Virtuvės reikmenys

Duonos dėžutės gamyba iš laikraščių vamzdžių

Duonos dėžutės gamyba iš laikraščių vamzdžių

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Rūšis
 3. Kaip tai padaryti?

Šiuolaikinės namų šeimininkės naudojamos duonos laikymui plastikiniuose maišeliuose arba popieriaus pakuotėse. Iš tiesų, duonos dėžės geriausiai tinka miltų produktams. Šie produktai streikoja su įvairiais modeliais, kuriuos galima nusipirkti arba pagaminti savo rankomis. Puikus sprendimas būtų iš laikraščių vamzdžių pagamintas krepšelis. Šis produktas yra saugus aplinkai ir puikiai tinka bet kokiam virtuvės interjerui.

Savybės

Duonos dėžutė yra nedidelis uždaras indas su dangčiu duonos ir kitų kepinių laikymui. Daugelis namų šeimininkių yra įsitikinusi, kad dėl šio produkto duona išgelbės savo šviežumą, nuostabų skonį ir aromatą. Be to duonos dėžutė yra originalus virtuvės dekoro elementas. Jo buvimas daro kambarį patogesnį ir spalvingesnį.

Rūšis

Šie produktai gali būti pagaminti iš nerūdijančio plieno, plastiko, medžio ir keramikos. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų.

 1. "Nerūdijantis plienas". Tvirtas produktas ilgaamžiškumas skiriasi nuo bet kokio interjero. Metalas išlaiko šilumą, todėl šviežiai kepta duona ilgą laiką išlaiko šviežumą ir skonį. Tačiau nerūdijančio plieno duonos dėžutė yra gana brangus elementas.
 2. Medis Natūralios medžiagos idealiai tinka duonos laikymui. Be to, kai kurios medžių rūšys turi antimikrobinių savybių. Tačiau pintinės duonos dėžės turi būti kruopščiai prižiūrimos. Laikui bėgant jie pradeda pūti ir pelėsių. Geriausia pirkti produktą iš neutralios medienos (beržo, pelenų, liepų). Tokios duonos dėžės nepatiria nemalonaus kvapo ir yra pakankamai patvarios.
 3. Plastikiniai. Iš šios medžiagos pagaminti duonos maišai pasižymi prieinamomis kainomis ir patogiu veikimu. Jie gali turėti skirtingų spalvų. Taip pat yra skaidrios plastikinės duonos dėžutės.
 4. Keramika. Produktai atrodo labai įspūdingi ir elegantiški. Keraminės duonos dėžės puikiai sugeria nemalonius kvapus, o kepiniai ilgą laiką išlaiko šviežumą ir skonį. Ši medžiaga taip pat trukdo mikroorganizmų dauginimuisi. Tačiau keramika yra lengva sulaužyti, o pirkti naują yra gana brangus.

Natūralu, kad paruoštos duonos dėžės gali būti lengvai perkamos parduotuvėse arba užsakomos internetu. Tačiau ne mažiau prabangus duonos „laikymas“ pasirodys iš nereikalingų laikraščių. Svarbiausia yra įsigyti visas reikalingas medžiagas ir palaipsniui laikytis pateiktų instrukcijų.

Kaip tai padaryti?

Tokio šedevro gamybai reikės kantrybės ir laisvo laiko. Sukurti duoną iš popierinių vamzdžių gali tiek pradedantys, tiek patyrę meistrai.

Produktai yra apvalios arba kvadratinės formos. Jų spalvos taip pat priklausys nuo individualių kūrėjo pasirinkimų.

Taigi, norėdami padaryti apvalią duonos krepšelį su savo rankomis, jums reikės:

 • kartonas;
 • laikraščių lapai;
 • PVA klijai;
 • žirklės ir raštinės peiliai;
 • awl;
 • Drabužiai;
 • akriliniai dažai ir lakas.

Prieš eidami tiesiai į audimą, tu turi padaryti vamzdžius iš laikraščio. Norėdami tai padaryti, paimkite laikraščio lapą, sulenkite jį ir supjaustykite pailgos juostos. Tada paimkite adatą ir veskite jį laikraščio juostele. Kanalo kraštai tvirtinami su klijais. Mezgimo adatos atidžiai pašalinamos. Dažymo vamzdžiai, pageidautina prieš audimą. Akrilo dažai puikiai tinka šiam tikslui.

  Mes pradedame audimo duonos dėžutę su dangčiu. Paimkite kartoną ir iškirpkite šabloną ovalo formos (10 cm).Pritvirtinkite ruošinį su klijais. Mes paruošiame vamzdžius iš laikraščių (6-7 mm pločio). Padėkite juos ant ruošinio, statmeno pagrindiniam vamzdžiui, kuris yra centre (visą ilgį).

  Mes pradedame audimą (vienas vamzdis ateina į kitą). Vykdydami tolygų ovalo formavimą, palaipsniui pridedame naujus mėgintuvėlius.

  Baigiamajame etape atliekame lenkimą. Nurodykite vamzdžių kraštus apvalios formos ir nuimkite juos plona mezgimo adata ruošinio viduje.

  Kai dangtis yra pasirengęs, pereikite prie kepimo plokštelės. Jo dydis tinka po dangčiu. Iš kartono nupjaukite apvalią formą, įdėkite centrinį mėgintuvėlį ir pradėkite audimą pagal dangtį. Visi plokščių kraštai yra apdorojami tuo pačiu kraštu, kaip ant dangčio. Pagaminta duonos dėžutė padengta akrilo laku ir išdžiovinama. Ar gaminio dangtelį galima papuošti ryškiomis servetėlėmis, miniatiūriniais akmenimis ir originaliais piešiniais.

  Toliau žr. Meistriškumo pamoką, kaip gaminti duonos ritinius iš laikraščių vamzdžių.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys