Virtuvės reikmenys

Miltų sietai: tipai, pasirinkimo savybės ir veikimas

Miltų sietai: tipai, pasirinkimo savybės ir veikimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas
 2. Kas yra sietas?
 3. Rūšis
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Naudojimo patarimai

Kulinarija yra viena sudėtingiausių ir sudėtingiausių žmogaus veiklos sričių. Kepimo metu turi būti atliekami ir stebimi įvairūs procesai. Pavyzdžiui, ypač sunku dirbti su miltais. Prieš pridedant šį ingredientą prie bet kurio indo, turite įsitikinti, kad jis yra švarus ir jame nėra jokių priemaišų. Tam miltai yra persijojami per sietą.

Šiandien rinkoje galima rasti platų virtuvės įrangos asortimentą. Sietai nėra išimtis. Gamintojai ir pardavėjai siūlo vartotojams įvairius šios virtuvės prietaisų tipus. Kokio tipo sietą pasirinkti ir kaip jį naudoti teisingai - skaitykite mūsų straipsnyje. Čia sužinosite visus šio dalyko naudojimo subtilumus, taip pat rasite atsakymus į visus jūsų klausimus.

Aprašymas

Sietas - tai įrenginys miltų atsijovimui, kurį šiandien galima rasti beveik visose virtuvėse. Nepaisant to, kad šis pritaikymas mūsų dienomis yra gana populiarus, jis pirmą kartą pasirodė senovėje. Per pastaruosius metus sietas ne kartą pakeitė savo išvaizdą nuo funkcinio požiūrio, lieka tas pats praktinis virtuvės baldų objektas.

Apskritai, jei aprašome bet kokio sieto išvaizdą ir bendrą konstrukciją, tai reikia pasakyti Šis objektas yra atvejis, kai tinklelis yra fiksuotas. Suprantama, kad būtent per šį tinklą tai ar kitas produktas turėtų būti išplautas (daugeliu atvejų - miltai). Kaip matome, įrenginio dizainas yra gana paprastas, bet vis dėlto gana veiksmingas ir padeda išspręsti įvairias kulinarines problemas.

Sietas gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų: šiandien rinkoje ir parduotuvėse galite įsigyti metalo, plastiko ar medienos buitinius prietaisus. Be to, grotelės paprastai yra pagamintos iš plastiko arba tos pačios plaukų tinklelio.

Sieto veikimo mechanizmas yra gana paprastas: prietaisas tiesioginio veikimo metu turi būti nuolatinis judėjimas. Tokia taisyklė užtikrina vienodą ir išsamų patikrinimą - miltai nėra užsikimšę sieto skylėse.

Kas yra sietas?

Sietas yra universalus prietaisas, be kurio niekas nedaro. Nepaisant to, kad šiandien rinkoje galima rasti daug ekologiškų produktų, paruoštų valgyti maisto produktų ir paruoštų valgyti maisto produktų, vis dar yra tam tikrų spragų. Pavyzdžiui, parduotuvėje įsigyti miltai negali būti iš karto naudojami maisto ruošimui (kepimui, padažams). Šis produktas turi praeiti tam tikras paruošiamasis procesas prieš tapant bet kokio patiekalo sudedamąja dalimi - miltai turi būti išsijoti.

Visų pirma, būtina sėti miltus, kad atsikratytume įvairių rūšių mechaninio pobūdžio priemaišų, kurios gali būti šiame gaminyje. Šis procesas yra svarbus nepriklausomai nuo to, kokį patiekalą planuojate ruošti. Be to, manoma, kad prieš dedant į tešlą miltai turi būti išplauti. Taikydami šią procedūrą, gerokai pagerinsite galutinio produkto kokybę - kepimas bus švelnesnis ir sodrus.

Taigi, nepaisant to, kad dėl savo pobūdžio sietas yra gana primityvus, jo vaidmuo yra nepakeičiamas maisto ruošimui. Šį prietaisą aktyviai naudoja tiek mėgėjų namų šeimininkės, tiek profesionalūs virėjai, elitinių restoranų darbuotojai ir kitos viešojo maitinimo vietos.

Rūšis

Šiandien rinkoje yra daug įvairių sietų variantų. Šis virtuvės įrenginys pastebimai išsivystė, o taip pat ir dėl patogumo.

Sieto puodelis

Taigi, vienas iš paprastiausių, bet tuo pačiu metu populiarių ir bendrų mechanizmų, laikomas mechaniniu virtuvės sietu su rankena, kuri yra pagaminta iš puodelio. Tokį įrenginį galima rasti beveik visose parduotuvėse su virtuvės reikmenimis, tačiau tai yra labai nebrangi. Nors apskritimo ekrano mechanizmas yra gana paprastas, ji taip pat yra gana veiksminga tuo pačiu metu ir gerai susiduria su jos funkcijomis.

Dažnai šis rankinis sietas yra metalinis. Trūksta puodelio dugno - vietoj tradicinio dugno yra labai sietas. Kad būtų patogiau ir patogiau eksploatuoti, puodelis yra aprūpintas specialia rankena, kuri, savo ruožtu, susideda iš dviejų dalių ir turi įmontuotą spyruoklę. Norint atlikti atsijojimo procesą, miltus reikia užpildyti į puodelį ir tada spausti rankenėlę. Paspaudus sietą automatiškai įjungiamas: miltai eina per mažas skylutes, o jau supilti į iš anksto paruoštą konteinerį. Kita vertus, ant sieto vidinio paviršiaus yra visi neaprašyti elementai ir dalelės.

Toks sietas turi daug privalumų, dėl kurių jis tapo populiarus tarp namų šeimininkių. Pavyzdžiui, tai yra gana paprasta naudoti dėl savo mažo dydžio. Be to, įrenginio kompaktiškumas užtikrina švarą ir tvarką darbo vietoje. Sieto dizainas yra gana patrauklus ir modernus. Sieto puodelio trūkumas yra tas, kad jis netinka pramoniniam naudojimui. Patogu jį naudoti tik tada, jei reikia ištirti pakankamai mažą miltų kiekį.

Sieto puodelis yra prietaisas, skirtas naudoti namuose.

Tradicinis turas

Tradicinis variantas yra didelis, apvalios formos medinis sietas. Tokį prietaisą naudojo ne tik mūsų motinos ir močiutės, bet ir mūsų tolimesni protėviai. Tačiau, nepaisant to, panaši galimybė išpjauti miltus išlieka gana populiari ir ją galima rasti daugelyje virtuvių.

Pagal jos struktūrą medinis sietas yra tik medinis lankas, kurio viena pusė yra su tinkleliu su ląstelėmis. Siekiant atlikti atrankos procedūrą, sietas turi būti perkeliamas iš vienos pusės į kitą, atliekant savitą kratymo judesius. Manoma, kad medinis sietas yra ekologiškiausias šio prietaiso variantas, kuris jums tarnaus daugelį metų ir nepažeis patikrinamo produkto.

Pagrindinis tokio sieto trūkumas yra tai, kad dėl didelio dydžio ir skersmens neįmanoma užtikrinti švaros darbo vietoje. Miltai gali išsklaidyti visomis kryptimis.

Mažiau ekologiškas, bet modernesnis medienos analogas yra plastikinis sietas.

Metalas su rankena

Kitas bendras sietų modelis yra metalo sietas su rankena. Išorinis įrenginys gali būti panašus į kibirą. Tačiau dugnas nėra kietas, bet susideda iš tinklelio su ląstelėmis, kurios atlieka sijojimo funkciją. Šio sieto konstrukcija nėra panaši į aukščiau aprašytus. Pagrindinis skirtumas yra sieto paviršius, kuris nėra tiesus, bet turi įdubą. Toks gilinimas didina efektyvumą ir pagreitina atrankos procesą.

Taigi šiandien rinkoje galite rasti virtuvės prietaisą, skirtą miltų sijojimui pagal bet kokius pageidavimus ir poreikius.Pavyzdžiui, sieto puodelis tinka namų šeimininkėms, norinčioms kepti, o medinis sietas bus puiki galimybė atsijoti miltus didesniais kiekiais.

Kaip pasirinkti?

Apskritai, sieto pasirinkimas yra grynai asmeninis kiekvieno šefo reikalas. Pirkdami šį įrenginį turite apsvarstyti keletą paprastų principų.

 • Ląstelių dydis gali būti svarbus. Paprastai manoma, kad kuo mažesnis šis rodiklis, tuo labiau grynas ir aukštos kokybės miltai bus pagaminti.
 • Kitas svarbus bruožas yra dizainas. Nepaisant to, kad vienas iš populiariausių modelių yra apskritimo sietas, šio įrenginio įrenginys nėra patogus visiems. Šiuo atžvilgiu reikia kreiptis į pasirinkimą individualiai.
 • Kaina taip pat yra svarbi. Apskritai tokių įrenginių kaina yra gana maža. Tačiau tradiciniai sietų variantai yra pigiausi - mediena ir plastikas.
 • Renkantis prietaisą, apsvarstykite svarstykles ir tūrius, kuriais turėsite išpjauti miltus.
 • Stenkitės pasirinkti parinktis, kurios tinka ne tik atsijoti miltus, bet ir perdirbti kitus produktus (pvz., Kakavą).

Taigi, atsižvelgiant į visus patarimus, nepadarysite klaidos.

Naudojimo patarimai

Prietaiso naudojimo taisyklės yra gana paprastos. tačiau nepamirškite, kad ši virtuvės įranga būtų kruopščiai prižiūrima.

 • Po kiekvieno naudojimo, jis turi būti nuplautas arba išvalytas - tai ypač aktualu, jei dirbate ne tik su miltais, bet ir kitais šio prietaiso ingredientais. Šia prasme ji yra atsargiausia tvarkyti medinį sietą, nes tokia medžiaga nepatinka drėgmės pertekliui ir sugeba absorbuoti kvapus.
 • Jei skalbimo metu naudojate ploviklius arba cheminius tirpalus, kruopščiai nuplaukite prietaisą, kad ant paviršiaus ir tinklelio ląstelių nebūtų mikrodalelių. Priešingu atveju, vėliau naudojant prietaisą, ekranuotas produktas gali pradėti sąveikauti su cheminėmis ploviklių liekanomis.
 • Sietą rekomenduojama laikyti sausoje ir švarioje vietoje - tai prailgins šio prietaiso tarnavimo laiką.
 • Jei naudojate didelio skersmens modelius (medį, plastiką ar metalą), bandykite dirbti kuo atidžiau. Jei ignoruojate šią taisyklę, tada ant visų jūsų virtuvės paviršių gali būti miltų, ir jūs turėsite atlikti papildomą valymą.

Iš to, kas pasakyta, galime daryti išvadą, kad Sietas yra prietaisas, kuris atėjo pas mus nuo senų laikų. Nepaisant to, kad laikui bėgant, dizainas ir išvaizda pasikeitė, virtuvės reikmenų funkcinės savybės išlieka tos pačios.

Todėl, jei jūsų šeimoje yra sietas, kurį naudojo jūsų močiutė ar netgi senelė, neskubėkite atsikratyti šio prietaiso - ji gali pakeisti naujesnes ir modernesnes versijas.

Kitame vaizdo įraše rasite miltų, skirtų atsijoti miltus, apžvalgą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys