Striukės

Striukės švarkams

Striukės švarkams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rūšis
 2. Striukės švarkams
 3. Biker juostelės
 4. Kaip siūti?
 5. Ką dėvėti?

Pleistrai gali pasakyti apie mūsų pomėgius ar pasaulio vaizdus

Juostelės ant drabužių ne visada buvo tik stiliaus elementas. Iš pradžių pleistras buvo susijęs su tam tikra profesija ar žmonių grupe. Šiandien ši juostelių funkcija dažnai pamiršta, ir jie naudojami tik kaip apdaila arba būdas nuslėpti drabužių defektus.

Tačiau yra gyvenimo sričių, kuriose juostelės yra labai svarbios, nes jos yra kaip informacijos perdavimo priemonė (tai taikoma, pavyzdžiui, saugumo pajėgoms).

Šiame straipsnyje mes papasakosime apie šiuolaikinio stiliaus juostų vaidmenį, būtent apie moterų švarkų juosteles. Jūs sužinosite, kokios yra juostelės, kaip jas siūti teisingai ir su ką galima sujungti su švarkais dekoruotomis striukėmis.

Rūšis

Ant drabužių yra didžiulė visų rūšių juostelių. Jie skiriasi pagal paskirtį, formą ir tvirtinimo būdą.

Naudojimo sritis (arba dalykas) gali būti suskirstyta į šias juostelių rūšis:

 • karinis;
 • sportas;
 • dviratininkas;
 • mokymas;
 • įmonių ir kt.

Priklausomai nuo formos, skiriasi šios rūšies juostelės:

 • suapvalinta;
 • stačiakampis;
 • suprato;
 • skydo pavidalu ir tt

Jei kalbame apie madingas švarkas, dauguma jų puošiamos atskiromis juostelėmis, kurios neturi jokios reikšmės ir nepatenka į vieną iš pirmiau minėtų kategorijų. Tai gali būti abstrakčiai piešiniai, garsių simbolių, gyvūnų vaizdai ir kt. - tai reiškia, kad tokios juostos atlieka išskirtinai dekoratyvinę funkciją.

Yra keletas būdų, kaip pridėti juosteles prie drabužių, pavyzdžiui:

 • siuvimas;
 • Velcro užsegimas;
 • klijavimas;
 • kaištis;
 • magnetinis fiksatorius;
 • ant pagrindinės grandinės.

Striukės švarkams

Juostelės yra puikus būdas atnaujinti seną džinsą arba odinę striukę. Jie gali ne tik atnaujinti ir suteikti naują žavesį jau erzinančiam dalykui, bet taip pat tarnauti kaip pleistras, kuris nebus akivaizdus. Apsvarstykite įdomiausius variantus, skirtus juostelėms ant striukės.

Ant nugaros

Striukės gale yra geriausios juostelės - tai yra atvejis, kai vietoj kelių mažų vaizdų turėtumėte pasirinkti vieną didelį vaizdą. Merginos yra labai populiarios juostelės ant nugaros, sparnų, paukščių ar kačių formos.

Ant krūtinės

Ant krūtinės paprastai yra juostelės, kuriose yra svarbios informacijos, pavyzdžiui, asmens duomenys, vieneto pavadinimas ir kt. Tačiau, kadangi mes nekalbame apie paslaugų vienodumą, bet apie madingus drabužius, striukės striukės priekyje gali būti bet kas. Paprastai šiai vietai pasirinkite mažus vaizdus.

Kelios mažos juostos, suskirstytos į krūtinę, kurias vienija bendra tema, puikiai atrodo.

Ant rankovių

Ant rankovių esančios juostelės dažnai yra labai praktiškos - jos sustiprina audinį tokiose vietose, kuriose yra didžiausias dilimas - ant alkūnių, rankogalių ir pan. Paprastai jie yra išdėstyti simetriškai ant dviejų rankovių, tačiau vaizdai neturi būti vienodi. Geriausia iš visų, atrodo, mažos juostelės su poromis.

Biker juostelės

Vienas didžiausių bendruomenių, aktyviai naudojančių drabužių juosteles, yra dviratininkai. Biker striukės yra pilnos vaizdų, kurie gali daug pasakyti apie motociklo savininką. Be to, kad priklausys tam tikrai dviratininkų organizacijai, striukės ant striukės gali kalbėti apie motociklininko perspektyvas.

Kaip siūti?

Pleistro pritvirtinimas prie striukės yra labai paprasta - net jei turite labai mažai patirties su adata ir siūlais, visas darbas truks ne ilgiau kaip 30 minučių.

Pirma, pasirinkite tinkamą vietą pleistrui. Tada ją pritvirtinkite dvipusio lipniąja juosta arba apsauginiais kaiščiais, todėl pleistras nesišalins, kol siuvame. Jei bijo perforuoti pleistrą, galite tiesiog jį apskriti aplink kontūrą su likučiu arba plaunamu žymekliu.

Dabar mes paimame adatą su sriegiu pleistro tone (arba kontrastu - ką mes norėtume) ir pradėsime atsargiai siūti pleistrą, sulankstydami sriegį per pusę, kad būtų patvarus.

Sriegio pabaigoje susiejame mazgą, kurį paslepiame pirmame dygsnyje po pleistru. Siuvimas ant pleistro yra geriausias paslėptais siūlais. Stenkitės, kad dygsniai būtų nedideli ir nėra labai dažni. Turėdami apskritimą, aplink paskutinį dygsnį sukursime kilpą, priveržkite mazgas ir paslėpti jį šalia pirmojo dygsnio. Dabar galite sumažinti siūlą ir žavėtis atliktu darbu.

Ką dėvėti?

Striukės gali būti dėvimos įvairiais dalykais - visa tai priklauso nuo striukės stiliaus ir stiliaus bei nuo to, kas rodoma juostelėse. Beveik visi šie švarkai puikiai dera su džinsais, marškinėliais, sportiniais bateliais ar batus. Tvirtos kelnės arba trumpos sijonai taip pat gerai suderins su švarku dekoruotomis striukėmis.

Šiuolaikinė mada yra palanki, atrodo, nesuderinamų dalykų deriniams. Todėl romantiškos suknelės, sundresses, šviesios palaidinės ir viršūnės gali būti puikus odos ar džinsinio striukė su juostelėmis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys