Virtuvės reikmenys

Termo-pietų dėžių pasirinkimo ypatybės

Termo-pietų dėžių pasirinkimo ypatybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Charakteristikos
 2. Veislės
 3. Medžiagos
 4. Kaip pasirinkti terminį konteinerį pietums?

Šiuolaikinėmis sąlygomis labai sunku derinti darbą su sveiką gyvenimo būdą ir tinkamą mitybą. Nepaisant to, žmogus nėra robotas ir turi pertraukas, kad papildytų savo jėgą darbe ar mokykloje, ir šiuo atveju pietų dėžė yra būtinas priedas. Šis konteineris yra būtinas maisto laikymui. Šiuolaikiniai gamintojai nuolat gerina pietų dėžių dizainą ir savybes, bandydami atspėti kiekvieno potencialaus pirkėjo pageidavimus. Šios dėžutės yra ne tik patogios ir ilgaamžės, bet ilgą laiką gali išlaikyti karštus pietus.

Charakteristikos

„Thermo-lunchbox“ - tai naujos kartos maisto konteineris, kuris leidžia jums išlaikyti maistą kuo ilgiau ir patenkinti net pačių reikliausių klientų poreikius funkcionalumo požiūriu.

Toks „langelis“ neužima daug vietos, yra lengvai transportuojamas ir, priklausomai nuo modelio, gali turėti vieną ar kelis skyrius. Jis taip pat gali būti tinkamas kietam ar skystam maistui, turi savo šildymą arba prisijungti prie išorinių šaltinių. Visi modeliai turi skirtingą dizainą - galima pasirinkti ir suaugusiems, ir vaikams skirtą variantą.

Veislės

Pirmiausia apsvarstykime, kas yra šildomos pietų dėžės.

Electrobox

Toks konteineris pagamintas iš plastiko, leidžia per kelias minutes pašildyti maistą. Modelis turi hermetišką dangtelį su specialiu silikoniniu sandarikliu, kad būtų išlaikyta šiluma, taip pat sandarūs tvirtinimo elementai. Maitinimo šaltinis, šildymas trunka tik keletą minučių.

Automobilių pietų dėžutė

Šis konteineris gali būti prijungtas prie cigarečių žiebtuvėlio su vielos pagalba, kuri yra komplekte. Taigi, galite labai greitai pašildyti pietus ir išlaikyti maistą šiltu.

Vaikų termo pietūs

Kiekvienas iš tėvų žino, kaip svarbu rinkti sveiką pietų vaikams. Šiuolaikiniai vaikai paprasčiausiai turi crazy grafiką, ir visur yra pagundų greito maisto pavidalu, kuris akivaizdžiai negali būti klasifikuojamas kaip sveika mityba. „Thermo-lunch-box“ į mokyklą leidžia priprasti vaiką prie organizuotos sveikos mitybos, o linksmas vaikų dizainas padės nepamiršti užkandžių. Tokie konteineriai gali būti ne tik atsparūs karščiui, bet taip pat turi keletą sekcijų, jie yra pagaminti iš nekenksmingų medžiagų.

Svarbiausia - atkreipti dėmesį į etiketes ir ieškoti užrašų „be bisfenolio-A“. Metalo dėžutė geriau pasirinkti iš nerūdijančio plieno.

Dvigubas termosas maistui

Ši dėžutė leidžia kartu su savimi pasiimti tiek sriubų, tiek karštų patiekalų, o nuo virimo momento juos galite laikyti karštus. Tai tik dievas tiems, kurie neturi vietos šildyti savo maistą.

Mikrobangų krosnelė

Niekas nenori valgyti šaltų pietų, todėl pirmenybė teikiama šildymo galimybei pasirinkti pietų dėžutes. Ne kiekvienas turi automobilį ar termo pietų dėžutę, bet noriu pašildyti maistą. Tada jums tereikia pasirinkti konteinerį, kuris gali būti įdėtas į mikrobangų krosnelę, nebijodami, kad jis sprogs arba (nuo pasakų išleidimo) sprogs orkaitėje. Yra daug izoterminio dervos tipų, kurios neišskiria kenksmingų cheminių medžiagų, kai jos šildomos.

Izoterminis maisto specialusis plastikinis indas turi dvigubas sienas, kad maistas galėtų būti karštas keletą valandų.

Jie turi hermetiškai uždarytą dangtelį, kad kvapai neprasiskverbtų, o maistas išlieka karštas, jei nesiruošia valgyti iš karto arba baigti jį vėliau.

Medžiagos

Dažniausiai pietų dėžių gamyboje yra keletas žaliavų variantų.

 1. Plastikiniai konteineriai. Jie yra lengvi ir palyginti pigūs, bet trapūs. Pabandykite įsigyti bokštą iš gerbiamų gamintojų, kurie garantuoja maisto saugų plastiką kaip medžiagą, kad, kai nebus paleisti šildomi ftalatai, kurie yra pavojingi sveikatai. Plastikiniai konteineriai turi daug skirtingų „žetonų“ - skirtingų skyrių, kelių „grindų“, stumdomų dalių.
 2. Stiklo termoblokai. Jie puikiai tinka šildymui mikrobangų krosnelėje ir yra visiškai saugūs. Jie nepriima maisto kvapų, bet jie sunkūs gabenant - tai netinka visiems, ypač vaikų atveju. Mokinys gali nuleisti stiklą ir jį sulaužyti, o nešiojimas su savimi portfelyje ant visų vadovėlių visiškai nėra džiaugsmas.
 3. Silikoninės pakuotės. Silikonas yra puiki ne poringa medžiaga, labai lengva ir gana pigi, ji gerai išlaiko šilumą. Tokiose šiluminėse dėžėse jie dažnai dėvi pirmuosius kursus, nes dėl įtempto dangčio niekas neišsipylė.
 4. Termoplastinis polistirenas. Ekologiškos medžiagos, skirtos skirtingoms formoms ir dydžiams, su skyriais ir „varpais bei švilpukais“. Dažniau parduodami polistireno vienkartiniai maisto dėžutės.
Plastikiniai
Stiklas
Silikonas
Polistirenas

Pirkdami termo-pietų dėžę niekada nepateks į nenaudingą kategoriją, nes užkandžių talpykla yra svarbi norint išlaikyti stiprybę, jei norite likti sveika šiuolaikinio gyvenimo ritmu. Daugelis užimamų žmonių pertraukas darbe ar mokykloje naudoja termo-pietų dėžės.

Tai mados tendencija, geras įprotis ir būtinas ritualas tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir artimaisiais.

Kaip pasirinkti terminį konteinerį pietums?

Nustatykite, kiek dažnai planuojate užkąsti, kur, kiek maisto jūs nustatysite konteineryje, kokį dizainą norėtumėte. Dėl visų šių priežasčių tiesiog eikite apsipirkti. Viskas yra labai individuali, bet yra visuotinių taškų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį į apsipirkimą.

Kokio kiekio galite turėti su savimi?

Kažkas gali pasiimti tik nedidelį konteinerį, kažkas turi privalomą taisyklę - paimti pilnavertį daugiakalbį pietus dvigubame termoso langelyje.

Kiek patiekalų paprastai valgote?

Dažniausiai parduodamos termo pietų dėžutės su vienu ar keliais departamentais. Pagalvokite, ar tai tinka jums ar daugiau. Jums gali būti patogiau priimti kelis atskirus konteinerius su skirtingais maisto produktais. Tada reikia atidžiai pažvelgti į termosą, dvigubą ar trigubą konteinerį.

Ar su savimi vežsite skysčius ar sriubas?

  Jei taip, tuomet paprasti konteineriai neveiks - jums reikia galvoti apie silikono pasirinkimo įsigijimą su įtemptu dangčiu arba termosu.

  Ar turite tik šaltų ar karštų patiekalų?

  Kartais planuojama vežti konteinerį tik už sumuštinių ar vaisių porą. Tada nėra jokios prasmės pirkti šildomą dėžutę - pirkti nerūdijančio plieno sekcijos modelį. Jie yra patvarūs, nepriima kvapų ir nesveria maišelio, pvz., Stiklo.

  Jei turite šaltų pieno produktų, pvz., Jogurto ar ledų, lengviau jį laikyti maišelyje su izotermine danga; pirkti variantą, kuris apjungia miniatiūrinį ir erdvumą, ty modelį su keliais pakopais.

  Kaip jūs planuojate šildyti maistą?

  Iš anksto apsvarstykite, ar į mikrobangų krosnelę galima įdėti pietų dėžutę, nes yra dėžių, kurios nėra skirtos šildymui, tačiau yra atsparių medžiagų, kurias galima saugiai šildyti; jei prieigoje nėra mikrobangų krosnelės, tada nusipirkite termo maišelį, jis per kelias valandas išlaiko šilumą. Jei turite automobilį, prijunkite modelį su laidu, kad galėtumėte prijungti prie cigarečių žiebtuvėlio.

  Termo pietų dėžutės pirkimas nėra paprasčiausias dalykas, bet jei tikrai žinote, kaip jį naudoti, problemos bus nulinės.Rinkoje yra daug puikių modelių visoms progoms, bet kokiems piniginės poreikiams ir dydžiams. Galima užsisakyti svajonių pietų dėžutę tiek internete, tiek prekybos centre arba megamolose. Šie konteineriai yra tik išgelbėjimas tiems, kurie visada yra užsiėmę. Negalima rizikuoti savo sveikata praleidžiant maistą, tiesiog pasirūpinkite, kad galėtumėte visą darbo dieną pasilikti.

  Peržiūrėkite termosą „Lunchbox“, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys