Virtuvės reikmenys

Rekomendacijos, kaip pasirinkti ledų formą

Rekomendacijos, kaip pasirinkti ledų formą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas
 2. Veislės
 3. Gamintojų apžvalga
 4. Kaip naudotis?

Daugelis namų šeimininkių pageidauja virti ledų. Paaiškėjo, kad produktas nėra prastesnis už įsigytus konkurentus, taip pat tai nekenksmingas desertas, nes nėra jokių abejonių, kad naminis maistas nėra įtrauktas, nes čia nėra kenksmingų priedų, kvapiųjų medžiagų ir cheminių skonio stipriklių. Siekiant palengvinti ledų ruošimo darbą, šeimininkė negali daryti be specialaus silikono pelėsių, leidžiančių užšaldyti desertą norima forma.

Aprašymas

Silikono produkto esmė - išlaikyti ledų formą. Vaisių kiekis, paruoštas ledų gamykloje, turi būti pilamas į pelėsią, įdėkite lazdeles ir keletą valandų padedamas į šaldiklį. Paprastai šio delikateso gamybai skirtas mišinys yra skystas.

Užšaldymas įprastoje puodelyje gali lemti tai, kad po kietėjimo neįmanoma ištraukti desertų.

Silikonas taip pat yra lankstus, o jei jis yra kokybiškas produktas, ledus galima lengvai pašalinti iš pelėsių. Dauguma aukštos kokybės modelių atlaiko temperatūros kritimą nuo -60 iki +230 laipsnių, o tai reiškia, kad jie gali būti naudojami ne tik ledams, bet ir kepimui. Be to, daugelis gamintojų iš anksto siūlo rinkinius, kuriuose jau yra ledų lazdelės, o pirkėjas jų neprivalo permokėti atskirai.

Skirtingai nuo metalo gaminių, silikono indai yra inertiška medžiaga ir nereaguoja su maistu. Net jei pelėsiai naudojami orkaitėje, jų nereikia tepti.

Veislės

Šaldymui skirti silikoniniai gaminiai gali būti skirtingi. Taigi, popsicle arba vaisių ledas yra lengviausias virėjas klasikinės formos inde, kurį sudaro keli ląstelės. Paprastai namų šeimininkės renkasi šį tradicinį variantą, kad padarytų naminį desertą, kuris atrodo kaip konteinerių su dangteliais rinkinys. Siekiant patogumo, dangteliai yra su laikikliais. Tai patogi forma, kuri neatima daug vietos ir leidžia jums paruošti keletą porcijų vienu metu.

Populiarumas džiaugiasi vaikų formų. Jie gali būti pasakų ar gyvūnų pavidalu. Tai ekologiškas patiekalas, visiškai saugus net vaiko kūnui. Paprastai jis atrodo kaip konteineris su keliais lazdelėmis. Vaikai mėgsta eksperimentuoti su šiuo produktu, jie patys pasiruošę naminiams receptams, jie laukia ryto, kai jie galės išbandyti ledus, pristatytus šaldiklyje vakare.

Paprastai vaikų formos yra prieinamos ryškiomis spalvomis - šis dizainas džiugina mažas namų šeimininkes ir dar labiau padidina apetitą.

Dažnai virtuvėje naudojami ledai kūgio formos produktai. Paprastai namų šeimininkės pageidauja, kad šiame konteineryje būtų vaflių kūgis, tačiau šis receptas yra prieinamas tik patyrusiems naminiams konditeriams. Šioje formoje galite gauti tradicinių naminių ledų, vaisių ir želatinos ledų.

Taip pat siūlomos parduotuvės formos puodelių pavidalu. Šiuo atveju šeimininkės fantazija gali būti neribota. Jis gali būti naudojamas pakartotinai, jį lengva valyti ir, pašalinant užšaldytą turinį, rekomenduojama keletą minučių išspausti jo dugną, kad desertas būtų lengvai išnykęs.

Gamintojų apžvalga

Remiantis klientų atsiliepimais, galima išskirti tris populiariausius silikoninių ledų formų gamintojus.

Marmitonas

Vartotojai pažymi, kad šie produktai yra lengvai naudojami, kompaktiški ir gerai išplauti. Visą tarnavimo laiką paviršius netamsėja. Ledai lengvai pašalinami, nesiliečia su sienomis, dalis pasirodo tvarkinga, miniatiūrinė, toks subtilus ledas atrodo lengvas, erdvus, patrauklus. Lazdelės lengvai laikomos deserte.

Pirkėjai rekomenduoja prieš kiekvieną naudojimą valyti formas ir gerai jas išdžiovinti, nes medžiaga gali sugerti kvapus. Be to, sienos gali prilipti prie nedidelių šiukšlių. Tarp privalumų buvo pastebėtas gebėjimas naudoti kepant kepinius.

Zoku

Šią Amerikos prekės ženklo formą dažniausiai perka jauni tėvai. Tokie stalo reikmenys patinka vaikams, nes gamintojas siūlo kačių, kiškių, varlių ir kitų gyvūnų formos - tik 8 variantus. Pažymėta formos kompaktiškumas, ryškus dizainas, kuris yra labai patrauklus vaikams, ir galimybė pasirinkti formą. Šiandien vaikas gali gaminti varles iš kivių, o rytoj - iš bananų.

Ledai lengvai užšąla, užšaldant, šis silikonas yra aukštos kokybės, jis yra nekenksmingas aplinkai ir nedaro žalos mažų saldžiųjų dantų sveikatai.

Silikomartas

Šis itališkas produktas yra labai aukštas. Švenčiama produkto patvarumas jo gebėjimas naudoti orkaitėje. Ledai nesiliečia su sienomis ir pašalinami be problemų. Be to, šios formos naudojamos ne tik namų virtuvėje, bet ir profesionaliose maitinimo įstaigose. Silikomart silikono liejimo formas dažnai perka kavinių savininkai ir vaikų kavinės. Todėl rinkiniuose yra daug ląstelių ir lazdų vienu metu.

Tarp privalumų - produkto prieinamumas, kaip galite pirkti prekes per internetines parduotuves. Pagrindinis ir vienintelis neigiamas, pasak vartotojų, yra labai didelė produkto kaina.

Daugelis atsiliepimų gauna iš Kinijos pagamintas silikonines formas. Paprastai Rusijos šeimininkai užsako juos kinų svetainėse arba jas perka biudžeto ekonomikos skyriuose. Šie produktai neturi aukštų ženklų. Pasak klientų, nepriklausomai nuo to, ką užšaldote, galima išgauti tik pusę ledų. Kartais išimama tik viena lazda. Netgi populiarūs ekstrahavimo metodai, pavyzdžiui, naudojant šiltą vandenį, negali ištaisyti situacijos.

Kaip naudotis?

Silikoninių formų veikimas nėra sudėtingas. Kepimo ledai susideda iš kelių etapų.

 1. Sujunkite visus ledams paruoštus ingredientus. Jei reikia, naudokite maišytuvą.
 2. Supilkite mišinį į silikono formą iki nurodyto lygio, įdėkite lazdeles.
 3. Įdėkite pelėsius į šaldiklį 8 valandas. Vakare rekomenduojama užšaldyti ledą, o ryte jau galėsite mėgautis desertu.
 4. Išimkite pelėsius iš šaldiklio ir švelniai nuimkite gydymą lazdele, švelniai spustelėdami apačią pirštais, tarsi spaudžiant briketą.
 5. Jei mišinys užšaldytas ir nepatenka į indą, laikykite jį ne ilgiau kaip minutę po karštu vandeniu.

  Kai gaminate naminį ledą naudodami silikoninį pelėsią, naudokite keletą ekspertų rekomendacijų.

  • Nebijokite eksperimentuoti su receptais, užšaldyti savo mėgstamus gardumus. Tai gali būti sulčių, jogurto, varškės, vaisių, uogų, grietinės, grietinėlės, riešutų, razinų, medaus mišinys.
  • Nereikia sumalinti viso mišinio, net darys visas skilteles vaisių. Pavyzdžiui, ledai atrodo labai estetiškai patrauklūs, kai, kaip ir ledo kubeliuose, užšaldomas šviežių kivių gabalas.
  • Norėdami gaminti popsicle, turite padaryti šokolado ir sviesto apledėjimo. Iš šaldiklio iššaldytos medžiagos išimame iš formų, išimame ledus, panardinsime jį į šiltą apledėjimą, dedame ant kepimo popieriaus ir išsiunčiame atgal į šaldiklį, kol šokoladas užšąla.
  • Vaisiaus ledo gamyboje pakanka mėgstamų sulčių ir silikono formų.Į ląstelę įpilkite sulčių ir siųskite į šaldiklį. Kai skystis šiek tiek sukietėja, įkiškite lazdas ir vėl nusiųskite į šaldiklį, kol jis sukietėja.
  • Jei šeimininkė dar neturėjo laiko gauti silikoninę formą, tada taurė iš jogurto bus tinkama pirmiesiems eksperimentams su ledais. Lazdelę galima naudoti iš įsigyto popsicle.

  Apibūdinkite ledų formas, žiūrėkite pateiktą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys