Deniminės striukės

Deniminė striukė su juostelėmis - mada yra cikliška!

Deniminė striukė su juostelėmis - mada yra cikliška!

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Juostelių tipai
  2. Ką dėvėti?
  3. Kaip padaryti pataisą ar aplikaciją?

Šį sezoną džinsiniai švarkai, puošti stilingomis aplikacijomis ir juostelėmis, vėl yra mados. Jie leidžia jums parodyti savo individualumą, išreikšti asmeninius pageidavimus, taip pat išryškinti tarp kitų.

Juostelių tipai

Šiandien yra daug įvairių juostelių, todėl kiekviena mados moteris galės pasirinkti unikalią parinktį. Daugelis kompanijų rengia juosteles ant asmeninio eskizo. Galite rodyti nuotrauką, antraštę, vaizdą arba logotipą. Kelių nuotraukų derinys atrodo stilingas.

Juostelės gali būti pateikiamos ant spandono ar nailono. Jie taip pat pagaminti iš džinsinio audinio, audinio ar odos, puošia siuvinėjimu.

Pleistro forma gali būti kitokia: apvali, stačiakampė, skydo ar žvaigždės forma ir pan. Formos pasirinkimas priklauso tik nuo asmeninių pasirinkimų. Šie dekorai gali būti įvairių dydžių, tiek mažų, tiek didžiųjų galų.

Paprastai juostelės turi plokščią tekstūrą, tačiau šiandien, esant tendencijai, yra 3D pleistras, leidžiantis pasirinkti kai kurias nuotraukos dalis, suteikiant jiems išgaubtą formą.

Priklausomai nuo tvirtinimo tipo, juostelės gali būti sukurtos ant terminės plėvelės, Velcro, magnetinio vinilo, su kaiščiu, kaip raktinis žiedas ir, žinoma, paprastas, kuris prisiūta prie striukės.

Ką dėvėti?

Deniminė striukė, dekoruota juostelėmis ar aplikacijomis, yra tikras smūgis šiame sezone. Daugelis žinomų dizainerių naujose kolekcijose daugiausia dėmesio skiria tokiems džinsinių švarkų modeliams.

Toks išskirtinis švarkas gali būti ryškus akcentas kuriant unikalų lanką. Ji puikiai susilieja su baltais nėrinių sijonais, įvairiais šortais ir culottais. Gražus ansamblis - striukė, papuošta juostelėmis ir lengva, erdvinga suknelė iš tekančios medžiagos.

Kaip padaryti pataisą ar aplikaciją?

Paprastas džinsinis švarkas gali būti šviesus ir originalus naudojant aplikacijas ar juosteles.

Šie dekoratyviniai elementai gali būti nepriklausomai pritvirtinti prie striukės, kad jis taptų unikalus ir nepakartojamas.

Parduotuvėse galite nusipirkti paruoštas programas su lipniu pagrindu. Būtina imtis dekoro, pritvirtinti jį prie džinsų ir tada lyginti jį geležimi maksimalioje temperatūroje. Maždaug po minutės aplikacija jau bus tvirtai pritvirtinta prie džinsinio striukės.

Jei nuspręsite papuošti savo džinsinio striukę su pleistru, tuomet jūs turite daugiau pastangų, kad jį pritvirtintumėte. Jį galima siūti naudojant įprastą adatą ir siūlą. Kita galimybė - pritvirtinti pleistrą prie džinsinio striukės naudojant karštą klijų sluoksnį.

Šiandien rinkose parduodamos paruoštos juostos ir aplikacijos specializuotose parduotuvėse su siuvimo ausinėmis. Tačiau, kad jūsų mėgstamiausia striukė būtų unikali, turėtumėte naudoti savo dekorus. Norėdami tai padaryti, galite naudoti senus daiktus iš džinsinio ar odos. Needlewomen renkasi megztus dekoro elementus.

Iš bet kokio megztinio audinio galite sukurti unikalią juostelę.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys