Virtuvės reikmenys

Kaip padaryti, kad pelėsiai būtų naudojami rankomis?

Kaip padaryti, kad pelėsiai būtų naudojami rankomis?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Medžiaga
 2. Įdomios idėjos
 3. Rekomendacijos

Beveik kiekvienos namų šeimininkės virtuvėje galite pamatyti daug skirtingų maisto gaminimo prietaisų. Tarp jų galima rasti ir kepti patiekalą. Šiandien mes kalbėsime apie tai, kaip namuose gaminti pelėsį cupcakes su savo rankomis.

Medžiaga

Minkšto kepimo formos gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų. Dažniausiai šiuo tikslu naudojamos celiuliozės bazės. Dažniausiai yra maisto perdirbtas popierius, pergamentinis popierius.

Visos medžiagos, naudojamos formoms gaminti, \ t turi būti specialiai gydomi. Ji leis padaryti juos drėgmei atsparius ir kuo stipresnius.

Rekomenduojama įmirkyti rūgštimi. Tai padės padaryti medžiagos atsparumą karščiui.

Be to, po tokios procedūros jis galės pripildyti visą riebalų perteklių virimo metu.

Maisto popierius su silikonine danga yra puiki galimybė gaminti bandeles. Iš jo galite lengvai pagaminti įvairių dydžių ir formų patiekalus.

Įdomios idėjos

Daugelis namų šeimininkių bando pakeisti parduotuvę bakeware su naminiais. Šiandien yra daug pelėsių, kuriuos galima gaminti namuose:

 • kepimo popieriaus mufino puodeliai;
 • folijos indai;
 • cupcake forma su skylute;
 • Tulpės forma;
 • silikoniniai indai;
 • gaminiai iš silikono hermetikų.

Kepimo pyragaičiai mufinams

 • Pirmiausia reikia paruošti mažą metalo arba stiklo indelį. Skersmenyje jis turi atitikti būsimo pelėsių dugną. Po to, pergamentas su pieštuku ir valdikliu, turite piešti kelias juosteles. Jų plotis turėtų būti apie 10-13 cm.
 • Visas juostelių ilgis sudaro mažus serifus. Tada kvadratai nukirpti iš pergamento ties linijomis. Tada pieštukas švelniai ištrinamas su trintuku.
 • Iškirpta aikštė turi būti pastatyta virš indo centre. Medžiaga yra tvirtai prispausta prie pagrindo, lenkdama kraštus. Jis taip pat gaminamas su kiekvienu pergamento gabalu.
 • Kiekvieną pelėsį rekomenduojama mirkyti nedideliu kiekiu aliejaus. Po to jie yra išdėstyti kepimo inde. Jie supilti paruoštą tešlą ir viską įdėti į orkaitę.

Folijos ir popieriaus patiekalai

 • Pirmiausia reikia paruošti keletą vienkartinių puodelių. Iš vieno iš jų būtina išpjauti apačią iki reikiamo gylio. Tuo pačiu metu jums reikia iškirpti stačiakampio folijos gabalą. Jis turi būti sulankstytas per pusę.
 • Gautas kvadratas iš folijos, švelniai uždėtas ant stiklo dugno, kuriame dugnas nebuvo nupjautas. Medžiaga turi būti tvirtai prispausta prie objekto, lenkiant kraštus.
 • Ant padengtos folijos viršaus nupjautas kito stiklo dugnas. Nepašalinus jo, reikia išbraukti likusius kraštus. Bet jums reikia palikti apie 1-2 cm.
 • Jei naudojote stiklinę stiklinę, tai geriau užsandarinti guma. Iš likusios folijos dalies susidaro formų kraštai. Galiausiai, jei pageidaujama, forma gali būti papuošta dekoratyviniu popieriumi.

Cupcake su skylute

 • Ši parinktis tinka vienam dideliam desertui gaminti. Jis gali būti pagamintas iš folijos. Iš šios medžiagos iškirptas didelis stačiakampis. Šis gabalas yra sulankstytas į pusę, kad būtų sudarytas dvipusis kvadratas.
 • Folija dedama ant mažesnio, apvalaus ar kvadratinio paviršiaus. Medžiagos kraštai švelniai sulenkia ir formuoja iš jų tankias ateities formos sienas.
 • Viduryje supjaustykite mažą skylę. Medžiaga aplink ją palaipsniui suvyniota, formuodama sienas.

Tulpės forma

Ši parinktis puikiai tinka kepant mažas cupcakes.

 • Pirma, iškirpkite mažus kvadrato formos sklypus iš pergamento. Jų pusė turėtų būti maždaug lygi būsimų formų aukščiui, padaugintam iš dviejų (pridėjus indo skersmenį).
 • Kiekvienas kvadratas yra sulankstytas iš viršaus ir iš apačios. Taigi medžiaga turėtų būti sulankstoma į keturias lygias dalis. Kiekvienoje gautoje sulankstymo linijoje su pieštuku pažymėkite pažymėtus ženklus, kurių atstumas atitiks kiekvienos formos spindulį. Jis turėtų būti matuojamas nuo popieriaus centrinio taško.
 • Kad darbas būtų greitesnis ir paprastesnis, galite įdėti stiklą pergamento lapo viduryje. Po to, su pieštuku, padarykite keturis serifus jos kraštuose.
 • Norint suteikti lapui pageidaujamą formą, reikia piešti keletą papildomų linijų su pieštuku. Norėdami tai padaryti, jis turi būti sulenktas kryptimi nuo pažymėto stiklo dugno taško iki lapo krašto 25-30 laipsnių kampu. Pirmiausia tai turi būti padaryta vienoje centrinės juostos pusėje.
 • Po to pergamento lapas yra apverstas su kita puse, o tas pats raukšlelis pagamintas iš centrinių juostelių. Dabar galite formuoti formas, gerai sulenkti vietas, kuriose linijos pažymėtos pieštuku. Jie gali būti ištrinti po trintuko.
 • Pirma, pergamento lapas yra išlenktas vienoje pusėje. Tada ant antrojo kartono medžiaga yra sulenkta priešinga kryptimi. Galų gale turėtumėte gauti deimantą.
 • Tokiu pačiu būdu, trys kitos eilutės linijoje yra sulenktos. Tai padės galutinai sukurti tulpės formą.

Silikoniniai patiekalai

Dažniausiai tokių formų gamybai namuose naudojant specialų medžiagų mišinį.

Jį sudaro silikono pasta ir katalizatorius (kietiklis).

Tokia bazė bus panaši į gumą, ją galima naudoti vietoj įprastos silikoninės medžiagos.

 • Pirmiausia reikia paruošti plastikinį indą. Ji turėtų būti be spragų ir be įbrėžimų. Įdėtas objektas, pagamintas iš gipso arba plastiko. Būsima forma bus išleista iš jos.
 • Tada jums reikia paimti smėlį ar sausą mišinį. Jie pilami į plastikinį indą. Tuo pat metu gaminys turi būti kruopščiai apdorotas augaliniu aliejumi arba muiluotu vandeniu.
 • Konteinerio elementas turi būti užpildytas paruoštu silikoniniu junginiu. Po to konteineris uždaromas dangčiu. Šioje formoje visi liko 15 minučių.
 • Praėjus laikui, konteineris atidaromas ir kruopščiai išmontuojamas. Po kelių minučių silikono mišinys neturėtų prilipti prie rankų. Forma supjaustoma raštinės peiliu.

Dirbkite iš silikono hermetiko

Tokiu atveju galite naudoti bet kokį silikono sandariklį.

Jis išspaustas į atskirą plokštelę. Įpilkite šiek tiek bulvių krakmolo. Gauta masė yra kruopščiai sumaišyta.

Paruošimas turi būti suteptas augaliniu aliejumi arba paprastu rankų kremu. Gatavas silikono mišinys dedamas į jį ir paliekamas šioje formoje iki kitos dienos. Per dieną masė sugebės visiškai sukietėti ir pasiekti formą.

Jūs galite padaryti pelėsią kitu būdu. Iš silikono masės ritinio surinkite mažą rutulį. Jis palaipsniui spaudžiamas į ruošinį. Briaunos yra geriau suderintos.

Po kelių valandų mišinys turėtų visiškai kietėti. Po to ruošinys pašalinamas. Galų gale, gauta forma gali būti toliau papuošta dekoratyviniu popieriumi.

Rekomendacijos

Renkantis tinkamas medžiagas pelės gamybai, apsvarstykite savybes. Atminkite, kad silikoniniai patiekalai nedarys desertų su pluta. Tačiau tuo pačiu metu tai yra paprasčiausias būdas gauti gatavą patiekalą. Pakanka šiek tiek sulenkti produktą, kad puodeliai būtų ant plokštės.

Taip pat prisiminkite silikonui būdingos geros nelipimo savybės. Forma gali būti tiesiog tepalas prieš kepant. Jis gali būti naudojamas visų tipų krosnelėms (dujoms, elektrinėms, indukcinėms).

Pelėsiai, pagaminti iš pergamento popieriaus ar folijos, laikomi vienkartiniais, todėl po kiekvieno virimo jie nereikia plauti.

Be to, ši medžiaga neprilipsta prie tešlos ir lengvai sugeria visus riebalus. Tokie pelėsiai atrodo estetiškai patrauklūs bandelėms.

Jei norite, kad ruošiniai sukietėtų greičiau, tuomet turėtumėte naudoti didelės skersmens keptuvę su plokščiu dangčiu. Jei ne, galite paimti metalinį dėklą.

Į keptuvę reikia užpilti vandens ir užvirinti. Tada ateities pelėsiai turi būti ant karšto dangčio arba dėklo. Pergamentinio popieriaus kraštai beveik išdžius.

Tokių patiekalų gamyboje prisiminkite tai kiekvieno produkto aukštis turėtų būti šiek tiek didesnis, nes tešla pakils virimo metu. Būtina teisingai apskaičiuoti ruošinių skersmenį. Norėdami tai padaryti, galite naudoti apvalią puodelį.

Daugiau informacijos apie folijos puodelių gamybą rasite žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys