, žiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys