Virtuvės reikmenys

Kremo purkštukai: kas yra ir kaip juos naudoti?

Kremo purkštukai: kas yra ir kaip juos naudoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Funkcijos ir paskirtis
  2. Rūšis
  3. Kaip pasirinkti?
  4. Naudojimo patarimai

Konditerijos purkštukai yra svarbi profesionalaus konditerijos virėjo dalis. Šiuolaikiniai produktai yra įvairūs formų, medžiagų gamybos, taikymo būdo. Parduodami jie yra rinkiniai arba atskirai.

Funkcijos ir paskirtis

Muffin su grietine yra sunku įsivaizduoti be įprastų gėlių, lapų ir papuošalų. Kulinarijos įranga grietinėlės ir konditerijos maišui leidžia sukurti pyragų dekoravimo modelius. Klasikiniai pyragaičių dekoravimo patarimai paprastai yra įprastos konditerijos maišelis. Be to, šios dalys dažnai yra su specialiais švirkštais.

Abu variantai naudojami konditerijos virėjų ar namų šeimininkių darbe. Švirkšto ar maišelio viduje yra saldi masė, kuri po to, kai ant kūgio formos antgalio, spaudžiamas ant pyragų, puodelių ir puodelių paviršiaus.

Visi grietinėlės purkštukai yra su dviem skylutėmis, kurių vienas yra didesnio skersmens. Ši prietaiso pusė yra pritvirtinta maišelyje ar švirkšte. Mažesnė dalis kūgio paprastai turi rašto išvaizdą, suteikiant kremui norimą formą.

Kremo dekoracijos gaunamos dėl įvairių formų ir purkštukų skersmenų. Be to, gamintojai gamina antgalius, pagamintus iš plastiko arba nerūdijančio plieno. Pastarieji yra suvirinti arba mesti. Versija su jungtiniu siūlu nesumažina juvelyrikos kokybės, bet tik tada, jei ji pagaminta iš bona fide gamintojo. Jei šis dygsnis yra netinkamai apdorotas, kremo modelis įgis papildomų nereikalingų juostų.

Todėl patarimų pirkimas internetinėse parduotuvėse dažnai nerekomenduojamas. Produktas turi būti kruopščiai ištirtas, ypač iš vidaus. Jei antgalio paviršius yra lygus, tai galima saugiai įsigyti darbui.

Grietinėlės purkštukų pasirinkimo subtilybės yra svarbios tiek mėgėjams, kurie užsiima pyragų ir pyragų gamyba namų ūkiams, tiek profesionalams.

Pastarieji yra specialiai apmokyti tam tikro modelio detalių pasirinkimo ir naudojimo taisyklėse. Kompetentingai keisdami gaminį, galite padaryti įvairius raštus ir modelius ant torto.

Rūšis

Yra daug tipų purkštukų, tačiau specialistai nustato keletą pagrindinių, kurie gali būti taikomi daugeliui modelių. Toliau pateikiama populiarių dalykėlių apžvalga.

„Lapai“ arba „Žiedlapis“ - antgalis, kuris sudaro dekorą, atitinkantį pavadinimą, taip pat originalias pyragų ir puodelių ribas. Prisitaikymas yra patogus papildyti įvairias detales, tinkančias krepšiams ir puodeliams dekoruoti. Patogu dirbti su purkštuku, savarankiškai nustatant dalies reljefą ir pakreipimą. Elementas yra dviejų tipų.

  • Jei jis yra su V formos galu, lapas bus lygus. Paprastai elementas yra storesnis ant pagrindo, bet plonesnis galo atžvilgiu.
  • Jei „Lapų“ purkštukas su maža grioveliu viduryje, tada galite jį naudoti, kad gautumėte daugiau įspaustų detalių.

„Ruches“ - pateikiami įvairiomis įvairiomis idėjomis. Su šio tipo jaukais profesionalai sukuria gana realistiškus draperius, pelmetus ir lankus. Pyragų ribos sudaromos su elementais, o papuošalai išsiskiria giliu ir išraiškingu brūkšniu. Detalės naudojamos kreminių krepšelių audimui, taip pat individualių gėlių elementų kūrimui.

"Sultanas" - šis purkštukas priklauso specialioms klasėms ir yra tinkamas meringue, cookies, marshmallow. Konstrukcija susideda iš dviejų metalinių kūgių, iš kurių vienas yra tvirtai pritvirtintas viduje. Dėl tirpalo išorinė nusodinto elemento pusė yra briaunuota, o vidinė pusė yra lygi. Antgalis yra gana įspūdingas, jis gali būti netinkamas paprastiems konditerijos maišeliams.

Sunku montuoti maišelio viduje, kartais netgi kelis centimetrus nuo galo. Tačiau modifikuotas tešlos įrankis nebegali būti naudojamas su kitais purkštukais.

„Sphere“ taip pat yra specialūs purkštukai, kurie idealiai tinka papuošalų gamybai. Apvalus ir didelis purkštukas yra gražios kepurės ir gėlės ant pyragų, meduolių ir sausainių.

„Astra“ - tai specialus serija, leidžianti viename judesyje sukurti gėlių pumpurus. Dėl kelių geometrinių elementų gėlės greitai ir lengvai gaminamos. Pavyzdžiui, 9 plyšiai ant purkštuko leidžia sukurti vienodą skaičių žiedlapių tuo pačiu metu. Elementas gali būti daromas bet kokiu kremu, jis tinka naudoti naujokams.

„Chrizantema“ - ši parinktis leidžia atlikti apvalius žiedlapius. Tinkamai vartojant žiedlapius yra įgaubti, pusapvalės formos. Produktai taip pat tinka sukurti saulėtekius ir gerberas. Profesionalai dažnai naudoja įvairių dydžių variacijas, kad sukurtų griovelius ar sienas.

„Žolė“ - tai inventorius, kuris konditerijos virėjo rankose leidžia jums sukurti glade poveikį nuo kepimo paviršiaus kremo. Elementas vis dar tinka gyvūnams dekoruoti vilna. Purkštukai „Žolė“ skiriasi skylių skaičiumi ir tipu. Paprastai yra 7-19 elementų, kurių skersmuo yra 1-2 mm. Yra parinkčių, kuriose skyles formuoja žvaigždžių pavidalu.

Paprastai gėlės ir įvairios antklodės ant pyragų gali būti atliekamos paprastais objektais iš pagrindinio rinkinio, vadinamo atvira arba uždara „žvaigždė“. Šios dalys yra būtiniausios, nes dažnai naudojamos purkštukai.

Be privalomo kepinių rinkinio turėtų būti įprasti apvalūs antgaliai, be kurių neįmanoma sukurti užrašų ir ažūrinių dekorų.

Kaip pasirinkti?

Tarp purkštukų įvairovės sunku pasirinkti tinkamus darbui, ypač pradedantiesiems kepėjams. Profesionalai pataria atsisakyti naudoti plastikinius konditerijos antgalius pradiniame etape. Jie dažnai yra maži ir pasižymi prasto ekspresyvumu.

Konditerijos purkštukai geriau nusipirkti. Pradiniame etape nenustatyta, nes tikėtina, kad visi elementai bus reikalingi. Specialistai sumaniai naudojasi 2-3 pagrindiniai purkštukai, kiti tiesiog išrado, kad padėtų pradedantiesiems. Kaip rodo praktika, daugybė priedų, kurie tik surenka dulkes į spintą, ir pinigai buvo išleisti jiems.

Iš visų purkštukų reikia pasirinkti bazę, kuri sudaro rožių žiedlapį, chrizantemas ir lapus. Pirmasis variantas sudaro atvirą arba uždarą žiedlapį ir vis dar skiriasi nuo lizdo dydžio.

Atitinkamai, jei norite sukurti didelę rožę, turite pasirinkti visus purkštukus. Purkštukas „Chrizantema“ taip pat skiriasi, todėl taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į lizdo dydį. „Lapai“ yra įvairių dydžių ir formų, galite rinktis prekes arba pasirinkti kelis skirtingo dydžio gabalus.

Svarbu pasirinkti patogų konditerijos maišelį antgaliams, pageidautina, jei pasirinksite tarp jo ir švirkšto. Inventorius patogesnis dėl dydžio. Jame yra daugiau grietinėlės. Naudojant maišą yra geriau, nes galite kontroliuoti ekstruzijos jėgą. Kulinarinis įrankis tinka beveik visiems priedams, kuriuos galima naudoti be specialaus adapterio.

Ypač populiarus vienkartinių konditerijos maišelių, kurie yra patogūs naudoti su įvairių dydžių purkštukais.Tiesiog maišelio galiuką galima sumažinti iki norimo skersmens. Beje, vienkartinių konditerijos maišelių stiprumas yra kitoks, todėl čia reikia pasirinkti mikronų skaičių. Jei ekvivalentas yra 10-15 vienetų - maišai yra trapūs, nuo 100 vienetų - labai stiprūs, geros kokybės.

Geras vienkartiniai maišeliai yra brangūs, todėl daugelis linkę pirkti pakartotinai naudojamus gaminius.

Jie draudžiami naudoti, tačiau geriau rinktis jiems keletą varžtų veržlių ir specialių adapterių. Reikalingos kelios veržlės, nes purkštukų skersmuo skiriasi. Adapteris yra įdėtas į maišą, o ant jo pritvirtinama tinkama veržlė.

Naudojimo patarimai

Konditerijos maišelis kremui, pagamintas iš kūgio, paprastai pagamintas iš vandeniui atsparaus audinio. Kad tinkamai veiktų, esamas purkštukas pirmiausia turi būti įdėtas į maišelį ir tada nukirpti jo galą. Ši procedūra dažnai atliekama užpildžius maišelį, kuris leidžia išlaikyti skystą grietinėlę virimo įrangos viduje.

Kad inventoriaus kraštai nepatektų iš išorės, jis turi būti dedamas ant rankos su didele dalimi, po to pripildomas grandikliu arba mentele. Pakankamai maišelio užpildymas trečdaliu ir grietinėlės prieš sodinimą reikia priartinti prie purkštuko.

Norint, kad apdaila būtų graži uodega, pirmiausia turite pasitikėti kremu, o tada staiga sustoti ir lengvai nueikite iki šios uodegos, kuri paprastai yra pati savaime.

Produktai, pagaminti iš apvalkalo arba pelkės, deponuojami griežtai centruotas, sklandus judėjimas nuo pradžios iki pabaigos. Uždarius kai kuriuos papuošalus reikia puslankio, kurio pabaigoje taip pat susidaro „uodega“.

Geriau naudoti „rožių“ purkštukus su aliejiniais kremais. Jie yra daugiau plastiko ir tinka darbui pradedantiesiems. Surinkta iš sviesto kremo gėlės gali būti laikinai pašalinta šaldiklyje. Elementas išlaiko gerą formą, patogiau jį perkelti į tortą. Naftos ruošiniai leidžiama užšaldyti būsimam naudojimui, kuris atliekamas masinės gamybos pyragai ir pyragaičiai. Tortą galite papuošti rožėmis, pagamintomis iš baltymų kremo. Šis elementas negali būti užšaldytas, turite nedelsiant perkelti į pyragą peiliu, šakute ar žirklėmis.

Jei negalite naudoti „rožių“ ir „žiedlapių“ purkštukų, galite pabandyti dirbti tuos pačius elementus ant bortelių, bamperių ir paprastų linijų. Šios meninės detalės apie pyragus ir pyragus yra tinkamos pradedantiesiems be specialių profesinių įgūdžių.

Svarbiausia - tinkamas kremas ir kantrybė. Kad pyragas atrodytų gerai, jo dekoravimas užtruks daug laiko. Nėra tiek daug kremų, tinkamų dekoravimui. Svarbios saldus dekoro savybės yra geras lankstumas ir atsparumas aukštai temperatūrai.

Nurodyti parametrai yra sviestas, baltymų kremas ir sviesto kremas. Labiausiai paplitusi tiek namuose, tiek pramoninėje virtuvėje buvo aliejus. Iš jo pagaminti produktai skiriasi biudžetu, bet ilgesniu galiojimo laiku. Šių saldžių saldainių skonis ne visiems patinka. Valgant namuose dažniau naudojamas plakta grietinėlė, kurios skonis laikomas labiau patraukliu ir rafinuotu. Šio saldaus papuošalai yra labai patrauklūs.

Baltymų kremo naudojimas namuose yra sudėtingas. Tinkamai paruoštas dekoras yra patvarus, todėl jį reikia išbandyti. Nepakankamai virtos arba per daug virtos grietinėlės sirupas sugadins visus darbus ir produktus. Be to, ne visi dažai tinka šiam kremui.

Konditerijos antgalių apžvalga, žr. Toliau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys