Virtuvės reikmenys

Šokolado formos: kokios yra ir kaip jas pasirinkti?

Šokolado formos: kokios yra ir kaip jas pasirinkti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Medžiagos
 2. Kaip naudotis?

Suaugusiems ir vaikams patinka, kai pyragas, pyragas ir kiti gėrybės yra papuošti įvairių formų ir dydžių šokoladiniais figūromis. Visada skaniau ir įdomiau valgyti išgalvotos formos šokoladus gyvūnų, mašinų, lankų, širdies ir kitų formų pavidalu. Straipsnyje mes jums pasakysime, kaip pasimėgauti savo artimiesiems ir draugams savo gaminamus saldainius.

Medžiagos

Beveik kiekviena antra šeimininkė dabar eksperimentuoja su naminiais šokoladiniais ir šokoladiniais saldainiais. Specialūs įgūdžiai nėra būtini jo ruošimui, nėra nieko sudėtingo dėl receptų, bet tie, kurie susidūrė su gamyba, žino, kad svarbios priemonės yra liejimo formos. Jie skiriasi nuo gamybos medžiagos ir yra:

 • silikono;
 • polikarbonato;
 • metalo;
 • plastikas.

Kuris iš jų yra geriau pasirinkti ir kaip jie skiriasi - išsamiau apsvarstyti.

Silikonas

Ši medžiaga garsėja ekologiškumu ir mažomis kainomis. Be to, jis idealiai tinka griuvėsių papuošimui iš šokolado ir ledo formavimui. Silikonas nebijo šalčio ar karšto lašų. Jis taip pat gali būti naudojamas orkaitėje, kurios temperatūra yra 230 laipsnių Celsijaus, ir šaldiklyje, esant 40 ° C temperatūrai, medžiaga atliks puikų darbą.

Privalumai taip pat yra tai, kad silikono formos nesugeria kvapo, lengvai nuplauna net ir be ploviklių, nereaguoja su kitais produktais.

Šių produktų gamyboje naudojamas saugus ir grynas medicininis silikonas, todėl jis neišskiria kenksmingų medžiagų, todėl neturėtumėte nerimauti dėl silikoninių formų gaminių kokybės savybių.

Taip pat patogu laikyti, nes labai plastikinis pagrindas. Jis lengvai supjaustomas į mėgintuvėlį, o gaminys nepraranda formos ir niekada deformuojasi. Be to, ši forma yra patogu, kai pašalinate produktus - ji gali būti lengvai išjungta be baimės plyšti. Tai puikiai tinka pradedantiesiems, nes dažnai susiduriama su problemomis ir iš pradžių sunku ištraukti konditerijos gaminius.

Su silikono formų pagalba galite mesti didelį kiaušinį, geometriją, lėlės, triušius ir daug kitų figūrų.

Pasirinkite savo skonį ir sukurkite. Galiausiai, viena iš tokių formų gali būti nuo vienos iki kelių veislių figūruotų ląstelių, todėl gamybos procesas greitai vyksta ir produktas yra įvairus.

Polikarbonatas

Tinka profesionaliems konditeriams. Ši forma yra didesnė nei dešimt kartų didesnė nei kitų medžiagų. Tačiau žmogus, norintis dideliais kiekiais išpjauti įvairius šokolado papuošalus ir saldainius, yra tokia forma, kuri šią veiklą padarys labai greitai, nes prieš naudojimą tokios talpos nereikia.

Polikarbonato formos turi keletą privalumų:

 • lengva plauti;
 • dažnai ir ilgai veikiant, jie neturi deformacijos;
 • didelės ar žemos temperatūros sąlygos, kurios jiems nerūpi;
 • polikarbonatas nesuteikia produktų kvapo ir skonio ir nėra prisotintas jokiais kvapais;
 • lengva valdyti.

Be to, yra Polikarbonato formos su vadinamąja magnetine dugnu. Juos naudoja konditeriai gamyklose. Labai paprasta naudoti, jei jums reikia padaryti daug dvigubų saldainių.Anksčiau, kai nebuvo tokių ruošinių, konditeriai kiekvienam saldainiui turėjo rankiniu būdu taikyti piešinį arba 3D figūrą ir jie ne visada buvo tokie patys, nes niekas nepanaikino žmogiškojo veiksnio.

Padedant polikarbonato pelėsiai, tokius figūrus galite įdėti kaip šokolado zuikį, saldainius rusų abėcėlės raidėmis, užsienio raides ir skaičius, įvairias gėles, pavyzdžiui, tulpę, ramunėlę, rožę. Taip pat galima išgauti įvairias geometrines figūras, pvz., Rutulį, žvaigždę, rombą, pusrutulį su įvairiomis iškirtimis, kuri suteikia saldumynams dar gražesnę išvaizdą.

Metalinis

Šiuo metu tokios formos jau yra vargu ar galima rasti parduotuvėse ir net interneteKadangi silikonas ir polikarbonatas yra labiau populiarūs. Nors metalo armatūros rinkos kaina yra žymiai mažesnė nei kitų analogų. Ši forma taip pat atspari skirtingoms temperatūroms, gali būti plaunama indaplovėje. Plaunant Jei reikia, galite naudoti metalinį šepetį, o tai jai nepažeidžia. Jis yra patvarus ir tęsis dešimtmečius.

Tai leidžia daryti išvadą, kad pelėsių gamintojams tiesiog nepelninga užpildyti gaminį už nedidelę kainą, tačiau ji tarnavo daugelį metų. Be šokolado produktų, šiomis formomis galima gaminti sausainius, suteikiant jiems išgalvotus siluetus.

Plastikiniai

Šokolado juostos formavimui naudojamas toks. Jis yra pagamintas iš lanksčios plastiko, lengvai naudojamas ir gana pigus, tačiau verta paminėti, kad laikui bėgant ši forma deformuota. Ir tai maža, ir neįmanoma padaryti šokolado su užpildymu, skirtingai nei visos kitos šokolado formų rūšys.

Kaip naudotis?

Visų pirma, naujas produktas, skirtas šokoladui pilti, turi būti kruopščiai nuplautas šiltu vandeniu, naudojant ploviklį, ir tada visiškai išdžiovintas, kitaip šokoladas prilips prie sienų ir apačios.

Ištirpęs šokoladas užpilkite ne į kraštą, bet 1/3 ląstelių ir patikrinkite, ar nėra oro burbuliukų. Norėdami atsikratyti šių burbulų, taip pat tolygiai paskirstyti masę visame figūriniame ląstelėje, reikia švelniai trankyti formą ant stalo.

Kad būtų lengviau gauti saldainius, galima pasukti silikono formą. Ant plastiko, polikarbonato ir metalo pakanka tik nuleisti dugną, sukant pelėsį taip, kad produktai išsiskleistų ant rankšluosčio ar minkšto audinio.

Nereikia paliesti gatavo šokolado rankomis, kad padėtų ją išjungti. Iš to yra gana negražūs pėdsakai. Mūvėkite pirštines arba padarykite tai, bandydami nepaliesti produktų.

Informacijos apie šokolado formų naudojimą žr. Toliau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys