Virtuvės reikmenys

Velykų bakeware: veislių ir pasirinkimo savybių

Velykų bakeware: veislių ir pasirinkimo savybių

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Medžiagos, dizainas ir matmenys
  3. Kaip pasirinkti?
  4. Naudojimo patarimai

Mūsų šalyje nė viena Velykų šventė nėra baigta be patiekalų. Kažkas, nedvejodamas, perka parduotuvėje paruoštus pyragus ir kažkas ją paruošia savarankiškai. Antruoju atveju virėjai, ypač nepatyrę, iš karto gauna klausimą, kaip ir kaip pasirinkti kepimo indą.

Savybės

Velykų kepiniai Velykų pyragams yra būdingi kai kurioms ypatingoms savybėms. Kadangi pats pyragas turi ypatingą išvaizdą ir netgi standartizuotus matmenis, įprastas pyragas ar pyragas šiuo atveju neveiks. Būtina įsigyti specialių patiekalų parduotuvėje arba, naudojant fantaziją, sukurti ją iš laužo medžiagų. Paprasčiausias būdas yra naudoti popieriaus formas, kurių net nereikia tepti arba pamušti specialiai paruoštu popieriumi.

Valgomieji patiekalai Velykų patiekalai gali būti kieti arba nuimami. Antrasis yra pripažintas patogesniu, bet pirmiausia neturėtumėte pamiršti užtepti sviestu užpilti ir pabarstyti duonos riešutais. Medžiagos gali būti visiškai skirtingos. todėl turėtumėte sutelkti dėmesį į savo pageidavimus ir gamintojo reputaciją.

Virėjai neprivalo įsitraukti į atsitiktinai sukurtas rinkas, nes jiems dažnai būdinga prastos kokybės, o tai savo ruožtu daro įtaką kepimo skoniui.

Medžiagos, dizainas ir matmenys

Dauguma namų šeimininkių nori pirkti laiko patikrintas metalo formas kepimui ant Velykų. Ši medžiaga gali atlaikyti aukštą temperatūrą, tačiau neišskiria kenksmingų medžiagų ir nesugadina paruoštų produktų skonio. Be to, vieną kartą įsigijus metalo formą, bus galima ją naudoti daugelį metų.

Pirmenybė yra geriau duoti nerūdijančio plieno konstrukcijos, \ t aliuminis, kuris yra minkštas metalas, yra jautrus deformacijai. Be to, prasminga pirkti formas su nelipniąja danga, kuri labai supaprastina priežiūros ir eksploatavimo procesą.

Skirtos formos kepimui pyragas yra nepakeičiamas, jei jis papildomai papuoštas glazūra ir tūrio elementais. Kadangi struktūra nesiliečia su desertu ir palieka, nepalieka pėdsakų, Tai patogu naudoti kaip puodelių gaminimą.

Kai kurie virėjai nori sukurti specialias gofruotas konstrukcijas, pagamintas iš metalo. Gautas puodelis turi „banguotas“ sienas, siaurą dugną ir išplėstą galiuką, todėl logiškiau jį papuošti, tiesiog pasukant jį aukštyn kojom. Norint neužsidegti neįprastu pyragu, jums reikės tepti tepalą iš vidaus su sviestu ir, pavyzdžiui, apipurkšti duona.

Popieriaus formos yra vienkartinės. Naudojant neįprastą popieriaus mėginį, jūs galite tai padaryti be papildomo apdailos, nes šiuo atveju tortas vis dar atrodo elegantiškas. Šios formos yra pigios, bet gali būti naudojamos tik vieną kartą. Popierinės formos yra pagamintos iš specialaus popieriaus, nebijojančios susidurti su aukšta temperatūra, ir yra atsparios šilumai. Formos formos tortas yra pagamintas iš gofruoto kartono su skylutėmis, kuri yra atsakinga už aukštos kokybės terminį apdorojimą. Užpildžius tešlą net 1/3 formos, paaiškėja, kad virėjas skanus patiekalas. Paprastai pelėsiai parduodami rinkiniuose, kuriuose yra nuo 6 iki 10 vienetų, kurių kiekvienas kainuoja vidutiniškai 10 rublių.

Padedant popieriaus dalims, galite paruošti tiek miniatiūrinius puodelius, kurių svoris neviršija 200 gramų, nei milžiniški kilogramai meno kūrinių. Jei kepti kelis egzempliorius, tada didžiausias turėtų būti dedamas giliai į orkaitę, o mažos - arčiau spintos durų. Norint išvengti, kad popierius neišnyks iš anksto, temperatūra turėtų būti sumažinta iki 160 laipsnių.

Silikoninės formos paprastai laikoma labai tinkama rengiant Velykų patiekalus. Gana tūrinė talpykla, kurioje nėra problemų, atlaiko krosnies šilumą, neliečia kepimo ir yra gana lengva plauti. Deja, medžiagos ilgaamžiškumas yra daug mažesnis už metalo patvarumą, o neatsargus peilio naudojimas gali užpildyti pelėsią. Norint patikrinti, ar forma yra tinkama, pakanka vandens į jį paimti ir išsiaiškinti, ar ji išeis. Jei randama ryški skylė, geriau ne virti pyragas.

Norėdami padaryti, kad tortas būtų formuojamas net iš laužo medžiagų, pavyzdžiui, skardinių, pagamintų iš konservuotų maisto produktų su lygiais kraštais. Atlaisvinus konteinerį nuo dangtelio ir išlyginus kraštus, reikia kruopščiai nuplauti indą ir uždengti jį aliejaus popieriumi. Net ir įprastinė folija, tinkamai susukta. Kad gautumėte formą, reikia apvynioti popierių aplink reikiamo dydžio indus, o po to tiesiog nuimti konteinerį.

Visa konstrukcija tvirtinama įprastu klipu. Jei tortą planuojama suteikti kažkam, tuomet turėtumėte naudoti kepimo popieriaus ir kartono derinį.

Viskas prasideda nuo to, kad bankas, kurio tūris nuo 500 mililitrų iki 1,5 litrų, yra sumontuotas ant storo popieriaus, o jo apačia yra su įprastu pieštuku. Po to atrinktą konteinerį supa pergamentas kartu su folija, kuri yra pritvirtinta prie kartono dugno, naudojant metalizuotą lipniąją juostą arba netgi segiklį. Išimdami stiklainį galite matyti paruoštą formą priešais jus.

Kai kurios šeimininkės sugeba naudoti senus kepalus su metalinėmis rankenomis. Bet koks metalas, tik aliuminio talpa turės būti padengta kepimo pergamentu.

Miniatiūrinių puodelių ventiliatoriai netgi gali pasinaudoti ratais, kurie yra paimti iš pėsčiųjų ir pagaminti iš plieno. Vėlgi, jūs negalite daryti be papildomo popieriaus aliejaus sluoksnio. Svarbu, kad induose nebūtų plastikinių dalių, kurios gali ištirpti. Svarbus pranašumas bus švirkštimo priemonių buvimas, dėl kurių pyragai išeina iš orkaitės. Iš esmės draudžiama naudoti molio puodus ar konteinerius, pagamintus iš keramikos.

Abiem atvejais dugnas padengtas folija arba riebiu popieriumi. Aliuminio konteineriai, kurie dažniausiai parduodami kelių vienetų rinkiniuose su polietileno dangteliais, taip pat šiuo atveju bus gelbėti. Kulich greitai kepins, po to jis bus pašalintas be jokių sunkumų. Be to, galite aliejaus vidines konteinerio sienas, pabarstyti visas manų kruopos, arba net naudoti kepimo popierių.

Prieskoninės namų šeimininkės gali gaminti Velykų pyragus bet kokiame stiklo inde - nuo akinių ir akinių iki alaus puodelių. Jei medžiaga gali atlaikyti šilumą, o ant paviršiaus nėra jokių modelių, tai reiškia, kad ji gali būti virti. Žinoma, šiuo atveju kanoninis tortas greičiausiai neveiks, bet tortų skonis bus toks pat geras.

Konteineriai iš anksto sutepti aliejumi ir įdėti į nešildomą orkaitę, kad būtų išvengta temperatūros svyravimų.

Kai kalbama apie mažų puodelių, pavyzdžiui, sausainių ar netgi meduolių, gamybą Tai padarys visos medžiagos ir netgi įprastas stiklas. Pasirinkus mažą mufiną, verta jį išbandyti, jei norite išbandyti naujas formas ir kažkaip parodyti savo vaizduotę. Ne kanoninio torto paruošimui, bet įprastai Velykų puodeliui, tinkama ir stiklo forma.Jis skatina vienodą kepimą ir gebėjimą valdyti virimo procesą dėl skaidrių sienų. Tokius indus galima plauti indaplovėje.

Keraminės formos yra ekologiškiausios ir išsaugo produkto skonį. Tačiau reikės išplauti konteinerius plikomis rankomis, ypač jei formoms taikomas modelis.

Kartais ten parduodami Velykų medinės formos tačiau reikia prisiminti, kad jie naudojami tik Velykų sūrio pyragui gaminti, o paprastiems Velykų pyragams neveiks. Dugno angų buvimas palengvina serumo perteklių naudojant jungą. Tokie medienos dizainai reikalauja ypatingos priežiūros ir yra gana brangūs.

Kalbant apie dydį, žinoma, yra skirtingo skersmens konteineriai. Apie gamybą dažniausiai naudojama 20 colių forma. Jei nustatysite temperatūrą iki 200 laipsnių, tada galėsite virti kepimo indą per valandą. Tuo atveju, kai yra daug kepimo, geriau imtis tokių formų, kurios gali būti išdėstytos poromis ant vieno padėklo ar tinklelio.

Kaip pasirinkti?

Jei Velykų metu tikimasi aktyvaus virimo, geriau įsigyti kepimo patiekalų rinkinį. Pavyzdžiui, tai gali būti silikoninių konteinerių rinkinys, kurio tūris yra 0,5, 1 ir 1,5 litrų. Kitais atvejais, ypač jei šios rūšies kepimas yra paruoštas pirmą kartą, geriau vartoti vienkartines dėžes arba apriboti pergamentą. Apskritai, tradiciškai pyragas panašus į cilindrą, bet taip pat galite pabandyti kepti trikampį, stačiakampį ar ovalinį delikatesą.

Dydžio ir formos pasirinkimas priklauso tik nuo virėjų pageidavimų, nes parduodami maži, vidutiniai ir dideli įvairaus pločio indai. Dovanoms geriau pasirinkti popierines formas su teminiais piešiniais.

Naudojimo patarimai

Metalo liejimo formos, žinoma, turi būti kruopščiai nuplaunamos. Neapsauginė danga padaro šią procedūrą daug lengviau. Naudojimo metu įprastas metalas turi būti alyvuotas, kad būtų išvengta degimo ir pabarstyti miltais. Neužklijuotuose konteineriuose viskas yra puikiai virti ir be alyvos. Kiek užpildytos tešlos formos priklauso nuo naudojamos medžiagos. Pavyzdžiui, popieriaus struktūros yra užpildytos iki 1/3 viso tūrio, bet metalo - jau 2/3. Kad apsaugotumėte viršų nuo degimo, jis turėtų būti padengtas baltu popieriaus gabalu, kai tik jis tampa raudonas.

Paruoštas tortas nerekomenduojamas iš karto išeiti iš formos. Tokiu atveju, kai naudojami popieriaus ruošiniai, jie negali būti pašalinami apskritai prieš degustaciją, nes popierius apsaugo pyragą nuo drėgmės ir taip pat leidžia tolygiai atvėsti. Patiekalas patiekalas yra nustatomas naudojant ilgą lazdą, kuri persmelkia paviršių. Jei jis grįžta sausas, tada viskas yra paruošta. Be to, vizualiai jūs galite sutelkti dėmesį į paties torto aukštį - jis turėtų atitikti formą.

Norėdami papuošti gatavas pyragas tradiciškai naudojamas apledėjimas, spalvoti milteliai ir Velykų figūrėlės. Skysta medžiaga naudojama tada, kai pyragas visiškai atvės, bet tūrio elementai naudojami prieš šalčiui sukietėti.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pasirinkti kepimo indą, rasite toliau pateiktame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys