Virtuvės reikmenys

Valgomųjų indų pasirinkimo charakteristikos ir savybės

Valgomųjų indų pasirinkimo charakteristikos ir savybės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modernūs patiekalai
  2. Veislės
  3. Gamintojų įvertinimas

Visai neseniai restoranai turi naują madą originaliam patiekalų tiekimui. Dėl neįprastų tarnautojų pradėjo naudoti medines ar akmenines lentas. Yra tam tikrų produktų, kurie idealiai tinka kepsnui, kebabui, sūriui, sushi, ritinėliams ar mėsainiams. Taip pat desertams gali būti naudojamos panašios patiekalų lentos.

Modernūs patiekalai

Daugelyje restoranų ir kavinių yra įprasti patiekalai. Dabar, neįprastiems ir neįprastiems patiekalams, jie naudoja kitus produktus, atsisakydami tradicinių plokštelių ir patiekalų. Jei norite maloniai nustebinti savo svečius neįprastu pristatymu, vietoj plokštelių naudokite specialias lentas.

Patiekiami produktai, pagaminti iš medžio, marmuro, skalūno ar bambuko, jau seniai naudojami neįprastam įvairių patiekalų pristatymui. Apskritai, ant tokių lentų galite pasimėgauti įvairiais patiekalais, pradedant kebabais ir baigiant desertais. Ar tai tik sriubos negali tarnauti jiems.

Medinės lentos Puikiai patiekiami įvairūs patiekalai. Ant kojų yra produktų, yra sudėtingų ar klasikinių formų modeliai. Be to, populiariausia juodos skalūnų lentos. Tokie produktai dažnai naudojami steikams, mėsainiams ir netgi kepimui.

Pagrindinis tokio padavimo bruožas yra tai, kad jis leidžia jums atlikti originalų aptarnavimą. Neįprastas patiekalas vaidina labai svarbų vaidmenį suvokiant tam tikrus patiekalus.

Visos plokštės yra pagamintos iš aukštos kokybės ir ekologiškų medžiagųtai pritraukia daug. Be klasikinių variantų aptarnauti lentas, galite rasti labai originalius produktus. Pavyzdžiui, yra specialios lentos, skirtos kebabams aptarnauti, kuriose yra skewerio laikiklis.

Yra medinės lentos specialiai gilinantis į katiląpuikiai tinka mėsainiai, kepsniai ar šaltos mėsos patiekalai. Ir jei pasirinksite skalūno lenta, tada galite pridėti juokingą ar originalų užrašą, kuris padės patiekti patiekalą dar labiau neįprasta.

Įvairias lentas, skirtas patiekalams aptarnauti, galima įsigyti ne tik sau, bet ir savo artimiems draugams ir artimiesiems. Tokia dovana neabejotinai nustebins visus, kurie vertina ne tik patiekalo skonį, bet ir estetiką, pristatymo originalumą.

Veislės

Kad galėtumėte pasirinkti teisingą variantą, kiekviena tokių produktų versija turėtų būti apsvarstyta atskirai. Panašūs priedų priedai yra pagaminti iš įvairių medžių ir akmenų veislių.

Medis

Populiariausios medinės lentos, todėl galite rasti labiausiai neįprastos formos produktus. Šis priedas idealiai tinka burgeriams, sušioms, kebabams, picoms, žuvims, mėsai ar sūriui pjauti. Paprastai tokie produktai gaminami iš ąžuolo, buko, alyvuogių arba alksnio. Taip pat galima įvykdyti įvykdytas kopijas iš bambuko.

Klasikinės lentos storis, skirtas patiekti indus, turi būti ne mažesnis kaip 15 mm. Tai svarbu prisiminti kuo didesnis storis, tuo stipresnis, patvaresnis ir patvaresnis produktas.

Skydai, pagaminti iš įvairių rūšių medienos, turi būti impregnuoti specialiu aliejumi arba vašku, kad jie išliktų ilgesni neišlaikę savo pradinės išvaizdos, neprarastų higienos.

Mediniai gaminiai gali būti įvairių formų, todėl galite pasirinkti tinkamiausią variantą. Pavyzdžiui, yra apvalios lentos, puikiai tinka pica, sūriui ar vaisių gabalėliams. Yra parinkčių kastuvu ar net kirviu, tinka mėsai ar kepsniams. Valdyba žuvų pavidalu tinka žuvų patiekalams. Yra ypatinga plokštės su mažomis pusėmistinka patiekti kavą ir desertus.

Nurodykite produktą, skirtą patiekti mėsos ir žuvies patiekalus už specialius griovelius, kuriuose tinka nedideli dubenėliai su padažais. Taip pat yra galimybių su lizdais, kurie taip pat yra patogūs.

Steikams geriausia rinktis lentas, kurios yra su sekliu grioveliu aplink perimetrą. Tai būtina norint išplauti mėsos sultis. Idealus variantas kebabams yra plokštė su specialiais laikikliais, ant kurių patogu pritvirtinti stiklinę ir įdėklus į katilines.

Akmuo

Akmens servetėlės, kurios gaminamos iš natūralaus skalūno, turi didelę paklausą. Tai natūralus natūralus akmuo, kuris neišskiria kenksmingų medžiagų, puikiai atlaiko aukštą ir žemą temperatūrą, nesugeria kvapų ir drėgmės, yra patvarus ir patvarus.

Tokios skalūnų plokštės puikiai tinka aptarnauti įvairius užkandžius, sūrio gabalus, kepsnius, suši ar ritinius. Be to, jei pasirinksite apvalią prekę, jis puikiai tinka tokiam populiariajam itališkam patiekalui, kaip pica.

Ir taip pat galite pasirinkti granito gaminiaipuikiai tinka sūriui, žuvims ar mėsos patiekalams. Natūralus akmuo puikiai palaiko aukštą temperatūrą, kuri leidžia aptarnauti karštus patiekalus.

Patogiam žuvų ar mėsos patiekalų patiekimui reikia atkreipti dėmesį į vadinamąsias grotelių lentas. Tai granito lenta, padengta mediena su specialiomis angomis mažiems puodeliams ir keptuvėms. Taip pat galite pasirinkti natūralaus marmuro pasirinkimą, kuris taip pat turi visas pirmiau nurodytas savybes.

Gamintojų įvertinimas

Jei norite įsigyti lentų originaliam aptarnavimui, pagamintas iš aukštos kokybės medienos, atkreipkite dėmesį į prekės ženklą Medienos mediena. Šis gamintojas gamina įvairius priedus iš kieto klevo, pušies, alksnio ar ąžuolo.

Visai įmanoma rasti neįprastas galimybes tiek pat tiek mėsos patiekalus, tiek įvairius desertus. Visi šio gamintojo produktai yra padengti aliejumi.tai leidžia išlaikyti jų stiprumą ir ilgaamžiškumą. Be to, yra atvejų, kurie yra specialiai virti aliejuje, kad būtų patvaresnis. Įvairios formos ir dizainas maloniai nustebins visus.

Įžymūs prekės ženklai „Sunnex“ gamina aukštos kokybės plokštes iš natūralių skalūnų, kurie gauna teigiamų atsiliepimų iš šiuolaikinių vartotojų. Yra keturių, apvalių arba stačiakampių formų variantų. Atskirai, verta paminėti, kad prekės ženklas gamina ir besisukančios plokštėspuikiai tinka patiekti picas ar užkandžius.

Labai teigiamas atsiliepimas gauna įvairių prekės ženklų produktų. Gunswood. Įmonė gamina medienos produktus. Jūs galite lengvai rasti kepsnių, sūrio, kebabų, picos, ritinių ir savitarnos lentoskurie yra tinkami įvairiems užkandžiams aptarnauti. Visi produktai yra padengti specialia alyva, kuri apsaugo nuo deformacijos ir prailgina tarnavimo laiką.

Įvairios lentos nuo natūralios skalūno nuo Kesper taip pat pasirodė esąs teigiamas. Šio prekės ženklo gaminiai turi ypatingą dangą., dėka to, kas bus ilgas. Priedai būna įvairių formų ir puikiai tinka temperatūros pokyčiams. Pavyzdžiui, norėdami aptarnauti desertą, galite atvėsinti produktą šaldytuve.

Artfantazinė mediena - Kitas populiarus prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės medienos produktus.Gamintojas gamina specialius burgerių, kepsnių, suši, žuvies ir kitų patiekalų patiekalus. Atskirai paminėtina, kad šio prekės ženklo gaminiai yra labai neįprasti ir originalūs, todėl jūsų atostogų stalo nustatymas maloniai nustebins visus be išimties. Pavyzdžiui Etno ar amatų stiliaus lentos.

Gamintojas gamina gabalų lentas ir visus rinkinius. Produktai gaminami iš relikvinių ąžuolų, pelenų ir kitų medienos rūšių.

Apie tai, kaip paruošti lentą patiekalų tiekimui, žr. Žemiau.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys