Virtuvės reikmenys

Indų džiovintuvų tipai ir jų atrankos kriterijai

Indų džiovintuvų tipai ir jų atrankos kriterijai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Rūšis
 3. Diegimo metodai
 4. Medžiagos
 5. Matmenys
 6. Dizaino parinktys
 7. Atrankos kriterijai
 8. Džiovintuvo matmenys

Kiekvienai namų šeimininkei yra labai svarbus patogus virtuvės erdvės išdėstymas. Patogiai išdėstyti ir išdėstyti priedai gali žymiai sumažinti virimo laiką. Ypač svarbu, kad pagrindiniai indai būtų prie pat rankų. Mes kalbame apie puodelius, gėrimo indus, plokšteles. Šis reikalavimas paskatino virtuvės reikmenų gamintojus sukurti tokį unikalų dalyką kaip džiovinimo indai, leidžiantys ne tik išdžiūti, bet ir laikyti kelis virtuvės reikmenis.

Savybės

Indų džiovintuvas yra nepakeičiamas bet kurios virtuvės elementas, kuris turi daug neginčijamų privalumų. Pirma, siūloma svarstyti prietaisą iš estetinės pusės. Indai švelniai suskaidomi pagal specialius griovelius pagal dydį.

Pasirodo, patogu platinti plokštes nuo didžiausių iki mažiausių, įdėti puodelių ir kitų virtuvės reikmenų. Apskritai, daug maloniau pažvelgti į tvarkingai išdėstytas plokšteles ir lėkštes, nei ant puodelių, surinktų į vieną krūvą. Antrasis yra higiena. Anksčiau patiekalai po plovimo buvo nuvalyti rankšluosčiu.

Bet niekas nesuteikė garantijų, kad audinio medžiaga buvo visiškai švari, ir daugeliu atvejų paaiškėjo, kad šeimininkė pripildė švarius indus užterštomis medžiagomis.

Ant džiovintuvo palikti indai nereikalauja papildomų prietaisų, likęs vanduo teka į specialius padėklus, kurie lengvai nuvalomi nuo stagnuoto skysčio.

Be pagrindinio tikslo, džiovintuvas yra indų ir stalo įrankių laikymas. Po plovimo virtuvės reikmenis ruošiami pagal numatytas vietas ir laukite tolesnio naudojimo.

Svarbiausia yra nepamiršti laiku atsikratyti skysčio kanalizacijos, kitaip senas vanduo pradės gaminti nemalonų kvapą.

Rūšis

Pirmasis patiekalų džiovyklų dizainas neturėjo daug įvairių išvaizdos ir išdėstymo metodų. Šiuolaikiniai modeliai daugeliu atžvilgių pasikeitė, ir tai susiję ne tik su išoriniu dizainu, bet ir į projektavimo ypatybes, taip pat į gamyboje naudojamą medžiagą.

Įdėta

Šiuo atveju kalbame apie džiovinimo konstrukcijas, sumontuotas viduje esančiose virtuvės rinkinių spintose, nors tokie džiovinimo įtaisai gali būti montuojami ant grindų dėžių.

Šeimininkė turi savarankiškai nustatyti galimybę patogiai išdžiovinti, kad operacijos metu nebūtų jokių problemų. Ypač tai susiję su virtuvės dizaino kūrimu su daugeliu įdėtų daiktų ir priedų.

Dėka šiuolaikinių galimybių džiovintuvai gali turėti visą įprastą stačiakampio formos arba pagerintą kampinį dizainą. Be to, pastarasis variantas dažniausiai naudojamas virtuvėse, kuriose yra minimalus kvadratas, kur spintos yra arti viena kitos su perėjimu iš vienos sienos į kitą.

Be to, gali būti įterptos džiovinimo konstrukcijos tiek stacionarus, tiek įtraukiamas. Paprasčiausiai modeliai prisiima dviejų pakopų buvimą, vienas iš jų yra skirtas plokštelėms, kitas - puodeliams ir puodeliams. Žemiau yra specialus dėklas, kuriame teka vandens.

Dauguma gamintojų, kurdami daugiapakopę džiovintuvą, pradėjo diegti padėklus visuose aukštuose, o tai yra geriausias pasirinkimas įterptoms konstrukcijoms.

Savikaina, įmontuoti džiovintuvai yra šiek tiek brangesni, tačiau praktinių namų ūkių požiūriu jie laikomi būtinais.

Šiuolaikiniai įmontuotų džiovintuvų modeliai gali turėti sudėtingą struktūrą, su daugybe papildomų skyrių įvairiems indams, būtent stalo įrankiams, vyno taurėms.

Daugelis namų šeimininkių teigia, kad projektavimo metu įmontuoti džiovintuvai yra geriausias variantas. Svarbiausia, kad švarių patiekalų dizainas nebūtų matomas, todėl virtuvės dizainas nesumažėja.

Neigiama pusė yra padidėjęs drėgmės lygis spintoje, nes drėgmė niekada neturėjo teigiamo poveikio baldams.

Lentelė

Šiuo atveju kalbame apie įvairius dizaino modelius, nes šie įrenginiai visada yra gerai matomoje vietoje. Dėl šios priežasties dauguma gamintojų ypatingą dėmesį skiria džiovinimo produktų projektavimui.

Be to, šiuolaikiniai stalinio džiovinimo įrenginiai pateikiami ne tik vienpakopėje versijoje. Yra didelė paklausa dviejų pakopų ir trijų pakopų struktūros, reguliuojamas aukštis. Juose taip pat yra papildomų skyrių stalo įrankiams.

Stalo džiovintuvai gali būti stacionarūs, sulankstomi arba įtraukiami. Matmenys gali turėti tiek miniatiūrinius, tiek didelius matmenis.

Pasirinkus naudą stalo džiovinimui, šeimininkė turėtų prisiminti, kad konstrukcijos dizainas neturėtų išsiskirti tarp bendro virtuvės interjero sprendimo.

Dėl šios priežasties geriausia apsvarstyti džiovinimo galimybes. su specialiu dangčiu, nors daugeliu atvejų tokie produktai yra pagaminti iš plastiko, kuris nėra patvarus.

Prikabintas

Šiuo atveju kalbame apie grotelių tipo konstrukcijas, pritvirtintas prie sienos su specialiomis sienomis. Pateiktoje džiovyklų kategorijoje yra nedidelė asortimento eilutė, dažniausiai turinti vienos pakopos struktūrą. Iš esmės jie pakabinami ant sienos virš kriauklės arba prie jos.

Pats dizainas Visada yra plastikinis padėklas, esantis pakopos apačioje.

Šiuolaikiški indų džiovintuvai gaminami pagal virtuvės reikmenų ir laisvos vietos virtuvėje dydį, ty jie turi skirtingus dydžius.

Troflex džiovintuvas

Išskirtinė džiovinimo įrenginio versija gaminama pagal tinklelio, tinklelio arba perforuotos plokštės tipą. Iš esmės produktas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno, nors yra ir plastikiniai modeliai. Prietaisas yra ant antros kriauklės pusės, kad jo kraštai būtų nustatyti ant kriauklės šonų. Vanduo teka iš indų, tiesiai į vamzdyną.

Aprašytas džiovinimo modelis gali būti naudojamas ne tik indams, bet ir pagalbinei struktūrai, kai skalbiami daržovės ir vaisiai.

Pagrindinis produkto patogumas pastoviai prieinama. Po eksploatacijos džiovintuvas nuvalomas sausu rankšluosčiu ir sumontuotas prie skalbimo paviršiaus arba slepiasi spintelėje.

Daugelis gamintojų siūlo unikalų dizainą, sulankstomus silikoninius kilimėlius, kurių kraštuose yra tvirtinimo strypai.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas džiovinimo lygių skaičius. Daugelis namų šeimininkių teigia, kad vienos pakopos konstrukcijos yra gana nepatogu naudoti, ypač kai kalbama apie didelę šeimą. Miniatiūriniai ir kompaktiški džiovinimo konstrukcijos matmenys neleidžia patenkinti pietų metu naudojamų patiekalų. Dėl šios priežasties geriausias variantas yra daugiapakopiai produktai.Nors labiausiai paplitęs variantas yra dviejų pakopų modeliai, nes jie leidžia atskirti didelius patiekalus iš virtuvės smulkmenų.

Moderniose mažų dydžių virtuvėse, kuriose nėra daugybės patiekalų, siūlomos aukščio aukščio parinktys, iš kurių galite pastatyti tris aukštus.

Diegimo metodai

Kiekvienam atskiram indaplovės džiovintuvo modeliui taikomas konkretus įrengimo arba laikino įdėjimo būdas.

Įmontuotas džiovintuvas jis sumontuotas prie virtuvės rinkinio. Savarankiško surinkimo atveju reikia naudoti instrukcijas. Spintos vidinėje pusėje yra angų džiovinimo struktūros tvirtinimui ne tik apačioje, bet ir šonuose.

Ypatingas dėmesys savęs surinkimo metu turėtų būti skiriamas džiovinimo produkto slankiojančiam mechanizmui. Jis gali būti riedantis, krentantis ir stumdomas.

Suolų džiovintuvai nereikalauja montuoti stacionariai. Dėl to prietaisą bet kuriuo metu galima perkelti į kitą vietą. Net ir valant virtuvės erdvę, labai patogu pasiimti džiovyklę po rankenomis ir laikinai perkelti ją į kitą vietą arba į kitą lentyną. Daugeliu atvejų stalviršio džiovinimo modeliai yra ant kriauklės. Padėklas dedamas po kojomis kaip papildoma parama.

Pakabinamas džiovinimo dizainas tvirtinamas prie sienos su tvirtomis laikikliais, geriausia naudoti kaiščius. Jie tvirtai prisukami prie sienos ir gali atlaikyti daug svorio. Pačioje džiovinimo konstrukcijoje yra specialios kilpos, su kuriomis ji pritvirtinama prie tvirtinimo detalių.

Kaiščiai

Džiovinimo skydelis troflex nereikalauja montavimo darbų. Jis išsiskleidžia patogiam šeimininkui, o po naudojimo slepiasi nuošalioje vietoje.

Medžiagos

Šiuolaikiniai džiovintuvai gaminami iš įvairių rūšių medžiagų, tarp kurių labiausiai paplitęs yra metalas. Konstrukcijos, pagamintos iš paprasto plieno, padengiamos keliais sluoksniais antikorozinės medžiagos, todėl metalas yra apsaugotas nuo neigiamų veiksnių.

Kita reikalingiausia medžiaga, naudojama kuriant džiovintuvus nerūdijantis plienas. Toks metalas naudojamas daugeliui buitinių daiktų.

Ir dėl savo savybių, ji užima pirmaujančią poziciją metalo rinkoje.

Žinoma, nerūdijančio plieno gaminių kaina yra gana didelė. Taip yra dėl gatavo produkto kokybės, ilgaamžiškumo ir virtuvės džiovinimo sistemos patvarumo. Net po kelerių metų naudojimo tokios konstrukcijos nepraranda savo išvaizdos, jos neturi būti dažomos arba apdorotos papildomu antikorozinės medžiagos sluoksniu.

Plienas
Nerūdijantis plienas

Kita populiari medžiaga, skirta indų džiovinimui sukurti plastikas. Kalbant apie sąnaudas, tokie modeliai turi labai mažą lygį, dėl kurio jie pritraukia daugelio namų šeimininkių dėmesį.

Svarbiausia, pasirenkant kruopščiai tikrinti jėgos struktūrą, patikrinkite, ar produktas turi įtrūkimų ir trūkumų.

Žinoma, geriau pirkti produktus, pagamintus iš aukštos kokybės plastiko. Jų kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau jie atitinka visus kokybės standartus. Svarbiausia tai jie yra nekenksmingi, net ir ilgalaikio veikimo metu plastikinis prietaisas nepraranda savo pagrindinių savybių.

Gana dažnai namų šeimininkės savo virtuvei renkasi džiovintuvus, pagamintas iš medžio. Anksčiau tik turtingos šeimos galėjo įsigyti medinių aksesuarų, tačiau šiandien beveik kiekvienas gali sau leisti. Medinės konstrukcijos puikiai papildo virtuvės interjerą, nes jos tinka bet kokiam kambario dizainui.

Šiuolaikinių modelių paviršius apdorojamas specialiąja medžiaga, kuri sukuria rimtą kliūtį drėgmei, tekančiai medinės konstrukcijos pagrindo.

Atitinkamai po kelių metų džiovintuvas nepraranda savo išvaizdos ir pagrindinių savybių. Gamintojai pataria patraukti medžio džiovintuvo paviršių vandeniui atspariu junginiu maždaug kas trejus metus.

Matmenys

Kalbant apie modelio dydį, patiekalų džiovintuvai neturi didžiulės įvairovės. Iš esmės jų matmenys svyruoja nuo 40 cm iki 80 cm. kuo didesnis džiovinimo struktūros dydis, tuo daugiau reikmenų.

Pavyzdžiui, apsvarstykite 40 cm džiovinimo struktūrą, tik 12 plokštelių, be puodelių ir puodelių. Tačiau modeliuose, kurių dydis yra 60 cm, 18 patiekalų yra drąsiai.

Iš esmės įvairių dydžių džiovintuvai yra susiję su darbalaukio dizainu. Įmontuoti džiovintuvai pagal standartą yra pagaminti iš 60 cm dydžio ir aukščio pagal spintelės matmenis. Baldų dizaineriai teigia, kad toks džiovintuvas yra pakankamai talpinamas patiekalams, tačiau šeimininkai ne visada sutinka su jų nuomone.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas daugiapakopiai modeliai. Šiuo klausimu būtina nustatyti, koks atstumas turi būti tarp lygių.

Svarbu nepamiršti, kad jis turi būti ne mažesnis kaip 30 cm, nes plokštės, puodeliai ir daug daugiau yra patogiai išdėstyti konstrukcijos viduje.

Be standartinių džiovintuvų yra alternatyvos, vaizduojančios tinklelį arba tinklelį. Iki šiol virtuvės reikmenų rinka pripildyta 30x40 cm arba 50x60 cm pločio kilimais. Kai tik vanduo nuleidžiasi, švarios plokštės, puodeliai, akiniai yra išdėstyti vietose, o kilimėlis yra susuktas ir įtraukiamas iki kito naudojimo.

Dizaino parinktys

Renkantis unikalų džiovinimo patiekalų turėtų būti grindžiamas pagrindinės konstrukcijos virtuvės erdvėje. Žemiau pateikiamos originalios parinktys su neįprasta išvaizda, kurios dizainas yra labai patogu eksploatuoti.

Įterptas modelisŠiuo atveju džiovinimas patalpinamas viršutinėje spintelėje, kur patogu išvalyti švarius indus, taip pat išimti padėklus valymui.

Modernizacijos požiūriu ši galimybė yra vienas iš šiuolaikinių dizaino metodų.

Stalinis dviejų pakopų atviras dizainas, skirtas indų džiovinimui leidžia daug kartų palengvinti šeimininko darbą. Ji sugeba prisitaikyti prie daugelio reikalingų virtuvės reikmenų elementų. Abiejuose sluoksniuose yra padėklo projekcija, į kurią teka vanduo.

Įdėta
Lentelė

Šiame įgyvendinimo variante yra dizainas ir išdėstymas. džiovinimas rustingu būdu. Dizainas apima plokščių išdėstymą savaime, tačiau patyrusios namų šeimininkės galės įdėti akinius ir puodelius. Džiovinimo dugnas yra pagamintas iš stacionaraus padėklo su skylėmis, per kurias teka vanduo.

Modernus džiovinimo variantas patiekalams, daržovėms ir vaisių troflex. Šis įrenginys yra tikras asistentas bet kuriam šeimininkui. Patogus dizainas yra lengvai padedamas ant kriauklės, o po operacijos jis ištraukiamas į paskirtą vietą.

Silikono kilimėlis švariems patiekalams džiovinti dėl savo nedidelio dizaino, jis puikiai tinka bet kokiam virtuvės interjerui, ypač todėl, kad jį reikia naudoti tik po to, kai išplaunami virtuvės reikmenys. Minkštas sulankstomas dizainas leidžia įtaisą patalpinti patogiausiai šeimininkui.

Atrankos kriterijai

Renkantis virtuvės džiovyklą, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kelis svarbius kriterijus.

Medžiagos, iš kurių gaminami džiovinimo įrenginiai.

 • Plienas Produktas pagamintas iš šios medžiagos yra padengtas chromu arba emaliu.Tokiu atveju chromuotas dizainas truks daug ilgiau nei emaliuotas, kuris turės būti atskirai apdorojamas medžiagų taupymo kompozicijomis.
 • Nerūdijantis plienas. Tokie modeliai yra labai brangūs, bet kainuoja ilgą tarnavimo laiką. Jų pagrindinė kokybė yra tvirta konstrukcija, kuriai nereikia ypatingos priežiūros.
 • Plastikiniai. Savikaina plastikinės konstrukcijos yra daug pigesnės nei jų metalinės konstrukcijos. Be to, jie turi ryškų dizainą, tačiau, deja, negali pasigirti ilgą tarnavimo laiką.
 • Medis Bet kokio tipo mediena dažnai naudojama virtuvės interjero priedams kurti. Medinių džiovintuvų paviršiai padengti specialiomis vandeniui atspariomis medžiagomis, dėl kurių drėgmė neprasiskverbia į struktūrą ir neleidžia medžiui išsipūsti. Tiesa, gamintojai periodiškai rekomenduoja medinių džiovintuvų paviršių apdoroti vandeniu atstumiančiais mišiniais, kurie išsaugo konstrukcijos savybes ir išvaizdą.

Padėklai, skirti surinkti tekančiam vandeniui, yra pagaminti iš nerūdijančio metalo arba plastiko.

Abi parinktys yra labai praktiškos ir ilgai nenaudojamos.

Džiovintuvo matmenys

 • Prieš eidami apsipirkti, reikia išmatuoti džiovinimo įrenginio vietą ir nustatyti jo aukštį.
 • Šeimininkė turėtų savarankiškai nustatyti pakopų skaičių ir papildomų skyrių buvimą stalo įrankiams.

Jei norite pasirinkti neįprastą indų džiovintuvą, kuris atitinka jūsų dizainą, žr. Kito vaizdo įrašo patarimus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys