Virtuvės reikmenys

Kaip ir iš ko galiu padaryti kepimo patiekalus savo rankomis?

Kaip ir iš ko galiu padaryti kepimo patiekalus savo rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Gamybos galimybės

Naminiai pyragaičiai yra mylimi visiems, nes paaiškėja, kad labai skanūs dėl to, kad šeimininkės įdeda savo sielos gabalą. Ir kai šis pyragas turi keistą formą, jis yra dvigubai skanus. Tačiau yra situacijų, kai rankose nėra kepimo formų, ir aš tikrai noriu pasimėgauti namų ūkiu. Šiame straipsnyje bus nagrinėjami būdai, kaip juos padaryti namuose.

Gamybos galimybės

Taip atsitinka, kad parduotuvėje yra sunku rasti reikiamą formą, daug lengviau tai padaryti patys, be laiko ir pastangų ieškant. Be to, taupymas ir finansai. Įsivaizduokite, kaip labai svarbu kepti teminius slapukus hobiams ar tam tikroms atostogoms. Pavyzdžiui, įrankių rinkinys draugams, norintiems tinkeringą, mėgėjų širdis, rugsėjo 1-osios abėcėlę, princesių karūną, tikrojo riterio kardas ir pan. Yra keletas būdų, kaip formuoti sausainius ir kitus kepimo būdus iš improvizuotų priemonių.

Iš skardinių

Gamybai jums reikės tokių medžiagų kaip:

 • gali pati;
 • apvalios nosies replės;
 • žirklės metalo pjaustymui;
 • medinis blokas;
 • awl;
 • plaktukas;
 • popierius;
 • pieštukas.

Žinoma, jūs turite kruopščiai nuplauti indą su tekančiu vandeniu, galite su plovikliais. Džiovinkite. Galite imtis bet kokio stiklainio, tačiau jis geriausiai tinka iš gazuotų gėrimų, alaus ar kondensuoto pieno.

Konservuoti skardinės yra daug sunkesnės, o pelėsiai iš jų bus problemiškesni, jums gali prireikti vyrų. Iš rekomenduojamo alavo formų kūrimas yra labai paprastas, o jų įvairovė nežino ribų.

Pradinis darbo etapas bus ateities formos eskizas tokio dydžio popieriuje, kurį norite padaryti formą. Tada supjaustykite skardos skardos viršuje ir apačioje, o po to vertikaliai vienoje pusėje, kad susidarytų viena plokštelė. Išmatuokite 2,5-3 cm liniuotės juostelėmis ir pažymėkite pieštuku ar žymekliu. Be to, žirklės metalui turi supjaustyti plokštę į juosteles.

Laikykitės atsargumo priemonių ir nesukelkite pirštų gana aštriais vertikaliais kraštais, sulenkite juos kiekvienoje pusėje 5 mm.

Tai galima padaryti su vice. Pritvirtinkite juostelę ir sulenkite kraštus apvaliais žnyplėmis, o tada paimkite plaktuką, medinį bloką ir palieskite, verždami lenktus kraštus ir padarydami juos plokščius. Paskutiniame šablono modelio etape sulenkite juostelę, suteikdami jai norimą formą. Kai reikia tvirtinti juosteles viena kitai, tada galuose reikia padaryti 5 mm lenkimus, bet tik skirtingomis kryptimis. Po tvirtinimo, taip pat eikite su plaktuku, kad geriau išspręstumėte ir pašalintumėte pažeidimus.

Jei namuose yra litavimo geležies, ir žinote, kaip jį naudoti dėl patikimumo galite papildomai lituoti juostų sąnarius. Jei ne, nebandykite, vis dar tokie alavo gaminiai truks ne per ilgai, tačiau jie bus visiškai susidoroti su tešlos pjaustymu, jei tai tešla ar cukrus.

Kita saugos rekomendacija: patikrinkite viršutinius ir apatinius juostų kraštus, jei jie yra pernelyg aštrūs, ar yra įtrūkimai, tada apdorokite juos šlifavimo popieriumi arba pjovimu.

Naudodami šį metodą galite sukurti bet kokias formas kepimui. Arkliai, pasagos, širdys, kiti gyvūnai, žvaigždės, paprastesni geometriniai skaičiai, skaičiai, raidės, kriauklės ir pan. Jūsų vaizduotė jums padėti.

Folija

Šis gamybos procesas yra dar paprastesnis nei ankstesnis. Apsvarstykite žingsnis po žingsnio veiksmų planą. Jums reikės:

 • folija;
 • formos formą;

Verta pažymėti, kad Šie ruošiniai yra vienkartiniai, bet jei nėra jokios alternatyvos, jie puikiai tinka kepimui.

Plius plėvelės formų, kad jūs galite padaryti bet kokios formos iš jo.

Plėvelė yra plastikinė, lengvai sulenkianti ir formuojasi, tačiau tam tikrai reikia šablono. Tai gali būti pirkimo forma arba bet koks tinkamas konteineris. Taigi pradėkime.

Norėdami padaryti kepimo indą cupcakes, išmatuokite modelio konteinerio skersmenį, pažymėkite jį ant folijos ir supjaustykite apskritimą, pridedant vieną centimetrą prie briaunų kraštų. Dabar supakuokite konteinerį su juo, sulygiuokite jį su sienomis ir pritvirtinkite kraštus. Po to švelniai ištraukite šabloną. Jei folija yra per plona, ​​vienu metu naudokite kelis sluoksnius.

Velykų pyragas, forma yra daroma panašiai, tik folija turi būti taikoma ne viduje, bet išorėje, sukant stiklainį arba kibirą aukštyn kojom. Nepamirškite prilyginti sienoms, glaudžiai paspaudę pirštus į originalią talpyklą. Prieš pildant pelėsią iš tešlos masės, būtina tepti jį aliejumi, kad kepti produktai neliptų ar neliptų.

Iš pergamento

Norėdami pagaminti švelnias, pergamentinio popieriaus formas, taip pat reikia originalių formų. Ir kuo geriau, nes šis metodas bus ilgas gaminti, jei turite tik vieną šabloną.

Norėdami padaryti, išmatuokite reikiamą dydį ir iškirpkite popierių tuščią. Norėdami sukurti vieną kūrinį, jums reikės dviejų identiškų popieriaus gabalų. Įdėkite abu pergamento gabalus, sudrėkinkite juos ir padėkite juos ant rašto konteinerio, apverstu aukštyn kojom. Atsargiai, su valdikliu ar pirštu, pakartokite visas modelio kreives. Viršutiniai kraštai, išsikišę šalia paviršiaus, kruopščiai supjaustyti aštriomis žirklėmis per visą skersmenį. Dabar galite įdėti bateriją, kad būtų galima išdžiūti ar pagreitinti procesą su plaukų džiovintuvu. Kai popierius yra sausas, forma yra paruošta naudoti.

Su tokiais subtiliais ruošiniais jūs galite ne tik kepti puodelius, pudingus, bandeles ar slapukus, bet taip pat puikiai tinka saldumynų puokštėms puošti arba tiesiog gražiai patiekti dovanų rinkinį su savo rankomis.

Be to, šios gražios kepimo kapsulės gali būti nudažytos pagal jūsų skonį, naudojant maisto dažiklius, kurie savo daržovių meistriškumui pridės dar vieną menininko talentą. Įsivaizduokite, kaip vaikai bus malonūs, gaudami skanius patiekalus ryškioje pakuotėje.

Iš plastiko buteliuko

Čia gamybos procesas yra panašus į tą, kuris aprašytas pagrindinėje klasėje apie skardines. Butelis taip pat tinka formai, skirtai supjaustyti tešlos sausainius.

Mes pašaliname kaklą ir apačią, tada supjaustome butelį palei ir iš gauto stačiakampio mes apibūdiname būsimas juosteles. Nuspręskite, kokiam aukščiui reikia formų, pažymėkite ir supjaustykite žirklėmis. Dabar, atsižvelgiant į piešinį, mes pridedame būtinas kreives prie juostelių, tvirtiname sąvaržas klipais, arba šiek tiek išlydomos juostelės krašto per atvirą ugnį, spauskite jį kitam, tarsi mes juos lituojame. Atvėsinus, kraštai bus gerai pritvirtinti tarpusavyje.

Nebijokite naudoti plastiko šiems tikslams, buteliai yra pagaminti iš plastiko maisto, todėl jie yra saugūs.

Su tokiais paprastais būdais galite gaminti kepimo keptuvę ir prašyti savo šeimos ir draugų ne tik skonio, bet ir figūrų.

Kitame vaizdo įraše sužinosite, kaip gaminti silikono bakeware.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys