Striukės

Moteriškos striukės iš dirbtinės odos

Moteriškos striukės iš dirbtinės odos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Odinės odos privalumai
 2. Skirtumai nuo ekologiškos odos
 3. Modeliai
 4. Patarimai, kaip pasirinkti
 5. Namų priežiūra

Dirbtinė oda vadinama polimerine medžiaga, gaunama ant popieriaus polivinilchlorido arba poliuretano skysčio masės ir vėliau kietinant krosnyje. Turi tas pačias išorines savybes, kaip ir natūralią odą. Jis naudojamas drabužių, avalynės, baldų, techninės ir galanterijos reikmėms gaminti.

Odinės odos privalumai

Produktai, pagaminti iš dirbtinės odos, atrodo beveik tokie patys kaip ir natūralios odos gaminiai. Šios medžiagos privalumai ir trūkumai, palyginti su natūralia oda, yra pakankami, kad būtų atkreiptas dėmesys į tai.

Jos pagrindinis privalumai yra:

 1. Žema kaina, palyginti su tikra oda.
 2. Didesnė jėga, dėl ko švarkai, pagaminti iš dirbtinės odos, tampa šiltesni, atsparesni vandeniui ir nėra prapūsti.
 3. Nepageidaujamas kvapas, būdingas natūraliai odai.
 4. Patrauklesnė išvaizda, pavyzdžiui, nauja odinė striukė turi „idealų“ paviršių, palyginti su tikra odos striukė, ant kurios matoma venų ir nelygios spalvos.
 5. Galima plauti drabužius iš šios medžiagos rankomis ir apliejikliu, naudojant subtilų režimą.
 6. Galiausiai, odos dirbiniai iš odos gali būti dažomi įvairiomis spalvomis ir atspalviais, taip pat turi įvairių tekstūrų, kurios suteikia daugiau galimybių rinktis.

Atsižvelgiant į visus šiuos „kozhzam“ privalumus, daugelis pirmaujančių odos gaminių gamybos specialistų, gaminančių gyvūnus, gamina dirbtinės odos gaminius.

Pagrindinis trūkumus dirbtinė oda yra:

 1. Reikia atidžiau ir kruopščiau prižiūrėti dirbinius iš dirbtinės odos: jie negali būti džiovinami po saule, ant akumuliatoriaus, šalia židinio ar kitų šildymo prietaisų, nes jų išoriniame paviršiuje gali atsirasti įtrūkimų ir baltų dėmių.
 2. Dirbtinė oda netoleruoja temperatūrų, žemesnių nei 10 laipsnių, todėl nerekomenduojama vaikščioti šalčio oru, pagamintus iš tokių medžiagų pagamintų švarkų.
 3. Dirbtinių dirbinių sandarumas gali sukelti nepatogumų nepatogiam kvapui.
 4. Dirbtinės odos gaminių tarnavimo laikas yra daug trumpesnis nei tikrosios odos.
 5. Be to, dirbtinė medžiaga užsidega daug greičiau nei natūrali oda. Ši kokybė, beje, naudojama norint patikrinti, kokia oda yra pagaminta.

Skirtumai nuo ekologiškos odos

Ekologinė oda arba ekologinė oda - tai natūrali medvilnė ir oda, dirbtiniai priedai ir sintetiniai polimerai.

Jis pagamintas iš natūralios medvilnės padengimo ir poliuretano plėvelės. Taikant šį metodą, ekologiškos odos gaminiai tampa minkštesni ir elastingesni. Be to, medvilnės pagrindas suteikia gaminiui didesnį stiprumą: jie nesitęsia ir nesulaužia.

Poliuretano danga daro produktą patvaresnį ir atsparesnį šalčiui. Taip pat svarbu, kad ekologinėje odoje nebūtų įvairių plastifikatorių priedų, kurie išskiria įvairias pavojingas medžiagas. Dėl šios priežasties ši medžiaga vadinama „ECO“. Ekologinės odos striukėse galite vaikščioti nuo šalčio iki - 35 laipsnių Celsijaus.

Kitiems Ekologinės odos privalumai:

 • puiki išvaizda, puikiai lygus medžiagos paviršius;
 • jo oro pralaidumas ir hidroskopinis;
 • didelis atsparumas dilimui ir ilgaamžiškumas;
 • didelis atsparumas šalčiui, palyginti su dirbtine oda;
 • malonūs lytėjimo pojūčiai iš ekologiškų produktų: jie yra labai minkšti, elastingi ir šilti;
 • aukštas hipoalerginio poveikio lygis dėl šiltnamio efekto nebuvimo;
 • sudėtyje nėra nemalonaus kvapo ir toksinių medžiagų.

Taigi dirbtinė oda daugeliu atžvilgių yra prastesnė už aplinkosaugą, nors kainuoja šiek tiek pigiau. Pastarasis, kartais, kai kuriose savybėse kartais net viršija natūralią odą, nors ir pigiau.

Modeliai

Dirbtinės odos striukės pasirinkimas yra didžiulis. Tik įvairių internetinių parduotuvių interneto svetainėse galite rasti daugybę originaliausių ir gražiausių dirbtinių striukių modelių. Šviesūs ir madingi, o svarbiausia, nebrangūs demi sezono švarkai bus puiki jūsų drabužių spinta.

Ilgas arba trumpas, sumontuotas arba laisvas, puoštas kniedėmis, daug kišenių, kailių arba užtrauktukų - visa tai lieka svarbi keletą sezonų iš eilės. Todėl, nepriklausomai nuo pasirinktos parinkties, vis tiek atrodysite madingi, stilingi ir įspūdingi.

Patarimai, kaip pasirinkti

Jei nuspręsite įsigyti iš dirbtinės odos striukę, atkreipkite dėmesį į žinomų prekių ženklų modelius. Paprastai, kuo brangesnis produktas, tuo daugiau jis gaminamas iš aukštos kokybės dirbtinės odos, todėl kuo ilgiau jis jums tarnaus.

Be to, reikia patikrinti detalių kokybę ir sveikatą.

Rekomenduojame jaunoms ir jaunoms mergaitėms pasirinkti sutrumpintus ir pritaikytus modelius su užtrauktuku. Jie gali būti dėvimi kaip kelnės ir sijonai.

Kartu su antblauzdžiais ir ilgais marškinėliais ar tunikais galima sukurti įdomių rinkinių su švarkais.

Ypač šaltais laikais modeliai su kailiais arba megztomis rankogaliais atrodys puikiai.

Odinės striukės, odiniai batai, kulkšnies batai arba platforminiai batai, šiurkštūs arba elegantiški aukšti kulniukai atrodo įspūdingi.

Namų priežiūra

Prie dirbtinės odos striukės priežiūros nieko sudėtinga. Tinkamai prižiūrint, švarkas, pagamintas iš aukštos kokybės dirbtinės odos, tęsis pakankamai ilgai, kad nuobodu. Norėdami tai padaryti, pirmiausia reikia laikytis kai kurių taisyklių „kas neįmanoma ir galite padaryti su dirbtinės odos striukė“:

 1. Jūs negalite išdžiūti striukės prie šildymo prietaisų ir pagal ryškią saulę, kitaip jis bus įtrūkęs.
 2. Jūs negalite palikti savo švarko šlapiu, pvz., Jei įeisite į kambarį, ir lietus ne lauke.
 3. Kozhzam striukę neįmanoma lyginti su geležimi, jei gamintojas to nepateikia.
 4. Valydami nenaudokite kietų šepečių ar skreperių.
 5. Jūs negalite atskleisti švarko stiprios mechaninės įtampos.
 6. Striukės neįmanoma nuplauti, jei ant jo nėra etiketės, kad produktas gali būti plaunamas skalbimo mašinoje.
 7. Plaunant švarkus, pagamintus iš dirbtinės odos, negalima naudoti miltelių ir kitų ploviklių su galingais tirpikliais ir chemikalais, įskaitant baliklius.

Oda, pagaminta tik iš trikotažo arba medvilnės, gali būti išlyginta žemu temperatūros lygintuvu

Rekomendacijos, kaip tinkamai ir laiku prižiūrėti dirbtinės odos striukę:

 • Jei striukė turi etiketę, leidžiančią skalbti, nedvejodami įdėkite jį į mašiną ir pasirinkite norimą režimą bei temperatūrą. Sukimas turi būti išjungtas, kitaip striukė pablogės. Kartu būkite atsargūs buitinių chemikalų priemonėms.
 • Jei striukė yra kontraindikuotina, plaunama rankomis ir mašina, paimkite dubenį vandens, atskieskite ją įprastu muilu ar milteliais, pamerkite minkštą servetėlę ir nuvalykite užterštą striukės paviršių. Tada nuvalykite švaria šluoste ir nuvalykite.
 • Šiltą vėdinamą patalpą būtina išdžiovinti, pirmiausia ją pakabinti ant pakabos.
 • Laikykite odos striukę geriau sausoje, vėsioje ir tamsioje vietoje.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys