Virtuvės reikmenys

Elektriniai daržovių pjaustytuvai: tipai ir pasirinkimai

Elektriniai daržovių pjaustytuvai: tipai ir pasirinkimai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Aprašymas ir taikymo sritis
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Veislės
 4. Geriausių modelių įvertinimas
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Techninės priežiūros ir priežiūros taisyklės

Daržovės yra neatskiriama kiekvieno žmogaus mitybos dalis, ypač tiems, kurie stengiasi laikytis sveikos mitybos taisyklių. Tačiau didžiąją laiko ir pastangų dalį sudaro šių produktų paruošimas, ypač jų smulkinimas. Siekiant palengvinti šį virtuvės darbą ir paspartinti jos įgyvendinimą, buvo sukurti specialūs elektriniai daržovių pjaustytuvai.

Jie padeda namų šeimininkėms supjaustyti bet kokius šios kategorijos produktus su įvairių formų ir net kubelių gabalais. Apie tai, kokie šio virtuvės prietaiso tipai yra, kaip pasirinkti jį teisingai ir kokie modeliai laikomi geriausiais - skaitykite mūsų straipsnį.

Aprašymas ir taikymo sritis

Daržovių pjaustytuvas, kaip jau matyti iš jo pavadinimo, pirmiausia skirtas greičiausiai ir patogiam daržovių ir vaisių, tiek žaliavų, tiek virti arba kepti, malimui.

Elektros pavaros buvimas šiame įrenginyje tik pagreitina ir supaprastina šį darbą.

Elektrinis įrankis leidžia šlifuoti produktus, tokius kaip sūris ir kiaušiniai, į kubelius. Todėl tai dažnai naudojama salotoms. Šio įrenginio išvaizda, priklausomai nuo gamintojo, gali skirtis. Jos pagrindinės dalys lieka nepakitusios:

 • konteineris jau susmulkintiems produktams rinkti;
 • apsauginis gaubtas;
 • keičiamieji purkštuvai;
 • elektrinis blokas.

Pakeitus purkštuvus visada lengva ir greitai.

Yra įvairių tipų prietaisai, skirti namams, maitinimui, kavinėms ir restoranams. Kuo dažniau planuojate naudoti prietaisą, tuo galingesnis ir erdvesnis. Tokie grotelės vadinamos pramoninėmis. Bet namuose yra puikus ir standartinis namų ūkio mažo dydžio daržovių pjaustytuvas.

Šio tipo elektros prietaisai šiandien turi didelę paklausą ne tik tarp namų šeimininkių ir skanių bei sveikų maisto mėgėjų, bet ir tarp profesionalių virėjų.

Privalumai ir trūkumai

Kaip ir bet kuris kitas virtuvės prietaisas, elektrinis valytuvas turi privalumų ir trūkumų. Jei kalbame apie trūkumus, galime atskirti šiuos dalykus.

 • Baterijos veikimo trukmė. Toks daržovių pjaustytuvas gali dirbti tik tiesiogiai prijungus prie elektros tinklo.
 • Ne visada buvo įtrauktas pilnas įvairių tipų virvių rinkinys. Kai kurie iš jų turi būti įsigyti atskirai.
 • Kai kuriuose elektros šildytuvų modeliuose pjovimo paviršių metalas pagamintas iš žemos kokybės nerūdijančio plieno. Todėl dažnai naudojant purkštukus deformuoti ir netinkami tolesniam naudojimui.
 • Ne visų rūšių griežinėliai yra tinkami smulkintuvams ir neapdorotoms ir virtoms daržovėms. Jei jie naudojami netinkamai, jie tiesiog pertrauka.

Tačiau tokio elektrinio virtuvės prietaiso privalumai nėra tokie maži.

 • Tai labai palengvina asmens darbą, nes jis veikia savarankiškai ir nereikia fiziškai stengtis pjauti produktus.
 • Taupykite laiką. Elektrinis įrenginys leidžia šlifuoti gaminius dviem arba net 3-4 kartus greičiau nei atliekant šią operaciją rankiniu būdu.
 • Galite nupjauti ne tik daržoves, bet ir vaisius, sūrį, kiaušinius ir kitų rūšių produktus. Viskas priklauso nuo gamintojo rekomendacijų.
 • Maistą galite šlifuoti kubeliais, griežinėliais, žiedais, šiaudais ar net barais.
 • Pakeitus purkštukus lengva, jums reikia tik vienos rankos judėjimo.
 • Elektrinis namų ūkio daržovių pjaustytuvas neužima daug vietos ir, jei reikia, gali nešiotis su savimi į dachą.
 • Yra įvairių modelių su skirtingais purkštukais, dubenėliais, skirtingais gamintojais ir skirtingomis kainomis.

Kaip matyti iš šios lyginamosios peržiūros, elektrinių daržovių pjaustytuvo privalumai yra daug daugiau nei trūkumai. Todėl nenuostabu, kad jos populiarumas ir pardavimų apimtys tik kasmet didėja.

Veislės

Norint teisingai pasirinkti ir įsigyti tikrai patogų ir funkcionalų elektrinį kelių pjaustytuvą, turite susipažinti su šio prietaiso veislėmis ir kiekvieno tipo pagrindiniu tikslu.

Tikslas

Tai reiškia tolesnio naudojimo sritį. Atsižvelgiant į šį kriterijų, daržovių pjaustytuvai skirstomi į 2 tipus.

 • Naudojimui namuose. Šiuo atveju jis turi kompaktišką dydį, mažą svorį ir santykinai mažą galią. Tokiuose įrenginiuose keičiamų purkštukų skaičius yra nuo 3 iki 6 vienetų. Tokie pjovikliai yra vadinami namų ūkiais.
 • Valgyti vietose. TŠiems daržovių pjaustytuvams būdinga didelė galia ir greitis, didelis dydis ir gana įspūdingas svoris. Žinoma, jų kaina yra kelis kartus didesnė nei buitinių prietaisų kaina. Purkštukų skaičius yra nuo 5 iki 15 vienetų.

Verta paminėti, kad dažniausiai pramoniniai daugkartiniai gabalai turi metalinį korpusą, o namų ūkio vienetai beveik visada yra pagaminti iš specialaus plastiko.

Naudojimui namuose
Pramoniniam naudojimui

Funkcionalumas

Vienas iš pagrindinių kriterijų skirstymui į grupes. Tuo remiantis elek tronė gali patekti į vieną iš šių kategorijų.

 • Standartinis įrenginys. Šis įrenginys gali būti naudojamas tik gaminių šlifavimui: jie gali būti supjaustyti į juosteles, griežinėliais ar pleištais. Kai kurie modeliai leidžia sumažinti gaminius į spiralines juosteles.
 • Mini kombainas. Taip vadinami tuos daugiasluoksnius, kurie leidžia sumalti produktus į kubelius. Iki šiol tokia funkcija buvo tik profesionaliuose prietaisuose, tačiau šiandien specialūs prietaisai taip pat yra aprūpinti buitine technika.
 • 3 iš 1 įrenginio. Jie atsirado rinkoje palyginti neseniai, bet greitai įgijo populiarumą. Jų reikšmė yra ta, kad naudojant specialias keičiamas kasetes, galite ne tik sukapoti produktus, bet taip pat išspausti vaisių ar daržovių sultis, naudoti daugialypį pjaustytuvą kaip mėsmalę arba net maišytuvą.
Standartinis daržovių pjaustytuvas
Mini kombainas
3 į 1 įrenginį

Jei teisingai nuspręsite, kaip dažnai ir kokiu tikslu planuojama naudoti šį virtuvės elektrinį prietaisą, tada su pagalba jūs galėsite patalpinti virtuvę iš nereikalingos įrangos (pavyzdžiui, sulčiaspaudė tampa nereikalinga), nes moderni daržovių pjaustytuvas gali visiškai pakeisti galingą ir daugiafunkcinį derliaus nuėmimo kombainas.

Klasė

Visi, pagaminti parduodant elektrinį pjovimą, šiandien gali būti suskirstyti į 3 dideles grupes.

 • Ekonominės klasės instrumentai. Tokie pjaustytuvai paprastai yra paprasta konstrukcija, kėbulas pagamintas iš nebrangios plastiko, o peiliai yra pagaminti iš paprasto nerūdijančio plieno. Jų kaina yra maža, tačiau tarnavimo laikas paprastai neviršija 3 metų.
 • Premium klasė. Tokie įrenginiai turi didžiausią įrangą ir vienu metu gali pakeisti kelis atskirus virtuvės prietaisus. Jų dydis skiriasi, peiliai visada pagaminti iš nerūdijančio plieno, kūnas yra atsparus smūgiams. Maksimalus laipsnis. Žinoma, kadangi tokio vieneto kaina yra labai didelė, tačiau jos daugiafunkciškumas jį visiškai pateisina.
 • Taip pat yra vidurinės klasės elektrolinkai. Jie turi prieinamą kainą, jų surinkimo ir darbo kokybę. Ankstesnės kategorijos įrenginiai yra antra tik ant paketo funkcionalumo ir turtingumo.

Būtina pasirinkti konkretų prietaiso tipą, atsižvelgiant į jo naudojimo tikslą, numatomą naudingo tarnavimo laiką ir, žinoma, finansines galimybes.

Ekonominis pjaustytuvas
Aukščiausios kokybės daržovių pjaustytuvai
Vidurinės klasės daržovių pjaustytuvas

Geriausių modelių įvertinimas

Aukštos kokybės daržovių pjaustytuvas ne tik palengvina įprastinį darbą, bet ir pagreitina maisto ruošimo procesą, taip pat pelningas ir naudingas investicijas daugelį metų. Kad nebūtų supainioti su pirkimu ir išlikti patenkinti pirkimu, reikia ištirti geriausių elektrinių daržovių pjaustytuvų viršų ir pasirinkti tinkamiausią.

Renkantis namų įrenginį, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos įrenginius.

 • Elektrinis pjaustytuvas "Elektrinis varžtas" - Tai yra vidaus gamybos įrenginys. Ji turi paprastą dizainą, paprasta ir paprasta naudoti ir prižiūrėti. Kombinuotas korpusas, pagamintas iš metalo ir plastiko, atsparus smūgiams. Keičiamų antgalių skaičius - 5 vnt. Leidžia susmulkinti net ir pačias sunkiausias arba pernelyg drėgnas daržoves ir vaisius. Svoris - vos 2,5 kg, galia - 35 vatai. Peiliai labai greitai ir lengvai keičiasi, darbo metu nėra diskomforto, produktai yra supjaustyti tiksliai. Laikant neužima daug vietos.
 • Vokietijos bendrovė „Bosch“ savo klientams siūlo MCM 62020 modelį. Šiandien elektrinis smulkintuvas yra teisėtai laikomas funkcionaliausiu ir patvariu. Į pakuotę įeina 7 nuimamos kasetės, įskaitant sulčiaspaudės tvirtinimo įtaisą ir mušimo įrankius. Korpuso medžiaga yra plastikinė, tačiau itin patvari ir atspari smūgiams. Daugelio pjovimo kojos yra gumos, kurios apsaugo nuo vibracijos atsiradimo eksploatacijos metu, net ilgą laiką.

Be to, įrenginys turi stilingą ir šiuolaikišką dizainą, o jo matmenys leidžia jį naudoti net virtuvėse su nedideliu plotu be jokio diskomforto.

 • „Moulinex Fresh Express“ kubas. Ne tik Vokietija daro savo gamintojus laimingus. Šiuo metu Prancūzijos prekės ženklas siūlo klientams šiuolaikišką, stilingą ir daugiafunkcinį elektrinį pjaustymą už priimtiną kainą. Jame yra ryškus dizainas, daug stilingų patarimų, lengvas svoris, paprastas naudojimas ir didelė galia. Didelis pliusas yra tai, kad korpusas turi specialų skyrių, kuriame laikomi visi peiliai. Taip pat yra funkcija blokuoti darbą, aktyvuota esant padidintoms apkrovoms.
 • Redmond RKA-FP4. Čia maža kaina papildoma darbo jėga ir dideliu šlifavimo produktų greičiu. Yra 4 keičiamieji peilių priedai, skirti pjaustyti produktus į šiaudus, apskritimus, spirales ar kubelius. Dizainas yra minimalistinis, stilingas. Galia - 150 vatų.
 • Daržovių pjaustytuvas elektrinis Kitfort KT-1318-3. Šviesus ir stilingas dizainas, derinamas su daugiafunkciškumu ir nebrangiai, šį įrenginį išskiria parduotuvių lentynose, pagamintas iš plastiko, guma daugiamandatėmis kojomis. Komplekte yra 5 keičiamieji peilių peiliai, tinkami žaliavų ir virti maisto produktų šlifavimui. Be to, rinkinyje yra specialus gaminio stūmikas ir pats įrenginys turi apsaugą nuo atsitiktinio įjungimo.

Jei jums reikia įsigyti pramoninį elektrinį daržovių pjaustytuvą, pirmiausia turėtumėte ištirti tokius modelius.

 • Robot Coupe CL 50 Ultra. Tai yra populiariausias ir galingiausias profesionalus prietaisas. Dubenys, kurių talpa yra mažesnė nei 4 kg, talpa - iki ketvirtadalio tonų daržovių per valandą. Pakuotėje yra apie 10 įvairių purkštukų. Šis elektrinis malūnėlis gali būti lengvai naudojamas kaip sulčiaspaudė ir kaip mėsmalė.
 • Gastrorag HLC-205 - tai galingas pramonės pjoviklis. Kėbulas pagamintas iš patvaraus nerūdijančio plieno, kaip ir visi keičiami antgaliai. Maksimalus valandinis pajėgumas - 200 kg. Jame yra 5 keičiamieji purkštukų peiliai. Garantijos laikotarpis yra 1 metai, tačiau iš tikrųjų jis visada didėja 5-7 kartus.
Robot Coupe CL 50 Ultra
Gastrorag HLC-205

Kaip pasirinkti?

Šio įrenginio pasirinkimas nėra toks sudėtingas. Svarbiausia yra žinoti, ko ieškoti pirmiausia.

 • Norėdami įsigyti šio tipo virtuvės prietaisus, tai tik iš patikrintų gamintojų ir geriausia tai padaryti mažmeninės prekybos parduotuvėse. Taigi jūs galite būti tikri dėl palankiausios jūsų pirkimo kainos ir originalios kilmės.
 • Prieš perkant, įsitikinkite, kad vizualiai patikrinote daugiasukius. Korpusas neturėtų turėti jokios žalos, visi peiliai turėtų lengvai ir sandariai prisitvirtinti prie griovelių, o įranga turėtų būti tokia, kaip nurodė gamintojas.
 • Funkcionalumas. Kuo daugiau skirtingų purkštukų yra komplekte, tuo geriau. Tai maksimaliai palengvins įprastinį virtuvės darbą ir pats naudos prietaisą iki galo.
 • Pageidautina įtraukti modelius su guminėmis kojomis ir peiliais, pagamintais tik iš nerūdijančio plieno.. Šios dvi sąlygos - ilgalaikio ir saugaus prietaiso naudojimo pažadas.
 • Vieneto galia. Viskas čia paprasta - tuo didesnis, tuo geriau. Toks elektrinis daržovių pjaustytuvas leis greičiau ir geriau apdoroti daugelį produktų.
 • Jei įmanoma, pasirinkite modelius su apsauginiu dangčiu peiliams laikyti., taip pat specialų konteinerį jau susmulkintų produktų rinkimui. Taigi jūs neturite ieškoti vietos, kur laikyti priedus, ir galvoti apie tai, kur ir kaip tinkamai perkelti jau susmulkintas daržoves.
 • Integruota funkcija, pvz apsauga nuo perkrovos, todėl jos buvimas taip pat yra labai pageidautinas.

Techninės priežiūros ir priežiūros taisyklės

Kiekvienas gamintojas turi pateikti išsamią informaciją apie daržovių pjaustytuvo naudojimą ir priežiūrą. Tačiau bendri tokių įrenginių valdymo principai yra vienodi.

 • Prietaisą naudokite tik po visiško vizualinio patikrinimo. Jei aptinkate žalą, turite kreiptis į techninės priežiūros centrą.
 • Prietaisas turi būti įjungtas tik su tinkama įtampa.
 • Daugialypis rinkinys ant lygaus ir sauso paviršiaus. Prietaisas naudojamas tik gamintojo nurodytoms produktų rūšims smulkinti.
 • Pakeiskite peilius tik atjungus įrenginį nuo tinklo.
 • Po kiekvieno naudojimo prietaisas turi būti ištrauktas ir išvalytas iš liekamojo maisto.

Šie patarimai yra pagrindiniai ir leidžia saugiai ir paprastai valdyti elektrinį daržovių pjaustytuvą.

Kaip ir bet kuris kitas virtuvės prietaisas, tai reikia tinkamai prižiūrėti, ir ją sudaro:

 • Keičiamos peilių kasetės po kiekvieno naudojimo plaunamos švariu ir šiltu vandeniu. Esant stipriai taršai, leidžiama naudoti skystus ploviklius.
 • Kiekvienas peilis turi būti kruopščiai išdžiovintas ir tik po to pašalinamas. Galite išdžiūti tiek lauke, tiek rankšluosčiu.
 • Peilius laikykite specialiame skyriuje arba gamintojo dėžutėje.
 • Laikykite prietaisą vėdinamoje ir sausoje vietoje.
 • Jei ant elektrinio valytuvo korpuso atsiranda nešvarumų, jie valomi minkštu, drėgnu skudurėliu.

Elektriniai daržovių pjaustytuvai yra tikrai reikalingas ir pelningas bet kurios namų šeimininkės pirkimas. Tinkamai pasirinkus ir tinkamai dirbant, šis vienetas truks ilgiau nei vienerius metus ir išgelbės šeimininką nuo nuobodų, bet būtinų daržovių ir vaisių šlifavimo daugelį metų.

Šiuolaikinių daugelio pjaustytuvų bandymai pateikti žemiau esančiame vaizdo įraše.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys