Virtuvės reikmenys

Atskiras atliekų surinkimo kibiras

Atskiras atliekų surinkimo kibiras

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Šiukšliadėžė, skirta rūšiuoti namuose
 2. Patogūs sprendimai
 3. Sprendimas pažangiausiems

Šiandien yra daug technologijų, kurios leidžia išlaikyti aplinką švarią ir saugią. Tai pagerina kiekvieno planetos gyventojo sveikatą ir gyvenimą, ir kiekvienas iš mūsų gali padėti ekologijai. Pakanka bent surinkti šiukšles atskirai, kad po to, kai jį būtų galima lengvai nusiųsti perdirbti.

Šiukšliadėžė, skirta rūšiuoti namuose

Tikrai būtų daug lengviau, jei šiukšlių atskyrimas įvyktų iš karto. Kad nereikėtų surūšiuoti šiukšlių iš vieno didelio kibiro, galite įsigyti specialius konteinerius sau namuose. Jie naudojami atliekoms atskirti į popierių, plastiką, organinį ir stiklinį.

Tokių konteinerių forma leidžia patogiai atidaryti dangtį, net jei vienas konteineris yra įrengtas kitoje. Šią patogią vietą pasieksite su dangčio dizainu. Tiesą sakant, jis nepašalinamas, bet atsilieka, ir tai atsitinka maždaug pusei viršutinės dalies. Taigi, net jei ant vieno langelio yra kitas, galite lengvai atidaryti bet kurį iš jų.

Be to, gamybos medžiaga ir pats dizainas padeda išlaikyti kvapą viduje ir neleisti plisti aplink butą.

Patogūs sprendimai

Tokius konteinerius patogu įrengti kažkur ant balkono. Tai tiek šaltesnis ir patogesnis, ypač jei turite lentynų bloką. Tačiau virtuvė tradiciškai yra dažniausia šiukšlių kaupimo vieta. Be to, čia maistas praranda savo etiketę, todėl nereikalingos atliekos yra šalinamos.

Virtuvėje, skalbimo patiekalai, ir jums reikia eiti kažkur liko maisto. Štai kodėl būtų labai patogu turėti specialius kaušus ar konteinerius.

Jie yra:

 • kombinuota parinktis, kai po vienu dangčiu yra trys skirtingi konteineriai;
 • taip pat yra atskiri, erdvesni variantai iki 42 litrų.

Ką pasirinkti tiksliai savo namuose virtuvėje? Geriausias pasirinkimas būtų trys atskiri konteineriai. Kombinuoti sprendimai nėra labai tinkami namų projektavimui, ir ten yra mažiau šiukšlių.

  Jei pasirenkate biuro sprendimą, tada trivietis bakas puikiai veiks, ypač valant kasdien.

  Panašius lenkiškus konteinerius galite įsigyti kiekvienam skoniui, spalvai ir interjerui. Be to, yra daug originalių sprendimų iš kitų šalių. Pavyzdžiui, tai, ką galite nusipirkti, jei jums nepatinka sprendimas kibirų pavidalu.

  Atliekų šalinimo maišai

  Berlyne yra Vokietijos savivaldybės įmonė. Jis padeda plėtoti šiukšlių surinkimo ir perdirbimo pramonę ir vienija kitus šios pramonės produktus gaminančius prekinius ženklus. Kai „Berliner Stadtreinigung“ paskelbė konkursą sukurti kažką gražesnio ir patogesnio nei jau standartiniai kaušai ir dėžės, užimančios daug vietos. Taigi buvo rinkiniai iš tekstilinių maišelių atskirai surinkimui.

  Šie maišeliai yra labai paprasti, lengvi ir sudaro visiškai nekenksmingą medžiagą. Juos galite tiesiog prijungti prie sienos arba nuošaliame kampe ir juos atskirai įdėti:

  • stiklas;
  • popierius;
  • plastikas.

  Itališkas patogus spintelė

   Jūs galite pagaminti nedidelę spintelių sieną šiukšliadėžėms, netgi neturėdami lentynų. Tai rūpinosi Italijos bendrovė. Jų produktai vadinami „Drop-Front“ šiukšline.Palyginus su įprastais dalykais, tokių dėžių dangtis yra labai panašus į šiukšlių dangos dangtį aukštybiniame pastate. Štai kodėl taip pat galite sukurti iš jų visą sieną ir įdėti jas į bet kurią eilę.

   Mažai futurizmo

   Italijoje gyvenantis dizaineris sukūrė įdomų šiukšlių surinkimo sprendimą. Šis įrenginys atrodo kaip kiaušinis, atsidarantis trijose pusėse. Žinoma, tai patogu. Toks kiaušinis, ne tik tai neleidžia platinti kvapų, bet erdvėje taip pat užima gana daug vietos. Štai kodėl jis yra patogus, gražus ir labai draugiškas aplinkai. Be to, pats dizaino sprendimas yra labai gražus.

   Darbas buvo pristatytas parodoje Anglijoje, o dabar jį galima įsigyti. Vienintelė problema yra tokio kiaušinio kaina. Oficialioje svetainėje ji kainuoja 106 svarų.

   Universalus stovas

   Kartais būtų labai patogu turėti ne dėžutę, bet ir universalų urną. Šį urną jau sukūrė prancūzų dizaineris, vadinamas Tri3. Produktas yra gražus baltas stulpelis, kurį galima naudoti kaip papildomą stendą.

   Stulpelyje taip pat yra trys skyriai, todėl tinka standartinei atskyrimo versijai.

   Sprendimas pažangiausiems

   Brūkšninių kodų perdirbimo stotis yra visiškai technologinis sprendimas šiukšlių atskyrimo problemai. Yra žinoma, kad paketai yra skirtingi, todėl ne visi gali būti siunčiami į šiukšliadėžę ir perdirbami su kitais. Paketų rinkinyje yra specialus kodas. Urno gaminamumas yra galimybė nuskaityti tą patį kodą. Po tokio manipuliavimo jis leidžia arba neleidžia pakuotei patekti.

   Tinkamas šiukšlių paskirstymas yra labai svarbus, nes tai leidžia mums išlaikyti mūsų miestus švarius ir sėkmingai perdirbti atliekas naudojant kai kuriuos perdirbtus. Štai kodėl yra daug ir dizaino, ir funkcinių sprendimų, siekiant tinkamai saugoti šiukšles.

   Daugiau informacijos apie tai, kaip teisingai surūšiuoti šiukšles, žr. Vaizdo įrašą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys