Virtuvės reikmenys

Riešutų savybės ir pasirinkimas

Riešutų savybės ir pasirinkimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Tikslas
  2. Veislės ir pasirinkimai

Lentelių nustatymas yra svarbus ir kūrybiškas procesas. Apie tai, kaip lentelė yra išdėstyta ir kokie elementai siūlomi naudoti, priklauso nuo svečių įspūdžio iš šventės. Renkantis priedus turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į atskirus patiekalus, pagrindinius patiekalus, bet ir į antrinius daiktus. Pavyzdžiui, įvairios vazos ir dėžės turėtų būti pasirinktos harmoningai ir erdviai.

Tikslas

Cukraus dubuo jau seniai žinomas tarp gyventojų. Iš pradžių jie buvo pagaminti, kad ant stalo būtų patiekiami duonos krekeriai. Iš čia taip pat gavo pavadinimą. Vėliau sausainiai buvo pateikti sausainiai, saldainiai ir duona. Dabar jie kartais net klaidingai vadinami duonos dėžėmis. Tačiau abu pavadinimai gerai parodo dažniausiai pietų metu ant stalo pasirodo duonos mėsos, nes jų turinys yra be sriubų.

Veislės ir pasirinkimai

Sausainių patiekalai gali būti įvairių rūšių.

Mediena

Kaimo vietovėse daugelis patiekalų buvo pagaminti iš medžio, todėl šiuos dėžes galima laikyti autentiškiausiais. Tradiciškai jie gaminami iš liepų, kurios savaime turi malonų atspalvį ir antibakterines savybes, tai yra: saugiai bendrauti su maistu.

Be to, mediniai dėžės gali būti dažytos, padengtos drožiniais ir laku, dekoruoti audiniu. Medis suteikia daug erdvės kūrybiškumui.

Pinti

Jei medieną ir kitas parinktis sunku patys padaryti, pinti indai yra ypač prieinami. Paprastai riešutai pyniami iš lazdelės arba žievės. Beržo žievė yra beržo žievė, supjaustyta juostelėmis ir džiovinama. Ir vynmedis yra nulupti gluosniai.

Jie gamina gražius krekingo krepšius, tačiau jie yra palyginti trumpi. Kaip ir bet kokia augalinė medžiaga, žievė ir vynmedis laikui bėgant išsilieja, o pati struktūra gali suskaidyti. Bet jie turi dar vieną pliusą - tai galimybė lengvai ir bet kuriuo metu padaryti rankenėlę.

Metalinis

Priešingai nei pinti, metalo gaminiai - tai visada garantuoja ilgą tarnavimą. Tačiau čia būtina atkreipti dėmesį į tai, koks metalas yra pasirinktas kaip medžiaga. Labiausiai pageidautina sidabro rupiniai, nes šis metalas ne tik atrodo gražiai ant stalo, bet ir turi stiprių antibakterinių savybių. Kartais jie gaminami su rankena arba dangčiu, kuris suteikia patogumo naudoti.

XIX a. Prasidėjo metalo dėžių gamyba, stilizuota kaip pinti, ir jie vis dar populiarūs šiandien.

Šiems modeliams sidabras geriausiai tinka, o kaip biudžeto variantą galite pasirinkti aliuminį. Be šių metalų, virtuvės reikmėms taip pat naudojami nerūdijantis plienas, emalis dengiantis plienas ir titanas, tačiau ryžių dubenims jie naudojami labai retai.

Porcelianas ir fajansas

XIX a. Mes esame skolingi kitam sausainių tipui. Porcelianas buvo labai populiarus tarp aukštosios visuomenės dėl savo baltos spalvos ir paviršiaus, leidžiančio taikyti bet kokį modelį ir spalvingą glazūrą. Tokie brėžiniai paprastai buvo kartojami ant vieno rinkinio. Buvo laikoma, kad bloga forma buvo sukurta skirtingų rinkinių, todėl vakarienės rinkiniai apėmė rupinius.

Mažiau pasiturintiems namams buvo pagaminti fajanso rinkiniai. Iš išorės jie buvo beveik nesiskiriantys nuo porceliano, todėl jiems tapo gana vertas pakaitalas. Taigi, atsirado keramikos dėžės. Ir tuos ir kitus dabar galima įsigyti patiekalų parduotuvėse.

Plastikiniai

Su pigios plastikos atsiradimu, iš šios medžiagos pagaminti patiekalai tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi. Ji savo ruožtu taip pat yra gana pigi ir tuo pačiu metu nėra tokia trapi, kaip porcelianas, fajansas, pinti ar net mediena. Plastikų kokybė yra antroji pagal tik metalus ir ypač jų kietus lydinius, tačiau jos svoris yra daug lengvesnis.

Renkantis medaus dubenį turėtumėte atkreipti dėmesį ženklinimas ir plastiko tipas - jis turi priklausyti maisto kategorijoms, kitaip toks dalykas negali būti naudojamas net laikinai saugoti produktus. Taip pat yra maisto krekerio, pagaminto iš maisto kokybės silikono. Jiems būdingas lankstumas ir elastingumas.

Tačiau nenaudokite piktnaudžiavimo, kitaip galite sugadinti produktą - bet koks plastikinis modelis gali nulaužti nuo aštraus fizinio poveikio.

Kaip padaryti dubenį su savo rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys