Virtuvės reikmenys

Rotaciniai pyragaičiai

Rotaciniai pyragaičiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Rūšis
 3. Privalumai
 4. Kokie desertai tinka?
 5. Pasirinkimas

Svarbų vaidmenį pristatant šventinius patiekalus vaidina tortų stendas. Tai puikus būdas parodyti savo kūrybiškumą, pabrėžti ypatingą šventės stilių. Įvairiuose aksesuaruose, skirtuose gražiajai pyragaičiai, lengva pasiklysti. Renkantis patiekalą, reikia atsižvelgti į daugybę punktų: tortų dydį, svorį ir tipą, dekoratyvinių figūrų, dekoracijų ir daug daugiau.

Kas tai?

Stovas puodui puošti kaip pjedestalas, turi apvalią formą. Gaminio konstrukcija turi pėdų pagrindą ir integruotą guolį. Šio elemento dėka prietaisas gali pasukti aplink savo ašį, supaprastindamas konditerijos virėjo darbą. Net mažų dekoratyvinių elementų kūrimas tampa paprastu įsipareigojimu.

Sukamasis patiekalas suteikia įspūdingą, patrauklų desertų patiekalą: tiramisu Venecijos stiliaus, tradicinės portugalų saldžios duonos su riešutais, Šveicarijos Mazariner, garsaus britų pyrago Banofi ir daugybės pyragų. Toks išradimas yra naudingas tobulam viršutinio sluoksnio lygumui, sudėtingam daugelio stilių apdailai.

Rūšis

Specializuotose parduotuvėse pristatomi turtingi pyragaičių rinkiniai iš pasaulio markių. „Lefard“, „Mira“, „Promenu“, „Forest“ ir daugelis kitų. Kai kurie iš jų bus tik kompaktiški saldainių barai, aptarnaujantys pyragai, saldūs tarteliai ir kt. Kiti mėgsta suktis modelius su pakreipimu, o trečiasis nebus pakankamas naudoti tik du paketus.

Forma išskiria šiuos modelius:

 • turas;
 • ovalo formos;
 • stačiakampis;
 • aikštė;
 • garbanoti ekstravagantiškiems pristatymams.

Konditerijos stendas gali būti aprūpintas papildomais priedais: su dangčiu, mentele, konditerijos švirkštu, kepimo skardomis ir kt.

Svarbus vaidmuo renkantis modelį yra surinkimo medžiaga. Ekspertai pataria teikti pirmenybę plokštelėms:

 • iš stiklo;
 • keramika;
 • plienas;
 • plastikas;
 • medis.

Mediniai modeliai yra labai populiarūs, susiję su dabartinėmis tendencijomis: vestuvėmis boho, kaimiško, Provanso stiliaus. Tokių švenčių metu tinkamas dekoras iš natūralių medžiagų. Pyragų patiekalai, panašūs į medinius namus, bus kelias į dekoro dalį. Patvarus ir natūralus medis atrodo prabangus ir prabangus.

Atrodo ne mažiau elegantiškas stiklas , ir čia metalo Platformos pasižymi įspūdingu svoriu ir ilgaamžiškumu. Jie gali atlaikyti didelę masę pyragų, laikui bėgant deformuojasi. Plastikiniai Tačiau trapesni produktai yra labai pigūs ir pateikia platų produktų asortimentą.

Stovas gali turėti šarnyrinį mechanizmą, kuris leidžia jums pasukti indą skirtingomis kryptimis.

Toks priedas laisvai sukasi ant ašies, o kai kurios versijos yra suprojektuotos su nuolydžiu ir gali sulenkti bet kokiu kampu. Jie leidžia jums gauti maksimalų patogumą dekoruojant pyragus, demonstruojantys konditerijos šedevrus.

Privalumai

Rotacinė plokštė visiškai tinka bet kuriai pyragaičiai: „plika“, sausainiai, mastika, su putomis, uogų ar riešutų gausa. Tai daro delikateso dekoravimo procesą žavingą ir gražią. Toks priklausymas atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir praktišką.

Sukamasis stovas pirmiausia skirtas šventinių pyragų papuošimo patogumui ir greičiui.

Indai padeda:

 • kad kremo sluoksnis būtų visiškai lygus;
 • dėl integruoto guolio greitai uždarykite tešlą bet kuria kryptimi;
 • padengti pyragus lygiu glazūros sluoksniu;
 • atkreipti tobulą piešinį iš bet kurios gydymo pusės;
 • pridėti didelio deserto stabilumą;
 • pateikti įspūdingą „besisukančią“ desertą.

Pagrindiniai patiekalų dekoravimo pyragaičiai privalumai.

 • Lengva naudoti. Pakanka pasukti plokštelę vienu ranka judant, kad būtų galima nupjauti kitą vieno ar kelių pakopų tortą.
 • Greitis Tik kokybiško modelio pasirinkimas su kietu surinkimu leidžia greitai valdyti bet kokio sudėtingumo pyragų dekorą.
 • Medžiaga. Indai valgio gaminimui ir desertams dekoruoti turėtų būti pagaminti iš ekologiško plastiko ar stiklo. Labai svarbu, kad apdailos metu stovas nebūtų užverstas.
 • Universalumas. Dauguma vestuvių tortų ar gimtadienio pyragaičių yra apvalios formos, todėl tarp daugelio besisukančių plokščių tie patys modeliai yra labiau paplitę.
 • Kompaktiškumas. Patiekalo dydis turi atitikti virtų pyragų skersmenį. Jie neturėtų užimti visos plokštelės ploto, paliekant erdvę figūriniam, dideliam dekoravimui.
 • Lengva priežiūra. Viskas, kas reikalinga šeimininkui, yra skalauti stendą tekančiu vandeniu ir išdžiovinti be specialių rekomendacijų.

Visi modeliai turi puikų stabilumą, užtikrina patikimą tortų išdėstymą dėl plataus pagrindo.

Kokie desertai tinka?

Rotaciniai patiekalai, skirti dirbti su pyragais, yra svarbūs rengiant ceremoninius desertus vestuvių, gimtadienio, jubiliejaus, verslo vakarėliui. Galima naudoti modelius vienoje ir keliose pakopose su sukamosiomis platformomis.

Juose galite įdėti pyragaičius:

 • kepta visa, papuošta uogomis, riešutais ir tt;
 • atskirai kepti (užpildyti ir skerdeną);
 • komandomis, keliais sluoksniais (tortų sluoksniais).

Stende galite apibrėžti bet kokį desertą. Jie atrodo elegantiškai, pavyzdžiui, vafliai, marinuoti pyragaičiai, souffles ir sausainiai, grietinėlės, smėlio, varškės. Sukamasis elementas yra naudingas tik tam, kad pagražintų grietinėlės konditeriją su vanilės, kakavos, jogurto, šokolado, žievelės ir kitais ingredientais.

Vestuvės šventėje daugiapakopis tortas laikomas įprastu pasirinkimu.

Pasirenkant stendą, įsitikinkite, kad atstumas tarp pakopų yra mažiausiai 15 cm.

Kai tik ant stendo bus paruoštas paruoštas tortas, konditerijos virėjas užima savo dekorą. Dėl tokio paprasto aksesuaro funkcionalumo virėjas sumaniai susiduria su šia užduotimi. Tortas gali būti papildytas mastiku, cukraus milteliais. Pirmasis suteikia sklandumą gydyti, antrasis puikiai atrodo ant "pliko" torto.

Specialus stendas pagreitins kepimo laiką su gana sudėtinga apdaila.

Jis taip pat padeda puikiai dirbti su grietinėlės pyragais. Sukant plokštę palei ašį, bus galima sukurti originalius raštus, dekoratyvines gėles.

Pasirinkimas

Verpimo plokštelė užkandžiams tepti yra svarbus priedas konditerijos virėjo rankose. Su tuo virimo procesas tampa lengvas ir rezultatas viršija visus lūkesčius. Pagrindiniai tokio virtuvės atributo pasirinkimo kriterijai yra šie:

 • atsparumas;
 • patikimumas;
 • medžiagos kokybė (higiena, hipoalerginė).

Prieš perkant, nustatykite torto formą, suderinkite jį su tinkamu skersmeniu. Specializuotų parduotuvių languose yra 10–40 cm pločio modeliai.

Svarbi pirkimo sąlyga daugeliui yra skaidrus dangtelis, tinkamas aptarnauti.

Ypatingai populiarus yra papildomas tinklelis, kuris dažnai dedamas į pasukamąjį stendą. Šis priedas leidžia supjaustyti pyragus į vienodus gražius gabalus. Kojos plokštė suteikia lygias linijas, lygų glazūrą ar mastiką, simetriją, tikslumą darbe.

Norint įsigyti tortų dekoravimo įrankį, būtina, kad ji būtų patogiausia, kad šiandien būtų galima pristatyti ir papuošti pyragus.

Produktas yra naudingas tiek renginiams banketams, tiek kaip kavinių ir restoranų konditerijos parduotuvių „vitrina“. Galite įsigyti ir 6 pakopų stovą, ir nebrangią plastiką. Naudokite inventorių pasirodys ne tik pyragams, bet ir sūrio plokštelėms, stand-up patiekalams, gabalams ir kt.

Labiausiai estetinė visų siūlomų kulinarinių prietaisų galimybė. Jame galite pristatyti tortą, kuris bus šventinio stalo „akcentas“.

Pažvelkite įdomu sukrauti produktai, kai ant viršutinio stovo užrašykite tortą ir apačioje - porcelianiniai bandelės, bandelės, pyragai ir kiti pyragaičiai. Toks atradimas pašalina poreikį supjaustyti tortą įdomus. Dažnai patyrę virėjai naudoja verpimo stendą kaip padėklą su vaisiais, jūros gėrybėmis, žuvies puokštėmis, krapais, sumuštiniais ir pan. Patogus patiekalus laikyti produktuose su dangčiu.

Kitame vaizdo įraše galite peržiūrėti biudžetą besisukančio tortų stendo apžvalgą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys