Virtuvės reikmenys

Švilpukas už arbatinuką: prietaiso ir remonto duomenys

Švilpukas už arbatinuką: prietaiso ir remonto duomenys

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Švilpukų trūkumo priežastys
 3. Ką daryti?
 4. Kaip pasirinkti?

Kiekvienas mėgsta gerti puodelį arbatos ar kavos ryte ir visą dieną, todėl šis priedas tapo vienu iš pagrindinių virtuvės atributų.

Savybės

Dabartinė rinka siūlo platų virdulių pasirinkimą ir asortimentą. Daugelis žmonių nori naudoti elektrinį prietaisą, tačiau yra tokių, kurie mėgsta įprastą virdulį. Vandens šildymas joje vyksta dujų, elektros ar indukcinėje viryklėje. Labai populiarus šiandien yra švilpukas, kuris rodo, kad vanduo jau virsta.

Atvejai, kai švilpukas nepavyksta, nėra reti. Jis gali būti pakeistas arba taisomas.

Prieš pradedant švilpuko taisymo nurodymus, jei turite gedimą, turite susipažinti su šiais įrenginiais įrengtais virduliais. Šiandien yra daug skirtingų tokio atributo modelių, o gamybai naudojamos įvairios medžiagos. Deja, neįmanoma koreguoti švilpuko į tam tikrą melodiją ir garsą.

Švilpukas gali būti pagamintas iš toliau aprašytų medžiagų.

 • Stiklas Tai pats gražiausias variantas, bet tai gana nepraktiška. Pagrindinis šio modelio trūkumas yra trapumas, taip pat tendencija į įvairią žalą ir didelę kainą. Jei mažiausi pažeidimai, patiekalai turi būti pakeisti.
 • Aliuminis. Toks pajėgumas nėra galimybė tiems, kurie rūpinasi savo sveikata. Niekam ne paslaptis, kad aliuminis yra metalas, kuris kartu su verdančiu vandeniu yra naudojamas išskirti sunkias druskas, kurios turi neigiamą poveikį žmogaus organizmui. Bet dažnai žmogus įgyja tokius modelius dėl savo mažos kainos.
 • Nerūdijantis plienas. Šis virdulys priklauso patikimiausiems ir patvariausiems variantams. Jis yra atsparus karščiui, neišskiria kenksmingų medžiagų. Tačiau verta paminėti, kad tokio tipo patiekalai turi būti ypač atsargūs. Jis negali būti plaunamas metalo kempinėmis, soda, druska, milteliais ir kitais abrazyvais. Leidžiama naudoti išskirtinai minkštą skalbyklę ir specialų ploviklį.

Emaliuotosios medžiagos verdančiam vandeniui gali būti tiek vidaus, tiek importuojamos. Pagrindinis šio modelio trūkumas laikomas nuolatiniu mastelio ir rūdžių atsiradimu. Emalis, su kuriuo konteineris yra uždengtas iš vidaus, po tam tikro laiko pradeda trupėti. Teigiami aspektai yra patraukli išvaizda.

Švilpimo virdulio dizainas yra panašus į įprastą, tačiau skirtumas yra tiksliai esant „signaliniam įrenginiui“.

Stiklas
Aliuminis
Nerūdijantis plienas

Švilpukų trūkumo priežastys

Gana dažna problema, kuri vyksta su tokiais patiekalais, yra švilpuko sugadinimas.

Jis gali būti fiksuotas ranka, nes mechanizmas yra labai paprastas.

Visų pirma reikia suprasti nesėkmės priežastį. Norėdami tai padaryti, išimkite švilpuką iš šalto vandens virdulio snapelio ir pabandykite jį užpūsti. Tuo atveju, kai švilpukas pasirodė, problema atsitiko su paties virduliu. Jei ne, tada problema yra su švilpuku - jis sumušė. Jei švilpukas nukrenta, patartina įsigyti naują - jie parduodami atskirai.

Ką daryti?

 1. Visų pirma, jūs turite atidžiai apžiūrėti garų švilpuką. Galbūt kažkas įsiliejo ir neleidžia jam visiškai dirbti. Gal jis buvo deformuotas.
 2. Įrenginio išardymui naudokite atsuktuvą.
 3. Švilpuko viduje yra pavasaris, kurį reikia gauti.
 4. Tada paruošite paviršių remontui. Norėdami tai padaryti, paimkite odą ir gerai išvalykite porą.

Norėdami atlikti šiuos veiksmus, jums reikės lituoklio ir litavimo rūgšties.

 1. Kai smaigalys baigiamas, reikia smėliuoti smėliu.
 2. Kitas žingsnis yra paviršiaus neutralizavimas. Norėdami tai padaryti, jau suremontuotas švilpukas turi būti dedamas į talpyklą su amoniako tirpalu (25%).

Po visų atliktų operacijų, švilpuką reikia įdėti į ankstesnę vietą ir patikrinti - reikia įsitikinti, kad viskas veikia.

Norėdami tai padaryti, pilkite vandenį į virdulį ir padėkite jį į ugnį.

Jei švilpukas nešviečia tik ant virdulio, reikia apsvarstyti galimą problemos versiją.

Toliau pateikiamas problemų aprašymas.

 1. Leistino vandens kiekis bake viršija normą. Tokiais atvejais oras neišnyksta per švilpuką, bet bet kuriuo kitu būdu, pavyzdžiui, per dangtį.
 2. Be to, problema gali būti dangtyje, kuris yra laisvai pritvirtintas prie kūno, o garas prasiskverbia per likusį tarpą.

Atlikę aukščiau nurodytus nurodymus, galite pabandyti pataisyti virdulį. Jei viskas išsivystė ir mechanizmas veikia, prietaisas vis tiek gali būti naudojamas. Bet jei, nepaisant visų pastangų, nieko neveikia, reikia nusipirkti naują virdulį.

Kaip pasirinkti?

Renkantis tokį priedą būtina atsižvelgti į tam tikrus svarbiausius kriterijus ir veiksnius.

 • Gamybos medžiaga - labiausiai pageidautina yra nerūdijantis plienas.
 • Pen turėtų būti pagamintas iš karščiui atsparaus plastiko - tai suteiks galimybę nešioti virdulį.
 • Paviršiaus vaizdas. Jis gali būti matinis ir blizgus. Blizgus paviršius ilgą laiką gali išlaikyti vandens temperatūrą.
 • Kėbulo forma. Ji turėtų būti platesnė nei pirmiau.
 • Švilpimo medžiaga. Prietaisas gali būti pagamintas iš skirtingų medžiagų: nerūdijančio plieno arba plastiko. Idealiai tinka - nerūdijančio plieno švilpukas.
 • Viršelis Ji turi būti tvirta prie kūno.
 • Tomas. Čia kiekvienas pirkėjas gali pasirinkti jam tinkamiausią variantą. Jums tereikia atsižvelgti į šeimos narių skaičių.
 • Dizainas. Dizainas gali būti visiškai kitoks, nes viskas priklauso nuo vartotojo asmeninių pasirinkimų.

Pirkdami virdulį su švilpuku būtinai patikrinkite. Gamintojas privalo pateikti prietaisui garantiją.

Kitas pagrindinis švilpuko remonto dirbtuvės pateikiamas žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys