Virtuvės reikmenys

Kaip naudotis indų atidarymo priemone?

Kaip naudotis indų atidarymo priemone?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Rūšis
 2. Kaip atidaryti konservus?
 3. Atsargumo priemonės
 4. Naudingos rekomendacijos

Konservuoti maisto produktai yra beveik visose šeimose. Tačiau ne visi gali susidoroti su jų atradimu. Dažniausiai būtina naudoti skardinių atidarymą, kuris gali supaprastinti šį procesą ir sukurti papildomų sunkumų. Dirbti su skardinės atidarytuvu konservuotiems maisto produktams buvo kuo patogiau, jis turi būti pasirinktas teisingai, taip pat ištirti visas veikimo savybes.

Rūšis

Technologijų plėtra paveikė visas sritis, įskaitant virtuvės prietaisus. Šiuo metu galite rasti daug modelių skardinių atidarymo. Kai kurie žmonės mėgsta laiko patikrinimus, kiti - nauji elementai, skirti supaprastinti maisto ruošimo procesą. Tačiau kiekvienas toks prietaisas turi savo privalumų ir trūkumų.

Paprastas skardinių atidarymas

Pirmąją atvirųjų grupę galima priskirti visiems, kurie naudojasi savo pastangomis. Pavyzdžiui, yra keletas variantų.

 • Klasikinis indų atidarymas, kurį sudaro darbinė dalis ir rankena. Darbinėje dalyje akcentuojama kilpa ir du pleištai: didelis - atidaromas skardines, mažesnis - stiklams. Rankena gali būti plastikinė, medinė arba metalinė. Tai vienas iš pirmųjų laiko patikrintų modelių. Jos teigiamos pusės - tai paprastumas ir patikimumas. Tačiau dirbant su juo ne visada lengva.

Norėdami padaryti pirmąją skylę, turite dėti pastangas, ir ne visi gali atidaryti stiklainį iki galo. Tam reikia įgūdžių ir fizinės jėgos.

 • Mechaniniai purkštuvai su ratukais, rankena sukimui ir fiksavimo rankenėlės. Norėdami atidaryti šiuo atveju, jums reikia dar mažiau pastangų. Tačiau sėkmė priklauso nuo to, ar teisingai laikomasi tam tikro veiksmų algoritmo. Nuo to paties priklauso nuo pjūvio lygumo. Yra daug tokių atidarytuvų modelių, tačiau geriau pasirinkti visus metalus, nes plastikinės rankenos yra mažiau patvarios.
 • Pusiau automatinis. Čia darbo dalis yra uždaryta plastikiniame dėkle. Su jais daug lengviau dirbti nei ankstesni. Dėžutė lengvai pritvirtinama, nereikia valdyti peilio mechanizmo veikimo. Bet judėjimas dėl rankenos sukimo rankiniu būdu. Tai reiškia, kad jų darbo principas yra beveik toks pat, kaip ir ankstesnėse veislėse, kurios sukasi. Kalbant apie sąnaudas, jie šiek tiek skiriasi nuo labiau žinomų mechaninių galimybių.

Elektrinis

Paprastesnes veisles galima kovoti su patobulintais elektros purkštuvais. Jie gali dirbti tiek iš baterijų, tiek iš tinklo. Pirmuoju atveju modelis bus kompaktiškesnis ir mobilesnis (gali būti naudojamas bet kokiomis sąlygomis, net ir gamtoje). Antruoju atveju matysime pilnavertį elektros prietaisą, kuris per kelias minutes gali susidoroti su daugybe konservuotų maisto produktų. Norėdami tai padaryti, tiesiog reikia įdėti banką į tinkamą vietą ir spustelėkite.

Bet galite naudoti skardinį atidariklį su laidais tik ten, kur yra lizdai.

Be naudojimo paprastumo, jų privalumas yra saugumas. Visos aštrios dalys yra paslėptos viduje, o pats asmuo nedalyvauja procese, o tai reiškia, kad žalos galimybė yra beveik nulinė. Be to, šie prietaisai tinka bet kokio dydžio skardinėms ir turi šiuolaikišką dizainą.Pretenzijos gali pasirodyti tik kaina, bet jei asmuo dažnai turi spręsti šią problemą, tada kartu su kitais privalumais prietaisas moka už save.

Kaip atidaryti konservus?

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad skardinių atidarymas yra gana paprastas. Bet jei yra mažai arba visai nėra patirties šioje versle, rezultatai gali būti apgailėtini. Dėl to indą galima atidaryti tik iš dalies, sužeisti arba sugadinti turinį. Kad tai būtų išvengta, dirbant su populiariausiais atidarikliais būtina apsvarstyti veiksmų algoritmą.

Jei yra paprasčiausias peilis konservavimui, turite veikti etapais.

 • Bet kokioje skardinės dangtelio pusėje būtina padaryti aštrią dalį su aštriąja dalimi ir išplėsti, kad į jį įstumtų pleištas. Tikėtina, kad paprastas štampavimas įsiskverbia į dangtį, todėl galite švelniai paspausti rankenos viršūnę.
 • Atsilaisvinus nuo vidurinės ratlankio dalies, reikia judėti aukštyn ir žemyn tolygiu slėgiu, kad gautumėte reikiamo ilgio angą (aplink visą apskritimą, kad dangtelis būtų visiškai nuimamas arba iki pusės, kad jį sulenktų).

Mechaninio sklendės atidarymo atveju viskas yra šiek tiek paprastesnė.

 • Sumontuokite pjovimo dalį prie vidinio ratlankio krašto, rankenos turi būti išsiskyrusios (po tvirtinimo, jos turi būti sujungtos).
 • Dėl rankenos sukimosi prietaisas juda apskritime. Tęskite verpimą iki būtinybės.

Elektrinių skardinių atidarymo modelių atveju paprastai yra išsamus instrukcijų vadovas. Baterijų modelį galima įdiegti tiesiai ant banko ir paleisti paspaudus mygtuką. Elektriniame atidarytuve, kuris veikia tinkle, reikia laikyti stiklainį.

Po to, kai prietaisas baigia kirpti aplink apskritimą, dangtelį laikys magnetai.

Atsargumo priemonės

Atidarius konservuotus maisto produktus, gali būti ne itin malonių situacijų. Labiausiai nereikšminga jų dalis yra pakuotės ir jos viduje esančių produktų pažeidimas. Be to, be pristatymo pažeidimo į turinį gali patekti mikroorganizmai ir net metalo drožlės. Be to, asmuo gali gauti sužalojimų tiek atidarymo metu, tiek po jo (reikia atsižvelgti į pjūvių aštrumą). Siekiant to išvengti, būtina laikytis konkrečios veiksmų sekos.

 • Nustatykite stiklainį ant plokščio neslidžios paviršiaus (po juo galite įdėti virtuvinį rankšluostį). Tai padės išvengti slydimo ir išvertimo. Jokiu būdu negalima atidaryti konservų ant svorio ar kelio - įrankis gali slysti ir sužeisti netoliese esantį asmenį.
 • Atidaryta skardinė gali būti pritvirtinta laisvąja ranka.
 • Norint naudoti visas priemones, net ir modernias, turite būti labai atsargūs. Laikykite pirštus nuo aštrių pleišto, rato ar kito pjovimo elemento dalių. Jei abejojate savo sugebėjimais arba niekada neturėjote tokios patirties, geriau kreiptis pagalbos.
 • Siekiant išvengti mikrobų, visi prietaisai turi būti plaunami arba apdorojami dezinfekavimo priemone. Bankas taip pat turi būti plaunamas ir išdžiovintas.
 • Būkite atsargūs dėl senų rūdžių ant įrankių. Prieš naudojimą reikia patikrinti, ar purkštuvas nėra, priešingu atveju, atidarymo metu jis gali sulūžti.
 • Saugokitės aštrių pjūvių ir nelygių kraštų. Paprastai dauguma rankinių atidarymo įtaisų suteikia tik tokias pasekmes. Modernesniuose panašių klaidų modeliuose mažiau, bet ne visi. Norėdami perdirbti indą ir ištraukti dangtį, geriau laikyti vidurinę dalį

Jei neturite specializuoto peilio, geriau naudoti kitas turimas priemones - tai gali būti trauminga.

Naudingos rekomendacijos

Geros skardinės atidarymo parinkimas, Reikėtų atkreipti dėmesį į keletą labai svarbių veiksnių.

 • Jei peilis yra skirtas atidaryti rankiniu būdu, geriau sustabdyti pasirinkimą ant kieto metalo pagrindo.Tačiau rankenos ir vožtuvas gali turėti plastikinę dangą. Plienas turi būti pakankamai aukštos kokybės, kad laikui bėgant neužsikimštų korozija.
 • Pirkdami reikia sutelkti dėmesį į ankstesnę patirtį ir pasirinkti kažką panašaus, arba kažką visiškai paprasta. Pradedantiesiems, susidūrusiems su virtuvės reikmenų įsigijimu pirmą kartą, svarbus paprastumas ir paprastumas.
 • Renkantis, svarbu apsvarstyti tų, kurie jau bandė vieną ar kitą skardinę atidaryti, apžvalgas ir rekomendacijas. Ilgalaikę reputaciją turintys gamintojai yra geriau nei nepažįstami, bet pigūs klastotės, nes tikrai aukštos kokybės atidarytuvas tarnaus daugiau nei dešimt metų.
 • Pirmojo produkto patikrinimo metu svarbu įvertinti, kaip lengvai veikia visos jo dalys. Sklandžiai, neslystančios rankenos ir kūnas yra papildomas pliusas.
 • Būtinai sužinokite, kaip rūpintis prietaisu.
 • Daugeliu būdų pasirinkimas priklauso nuo savininko gyvenimo būdo ir įpročių. Pavyzdžiui, jei konservuoti maisto produktai yra pagrindinė asmens ar šeimos mitybos dalis, tai akivaizdu, kad peiliui jų verta atidaryti. Jei planuojama gamtos ateitis, svarbu turėti kompaktišką modelį, kuris nepriklauso nuo elektros energijos.
 • Dažnai tokie prietaisai yra daugiafunkciniai. Pavyzdžiui, pridėkite butelių atidarymo, butelių dangtelius ir tt Tai dažniausiai lemia aukštesnes kainas.

Vaizdo įraše galima peržiūrėti elektrinės sklendės atidarymo apžvalgą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys