Striukės

Mėlynos moteriškos striukės

Mėlynos moteriškos striukės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra tinkamas?
 2. Navy striukės
 3. Stiliai ir modeliai
 4. Ką dėvėti?
 5. Įspūdingi vaizdai

Mėlynos striukės yra populiarios mados moterims, nes joms atstovauja įvairūs atspalviai ir stiliai. Norėdami rasti tinkamą, reikia išsiaiškinti, kuri mėlyna spalva jums labiausiai tinka ir su kuriais drabužiais atrodo mėlyna striukė.

Kas yra tinkamas?

Mėlyna striukė, kuri priklauso šalčiui, tinka kiekvienos mergaitės garderobui, tik svarbu nustatyti „savo“ atspalvį:

 • Jei jūsų išvaizda susijusi su žiemos ar vasaros spalvos tipu, pageidautina naudoti tamsiai mėlynos spalvos tonus. Šios mergaitės turėtų dėvėti safyrą, rašalą, karališką mėlyną, karinę jūrų laivyną arba tamsiai švarką. Pasirinkimas „mėlynos spalvos striukė“ taip pat bus geras pasirinkimas.
 • Brunetėms ir rudosioms plaukuotoms moterims yra mėlynos spalvos atspalvio švarkai, elektriniai ir indigo tonai. Atrodo gerai mergaičių vasaros drabužiai mėlyna miltelių, pamiršti-me-ne ir akvamarinas atspalvis.
 • Grožis su rudens ir pavasario spalvomis geriausiai tinka turkio spalvos švarkui, tačiau jie gali eksperimentuoti su mėlynai žaliais atspalviais ir mėlynos tamsios spalvos švarkais.

Navy striukės

Tamsiai mėlyni atspalviai yra praktiški ir elegantiški. Šios striukės laikomos gera alternatyva juodiems modeliams.

Tamsiai mėlynos spalvos yra striukės ir kitos šviesos striukės, tačiau dažniausiai tokie atspalviai pateikiami šiltų modelių su gaubtu ir kailio apdaila.

Stiliai ir modeliai

Populiariausios mėlynųjų striukių parinktys yra:

 • Odiniai modeliai. Juos gali atvaizduoti švarkas su žiediniu ir odiniu striukiu.
 • Ilgos striukės, supjaustytos.
 • Mėlynos grioveliai.
 • Deniminės striukės.
 • Striukės parkai mėlynos.
 • Mėlynos apatinės striukės.

Ką dėvėti?

Geriausias kompanionas mėlynos spalvos švarkui gali būti vadinamas baltu, pilku, juodu ir smėliu. Mėlynos ir rudos kombinacijos atrodo labai harmoningos.

Mėlyna striukė puikiai atrodo su bet kokio stiliaus džinsais, ypač su lengvais modeliais. Šio rinkinio viršuje gali būti lengvas šifono palaidinukas, didelio dydžio megztinis arba marškinėliai.

Batai atrenkami atsižvelgiant į jų pageidavimus, nes džinsai ir mėlyna striukė puikiai tinka ir batai, batai ir kulkšnies batai.

Puikiai atrodo su panašiomis striukėmis ir suknelėmis. Sėkmingas derinys gali būti vadinamas odos mėlyna striukė ir šifono suknelė, taip pat šifono sijonas.

Tokiam ansambliui pasirenkami pleištai, pompos ar baleto butai, taip pat masiniai papuošalai ar elegantiški papuošalai. Dėvėdami mėlyną striukę su apvalkalu, būtinai pasirinkite ryškius priedus.

Trumpa mėlyna striukė su juodais šortais ir juoda juoda sijona atrodo įdomi. Aprangą papildo lengvas džemperis arba golfas, įtemptos pėdkelnės, batai arba kulniukai.

Įspūdingi vaizdai

Norėdami gauti stilingą miesto išvaizdą, dėvėkite mėlyną odos marškinėlį, kuris yra šviesus atspalvis, su mėlynais džinsais ir pilka arba balta bako viršuje arba su juodomis plonomis kelnėmis ir laisva viršuje.

Papildykite lanką su saulės akiniais, ryškia apyranke, juoda sankaba arba trumpomis pirštinėmis.

Mėlyna striukė su suknelė su geometriniu atspaudu arba smėlio nėrinių apranga atrodo patraukli ir romantiška.

Gerai atrodo trumpas mėlynas švarkas, dėvėtas prie šifono sijono su mėlyna-žalia abstraktaus modelio, šviesaus viršaus ir smėlio batų.

„Demi blue“ sportinės striukės atrodo geriausiai su džinsais. Pagal šią striukę galite dėvėti ploną šviesų džemperį arba marškinėlį su spauda.

Šiltas mėlynas švarkas, apipjaustytas kailiais, dėvimas su džinsais ir įtemptomis kelnėmis. Trumpą suknelę arba mini sijoną galima dėvėti po ilgomis striukėmis, o juodieji batai yra sėkmingiausi batai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys