Virtuvės reikmenys

Fench-press: kas tai ir kaip ją naudoti?

Fench-press: kas tai ir kaip ją naudoti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Įrenginys
 3. Kas tai yra?
 4. Privalumai ir trūkumai
 5. Rūšis
 6. Top modeliai
 7. Atrankos kriterijai
 8. Naudojimo rekomendacijos

Visų šeimininkų virtuvėje visada yra daug prietaisų, kurie gali palengvinti maisto ir gėrimų paruošimo darbą, taip pat tapti vidaus apdaila. Šio tipo produktams galima priskirti ir prancūzų spaudą, kuris šiandien yra populiarus virtuvės prietaisas, nes jis yra kompaktiškas ir patogus, o svarbiausia - beveik bet kuris šeimos narys su ja susidoros, čia nereikia specialių įgūdžių.

Kas tai?

Prancūzų spauda skirta karštų gėrimų gaminimui: arbata ar kava. Reikia nedelsiant pažymėti, kad mūsų šalyje šis virtuvės prietaisas dažniausiai yra arbatos virdulys, o Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje jie mėgsta kavą gaminti prancūzų spaudoje. Tačiau negalima teigti, kad tokia neįprastu būdu paruošta kava skirsis nuo stipraus gėrimo, kuris buvo gaminamas specialiai suprojektuotame kavos virimo aparate arba turkoje.

Gėrimų paruošimas naudojant prancūzų spaudą yra gana paprastas. Taigi, pradžioje reikia įpilti arbatos (galite naudoti lakštus, granules ir pan.) Arba maltą kavą virdulio stiklinėje. Po to sausą medžiagą reikia pilti karštu vandeniu.

Nedelsiant pradėti gerti nėra verta. Pirmiausia reikia palaukti 5 minutes, kol gėrimas bus gaminamas, o vanduo pripildomas skonio, o tada stūmoklio pagalba jums reikia išspausti nepageidaujamą nuosėdas. Norėdami tai padaryti, reikia stumti stūmoklį pastangomis - jis nukrenta, o nuosėdos (kavos granulės arba arbatos lapai) bus išstumtos kolbos apačioje.

Taigi, kava arba arbata yra paruošta gerti, skystis tampa švarus ir be jokių priemaišų.

Įrenginys

Apskritai, prancūzų spauda yra virdulys, skirtas įvairių rūšių gėrimų gaminimui. Jo dizainą sudaro keli sudėtiniai elementai:

 • stiklinės;
 • filtras;
 • stūmoklis (specialus stūmoklis, reikalingas spaudimui, yra aprūpintas maža rankena, kuri palengvina jo veikimą).

Išsamiau ištyrę šio įrenginio prietaisą, galite pastebėti, kad, nepaisant specifinio prietaiso modelio, prancūzų spaudoje yra tam tikrų universalių charakteristikų, kurios lieka nepakitusios. Taigi, pavyzdžiui, stiklinė kolba, kuri yra pagrindinė virtuvės prietaiso talpykla, negali keisti skersmens, tačiau tūrio atžvilgiu ji skiriasi. Taigi, galime pastebėti, kad kuo didesnis virdulys, tuo didesnė talpa (ir atvirkščiai).

Prancūzų spaudos patogumas yra tas, kad dėl stiklo, iš kurio gaminamas pagrindinis konteineris, skaidrumo, vartotojas gali stebėti gėrimo paruošimą, valdydamas šį procesą.

Pagrindinis stiklo indas paprastai dedamas į specialų atvejį. Kėbulas gali būti pagamintas iš skirtingų medžiagų (pavyzdžiui, metalo ar plastiko). Be to, virdulyje yra dangtis, užtikrinantis greičiausią arbatos ar kavos gaminimą. Prie šio dangčio pritvirtintas stūmoklis, judantis vertikaliai ir veikia kaip verpimui skirtas presas.

Šio stūmoklio apačioje (kuris iš esmės yra paprastas stūmoklis) yra tinklelis, kuris veikia kaip filtras, mažas plieno elementas ir spyruoklė, pritvirtinta varžtu.

Kas tai yra?

Prancūzijos spaudoje naudojami gėrimai: pirmiausia arbata ir kava. Kad galėtumėte gaminti kavą šiame įrenginyje, turėtumėte sekti tam tikrą veiksmų seką:

 • virti vandeniu;
 • užpilkite kavos į Prancūzijos spaudos kolbą;
 • užpilkite verdančiu vandeniu per kavą;
 • palaukite šiek tiek laiko;
 • lėtai nuleiskite stūmoklį į apačią;
 • užpilkite gėrimą į puodelius.

Arbatos panaudojimo mechanizmas yra tas pats.

Privalumai ir trūkumai

Nepaisant to, kad virtuvės prietaisas yra labai populiarus tarp daugelio vartotojų, prancūzų spauda nėra laikoma idealiu prietaisu karštų gėrimų gamybai. Jis turi ir teigiamų savybių, ir neigiamas. Apsvarstykite prancūzų spaudos privalumus ir trūkumus. Pirmiausia reikia pažymėti, kad privalumų skaičius gerokai viršija neigiamų pusių skaičių. Dažnai vartotojai skiria tokias teigiamas šio tipo virtuvės prietaisų savybes:

 • už prieinamą kainą - Pirkti prancūzų spauda gali nusipirkti įvairių socialinių sluoksnių atstovus, turinčius skirtingus pajamų lygius;
 • lengva priežiūra ir priežiūra - ši savybė ypač svarbi namų šeimininkėms;
 • gėrime nėra nuosėdų - ši prancūzų spaudos nuosavybė yra dėl to, kad yra metalinis filtras, kuris veiksmingai susiduria su jos užduotimi;
 • kompaktiškumas - prietaisas net tinka mažiausioje virtuvėje, jame nebus daug vietos ir netvarkos;
 • gėrimų kintamumas - ne tik tai, kad naudojant prietaisą galite gaminti arbatą ir kavą, taip pat galite reguliuoti gėrimo stiprumą.

Tačiau, nepaisant teigiamų savybių, šis įrenginys taip pat turi neigiamų savybių. Tai apima:

 • trapi medžiaga - stiklas yra gana lengva sulaužyti, įbrėžti ar sugadinti, todėl prietaisas turi būti atsargus;
 • mechaninis veikimo principas: gėrimo procesas vyksta žmogiškomis pastangomis, o ne automatiškai;
 • prancūzų spaudoje nėra vandens šildymo funkcijos, todėl jums reikės papildomų buitinių prietaisų, kad gėrimas būtų pagamintas, ir jis negali išlaikyti virto gėrimo šilto.

Nepaisant to, kad prietaisas turi daug trūkumų, vis dar išlieka populiarus daugelio vartotojų pasirinkimas, kurie mano, kad daugelis prancūzų spaudos privalumų yra didesni už kai kuriuos trūkumus.

Rūšis

Priklausomai nuo medžiagos, naudojamos bylai, yra keletas prancūzų spaudos tipų:

 • stiklas;
 • metalo;
 • keramika;
 • plastikas;
 • iš nerūdijančio plieno.

Tačiau skirtumai gali būti ne tik medžiagoje, bet ir įrenginyje. Pavyzdžiui, kai kurie prietaisai gali turėti stiprią dvigubą sieną.

Top modeliai

Šiandien rinkoje yra daugybė prancūzų spaudų. Štai kodėl yra labai sunku naršyti tokiuose įvairiuose įrenginiuose. Mūsų įvertinimas padės jums pasirinkti tinkamiausią modelį.

Bodumas

Danijos prekės ženklas „Bodum“ savo klientams siūlo įvairių spalvų ir spalvų įrenginių įvairovę. Prietaisai yra patogūs naudoti ir yra patvarūs.

Bialetti

Bialetti prancūzų presai yra aukštos kokybės ir plačiai žinomi vartotojams. Vienas iš pagrindinių prietaiso privalumų yra patvarių ir patikimų rankenų buvimas.

Hario

Šis prekės ženklas gamina įvairius patiekalus ir virtuvės reikmenis. Jis taip pat yra žinomas dėl aukštos kokybės prancūzų spaudų gamybos. Japoniško arbatos ir kavos virimo aparatai yra modernūs, patrauklūs.

Tescoma

Nepaisant to, kad šis prekės ženklas yra kinų, jis turi gerą reputaciją.Šio gamintojo prancūzų presai yra ne tik funkcionalūs, bet ir patrauklūs estetiniu požiūriu.

Aukščiau

Pagrindinis šios įmonės privalumas yra prieinama kaina.

Rondell

Šis prekės ženklas pelnė meilę ir pripažinimą ne tik tarp kavos ir arbatos mėgėjų, bet ir tarp pasaulinės klasės virėjų, kurie savo restoranuose naudoja Röndell prietaisus.

Vitesse

Ruošdami gėrimą kompanijos „Vitesse“ įrenginyje, galite iš tikrųjų atrasti išskirtinį stiprios kavos skonį arba malonų žolelių arbatos aromatą.

Atrankos kriterijai

Labai sunku pasirinkti aukštos kokybės prancūzų spaudą, kuris visiškai atliks savo funkcijas, ir jis taip pat tarnaus jums ilgą laiką. Štai kodėl, perkant prietaisą, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į kai kuriuos punktus.

 • Visų pirma, ekspertai pataria įsigyti prancūzų spaudą tik tiems prekių ženklams, kurie jau sugebėjo įrodyti savo produktų kokybę ir turi gerą reputaciją. Apie juos kalbėjome aukščiau.
 • Svarbu atkreipti dėmesį į lemputės įrenginio patikimumą. Jei jis sustingsta arba nėra pakankamai stiprus, tokio įrenginio pirkimas turėtų būti nutrauktas.
 • Analizuoti kolbos išvaizdą. Tai turėtų būti gana aukštos kokybės. Įvertinkite stiklo būklę: tai neturėtų būti įbrėžimų, žetonų ir kitų pažeidimų.
 • Patikrinkite, ar tinklelis, kuris naudojamas kaip filtras, yra pakankamai storas, kad priliptų prie kolbos. Ji turėtų judėti švelniai ir sklandžiai, be jokių šokių.

Jei elgiatės pagal instrukcijas ir aiškiai sekate ekspertų rekomendacijomis, galite pasirinkti kokybišką prietaisą.

Naudojimo rekomendacijos

Norint pasimėgauti skaniu gėrimu, kurį paruošėte prancūzų spaudos pagalba, Prietaiso veikimo metu būtina laikytis kelių paprastų taisyklių.

 • Kavos gaminimui naudokite tik šiurkščius grūdus. Faktas yra tai, kad prancūzų spaudos filtras negalės laikyti kavos, kuri yra per smulkiai sumaltyta. Taigi, jūsų gėrimas nebus švarus ir homogeniškas, bet turės nuosėdų.
 • Jis turėtų užvirinti kavos kiekį, kurį galite gerti vienu metu. Jei gėrimas ilgą laiką stovės prancūzų spaudoje ir ilgą laiką užvirs, tai skonis taps kartaus ir nemalonus.
 • Negalima būti pernelyg uolus dėl stūmoklio naudojimo - nespauskite viso skysčio iki paskutinio lašo.
 • Norint kruopščiai nuplauti prietaisą, jis turi būti išmontuotas ir po plovimo turi būti tinkamai sumontuotas. Virdulį galima plauti rankiniu būdu ir indaplovėje (tačiau tai turėtų būti atskiras ženklas naudojimo ir surinkimo instrukcijose).
 • Kaip jau minėta, prancūzų spaudą galima naudoti tiek arbatos ruošimui, tiek kavai gaminti. Tačiau, jei ketinate paruošti skirtingus gėrimus, tai geriau naudoti skirtingus prietaisus. Priešingu atveju gali būti nemalonaus kito gėrimo skonio ir kvapo.

Taigi, mes apsvarstėme visas tokios populiarios priemonės, skirtos karštų gėrimų alaus gamybai, savybes, privalumus ir trūkumus, pavyzdžiui, prancūzų spaudą. Šiandien panašus vienetas randamas beveik visose virtuvėse. Tai labai populiarus tarp jaunesnių ir brandesnių kartų. Tai leidžia greitai ir lengvai paruošti skanius gėrimus sau, namų ūkiams ir svečiams.

Be to, gana neabejotina kaina taikoma jos neabejotinai.

Norėdami sužinoti, kaip gaminti kavą naudojant prancūzų spaudą, žr. Kitą vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys