Virtuvės reikmenys

Silikoniniai kilimėliai, skirti tešlos valymui: dydis ir pasirinkimas

Silikoniniai kilimėliai, skirti tešlos valymui: dydis ir pasirinkimas

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas
 2. Privalumai
 3. Trūkumai
 4. Kaip sukti?
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Priežiūros akcentai
 7. Funkcionalumas

Karščiui atsparus silikonas kaip virtuvės reikmenų medžiaga pradėjo populiarėti palyginti neseniai. Kai kurios namų šeimininkės vis dar neatmeta galimybės, kad gali pakenkti sąlyčiui su maistu, ypač esant aukštai temperatūrai. Tačiau teisėkūros lygmeniu yra nuostata, kad prieš pradedant masinį išleidimą į laisvą apyvartą, visi produktai, kurių naudojimas numato tiesioginį sąlytį su maisto produktais, yra griežtai kontroliuojami.

Toks kontrolinis pravažiavimas ir maisto kokybės silikonas. Ši sintetinė medžiaga yra nekenksminga sveikatai ir gali būti naudojama virtuvės reikmenų gamybai. Jei produktus gamina patikimas ir sąžiningas gamintojas, vartotojams nekiltų problemų dėl saugos.

Aprašymas

Silikono kepimo kilimėliai paprastai yra įvairių spalvų ir dydžių stačiakampio formos. Yra žmonių, kurie labai reikalingi kiekvienam virtuvės dizaino stiliui. Kilimėlių spalvų skalė leis kiekvienam šeimininkui pasirinkti produktą pagal bendrą virtuvės interjero dizainą. Visose keturiose priekinio krašto pusėse ženklinimas taikomas centimetro liniuotės pavidalu, kuris leidžia jums ištisą tešlą išpilstyti iš esamo kepimo skardos.

Žymėjimas yra patogus ne tik valant. Naudodamiesi pagalba, jūs galite lengvai išpjauti kai kurias konditerijos gaminius iš tešlos, užtepdami pusę su valdikliu prie tešlos krašto. Kilimėlio viduryje yra skirtingo skersmens apskritimai, kurių kiekvienas yra pažymėtas, todėl norimą apskritimą galima lengvai ištraukti iš tešlos, pavyzdžiui, pica. Nenutrūkstamas taikomo ženklo dažai neištrinami viso kilimėlio gyvavimo ciklo metu.

Pasirinkdami reikliausius klientus, maloniai nustebins įvairūs produktų dydžiai. Tai miniatiūriniai kilimėliai 30x40 cm, vidutiniai produktai - 60x40 cm, dideli 80x60 cm, ypatingi 68x52 cm ir kiti variantai. Sklandžiai blizga tekstilinė kilimo pusė pasižymi puikiu sukibimu su bet kuriuo stalo paviršiaus sluoksniu, o tešlą sukant, kilimėlis lieka stacionarus. Net jei ištrauksite gaminio kraštą, medžiaga bus šiek tiek vėluojama, o kilimėlis liks vietoje.

Privalumai

Silikono kilimėlis papildys virimo procesą daug naudingų dalykų, būtent:

 • gebėjimas iškelti tam tikro dydžio bandomąjį ratą;
 • nelieskite žaliavos tešlos;
 • ant stalo neslysta;
 • sumažina maisto ruošimo laiką;
 • sumažina namų kepimo sudėtingumą;
 • lengva valyti;
 • ilgaamžiška, nesulaužanti medžiaga;
 • produkto kompaktiškumas (mažiausia saugojimo vieta);
 • Minkštant tešlą, miltai nešami ant stalo.

Trūkumai

Su visomis teigiamomis silikono kilimėlių savybėmis reikėtų atkreipti dėmesį į esamus trūkumus. Svarbus trūkumas yra mažas stiprumas. Jei netyčia užsikabinote paviršių virtuvės įrankiu, kilimas gali nudilti. Trūkumas yra tai, kad, nepaisant dirbtinės medžiagos kilimo, kilimai nėra pigūs. Kartą sulenkus raukšles, raukšles, dėl to sumažėja tarnavimo laikas. Yra produktų, kurie galiausiai praranda spalvos ryškumą.

Kaip sukti?

Dirbant su bet kokios rūšies tešla (mielėmis, dribsniais, šviežiais, saldžiais, trumpaisiais pyragais ir kitomis rūšimis) yra subtilus dalykas, kuriam reikia tam tikrų įgūdžių ir gudrybių. Silikono padėklų naudojimas tešlos valcavimui namuose labai supaprastina užduotį. Dalis gatavos tešlos yra paimta ir padėta į vidų. Nereikia pridėti miltų, tešlos, todėl neliks. Tačiau kai kurios namų šeimininkės, greičiausiai dėl seno įpročio iš anksto apšlakstyti apie 1 šaukštą miltų, tai, žinoma, daroma žala.

Ištraukite tešlą arba ant kilimėlio išspausdinto apskritimo dydį arba ant šoninių matavimo linijų (priklausomai nuo to, ką ketinate ruošti). Tuo pačiu metu, kilimėlio valcavimo judesiuose kilimas neužstoja ant stalo paviršiaus.

Medžiagos plastiškumas leidžia jums išlyginti vienodo storio tešlos sluoksnį daug patogiau ir greičiau nei ant kieto stalo.

Kaip pasirinkti?

Dėl sąlyčio su maistu, produktų kokybė ir saugumas yra ypač svarbūs. Visų pirma, jūs turite įsitikinti, kad iš kilimėlio nėra jokių kvapų. Aštri kvapas parodys, kad gamintojas, naudodamas prastos kokybės žaliavas, yra nesąžiningas, toks produktas negali būti perkamas. Silikonas atrodo panašus į įprastą gumą, paprastas pirkėjas nėra lengva atskirti suklastotą produktą iš kokybiško produkto.

Todėl pageidautina pirkti virtuvės reikmenis specializuotuose centruose, kuriuose prekiaujama virtuvėje, o ne prekybos centrų vidaus skyriuose. Nereikėtų pamiršti, kad didelės išlaidos ne visada reiškia gerą kokybę, bet taip pat geriau atsisakyti įtartinai pigių produktų.

Būtinai patikrinkite etiketę, kurioje turėtų būti pateikta ši išsami informacija:

 • gamintojas ir jo vieta;
 • medžiagos pavadinimas ir sudėtis;
 • atitikties ir saugos ženklai;
 • dokumentuoti duomenis apie produkto gamybą;
 • ženklas "maisto produktams".

Svarbu! Įvairių gamintojų etiketėse gali būti nereikšmingų skirtumų, tačiau duomenys apie saugą ir naudojimą yra privalomi visiems. Kilimas turėtų būti lankstus, tolygiai spalvotas, su lygiais kraštais.

Priežiūros akcentai

Rekomenduojama laikytis šių rekomendacijų:

 • Prieš naudojimą kruopščiai nuplaukite degtine; kadangi silikonas yra atsparus karščiui, tai nėra blogai, kad jį valytumėte verdančiu vandeniu, atvėsinkite, išdžiovinkite ir galite jį naudoti;
 • po naudojimo pakanka šiek tiek trinti kilimėlį minkšta kempine po šiltu vandentiekio vandens čiaupu - miltų ir tešlos likučiai „be sluoksnio“ nuvalomi be jokių pastangų; lyginant su stalviršio plovimu pjaustant tešlą be kilimų, tai yra įspūdinga;
 • nerekomenduojama nieko supjaustyti peiliu tiesiai ant kilimo, kad nebūtų pažeistas paviršius;
 • kilimėlis neturėtų būti sulankstytas per pusę arba keturis kartus, paviršius gali būti pažeistas raukšlėse, produkto naudojimo trukmė bus sumažinta.

Geriau važiuokite į ritininį ritinėlį, perimant ploną guminę juostą.

Funkcionalumas

Ant silikono kilimėlio galima ne tik ištraukti tešlą. Ši karščiui atspari nelipni medžiaga, ant kurios galite kepti įvairius kulinarinius kūrinius ir pyragus, įdėkite juos į orkaitę tiesiai ant kilimo. Jei ateityje galėsite paruošti per daug koldūnų ar kitų produktų, galite užšaldyti pusgaminius su kilimu. Šioje formoje, jei reikia, patogu užšaldyti šaldiklį.

Kiekvienas, kuris dažnai slopina savo šeimą su naminiais pyragais, patartina tarp virtuvės įrangos turėti valcavimo silikono kilimėlį, su maišeliu tešlos minkymui, kad virtuvė po susižavėjimo visada būtų garantuota švari, be nuobodaus valymo.

100% silikono tešlos ir kepimo padėklo „Baker“ apžvalga, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys