Virtuvės reikmenys

Kepimo rankovė: kaip pasirinkti ir naudoti?

Kepimo rankovė: kaip pasirinkti ir naudoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Kokia yra rankovė?
 4. Pasirinkimo funkcijos
 5. Naudojimo sąlygos
 6. Kas gali pakeisti rankovę?

Šiuolaikinėms namų šeimininkėms sukurta daugybė buitinių prietaisų, kurių pagrindinis uždavinys yra palengvinti ir pagreitinti virimo procesą. Tarp jų yra labai universalus ir brangus, tačiau yra ir biudžeto galimybių, pavyzdžiui, specialios kepimo rankovės.

Nepaisant palyginti neseniai atsiradusių rinkų, jis greitai įgijo populiarumą tarp šeimininkų. Ir koks yra tokio produkto ypatumas, kokie yra jo naudojimo subtilumai, mes suprasime šį straipsnį.

Savybės

Iš tiesų, maišai ar rankovės kepimui - tai nėra toks novatoriškas išradimas. Profesionalūs virėjai juos naudojo anksčiau. Bet įprastos namų šeimininkės, jos tapo prieinamos ne taip seniai, bet iš karto įsimylėjo.

Šis indų kepimo įtaisas atrodo kaip įprastas plėvelės ritinys, bet ypatinga tekstūra. Jei supjaustysite gabalą iš vieno gabalo, galite gauti reikiamo ilgio rankovę. Ir norint, kad jis būtų naudojamas pagal paskirtį, būtina tvirtai pririšti ritinio galus. Norėdami tai padaryti, galite naudoti tiek specialius klipus, pritvirtintus prie rinkinio, tiek plonąsias rankovės dalis.

Ši skaidri, plona maisto plėvelė yra pagaminta iš specialios sudėties, kuri net ir šildant, neišskiria kenksmingų medžiagų.

Be to, Galite paruošti maistą pakuotėje be riebalų - visi produktai yra paruošti savo sultyse. Štai kodėl karščiui atsparūs maišai yra labai populiarūs tarp tų, kurie stengiasi sukelti sveiką gyvenimo būdą ir vertina tikrąjį produktų skonį ir naudą.

Pagrindinis šio įrenginio bruožas ir unikali savybė yra tai, kad maistą galima gaminti ne tik orkaitėje, bet ir mikrobangų krosnelėje ar lėtoje viryklėje.

Šiame pakete kai kurie gamintojai tinka ne tik kepimui, bet ir maisto užšaldymui. O maisto ruošimui lėtoje viryklėje geriausiai tinka vakuuminis maišelis. Jis yra tankesnis ir patvaresnis, o produktai virsta greičiau.

Tačiau taip pat sako daug patyrusių namų šeimininkių Būtent šis prietaisas idealiai tinka maisto garavimui, ypač tiems, kurie gali būti greitai ir stipriai virti, praradę savo formą. Pavyzdžiui, žuvis. Kepimo rankovė leidžia virti skanius, įvairius ir sveikus maisto produktus įvairiais būdais, o šeimininkė, po virimo, neturi ilgai plauti indų iš riebalų ir sulčių.

Ir dar daugiau: Pakuotė ir kepimo rankovė yra šiek tiek skirtingi dalykai, nors šeimininkai dažnai mano, kad jie yra vienas ir tas pats. Rankovė yra vientisa drobė, iš kurios reikia nupjauti reikiamo dydžio gabalėlį. Krepšys - tai tam tikro dydžio individualus paketas, kuris prieš ruošimą turėtų būti susietas tik kitoje pusėje.

Privalumai ir trūkumai

Kulinarinis karščiui atsparus paketas, kaip ir bet kuris kitas virimo prietaisas, turi daug privalumų. Mes išvardijame pagrindinius.

 • Prieinamumas Parduodamas toks įrenginys visur ir yra gana nebrangus.
 • Turtingas asortimentas. Parduodant yra įvairių gamintojų rankovių, kurių ilgis ir tankis yra skirtingi. Yra rankovėmis su klipais ir yra paprastų ryšių.
 • Universalus arba vienkartinis. Toks įtaisas gali būti tinkamas naudoti tik orkaitėje ir gali būti naudojamas užšaldymui arba garavimui.
 • Paprastumas ir naudojimo saugumas. Šiandien jau moksliškai įrodyta, kad žarna nesukelia žalos žmogaus organizmui netgi esant stipriajam kaitinimui ir neišskiria jokių toksiškų medžiagų.
 • Galimybė gaminti be riebalų. Čia galite gaminti bet kokį natūralų maistą.
 • Kepimo įvorę galima naudoti įvairiems produktams paruošti. - daržovės, grybai, žuvis, mėsa ir paukštiena.

Yra keletas šio įrenginio trūkumų.

 • Vienkartinis naudojimas. Kiekvieną ritinio gabalą galima naudoti tik vieną kartą.
 • Nesąžiningi gamintojai išeina iš per plonos plėvelės, kuri pripučia kepimo metu ir esant slėgiui garuose tik pertrauka. Kaip rezultatas, gali ne tik dėmės kepimo skardos, bet ir visa orkaitė.

Nėra jokių kitų akivaizdžių šio prietaiso trūkumų, tačiau yra daug daugiau privalumų. Todėl nenuostabu, kad vis daugiau namų šeimininkių siekia įsigyti tokią karščiui atsparią rankovę savo virtuvei.

Kokia yra rankovė?

Daugelis žmonių klaidingai mano, kad pernelyg aukštoje temperatūroje rankovė gali pradėti išskirti žmogaus organizmui pavojingus junginius, kurie taip pat bus mirkomi. Tiesą sakant, taip nėra.

Rankovių gamybai naudokite specialią karščiui atsparią plėvelę. Jo mokslinis pavadinimas yra modifikuotas polietileno tereftalatas.

Aukštoje temperatūroje ši medžiaga išsiskiria į paprastą vandenį ir anglies dioksidą. Jei eksploatacijos metu mova tampa pernelyg sudegusi, tai reiškia, kad jis pagamintas iš žemos kokybės plėvelės. Bet net ir iš jo nebus jokios žalos sveikatai - tik kepimo skardos dalelės.

Pasirinkimo funkcijos

Norint įsigyti aukštos kokybės kepimo rankovę, kurią galima naudoti tik su malonumu, reikia išklausyti ekspertų rekomendacijas.

 • Rankovė turėtų būti pasirinkta tik pagal gerai žinomą prekės ženklą. Prieš tai turėtumėte studijuoti ir peržiūrėti tuos, kurie tokį prietaisą reguliariai perka.
 • Jei įmanoma, jums reikia šnipinėti galimą įsigijimą. Ant rankovės neturėtų būti pernelyg stiprus toksinis plastiko kvapas. Gerai, kvapas apskritai turėtų būti ne.
 • Rankomis reikia paliesti rankovės kraštą - ji neturėtų rūkyti rankose ir būti per minkšta. Priešingu atveju, tuo metu, kai įdėsite produktus į jį, ji bus pertrauka.

Ir nepamirškite apie šio įrenginio kainą. Vamzdis yra nebrangus produktas, tačiau jo kaina mažesnė nei 30 rublių 3 metrų ritiniui turėtų įspėti pirkėją.

Naudojimo sąlygos

Konkrečios veiksmų ir rekomendacijų sekos priklauso nuo to, kur tiksliai bus ruošiama virti. Tačiau yra keletas paprastų taisyklių, kurios visada yra privalomos.

 • Ant rankovės turi būti nupjauta marža. Vidutiniškai jos dydis turėtų būti pusantro karto didesnis už maistą, kuris bus gaminamas jame.
 • Prieš dedant produktus, būtinus apžiūrėti armatūrą, būtina įsitikinti, kad nėra skylučių ar skylių.
 • Rankovių galai turi būti atidžiai ir saugiai pritvirtinti. Juos galite pataisyti su specialiais klipais ar ryšiais, kurie yra prie jo prijungti.

Daugelis receptų nurodo produktai pirmiausia turi būti dedami į rankovę ir tik tada užpilkite prieskonių ir prieskonių. Vėliau, nustačius, kelis kartus purtykite, kad juos tolygiai paskirstytumėte. Bet dažnai, ypač kai rankovė yra prastos kokybės, šiuo metu ji pertrauka. Todėl tai geriau pirmiausia sumaišyti visus ingredientus su reikiamais priedais ir tik tada viską įdėti į maišelį.

Kaip naudotis mikrobangų krosnelėje

Daugelis yra nustebinti, kad galite virti mikrobangų krosnelėje naudodami kepimo rankovę. Iš tiesų, maistas yra toks malonus:

 • nukirpti reikiamo ilgio rankovės dalį;
 • paruošti visus gaminius gaminimui, sumaišykite juos su prieskoniais;
 • užklijuokite rankovę vienoje pusėje, įdėkite maistą, susieti galus kitoje pusėje;
 • įdėkite ruošinį į keraminį dubenį arba mikrobangų dubenį;
 • ant kaiščio viršaus padarykite keletą skylių, kad garų slėgis nesugadintų;
 • įdėkite rankovę į krosnį, pasirinkite kepimo laiką nuo 15 iki 25 minučių, priklausomai nuo maisto tipo ir gabalų dydžio.

Priimant sprendimą gaminti maistą mikrobangų krosnelėje, svarbu užtikrinti, kad Grill funkcija nebūtų įjungta, ir verta prisiminti, kad mikrobangų krosnelė džiūsta produktus, todėl rekomenduojama į rankovę įpilti 100 ml vandens, kol jis bus visiškai nustatytas. kg produktų.

Virimas orkaitėje

Paprastai maisto kepimas orkaitėje turėtų būti toks pat, kaip paruošiant jį ankstesniame metode.

Tai reiškia, kad nukirpkite reikiamo ilgio plėvelės gabalėlį, pritvirtinkite jį vienoje pusėje ir uždėkite visus produktus. Tada jie susieja galus kitoje pusėje, įkiškite rankovę ant kepimo skardos, viršuje įdėkite pora skylių.

Tačiau galite kepti skirtingai - su produktų plutos formavimu ir be jo. Antruoju atveju, po produktų įdėjimo į orkaitę, reikia tik laukti reikiamo laiko ir ištraukti iš jo rankovę. Tačiau norint gauti plutą, apie 15 minučių iki virimo pabaigos, viršutinė rankovė supjaustoma ir šiek tiek stumiama į šonus.

Kaip naudoti daugiakančiame

Pasirodo, kad galima naudoti tokį karščiui atsparų ritinį lėtoje viryklėje. Šio metodo rėmėjai sako, kad produktai yra tolygiau šildomi, jie gauna ypatingą skonį ir aromatą.

Tačiau tik šio namų ūkio prietaisų gamintojai nesutinka su tuo. Jie neuždraudžia naudoti šiam prietaisui virimo, tačiau jie mano, kad tai tiesiog beprasmiška. Jei vis tiek norite eksperimentuoti, tada visų veiksmų seka bus tokia pati, kaip kepant orkaitėje.

Šiuo atveju pats geriausias daugiakanalio veikimo būdas laikomas „išjungimu“.

Kas gali pakeisti rankovę?

Pačiame straipsnio pradžioje jau sakėme, kad šeimininkai dažnai painioja rankovę ir kepimo maišelį. Taigi, jei karščiui atsparios plėvelės ritinys nebuvo po ranka, galite naudoti specialius maišelius kepimui. Skirtingai nuo rankovių, jų nereikia supjaustyti į gabalus, bet jie yra susieti tik vienoje pusėje.

Ekstremaliais atvejais, vietoj maišelių ir rankovių, kepimui leidžiama naudoti foliją. Bet tik patikimumas turi būti sulankstytas keliais sluoksniais ir dedamas į specialų kepimo indą, o ne tik ant kepimo skardos.

Modernus kulinarinis kepimo rankovė yra nebrangus ir universalus asistentas kiekvienam šeimininkui. Tai ne tik leidžia jums sutaupyti laiko ruošiant pažįstamus patiekalus, bet ir atleidžia jus nuo nereikalingo indų plovimo, bet taip pat suteikia galimybę ruošti skanius ir sveikus patiekalus iš pažįstamų produktų.

Kitame vaizdo įraše sužinosite, kaip virti pilaf su kepimo rankovėmis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys