Manikiūras

Nešiojamos servetėlės ​​manikiūrui: kas tai yra ir kodėl jiems reikia?

Nešiojamos servetėlės ​​manikiūrui: kas tai yra ir kodėl jiems reikia?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai yra?
 2. Kokie jie naudojami?
 3. Nuopelnai
 4. Kur pirkti

Norėdami sukurti manikiūrą namuose su savo rankomis, reikia įsigyti tam tikrą įrankių sąrašą. Būtinai reikia manikiūro rinkinio, UV lempos, gelio poliravimo ir kitų pagalbinių medžiagų. Norėdami sukurti gražią ir kokybišką dangą, nepamirškite apie nesmulkintas servetėlės. Šis manikiūro atributas grožio pramonėje pasirodė gana neseniai, bet jau tapo labai populiarus tarp meistrų.

Kas tai yra?

Nešiojamos nagų servetėlės ​​yra labai paprastos ir lengvai naudojamos. Gamintojai gamina savo pakuotes skirtingais kiekiais. Nuo to priklauso nuo produkto kainos. Iš pradžių gamintojai gamino servetėles iš fasuotų ir kapotų medžiagų. Dabar rinkoje yra ritiniai su perforacijomis išilgai atskyrimo linijos.

Ritinėliai yra skirtingų rūšių:

 • su ritėmis arba be jų, pirmieji skirti automatiniams dozatoriams;
 • skirtingas servetėlių skaičius;
 • pagal užsakymą.

Verta paminėti, kad ritinys žymiai sumažina šios medžiagos vartojimą. Supakuotos servetėlės ​​sukuriamos pjaustant plonas elastingas medžiagas į mažus kvadratus. Iš pradžių jie buvo sukurti specialiai gelio dengimui, nes meistrai savo darbui nepatiko vytelių diskai: jie palieka mažą uodegą, kuris randamas tik po pagrindo. Tai lėmė pakartotinį manikiūro pertvarkymą: net mažiausias plaukai sumažina dengimo laiką. Neapipūtos servetėlės ​​išlaikė šiuos trūkumus iki minimumo. Jų naudojimas yra visiškai identiškas naudoti medvilnės pagalvėlės. Jie tikrai reikalingi mergaitėms, kurios atlieka manikiūro procedūras namuose.

Kokie jie naudojami?

Kadangi manikiūro įgyvendinimas be nesmulkintų servetėlių pagalbos gali suteikti daug netikėtų ir nepatogių niuansų, jų naudojimas yra visiškai pagrįstas. Nešiojamos manikiūro servetėlės ​​naudojamos skirtingiems tikslams:

 • minkštinto acetono padengimo pašalinimas: minkšta medžiagos tekstūra nepažeidžia nagų plokštelės ir nesulaužo odos aplink nagą;
 • riebalų pašalinimas iš nagų plokštės prieš pagrindinį sluoksnį;
 • klijų sluoksnio pašalinimas;
 • apdorojimo įrankiai antiseptikai.

Nuopelnai

Naudojant manikiūrą, servetėlės ​​be pūkų patogumas paaiškinamas daugeliu jų privalumų:

 • lengvai perduoti vandenį ir sugeria drėgmę;
 • susideda iš saugios neaustinės medžiagos, hipoalerginės;
 • didžiulis įvairių dydžių ir tankio gaminamų produktų pasirinkimas;
 • pagreitinti ir supaprastinti manikiūro kūrimo procesą;
 • nesiskaidykite, nepalikite pėdsakų;
 • ekonomiškas vartojimas.

Ką galima pakeisti?

Jei nespalvoto audinio gaminiai baigėsi arba jūs negalite jų įsigyti, galite naudoti keletą alternatyvių variantų. Pirmasis keitimo metodas yra chintz ir calico, kuris gaminamas ritiniais. Šios alternatyvos yra labai biudžeto. Ilgą laiką nusipirkus vieną tokį ritinį, bus suteikta medžiaga manikiūrui. Ir galite įsigyti ją artimiausioje audinių parduotuvėje. Kitas variantas - drėgnos servetėlės, kurias reikia iš anksto išdžiovinti. Jos struktūroje labai panašios į pūkelius.

Šios pakeitimo parinktys nėra tobula, tačiau turi keletą trūkumų:

 • audinys linkęs atsiskleisti gabale, tokiu atveju gija gali tapti labai didelė problema;
 • tokios servetėlės ​​bus nelygesnės nei pūkelių.

Šlapių servetėlių naudojimas negarantuoja puikaus rezultato.Norėdami juos naudoti, turite iš anksto išbandyti skirtingų įmonių produktus, nes gamintojai gamina produktus iš įvairių audinių medžiagų. Ši galimybė yra pavojinga alergijoms: drėgnos servetėlės ​​gali turėti alerginių komponentų. Todėl jums reikės išbandyti alergiją. Kitas šio metodo trūkumas yra kvapas. Manikiūro kūrimo procedūra, taigi ji apima daugelio produktų naudojimą su įvairiais kvapais, kurie klientui ne visada malonūs. Drėgnos servetėlės ​​papildys dar vieną kvapą. Todėl geriausias pasirinkimas yra specializuotų manikiūro servetėlių naudojimas. Jie yra paprasti naudoti, nėra kvapas, neprisideda prie alergijos vystymosi. Jie paprastai yra nebrangūs, o įsigyta medžiaga yra pakankamai ilgai.

Kur pirkti

Šio produkto įsigijimas yra geriau gaminamas specializuotose parduotuvėse. Čia galite įvertinti visas pūkų neturinčių servetėlių savybes vietoje ir įsigyti labiausiai patinkamą variantą. Pirmajam naudojimui rekomenduojama namuose išbandyti kelis šio produkto ženklus. Nustačius geriausią variantą, galite įsigyti internetinių parduotuvių. Tačiau šiuo atveju reikia pasirinkti patikrintas parduotuves su daugybe teigiamų atsiliepimų. Manikiūro specialistai dideliais kiekiais perka nespalvotus servetėlius, nes jie yra naudojami labai greitai salono sąlygomis ir nepakeičiamas kitais variantais. Namų manikiūrui galite įsigyti mažiau servetėlių. Tačiau būtina reguliariai stebėti jų buvimą, kad būtų išvengta nemalonių situacijų per kitą korekciją.

Nešvarių servetėlių apžvalga su „AliExpress“, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys