Manikiūras

„Bonder“ nagams: kas tai ir kaip ją naudoti?

„Bonder“ nagams: kas tai ir kaip ją naudoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Privalumai
 3. Trūkumai
 4. Veislės
 5. Kas skiriasi nuo grunto?
 6. Kaip naudotis?
 7. Ką galima pakeisti?

Šiuolaikinės nagų dailės technologijos vis dar yra jų kūrimo stadijoje, todėl beveik kas mėnesį nauji šios pramonės šakos elementai atsiranda parduotuvių languose. Šiandien stiprios gelio ir akrilo dangos yra labai reikalingos, todėl meistrai, kurie tik pradeda mokytis manikiūro meno pagrindų, turėtų atkreipti dėmesį į labiausiai žinomus nagų klijus ir sužinoti, kokie preparatai yra ir kaip jie turėtų būti naudojami.

Kas tai?

„Bonder“ - tai specialus įrankis, skirtas greitai nuvalyti nagą, pasižymi didelėmis sukibimo savybėmis ir padeda lengvai pritvirtinti šiems tikslams paruoštą nagų plokštę ir medžiagas, kurios buvo pasirinktos vėliau. „Bonder“ (dažnai vadinama tiesiog „obligacija“) turi būti dedamas specialiu šepetėliu ir labai atsargiai, kad su įrankiu nepatektų į odelių odelę, priešingu atveju visas darbas turės būti atliktas pirmiausia. Aukštos kokybės produktas iš gerai žinomo gamintojo visada patikimai patenka į nagus ir neleidžia ilgą laiką išpjauti naudojamų dirbtinių medžiagų iš nago.

Bonderas gali būti verčiamas kaip „klijavimas“. „Bonder“ nagams yra skirtinga gelio struktūra, jos poveikis dažnai lyginamas su gerai žinomos dvipusės juostos savybėmis. Minkšta liemenė turi būti padengta ant grunto, kad auginimo medžiaga būtų dar kokybiškiau pritvirtinta natūralaus nago.

Privalumai

Dirbant su brangakmeniu, nereikia pamiršti, kad kuo geriau pasieksite „obligaciją“, tuo gražesni pasirodys manikiūras, kuris mielai prašys jo savininko. Apsaugokite nagus nuo greito šveitimo, sukurkite labiausiai apsauginį sluoksnį ant nagų paviršiaus - visa tai gali tinkamai pasirinkti nagų kailį.

Tai iš tikrųjų yra labai naudinga priemonė, turinti šiuos privalumus:

 • tai užtikrins maksimalų dviejų paviršių prilipimą vienas prie kito;
 • garantuoja sklandų nagų plokštės ir bet kokių šiuolaikinių dirbtinių medžiagų sujungimą;
 • savo lipniąja struktūra padeda lengvai paskirstyti vienodą sluoksnį visam nagui;
 • „Bonder“ sukurs tvirtą sluoksnį tarp natūralaus nago ir gelio sluoksnio.

  Pasirinkto Bonder sudėtis visada nustatys produkto kokybę ir savybes: tuo geriau, tuo patikimesnis bus sujungti su beveik bet kokiu galimu paviršiumi. Todėl jis taip tvirtai laikosi gelio ir akrilo, skysčio antgalių ir plastikinių gaminių, taip pat daug kitų nagų dizaino variantų. Naudodami šį įrankį, gausite efektyviausią ir patvariausią sukaupto nago tvirtinimą prie tikro nagų paviršiaus, užkirsti kelią gyvų audinių atskyrimui ir neleidžia susikaupti sukauptų medžiagų.

  Trūkumai

  Šis unikalus įrankis turi tam tikrų trūkumų:

  • pripildydamas kauliuką tiesiai į nagą, vaistas gali rimtai pakenkti jo struktūrai;
  • Kadangi „Bonder“ iš pradžių pasižymi gana lipniu gelio paviršiumi, jis tikrai reikalauja aukštos kokybės džiovinimo pagal UV lempą.

  Veislės

  Dažniausiai manikiūro technikoje yra rūgšties pašalinimo priemonė. Jis yra universalus ir todėl tinka bet kokiems žinomiems dangų tipams, jis visiškai neturi atspalvių, jis aktyviai naudojamas visiškai sveikiems nagams.

  Rūgštinis preparatas pasirenkamas, jei kapitonas dirbs su akrilu, taip pat sugadintų nagų atveju. Produktas po naudojimo palieka tam tikrą geltonumo procentą, taigi neturėtumėte jo naudoti, jei po jo naudosite visiškai skaidrią arba bespalvę dangą.

  Koks yra geriausias šiuolaikinis nagų kailis, tik patyręs manikiūrininkas gali jums atsakyti. Populiariausias tarp vartotojų yra keletas gerai žinomų prekių ženklų.

  • Amerikos kompanija In'Garden. Produktas, kurį gamina, užtikrina aukštą naudojamų medžiagų sukibimą. Jame nėra rūgščių, ir bet kokia galimybė pažeisti nagus tokiu būdu neįtraukiama.
  • IBD Bonder Gel. Jame yra lipnus pagrindas, užtikrinantis ilgalaikį ir ilgaamžį bet kokių galimų gelių klijavimą gyvais nagais.
  • Amerikos prekės ženklo EzFlow produktai joms būdinga didelė kaina, bet tuo pačiu metu nuostabi kokybė.
  • Orly nagų kailis - greitai džiūsta, paliekant guminį sluoksnį ant nago. Jis apsaugo nagus nuo galimo smulkinimo ir sukuria malonų išvaizdą.
  • „Bonder“ begalybės bonder iš gerai žinomo prekės ženklo „Nubar“ turi unikalią formulę, kurioje nėra kenksmingų komponentų.

  Japonijos CBF gali būti vadinama labai sėkminga naujiena. Ji turi skaidrią struktūrą, tinkamą bet kokio tipo pastatams, padeda sukurti puikų nagų dangų kietumą.

  Kas skiriasi nuo grunto?

  Apsvarstykite, ką narkotikų, pavyzdžiui, Bonder, skirsis nuo gerai žinomo grunto. Nors kartais pradedantiesiems meistrams atrodo, kad tarp jų nėra ypatingų skirtumų, tačiau taip nėra.

  • Gruntas turi šiek tiek padengti nagą - tik tam, kad apsaugotų nagą nuo kitų priemonių žalingo poveikio. Ši kompozicija sudaro specialią apsauginę plėvelę, kuri neleis įvairiems kenksmingiems komponentams patekti į vinį.
  • Gruntas turi galimybę „nuplauti“ nuo esamo užteršimo, taip pat drėgmės ir riebalų.
  • Gruntas yra kažkas panašaus į gruntą, tvirtą pagrindą vėlesnėms manipuliacijoms su nagais.
  • Jis gali būti tiek rūgštus, tiek rūgštis.
  • Tik 10-15 sekundžių džiovina gruntą.

   Kai gruntas džiūsta, ant nago reikės užklijuoti. Būtent jis klijavo meistro pasirinktas medžiagas prie natūralaus nago, visiškai užtikrindamas lygų sukibimą. Kadangi šis įrankis turi ryškią gelio struktūrą, visiško džiovinimo metu reikia nuvalyti nagus 5 minutes po UV lempos.

   Pagrindiniai skirtumai nuo gruntas:

   • jis gali būti naudojamas tik po to, kai gruntas yra 100% sausas, tarsi kailis būtų dedamas tiesiai ant nago, tai gali rimtai pakenkti;
   • lipniąja gelio struktūra ir konsistencija reikės džiovinti UV lempoje.

   Idealus ryšys gali būti tik su abiem priemonėmis. Galimybė keisti peleną su gruntu ir atvirkščiai žymiai sumažins gaminamo manikiūro kokybę. Jei nenaudojate grunto, tai gali sukelti žalos ir galbūt net gyvojo nago sunaikinimą pašalinant gelio sluoksnį.

   Visiškas atmetimas arba bandymas jį pakeisti klijais dažniausiai baigiasi manikiūro lupimasis po kelių valandų. Norint pasirinkti tinkamą produktą, būtina atkreipti dėmesį į bendrovę, kuri pradėjo gaminį, ir jo reputaciją, produkto kainą, nuoseklumą. Geriausia rinktis tuos produktus, kurie dirbtinio nago kūrimo procese padės sukurti tik stipriausią ir gražiausią manikiūrą.

   Kaip naudotis?

   Tokia priemonė, kaip „Bonder“, puikiai ir be jokių skundų, atliko visas deklaruotas funkcijas, reikia gerai žinoti, kaip ją teisingai naudoti.

   • Pirma, nagų plokštelė poliruota aukštos kokybės, švelniai uždedama ant odelių ir nagų volelių srityje.
   • Labai kruopščiai gruntui taikomas labai plonas grunto sluoksnis, kuris po kelių sekundžių turėtų išdžiūti.
   • Po to reikės taikyti tvarkingą sluoksnį Bonder, tuo pačiu užtikrinant, kad įrankis nejauktų kraštuose, nepatenka ant odelės. Įdėjus nagus, UV spinduliai siunčiami tol, kol visiškai išdžius.

   Ką galima pakeisti?

   Patyrę ekspertai teigia, kad tokios priemonės kaip Bonder nėra visavertė. Pradedantiesiems dažnai šis įrankis ignoruojamas, bet netrukus jie patys įsitikinę, kad tokio manikiūro kokybė be jokio pelno bus rimtai kenčia. Gruntas ir „Bonder“ papildo vienas kitą ir negali būti naudojami atskirai arba pakaitomis.

   Internete galite rasti patarimų, kad nagų plokštės aukštos kokybės riebalavimui be problemų galite naudoti nagų lako nuėmiklį (svarbiausia, kad jame yra acetono). Šis patarimas gali būti taikomas, tačiau tik riebalams pašalinti: acetonas iš tiesų kokybiškai išdžiovina nagą. Tačiau prieš naudodamiesi įrankiu reikės įsitikinti, kad sudėtyje nėra alyvų - jų buvimas yra labai nepageidaujamas.

   Vietoj riebalų šalinimo medžiagos galite pabandyti naudoti ir naminį actą ar alkoholį., bet vėl - tik gerai išdžiovinkite nagus. Jūs turite suprasti, kad nė viena namų gynimo priemonė negali susidoroti su tokia sudėtinga užduotimi, kaip pakelti viršutinių nagų sluoksnius, kad būtų užtikrintas maksimalus naudojamų medžiagų sukibimas.

   Boro rūgštis ir Kelnas kartais vadinami kaulų alternatyva - žymiai sutaupyti medžiagų įsigijimo.

   Tačiau turėtumėte žinoti, kad brangakmenio kaina nėra per didelė. Šio įrankio vartojimas paprastai yra minimalus vienai procedūrai, todėl neturėtumėte pamiršti pirkti savo arsenalą kaip labai didelį butelio butelį.

   Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą dėl skirtumų tarp grunto, smulkintuvo ir dehidratoriaus.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys