Virtuvės reikmenys

Indų spintų džiovintuvų dydžiai

Indų spintų džiovintuvų dydžiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Standartiniai parametrai
 2. Nestandartinės parinktys
 3. Kaip pasiimti?
 4. Skirtingų dydžių džiovintuvų diegimo niuansai

Indų džiovintuvas yra būtinas dalykas kasdieniame gyvenime. Renkantis, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo veikimo ir estetines savybes, bet ir į dydį. Šiuolaikinėmis sąlygomis žmonės turi galimybę net ir mažose virtuvėse, kuriose įdomu įveikti virtuvės interjerą ir patalpinti daugiafunkcines spintas. Visa tai reikia nepamiršti renkantis patiekalų džiovintuvą.

Standartiniai parametrai

Paprastai dauguma džiovintuvų yra suprojektuoti patalpinti į viršutines spinteles, todėl jų dydį lemia baldai. Gylis dažnai lieka tas pats - 22-25 cm. Standartiniai dydžiai apima šiuos dydžius:

 • 500 mm;
 • 600 mm;
 • 700 mm;
 • 800 mm.
500 mm
800 mm

Jei džiovintuvas yra sumontuotas apatinėse spintelėse, jo plotį taip pat lemia rezervuaro parametrai, tačiau paprastai jis yra mažesnis už „viršutinių“ variantų plotį. Taigi šiuo atveju daugiausia siūlomi 400, 500 ir 600 mm dydžio džiovintuvai. Kartais yra 300 mm kopijų.

Jei modulio gylis yra didesnis nei standartas, tada laisva erdvė yra užpildyta įmontuotais prietaisais. Taip pat verta apsvarstyti, renkantis džiovyklės dydį.

Nestandartinės parinktys

Parduotuvės ir baldų įmonės siūlo neįprastus laivų įrenginio sprendimus. Tokiu atveju džiovintuvas gali būti kampinis ir durų. Įrenginio matmenys priklauso nuo kampinių pečių, spintų ir durų. Skirtumas tarp dviejų skirtingų dydžių gali būti 50 mm, o standartiniams modeliams šis skirtumas yra 100 mm. Todėl 300, 350, 400, 450, 500, 550 ir 600 mm dydžius galima nurodyti nestandartinėms versijoms. Žinoma, viskas priklauso nuo virtuvės specifikos.

Yra ir kitų įdomių sprendimų, kurie gali atlikti ne tik tiesiogines funkcijas, bet ir būti interjero dalimi. Tai apima, pavyzdžiui, miniatiūrinius laivus, kurie kartais vadinami troflex.

Šie dizainai taip pat yra vienviečiai ir dviaukščiai. Namų ūkio skyriai siūlo tokias galimybes su ir be padėklų, kai kurie iš jų yra su stalo įrankiais. Yra atvirų sienų modeliai, jie gali būti standartiniai ir nestandartiniai. Šie produktai tinka tiems, kuriems nepatinka drėgmės kaupimasis uždarame modulyje, nes dėl to medžiaga greitai pablogėja.

Taigi rinkoje yra daug modelių su klasikiniais ir unikaliais dydžiais, o renkantis įmontuotą džiovintuvą svarbu atsižvelgti tik į gylį.

Bunk
Su padėklu
Atidarykite sieną

Kaip pasiimti?

Prieš pradėdami pasirinkti tinkamo dydžio džiovintuvą, reikia apsvarstyti keletą taškų.

 • Norėdami pasiimti dizainą spintoje 40 cm, turite pasirinkti kampo kopiją. Jei vartojate tiesioginį produktą, galėsite įdėti tik keletą plokščių ir puodelių, kampinis variantas yra erdvesnis, todėl galėsite dėti du kartus daugiau patiekalų. Jei pritvirtinsite dvi lentynas, tai atrodys per daug masyvi.
 • Korpusui 50 cm Tai darys dviejų pakopų ar kampinių džiovintuvų. Tačiau prieš tai įsitikinkite, kad tarp dviejų sluoksnių yra pakankamai atstumo, kad tilptų didelio skersmens plokštės. Kartais patogu įrengti tokias plačias plokšteles į atskirą vietą nei pasirinkti specialiai jiems skirtą džiovyklą.
 • Geriausias variantas yra 70 cm dizainas. Tai patogu ir leidžia įdėti daug plokščių. Rekomenduojama teikti pirmenybę modeliams su nuimamu dugnu, kad valant nebūtų jokių problemų.
 • Jei pasirinktas 80 cm džiovintuvas, tada jis turi būti labai patvarios medžiagos produktas. Toks atvejis leidžia jums įdėti daug patiekalų, o po kelių dešimčių plokštelių medis gali sugesti.

Pasirinkus dydį atitinkantį variantą, prieš perkant verta atsižvelgti į kitas įvairių dydžių džiovyklių savybes.

 • Namuose kruopščiai išmatuokite atstumą spintelės viduje nuo vienos sienos iki kito ir visada gylį. Jei tai yra dviejų lygių džiovintuvas po lėkštėmis ir puodeliais, turėkite omenyje, kad tarp pakopų turi būti 30 cm atstumas, o tarp apatinio lygio ir padėklo - 7 cm, tada tekantis vanduo bus visiškai surinktas.
 • Nedėkite dviejų lygių taip, kad plokštės būtų išdžiovintos viršuje ir apskritimai apačioje. Tai prieštarauja sanitarijos ir higienos standartams, nes vanduo iš patiekalų pateks į puodus. Be to, esant aukštai spintelių padėčiai, patogiau gauti puodelį iš viršaus nei plokščią plokštę.
 • Būtinai pasirinkite modelį su padėklu drėgmės surinkimui. Pageidautina, kad mėginiai būtų labiausiai talpūs padėklai - tai yra funkcionalesni variantai. Patogiau naudoti nuimamą dėklą, visada galite nusausinti sukauptą vandenį ir nuplauti struktūrą. Neseniai skaidrūs plastikiniai mėginiai yra tikri, juos lengva plauti ir jie nėra deformuojami esant drėgmei.
 • Pasirinkite chromuotus nerūdijančio plieno gaminius. Tokios struktūros turi ilgesnį tarnavimo laiką.
 • Grįžtant prie dydžio, pažymėtina, kad įrenginio plotis užtikrina spintos sienų plotį, o tai reiškia, kad iš tikrųjų jis yra 32-36 mm mažesnis. Todėl, pasirinkus laivą, verta išnagrinėti ženklinimą ir informaciją apie medžio drožlių plokštės storį, kuriam skirtas mėginys.

Skirtingų dydžių džiovintuvų diegimo niuansai

Įrengiant indų džiovintuvą, svarbu laikytis kelių paprastų taisyklių.

 • Atstumas tarp dviejų pakopų turi būti bent 300 mm.
 • Jei tai yra 1 pakopos džiovintuvas plokštėms, rekomenduojama jį pritvirtinti spintos viduryje. Tai užtikrins didelių patiekalų išdėstymą.
 • Atminkite, kad kiekvienas egzempliorius turi savo jėgą, o perkrovos grėsmė gali būti greitas gedimas ir sunaikinimas. Taigi, 40 cm konstrukcija leidžia įdėti ne daugiau kaip 12 plokštelių, 50 cm indo dubenėlį - apie 15 plokštelių, 60 cm - 18 vnt. Ir 80 cm - 28 plokštelių.
 • Įdiegdami bet kokio dydžio džiovintuvą, nepamirškite, kad po keptuvės reikės vietos. Atstumas tarp padėklo ir apatinio lygio turi būti 7 cm.
 • Apsvarstykite ir tai, kad spintelės durys turi būti uždarytos be jokios pastangos, džiovintuvas ir jame esantys indai neturi trukdyti.

Daugelyje namų svarbūs kampinių viršutinių spintų džiovintuvai. Išvaizda, dizainas primena tradicinį tradicinį džiovyklą, tačiau vis dar turi papildomą pilno dydžio dalį.

Spintelės viduje yra sumontuota raidė „G“. Ši parinktis yra gera, nes ji leidžia naudoti kabineto kampinę erdvę aukštos kokybės ir pilnavertės formos, ty tradicinis priekinis dizainas leistų į kampinę spintelę įdėti minimalų skaičių plokščių. Tačiau, naudojant kampinį džiovintuvą, prieigą šiek tiek apsunkina siauras fasadas. Taigi, su kampinės spintelės matmenimis 60x60 cm, jo ​​fasado plotis yra tik 40 cm.

Iš viso to, kas išdėstyta pirmiau, galime daryti išvadą, kad skirtingiems korpuso matmenims tinkami tam tikrų faktinių dydžių džiovintuvai:

 • 40 cm - 35x25 cm;
 • 45 cm - 41х25 cm;
 • 50 cm - 46х25 cm;
 • 60 cm - 56x25 cm;
 • 70 cm - 66x25 cm;
 • 80 cm - 76x25 cm.

Stumdomiems vežimėliams tinkami pavyzdžiai iki 60 cm, tačiau 80 cm džiovintuvai yra skirti daugiausia stacionariems spintos. Iš tiesų standartinio dviejų pakopų džiovintuvo įrengimo ypatumai nepriklauso nuo pačios struktūros dydžio, tačiau svarbu atsižvelgti į kitus su jo parametrais susijusius veiksnius. Klasikinis džiovinimas yra 28 cm gylio, jis tinka tokio pat ar didesnio dydžio spintelėms. Kad visi puodeliai būtų patogūs, Svarbu matuoti aukščiausio stiklo aukštį ir įsidėmėkite šį atstumą įrengiant viršutinį lygį. Nepamirškite apie tarpą, kuris turėtų būti lygus 20 mm.

Svarbu atsižvelgti į šeimininko augimą, kuris dažniausiai naudoja džiovyklą. Šiuo metu jūs neturėtumėte išsiaiškinti, todėl aišku, kad mažesnio dydžio žmogui viršutinė pakopa turėtų būti sumontuota mažiausiame leistiname aukštyje, o aukštiems žmonėms apskritimai turėtų būti išdėstyti pakeltos rankos aukštyje. Kitas svarbus matavimo kriterijus yra pats kabineto aukštis. Taigi, nepaisant tokių struktūrų populiarumo, nerekomenduojama įrengti dviaukštės džiovinimo spintelę, kurios aukštis mažesnis nei 480 mm. Jis atrodo nepatogus ir neestetiškas.

Įrengiant gaminį spintoje, turi būti viduje esantis išmetimo anga, kad nepatektų nemalonūs kvapai ir drėgmė, ir indai gerai vėdinami. Jei šis momentas nėra įrengtas spintelėje, tada mažos skylės gali būti išgręžtos mechaniniu būdu, kad būtų išlaikytas pastovus oro srautas.

Šiuolaikiniai virtuvės komplektų modeliai suteikia šarnyrines spinteles be dugno, tai yra, iš tikrųjų, apačioje yra keptuvė, kurioje lašai lašai iš patiekalų.

Kitame vaizdo įraše rasite įmontuotą džiovyklę, skirtą indams virtuvės spintoje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys