Virtuvės reikmenys

„Peugeot Salt“ ir „Pepper Mill Review“

„Peugeot Salt“ ir „Pepper Mill Review“

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Veislės

Neseniai vienas iš labiausiai pageidaujamų virtuvės elementų yra prieskonių gamykla. Aštrų prieskonių šlifavimas savo rankomis suteikia pasitikėjimą gaminio natūralumu ir daro naminį maistą tikrai ypatingu ir skaniu. Tarp daugelio prieskonių gamyklų gamintojų Prancūzijos bendrovė „Peugeot“ yra teisėtai labai populiari. Tai prekės ženklas, kuriame naudojami unikalūs prieskonių šlifavimo mechanizmai.

Savybės

Šiuo metu galite įsigyti prieskonių kiekvienam skoniui beveik visose parduotuvėse. Tačiau yra keletas priežasčių, kodėl vis dar turite gaminti prieskonius su malūnu namuose.

  • Natūrali produkto sudėtis. Kai kurie nesąžiningi gamintojai dažnai prideda prieskonių, pvz., Žolės dulkių ar kapotų pelekų, pigūs ingredientai.
  • Šviežiai pagaminti prieskoniai turi ypatingą skonį, todėl, norint paruošti skanius maisto produktus, jiems reikės daug mažiau nei iš paruoštų pakuočių.
  • Prieskonių gaminimas namuose - Tai ypatingas kulinarijos magijos procesas, kuris suteikia didelį malonumą gaminant maistą.
  • Atlieka dekoratyvinę funkciją. Tarp daugybės gamyklų galite pasirinkti vieną, kuri taps neatskiriama virtuvės dizaino ir originalo dekoro dalimi.

    Peugeot yra vienas geriausių prieskonių gamyklų gamintojų pasaulyje. Svarbiausias „Peugeot“ bruožas yra įvairių šlifavimo mechanizmų naudojimas, kurie naudojami pagal poreikį, priklausomai nuo apdorojamo produkto tipo.

    „Peugeot“ yra 7 variantai, kurie paprasti paprikos ir paprikos, druskos, sausos ir drėgnos, riešutų, kavos ir žolelių. Šlifavimo mechanizmai gaminami Prancūzijoje ir jiems taikoma garantija.

    Peugeot pipirų malūnas yra a dviejų etapų laikiklis. Malūno principas yra susmulkinti pipirų grūdus, kurie tada patenka ant dviejų pakopų dantų. Smulkinant, pipirai gamina eterinį aliejų, kuris gali padaryti maistą ir kvapą.

    Druskos malūno mechanizmas susideda iš dviejų plokščių, kurios smulkia druskos grūdus iki norimo dydžio. Prietaisas pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl jį galima naudoti ilgai.

    Mažai tikėtina, kad kas nors įpilkite kavos ar kitų produktų į pipirų gamyklą, tačiau mažai žmonių domisi tuo, koks yra pagrindinis skirtumas tarp druskos ir pipirų. Tačiau jų darbe yra esminių skirtumų Kiekviename prietaise turėtų būti laikomasi ir susmulkinti tik tie ingredientai, kuriems jie skirti. Pipirų gamykloje druska negali būti susmulkinta, o sūrio malūnuose neleidžiama sumaltyti žolelių ir kavos. „Peugeot“ specialistai sukūrė savo specifinį mechanizmą skirtingų rūšių produktams.

    Tokios technologijos yra patentuotos ir negali būti taikomos kitiems prekių ženklams.

    Veislės

    Prietaisai Peugeot prieskonių šlifavimui pagal darbo tipą yra rankiniai ir elektriniai.

    „Peugeot“ rankų darbo virimo procesas bus tikras magija. Pagrindinis rankinių prietaisų veikimo principas yra viršutinės kūno dalies slinkimas naudojant rašiklį arba ratą, kur vyksta kruopštus prieskonių šlifavimas. Tokios gamyklos yra populiariausios, nes jos turi daug neabejotinų pranašumų.

    Paprastai Peugeot rankiniai malūnai turi estetinį dizainą, o jie yra gana paprasti. Galite savarankiškai pasirinkti prieskonių turinį, nes skirtingų patiekalų ruošimui reikalingi įvairūs prieskoniai. Prieskonių prieskoniai pridedami prie unikalaus dizaino, todėl jie bus papildomas dekoro elementas stalui nustatyti.

    Nešiojamų prietaisų trūkumai yra sunkus druskos šlifavimas, kuriam reikia specialių pastangų darbo procese, ir būtinybė reguliariai prižiūrėti rankinį malūną. Norint atsikratyti ankstesnių prieskonių kvapo, po kiekvieno naudojimo prietaisas turi būti kruopščiai išvalytas ir plaunamas.

    Elektriniuose prietaisuose „Peugeot“ yra paleidimo mygtukas. Dėl didelio šlifavimo greičio visas procesas atliekamas per kelias sekundes. Šlifavimo prieskonių greitis ir pasirinkimas yra pagrindiniai elektrinio malūno privalumai prieš rankines parinktis. Elektros prietaisai lengvai susiduria su druskos kristalų ir kitų prieskonių šlifavimu. Tokie variantai yra labai reikalingi virėjų, nes jie pakankamai greitai atlieka savo užduotis be jokių papildomų pastangų.

    Peugeot gamyklos gaminamos iš įvairių medžiagų. Jie atsitinka iš medžio, plieno, sidabro, akrilo ir kt. Tarp didelio asortimento galite pasirinkti konkretiems tikslams tinkantį prietaisą su reguliuojamu šlifavimu ir skirtingomis spalvomis.

    Peugeot elektrinių druskų ir pipirų gamyklų apžvalga, žr. Toliau.

    Parašykite komentarą
    Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

    Mada

    Grožis

    Ryšys