Virtuvės reikmenys

Viskas apie ledo kaušus

Viskas apie ledo kaušus

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Tikslas
  2. Tipai ir funkcijos
  3. Patarimai, kaip pasirinkti

Kviečiame svečius į namus, jūs visada norite juos maloniai nustebinti. Savininkai iš anksto galvoja ne tik apie meniu, bet ir kokie gėrimai bus patiekiami. Jei ketinate aptarnauti šampaną ar vyną, savo namų baro arsenale turi būti ledo kibiras.

Tikslas

Įrengiant namų barą, daugelis žmonių pamiršta apie vieną labai svarbų atributą - tai ledo kibiras. Šis priedas reikalingas gražiajam šampano ar vyno tiekimui. Be to, smulkiam ledui maitinti reikia mažo ledo kaušo su žnyplėmis. Žinoma, jei norite, galite tai padaryti be jo. Pavyzdžiui, šampano patiekite į dubenį arba keptuvę ir ledą vazoje. Bet, matote, tai atrodys keista, kad būtų pasakyta mažiausiai. Todėl, jei dažnai būna partijų, tada specialus kibiras tikrai bus patogus.

Ledo kibirai yra skirtingi, ir kiekvienas iš jų turi savo tikslą. Pavyzdžiui, nedideli mėginiai naudojami ledui, kuris būtinas kokteiliams ir kitiems įvairiems gėrimams atšaldyti. Taip pat tokie kaušai gali būti naudojami atvėsti patiekalus, kuriuose šis ar tas gėrimas bus patiekiamas.

Paruošti akiniai yra patalpinti į kibirą su ledu, tada patiekiami kokteiliai.

Norint atvėsti tam tikrus buteliuose esančius gėrimus, reikalingi dideli ledo kaušai. Kibiras yra užpildytas nedideliu ledo kiekiu, tada dedamas audinių servetėlė ir butelio gėrimas.

Tipai ir funkcijos

Yra keletas skirtingų tipų tokių priedų, kurie yra būtini namų juostai. Populiariausias ir plačiausiai paplitęs variantas yra produktas iš nerūdijančio plieno. Toks kibiras yra praktiškas ir patvarus. Tačiau yra ir paprastų stiklo ir net plastiko variantų.

Jei norite pasirinkti neįprastą ir originalesnę versiją, turėtumėte atkreipti dėmesį į produktą iš kristalo. Šis kibiras atrodo labai sudėtingas. Beje, ši galimybė yra tinkama kaip dovana, jei planuojate pristatyti neįprastą dovaną savo draugui. Verta prisiminti Kristaliniam kibirui reikia atidžiai stebėti.

Plastikiniai
Plienas

Jei laikotės kai kurių priežiūros taisyklių, ji nepraranda savo pradinės išvaizdos ir blizgesio daugelį metų.

Tiems, kurie mėgsta prabangą viskas, rekomenduojame atkreipti dėmesį sidabro dirbiniai. Tokie kaušai yra pagaminti iš aukštos kokybės metalo. Produktas gali būti pagamintas pagal įprastą kibirą arba vazą. Be to, jei ketinate pristatyti tokį priedą kaip dovaną, tuomet tokį elementą galima lengvai graviruoti.

Tuo atveju, jei norite pasirinkti kažką stilingo ir neįprasto jaunimo vakarėliui, atkreipkite dėmesį šiuolaikiniai modeliai su ryškiu apšvietimu. Šiuolaikinės technologijos dėka galite pasirinkti bet kokį spalvų apšvietimą ir reguliuoti ryškumą. Be to, yra ne tik apšviestos, bet ir muzikos. Ši parinktis puikiai tinka bet kuriai jaunimo partijai.

Patarimai, kaip pasirinkti

Renkantis priedą, skirtą tarnauti ledo ir aušinimo gėrimams, atkreipkite dėmesį ne tik į jo išvaizdą, bet ir į atlikimo kokybę, praktiškumą.

Pasirinkite modelius, kurie ateina kartu su žnyplėmis, nes jie tikrai bus naudingi. Be to, verta prisiminti, kad abiejų pusių rankenomis įrengti modeliai yra daug patogesni. Taip pat yra galimybių su dangteliais, kurie yra labai patogu ledui šerti.

Jei norite, kad šaltas būtų kuo ilgiau įrenginio viduje, atminkite, kad modelio vidus turi būti lygus ir blizgus.

Renkantis modelį, dekoruotą įvairiomis monogramomis, akmenimis ir kitomis dekoracijomis, nepamirškite, kad juos bus labai sunku išvalyti.

Pabandykite pasirinkti produktus tik prekės ženklas, kuris pasirodė esąs geriausias ir gauna daug teigiamų atsiliepimų iš vartotojų.

Norėdami sužinoti apie ledo kaušą, žr. Toliau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys