Deniminės striukės

Populiarios džinsinių švarkų spalvos

Populiarios džinsinių švarkų spalvos

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Klasikinis mėlynas, tamsiai mėlynas ir dangaus mėlynas
 2. Universalus juodas
 3. Gaivinantis baltas
 4. Neutralus pilkas
 5. Mergina rožinė
 6. Ryškiai raudona
 7. Saulėta geltona
 8. Stilingas žalias
 9. Madinga Khaki
 10. Rami ruda
 11. Šviesūs atspalviai
 12. Spalvoti džinsai
 13. Šviesios striukės
 14. Su spaudiniais

Deniminės striukės jau seniai tapo universaliųjų dalykų kategorija, tampa pagrindiniu drabužių spintos dalyku. Ne mažiau kaip vienas džinsinis audinys yra kiekvienos merginos, kuri seka mados, spintoje. Dėl spalvų įvairovės, tinkamo pasirinkimo pasirinkimas nėra sudėtingas, svarbiausia yra išmokti dėvėti ir tinkamai suderinti.

Klasikinis mėlynas, tamsiai mėlynas ir dangaus mėlynas

Mėlyna spalva yra klasikinė, ši striukė atrodo labai stilinga, o ji yra visuotinė. Jis tinka mergaitėms, turinčioms bet kokį spalvų tipą ir formą, jums tereikia pasirinkti tinkamą atspalvį. Jis gali skirtis nuo paprasto mėlynos iki šviesios, beveik baltos spalvos.

Šios spalvos pranašumas yra jo neutralumas, nes jis derinamas su absoliučia visko. Jis atrodo naudingiausias, kai juodos ir baltos spalvos drabužiai yra palankūs savo fone, nors iš esmės nėra jokių specialių apribojimų. Vienintelis tabu yra mėlynas viso stiliaus džinsas, kuris atrodo per provincijos.

Jei vis dar nusprendžiate suderinti keletą dalykų iš mėlynojo džinsinio audinio, pabandykite pasirinkti labiausiai skirtingus atspalvius, atskiedžiant juos neutralia marškinėle arba marškinėliai

Universalus juodas

Juodieji džinsai atrodo griežčiau, taip pat gali būti vadinami klasika, kuri tinka bet kuriai mergaitei. Tačiau jums reikia įvesti tokią švarką į drabužių spintą labiau nei mėlyną, kad nebūtų pernelyg drumstas vaizdas.

Jis puikiai dera su mėlynais džinsais, suderindamas juos priešingai. Modelį be kliūčių ir bet kokį dekorą galima saugiai įdėti į darbą biure. Tai puikiai papildys griežtą suknelę ar marškinius su kelnėmis.

„Win-win“ yra džinsinio striukė, kuri atrodo labai originali. Jis gali būti dėvimas su liesais džinsais ir šiurkščiais batus arba su bet kokiais sportiniais batais. Arba, priešingai, žaisti priešingai ir dėvėti šifono suknelę su gėlė.

Graži juoda džinsinio striukė su metalinėmis detalėmis. Tai gali būti smaigai, kniedės ir kiti „roko“ elementai.

Gaivinantis baltas

Baltos spalvos džinsinio striukė atrodo labai romantiška ir švelni, puikiai tinka vasarą. Paimdami savo gražius baltuosius batus, galite nešioti šviesios spalvos sukneles ir kelnes.

Geriausia tai, kad ryškios monochromatinės spalvos derinamos su juo, bet yra ramus, diskretiškas spausdinimas. Idealus pasirinkimas - mėlynos, rožinės arba mėlynos spalvos drabužiai. Pavyzdžiui, galite dėvėti mėlynus džinsus, šviesų vasaros viršų ir pridėti baltos spalvos džinsinio audinio vaizdą. Gaukite stilingą ir vasaros atsitiktinį vaizdą.

Vienintelis tabu yra balti drabužiai, visi kartu atrodys juokingi.

Ir jei eisite į datą, balta striukė bus puiki draugė lengva romantiška suknelė ar sundress

Neutralus pilkas

Puiki alternatyva klasikinei mėlynai ar juodai striukei yra pilka. Jis taip pat gali būti vadinamas visuotiniu, bet geriausia derinti jį su ryškiais dalykais. Labiausiai naudinga yra pilkos spalvų, grafito ir šviesiai pilkos spalvos paletės.

Jūs galite dėvėti pilką džinsinio striukę su daugybe dalykų iš savo drabužių spintos. Puikus pasirinkimas yra juoda džinsai ir marškinėliai.

Norėdami, kad vaizdas neatsidurtų niūrus ir nuobodus, pridėkite jį skara arba bandana, ryškia kuprinė arba sankaba.

Romantiška suknelė su grioveliais arba švelniavilnių drabužių tandeme su šviesiai pilka striukė atrodo labai moteriški. Tai gali būti mėtų, mėlynos, raudonos, rožinės arba geltonos spalvos. O jei norite spausdinti, idealus variantas yra leopardas arba juodos ir baltos spalvos piešinys.

Pilka spalva tinka beveik bet kuriai mergaitei, tačiau ji atrodo naudingiausia tamsiai trumpomis. Jei esate blondinė, pasirinkite ne šviesiai, bet turtingą kilną atspalvį su sidabru blizgesiu, kuris atrodo tiesiog prabangus!

Mergina rožinė

Rožinė džinsinio striukė yra gana drąsus pasirinkimas, kad ne visi nuspręs. Bet jei sužinosite, kaip derinti jį su kitais savo drabužių spinta, gausite šviesų ir sudėtingą vaizdą.

Geriausia tai, kad ji atrodo su mėlynais džinsais, šviesios spalvos suknelėmis ir sijonais. Tačiau laimėjimas yra juoda spalva, kuri atsiskleidžia kartu su rožine spalva.

Negalima dėvėti rausvos striukės su kitomis tos pačios spalvos medžiagomis, kad nebūtų atrodoma kaip Barbie lėlė. Idealus - drabužiai beige, balti, mėlyni, alyviniai, juodi ir smaragdiniai.

Geriausia, kad rožinė striukė pažvelgs į paauglių merginas ir jaunas mergaites su šviesiais arba tamsiais plaukais.

Jei esate ponia amžiaus, geriau vengti tokios aktyvios spalvos, pirmenybę teikiant neutralesnėms spalvoms.

Ryškiai raudona

Raudonas džinsinis gaidys suteikia jums galimybę jaustis šviesus ir stilingas. Skirtingai nei rožinė, ji yra visuotinė amžiaus apribojimų požiūriu, todėl ją gali lengvai pasirinkti ir jaunos merginos, ir merginos, vyresnės nei 30 metų.

Jis puikiai dera su juodais arba mėlynais džinsais ir neutraliais marškinėliais - baltais arba pilkais.

Raudonieji džinsai padės atskleisti neutralų vaizdą, padaryti jį patrauklesnį ir įsimintiną.

Geriau rinktis juodus batus, jie gali būti ir kulniukai, ir sportiniai sportbačiai.

Jei norite pridėti ryškių spalvų savo atsitiktinei išvaizdai, jums reikia raudonos džinsinio striukės.

Saulėta geltona

Geltona striukė atrodo labai sultinga ir neįprasta. Ji sugeba pasidžiaugti ir net įdomiausią vaizdą padaryti įdomų.

Kasdieniam dėvėjimui geriau rinktis ne kanarų geltoną, o garstyčių ar medaus atspalvį.

Dėl romantiškos datos pasirinkite baltą, erdvų suknelę su pasteline geltona striukė ir atrodys labai švelnus ir elegantiškas. Batai ir aksesuarai gali būti pasirenkami, kad atitiktų suknelę, žaisti kontrastą ir pasirinkti ryškius sultingus atspalvius.

Geltona, ruda, žalia, juoda ir pilka puikiai derinamos su geltonu. Ši striukė puikiai papildo mėlynus džinsus, dėvėtus juodu arba pilku marškinėliu.

Stilingas žalias

Žalias džinsinio striukė yra netradicinis dalykas, bet jei nuspręsite su juo „draugystę“, tai suteiks jūsų vaizdui lengvumo, šviežumo ir originalumo.

Smaragdo atspalvis atrodo palankiausias ir kilnus, jis gerai tinka tiek tamsiai, tiek ir lengviems dalykams.

Striukė puikiai tinka atsitiktiniam stiliui, papildanti šviesiai mėlynus džinsus ir sportinius batelius.

Norėdami sukurti romantišką išvaizdą, dėvėkite baltą, smėlio, oranžinę arba mėlyną suknelę. Taip pat derinamas su žaliu leopardu arba gyvatės spauda. Batai pasirinkti neutralius, nude atspalvius.

Jei norite suteikti jaunimo ir šviežumo vaizdą, pasirinkite žalią striukę ir gaukite drąsią ir unikalų vaizdą!

Madinga Khaki

Chaki džinsinio striukė yra puiki alternatyva mėlynai ir juodai. Ši spalva tinka bet kurios amžiaus grupės mergaitėms.

Jis gali būti dėvimas ne tik su kelnėmis ir džinsais, bet ir su suknelėmis ir sijonais. Labiausiai laimėję spalvų deriniai yra juoda, pilka, smėlio ir vyno. Jei pageidaujate spausdinti drabužius, pasirinkite narvą arba romantišką gėlių modelį.

Khaki džinsas padės diversifikuoti savo drabužių spintą, jei norite pereiti nuo klasikinės mėlynos spalvos, bet būti arčiau neutralių spalvų.

Rami ruda

Jei norite pasirinkti kažką neutralaus, bet stilingo, dėvėkite rudą džinsinio striukę. Tai puikiai papildys bet kokią atsitiktinę išvaizdą.

Tai gali būti mėlynos, juodos arba baltos spalvos džinsai su spalvotais arba neutraliais marškiniais. Puikus derinys yra ruda ir leopardo spauda. Vasarą, kai norite kažką šviesaus, dėvėkite ją geltonais ar oranžiniais daiktais.

Kad nebūtų klaidinami renkantis batus, pasirinkite rudą suede arba odą. Vasarą tai sandalai, ne sezono metu - batai arba kulkšnies batai

Šviesūs atspalviai

Šiandien šviesūs pasteliniai atspalviai yra labai populiarūs. Tai gali būti pienas, milteliai, smėlio spalvos, levandos, kiaušiniai ir daugelis kitų. Jie yra puiki alternatyva nuobodu baltai, kuri kartais atrodo pernelyg paprasta.

Jei pasirenkate lengvą džinsinio striukę, jūs privalote jį nugalėti. Pavyzdžiui, dėvėkite ją spalvota suknelė arba atspausdintos kelnės su kontrastinga palaidine. Būtinai papildykite vaizdą su priedais - papuošalais, šaliku, maža rankine, akiniais nuo saulės.

Ši ryški džinsinio suknelė atrodys gerai romantiškame vaizde. Šviesos šifono suknelė, sandalai ar valtys ir miltelių arba kiaušinių spalva suteikia jums švelnumo ir žavesio.

Spalvoti džinsai

Jei norite savo spinta pridėti spalvą, dėvėkite spalvotus džinsus. Jie pateikiami įvairiomis spalvomis: nuo šviesiai rausvos iki ryškiai oranžinės spalvos. Jis atrodo madingas ir labai stilingas.

Spalvotą džinsinio striukę galima dėvėti su chinozėmis ar draugais, pieštuku, sijonu arba neutraliomis spalvomis. Šiuo atveju striukė turi būti „solisto“ nuotrauka. Na, lengva suknelė arba liesas džinsai yra universalus variantas, kuris būtų tinkamas bet kokioje situacijoje.

Šviesios striukės

Pavasarį ir vasarą ypač populiarūs ryškūs džinsiniai švarkai, padedantys dažyti netgi pilkiausią spintą. Ją galite sujungti su atsitiktinėmis suknelėmis, tunikomis, antblauzdžiais, džinsiniais šortais, džinsais. Bet kokio stiliaus sijonai yra sveikintini: pieštukas, mini, midi, maxi, kvapas ar sijonai.

Jei manote, kad drabužių spinta trūksta ryškių spalvų, būtinai įsigykite tokią džinsinio striukę!

Su spaudiniais

Deniminės striukės ir atspaudai yra populiariausių! Jie yra neįtikėtinai svarbūs šį sezoną, todėl šis „fashionista“ tikrai turėtų turėti bent vieną savo garderobą.

Geriausias spausdinimas atrodo mėlynos arba juodos spalvos džinsui. Atitinkamai, ji taip pat geriausiai derina su neutraliu atsitiktiniu drabužiu. Idealus pasirinkimas - džinsai ir marškinėliai arba juodos spalvos suknelė.

Spausdinti galima piešti, siuvinėti, būti gėlių, pop-art stiliaus arba komiksų aplikacijų pavidalu. Geriausia tai, kad atrodo kaip didelis spausdinimas ant nugaros, kuri yra svarbiausia. Jūs neabejotinai nepastebėsite gatvėje!

Striukės su įvairiais dekorais atrodo labai įdomios. Taigi, rutuliukai suteikia švelnumo atvaizdui.

Kaip matote, džinsiniai švarkai sujungiami su beveik bet kokiu dalyku. Pasirinkite puikią spalvą ir visada atrodys madingas ir stilingas!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys