Virtuvės reikmenys

Pica lentos: tipai ir atrankos kriterijai

Pica lentos: tipai ir atrankos kriterijai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pasirinkimo funkcijos
 2. Rūšis
 3. Populiarių produktų įvertinimas

Tokio populiaraus itališko patiekalo, kaip picos, gerbėjai tikrai įsitikinę, kad tarnauti reikia aukštos kokybės ir praktiškos medinės lentos. Paprastai tai yra apvalus modelis, kuriuo patogu aptarnauti šį patiekalą. Tai gali būti įprastas produktas, lenta su rankena arba verpimo priedas.

Pasirinkimo funkcijos

Kiekviena moderni virtuvė turi keletą rūšių pjaustymo lentas. Jie yra įvairių formų ir pagaminti iš įvairių medžiagų. Populiarūs ir labai paklausūs virtuvės reikmenys, pagaminti iš natūralios medienos. Tokie produktai gali būti naudojami ne tik žaliaviniams ar paruoštiems produktams pjauti, bet ir vienam ar kitam patiekalui. Pavyzdžiui, apvalios lentos idealiai tinka tokiam populiariam patiekalui, kaip pica.

Šiuo tikslu lengva rasti specialių lentų. Renkantis atkreipti dėmesį į keletą taškų.

Pirmiausia turėtumėte įvertinti medžiagos, iš kurios gaminys pagamintas, kokybę. Pica inventorius turėtų būti išimtinai iš natūralių žaliavų, kurios yra atsparios aukštai temperatūrai ir neišskiria kenksmingų medžiagų. Todėl verta rinktis objektą iš medžio. Kokybiškas medinis gaminys laikui bėgant neformuoja, o dėl tinkamo šlifavimo ir apdirbimo jos paviršiuje nebus jokių aštrių peilių pėdsakų.

Popierius, skirtas tarnauti populiariam patiekalui, gali būti pagamintas iš įvairių medžių rūšių.

Bambuko modelis turi didelę paklausą, skiriasi nuo patikimumo, praktiškumo ir mažos kainos.

Ir panašios plokštės yra pagamintos iš buko, uosio, ąžuolo, alksnio, riešutmedžio ir kitų rūšių. Produktas gali būti klijuojamas arba pagamintas iš medžio masyvo.

Stenkitės pasirinkti objektą, kurio storis ne mažesnis kaip 10 cm. Taip pat turėtume paminėti, kad šie virtuvės reikmenys negali būti plaunami indaplovėje. Norint pratęsti jų tarnavimo laiką, produktai turi būti apdorojami specialiomis mineralinėmis alyvomis.

Toliau reikia atkreipti dėmesį į dizainą. Galite pasirinkti paprastą apvalios formos lentą arba pirmenybę teikti besisukančiam modeliui.

Ir taip pat turėtumėte nuspręsti dėl picos, kurioje patiekiama, inventoriaus dydis. Yra kompaktiški variantai, kurių skersmuo yra 25, 30 arba 35 cm, yra didesnių egzempliorių, pavyzdžiui, 40, 45 ir net 50 cm skersmens priedai, priklausomai nuo to, kokio dydžio jūs paprastai gaminate picą. Paprastai 35–40 cm skersmens modeliai yra labai paklausūs.

Rūšis

Pica pjovimo ir aptarnavimo lentos yra įvairių formų. Paprasčiausias ir populiariausias variantas yra įprastas apvalus produktas su sekliu perimetro grioveliu. Šis virtuvės aksesuaras puikiai tinka patiekti picą arba pjaustyti daržoves, vaisius. Taip pat yra specialios plokštės, kurių paviršius jau yra padalintas į 6 ar 8 lygias dalis sekliuose grioveliuose, todėl paprikas lengvai ir patogiai supjaustyti į porcijas.

Tokio inventoriaus įsigijimas patiekalų maitinimui, turėtų pirmenybę teikti didesnio skersmens produktui, kad lenta būtų patogi. Tai yra, jei gaminate 30 cm dydžio picą, tuomet reikia pasirinkti 32–35 cm skersmens lentą.

Yra galimybė su rašikliu, kuris yra labai praktiškas ir patogus. Pavyzdžiui, daiktai su maža ovali rankena, pagaminta iš medžio. Ir yra gaminių su geležine rankena laikiklio pavidalu, dėl kurių aksesuaras gali būti patogiai uždėtas ant kablio.Renkantis šią parinktį, pagalvokite iš anksto, kur ir kaip ją išsaugosite, nes kartais dėl ilgos rankenos priedas gali netikti į stalčių ar lentyną.

Be to, yra galimybių su rankena ir mažomis kojomis, kuri yra labai patogu pateikti. Jūs netgi galite pasirinkti rinkinį, kuriame dar yra peilis ir kastuvas.

Kitas vaizdas yra besisukantis stovas. Tokį gaminį sudaro 2 skirtingo skersmens plokštės, sujungtos specialiu metaliniu laikikliu, todėl viršutinė dalis lengvai sukasi. Ši plokštė puikiai tinka ne tik picoms, bet ir užkandžiams ar net pyragai.

Populiarių produktų įvertinimas

  Siekiant palengvinti pasirinkimą ir nesupainioti įvairių virtuvės reikmenų, mes padarėme nedidelį reitingą tiems produktams, kurie gauna didžiausią teigiamų reitingų skaičių.

  • Įmonės produktai Wood4food Gauti daugybę teigiamų atsiliepimų iš šiuolaikinių vartotojų. Gamintojas gamina produktus su rankena arba be jos. Iš esmės visos lentos yra pagamintos iš tokių medienos rūšių kaip bukas ir ąžuolas.
  • Populiarūs ir įvairūs Azijos įmonės produktai Žalias kelias. Šios prekės ženklo plokštės yra pagamintos iš medienos, pasižyminčios aukštos kokybės, ilgaamžiškumu ir praktiškumu. Gamintojas gamina tradicinius ir besisukančius modelius.
  • Saugūs ir kokybiški medienos gaminiai iš Karšta virtuvė taip pat verta dėmesio. Yra įprastų variantų be rankenos, rankena ir specialios plokštės, suskirstytos į segmentus.
  • Taip pat populiarūs prekės ženklo lentos Le Palais pagaminti iš alyvuogių medienos. Visi priedai yra patvarūs ir aukštos kokybės.
  Wood4food
  Žalias būdas
  Karšta virtuvė
  Le palais

  Kaip padaryti picos lentą su mūsų rankomis, žr. Kitą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys