Virtuvės reikmenys

Filtrai: medžiagos, pasirinkimo niuansai ir priežiūros ypatumai

Filtrai: medžiagos, pasirinkimo niuansai ir priežiūros ypatumai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Rūšis
 3. Dizaino parinktys
 4. Atrankos kriterijai
 5. Priežiūros patarimai

Arbatos užpilas yra esminis priedas tiems, kurie mėgsta arbatos gėrimo ir arbatos ceremonijas. Nepriklausomai nuo to, kur gaminama arbata - arbatiniame puodelyje ar puodelyje - filtras laiko arbatos lapus, todėl maloniau jį gerti.

Savybės

Šis produktas yra iš viduramžių. Jis išrado Kinijoje. Laikui bėgant arbatos filtras laimėjo visą Europą. Senovėje tokie filtrai buvo pagaminti iš plieno, kuris nėra atsparus korozijai ir žydi. Šiandien jie yra pagaminti iš plastiko, nerūdijančio metalo, sidabro ir silikono. Alaus arbata su tokiu produktu tapo lengva ir patogi. Be to, paruošiant gėrimą su tokiu priedu galima sutaupyti arbatos lapų ir laiko.

Dabar rinkoje yra daug tokių priedų. Be to, šį filtrą galima naudoti kavos iš turkų. Kavos pagrindai yra mažesni nei arbatos lapai. Todėl Norint išpilstyti kavą po to, kai jį išpilstėte į puodelį, jums reikės sieto su smulkiu tinkleliu.

Dažniausiai šie kavos filtrai turi rankeną patogumui.

Filtravimo filtrai taip pat naudojami gaminant arbatos ir užpilai. Tokiems gėrimams filtruoti galite bet kokį produktą. Žolelių ekstraktai dažnai turi didelį lapą. Šiems gėrimams galite naudoti tuos filtrus, kurie yra panardinti į puodelį. Gėrimas turi būti užvirintas ir ištraukite filtrą iš rankenos arba grandinės.

Pagrindinės arbatos ar kavos arbatos filtrų savybės yra tai, kad medžiaga nėra deformuota ilgo veikimo metu ir atspari aukštai temperatūrai. Be to, visos medžiagos, iš kurių pagamintas šis priedas, yra netoksiškos, visiškai saugios ir nesukelia kenksmingų junginių, kai liečiasi su verdančiu vandeniu.

Rūšis

Suvirinimo filtrai skirstomi į keletą tipų:

 • atidaryti arba uždaryti;
 • arbatos puodelis;
 • pavasarį;
 • alaus puodelis;
 • standartiniai filtrai.

Atidaryti yra nedidelis įgaubtas tinklelis. Jis gali būti su rankena patogumui užtikrinti arba su kita iškyša, kuri pritvirtina prie virdulio snapelio arba gali būti uždėta ant puodelio. Su filtru su rankena, labai patogu ir greitai filtruoti nedidelį užpilą iš kelių puodelių vienu metu. Tai pats seniausias arbatos gaminimo metodas. Jis buvo naudojamas senovėje.

Kaušo filtras jis pasižymi savo dizainu ir į arbatos ceremoniją atneša aristokratijos liesti. Produktas yra pritvirtintas prie arbatinuko puodelio. Nereikia nieko laikyti, todėl jo naudojimas yra labai patogu. Tačiau yra ir trūkumų: Kibiras turi būti dažnai valomas, nes jis užsikimšęs mažais arbatos lapais.

Kitas filtro tipas - pavasarį arbatos lapų gaudymui. Viršutinis galas mažo kablio pavidalu yra užsikabinęs prie virdulio snapelio, spyruoklė nuleidžiama į vidų, kur ji plečiasi ir tinklelio forma. Šis filtravimo tipas tinka nepermatomiems patiekalams.

Akiniai ir akiniai Su kai kuriais arbatinių puodelių modeliais. Arbatą įdėkite į puodelį, įdėkite į virdulį ir tada reikia uždengti virdulį su kažkuo storu, kad gėrimas būtų infuzuojamas. Po to jie ištraukia stiklą ir mėgautis gražiais ir skaidriais gėrimais. Tokie produktai yra pagaminti iš sidabro, aliuminio arba nerūdijančio plieno.

Neseniai populiarėja maisto filtrai, pagaminti iš maistui tinkamo organinio plastiko su silikono ratlankiu.

Pirmiau pateikti filtrai yra atviro tipo. Uždaryti filtrai taip pat klasifikuojami į keletą porūšių.

 • Chain Infuser - mažas, dažniausiai sidabro rutulys, ant grandinės. Šios grandinės pabaigoje yra atsvaras, kuris, kai alaus darymas pakabinamas iš puodelio ir neleidžia kamuoliui patekti į gėrimą. Kai yra arbata, kamuolys ištraukiamas, traukiamas grandinė. Tokie priedai yra pagaminti ne tik iš sidabro, bet ir gaminti nerūdijančio plieno ir kitų lydinių.
 • Filtruoti plūdės pavidalu - Kitas uždarų arbatos filtrų tipas. Plūduriuojantis ekranas yra ant paviršiaus ir neprasiskverbia. Kai tik arbata pasiekia pageidaujamą spalvos stiprumą, produktas ištraukiamas iš rankenos, kuri gale yra meškerės forma.
 • Sieti drabužėlių pavidalu. Toks sietas dedamas ant puodelio ar kito patiekalo. Dalis, kuri yra panardinta į vandenį, yra pagaminta iš įvairių formų, turinčių skyles. Tokie modeliai dažniausiai yra plastikai. Ypač populiarūs filtrai gyvūnų ir vaisių pavidalu.
 • Šaukšto filtras arba filtro presas atrodo kaip žnyplės. Paspaudus dvigubą rankenėlę arba mygtuką, filtras atidaromas, todėl jo valymas nuo arbatos lapų nėra sudėtingas. Tokios žnyplės yra labai praktiškos. Jei turite įpilti arbatos lapus į atskirą šaukštą su atskiru šaukštu, galite išgerti arbatą tiesiogiai iš stiklainio su tokiu filtru. Kai kuriose konfigūracijose šis priedas yra šaukštui. Toks papildymas supaprastina naudojimą ir išvengia arbatos pėdsakų ant stalo paviršiaus. Šaukštai yra pagaminti iš sidabro. Kai kuriuose modeliuose yra gražių modelių ir modelių, todėl šis produktas atrodo labiau estetiškas.
 • Arbatos filtras su virduliu. Šis mados aksesuaras yra iš Prancūzijos. Tokie filtrai turi didelį tarnavimo laiką. Jie yra pagaminti iš plieno arba plastiko ir yra lengvai valdomi. Ant virdulio dangčio yra rankena. Paspaudus spaudą presas spaudžia arbatos lapų lapus. Tuo pačiu metu galite pakreipti indus ir nebijoti, kad arbatos lapai pateks į gėrimą.

Galiausiai Daugeliui pirkėjų reikalingi standartiniai filtrai. Juos lengva naudoti, jie turi minimalistinį dizainą ir prieinamą kainą. Tai dažniausiai pasitaikantys įvairių dydžių filtrai su rankenomis arba be jų. Tokie produktai gali būti dedami ant arbatinuko. Kai kurie gali būti naudojami filtruoti alaus per sietą į puodelį ar kitą patiekalą.

Taip pat yra paprastos arbatos skardos. Iš išorės jie yra panašūs į veržlę. Produktas susideda iš dviejų pusių šaukštų, kurie, uždarius, panašūs į veržlę. Toks įdėkite ant puodelio arba snapelio virdulio.

Dizaino parinktys

Daugybė filtrų, skirtų arbatai, tipai ir formos. Kai kurie gamintojai gamina smulkius filtrus įvairių animacinių filmų personažų pavidalu. Taip pat labai populiarios kiaušinių formos. Viršutinė dalis yra pagaminta vaisių arba gyvūnų pavidalu, o apatinėje dalyje, kuri yra panardinta į puodelį, yra kiaušinio formos su skylėmis.

Suvirinimo filtrai lėlės, gulbės, lokiai, katės, gyvatės, šypsosi braškės yra tinkamos ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Tokie ryškūs ir įdomūs aksesuarai pakelia nuotaiką ir daro arbatos gėrimo procesą įdomesnį. Šie mieli produktai gaminami ne tik iš silikono, ar iš plieno.

Dabar daugybė įmonių gamina arbatos filtrus sidabro, aukso, bronzos ir net platinos suvirinimui. Spalvinga spalvų paletė suteikia filtrams puikią dovaną visiems. Galite pasirinkti gražią arbatos porą su filtru, ir toks mielas dėmesio ženklas pakels suaugusiųjų, vaikų ir senelių dvasias.

Įvairiuose pristatytuose filtruose, pakabukai. Jie yra pagaminti iš įvairių medžiagų, bet sidabras yra naudingiausias. Arbatos naudojant sidabro filtro žavesį įgauna rafinuotą skonį.

Filtrai-filtrai yra be rankenos arba rankenos. Vietoj rankenos gaminio gale gali būti nedidelis iškyšas, prilipęs prie puodelio krašto.Visi produktai yra pagaminti iš medžiagų, kurios nėra oksiduojančios ir atsparios aukštai temperatūrai, todėl nebijokite, kad rankena arba iškyša išlydytų, kai liečiasi su karšta puodeliu.

Atrankos kriterijai

Renkantis gerą ir kokybišką produktą, turėtumėte atkreipti dėmesį į kelis šio klausimo aspektus. Pirmasis yra produkto vientisumo nustatymas. Atstumas tarp dalių turi būti minimalus. Jei filtras nėra užsandarintas, iš puodelio turėsite sugauti mažus arbatos lapus. Didelis vaidmuo tenka filtro paprastumui. Turėtumėte pasirinkti produktą kai dangtis uždarytas arba dėvimas. Sudėtingesnės struktūros greitai praranda susidomėjimą, o jų naudojimas užtruks ilgiau.

Filtrai turi pakankamai patikimą tvirtinimą. Tačiau jums vis tiek reikia įsitikinti ir patikrinti visas mechanizmo detales, kad netinkamiausiu momentu rankena ar iškyša nepatektų į puodelį su gėrimu.

Renkantis filtrų išvaizdą, kiekvienas iš jų priklauso nuo savo skonio dizaino ir stiliaus. Yra daug gražių produktų, svarbiausia yra pasirinkti kokybišką produktą.

Priežiūros patarimai

Dėl bet kokių patiekalų reikia priežiūros. Susilietus su arbata ar kava, filtras gali tamsėti, o kai kuriose vietose gali atsirasti plokštelė, kuri suteikia produktui netvarkingą išvaizdą. Ir alaus arbata nebėra tokia estetinė ceremonija. Norėdami valyti mažą arbatos filtrą, jums reikės:

 • dantų šepetėlis;
 • 100 ml vandens;
 • amoniako (2 šaukštai).

Pirmiausia reikia sumaišyti vandenį su amoniaku. Nuleidę filtrą inde su vandeniu ir amoniaku. Produktą galite laikyti nuo 3 iki 12 valandų, priklausomai nuo plokštelės laipsnio. Tada filtrą reikia valyti dantų šepetėliu ir gerai nuplauti vandeniu.

Yra dar vienas būdas rūpintis šiuo priedu. Naudojant citrinos rūgšties švarius arbatinius puodelius, iš vario ir įvairių lydinių, išvalykite plokštelę. Norėdami pašalinti filtrą su citrinos rūgštimi, į indą supilkite dvi stiklines vandens, įpilant du arbatinius šaukštelius citrinos rūgšties. Tokiame sprendime būtina nuimti filtrą ir tam tikrą laiką laikyti. Po to tirpalas su filtru gali būti virinamas. Tai paspartins rezultatą. Taip pat šiems produktams valyti tinkamas sodos tirpalas.

Šiais laikais arbatos arbatos filtrų naudojimas yra ne tik įdomus, bet ir stilingas. Galima gaminti arbatą be sieto, tačiau tai nėra taip patogu.

Yra daug arbatos veislių - nuo mažų lapų iki didelių lapų, kurie reikalauja maksimalaus alaus gamybos laiko. Jei arbatos lapai patenka į gėrimą, tai arbatos gėrimo procesas nėra toks malonus.

Šis priedas tinka kaip dovana. Tie, kurie domisi arbatos ceremonijomis, ir tiems, kurie mėgsta gerti arbatą kompanijoje ar mėgautis gėrimais, patiks kaip filtras. Gaminant šiuos filtrus naudojamas aukštos kokybės korozijai atsparus metalas ir maisto plastikas.

Turėtumėte pasirinkti produktą ne tik pagal dizainą, bet ir iš medžiagos kokybės, kad vėliau arbatos gėrimas netaptų nemaloniu netikėtumu.

Kitame vaizdo įraše laukiate neįprastų silikoninių arbatos filtrų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys