Virtuvės reikmenys

Ketaus arbatiniai puodeliai: gamintojų savybės ir apžvalga

Ketaus arbatiniai puodeliai: gamintojų savybės ir apžvalga

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai ir trūkumai
 2. Kaip pasirinkti?
 3. Gamintojai ir modeliai
 4. Apžvalgos

Daugelį arbatos žinovų aplanko noras įsigyti ketaus arbatinuko. Su juo populiarus gėrimas patiekiamas Azijos įstaigose, kuriose šis gaminys nėra stebuklas, bet klasikinis. Ketaus modeliai turi neįprastą formą ir išvaizdą. Apsvarstykite išsamiau iš kietų ir trapių lydinių patiekalų savybes.

Privalumai ir trūkumai

Kiekvienas naudojamas elementas yra teigiamas ir neigiamas. Ekspertai ir paprastieji vartotojai, kaip plius, nurodė:

 • virduliai pasižymi puikiu šilumos pajėgumu; gėrimas ilgą laiką išlaiko temperatūrą;
 • dėl medžiagos savybių produktas gali būti dedamas ant elektros ir dujų degiklio; Verta pažymėti, kad ne visi modeliai turi šią savybę;
 • patraukli išvaizda labai skiriasi nuo ketaus gaminamų patiekalų pagal labiau standartines parinktis; daugelis egzempliorių yra dekoruoti trimatiais elementais ir teminiais modeliais;
 • kokybiškas produktas tęsis daugiau nei dešimtmetį, išlaikydamas praktines ir estetines savybes;
 • Nepaisant medžiagos trapumo, ketaus laikoma patikimesne nei stiklas, keramika ir porcelianas.

Nurodant naudą, turėtumėte atkreipti dėmesį į neigiamą pusę.

 • Ketaus lydinio tendencija rūdyti dėl geležies. Norėdami susidoroti su šia problema, gamintojai padengia puodelius su apsauginiu emaliu.
 • Antrasis trūkumas yra svoris. Net mažos kopijos sveria ne mažiau kaip 2 kilogramus, todėl yra nepatogu juos tvarkyti, ypač pradedantiesiems.

Kaip pasirinkti?

Kad galėtumėte teisingai pasirinkti, turėtumėte įvertinti produktą keliais kriterijais. Toliau pateikta informacija padės įsigyti tinkamą virdulį tarp gausaus asortimento.

Svarbu! Kai kuriais atvejais, pagal gaminius, pagamintus iš ketaus, galima pasiūlyti aliuminio modelį. Dėl svorio galima nustatyti netikrą. Ketaus arbatinukai turi didelį svorį.

Emalis

Kad virdulys išlaikytų savo išvaizdą ir efektyvumą, gaminio viduje ir išorėje turi būti padengtas specialus emalis. Dažniausiai naudojami stikliniai preparatai. Ketus - tai akytoji medžiaga, todėl emalį reikia ne tik apsaugoti nuo korozijos, bet ir užkirsti kelią porų užsikimšimui. Priešingu atveju virdulyje bus nemalonus kvapas. Emalio sluoksnis turi visiškai padengti virdulį, kad būtų galima patikimai apsaugoti geležį nuo rūdžių. Net ir nedaug kontakto su nepadengtu drėgniu gali pasireikšti nemalonus skonis, kuris yra nepriimtinas.

Emaliuotas arbatinukas yra privalomas. Tačiau ekspertai rekomenduoja pasirinkti ne tik vidines, bet ir išorines dangas. Apsaugai naudojami dažai ir lakai, atsparūs aukštai temperatūrai ir mechaniniams pažeidimams.

Jei įmanoma, patikrinkite gaminį dėl emaliuoto sluoksnio vientisumo. Viduje ir išorėje neturi būti įtrūkimų, žetonų ir kitų defektų.

Tomas

Alaus modeliai apibūdina kompaktiškus matmenis. Pažymėtina, kad rytinėse šalyse koncentruoti arbatos lapai neskiedžiami karštu vandeniu. Atsižvelgiant į tai, reikia pasirinkti patiekalų kiekį, atsižvelgiant į svečių skaičių prie stalo ar šeimos narius. Dviems asmenims pasirinkite 800 ml virdulį. Jei ketinate organizuoti arbatos ceremoniją dviems asmenims, modelis, kurio tūris nuo 1 iki 1,2 litrų, yra idealus. Kompaktiškiausi produktai skirti 200 ml gėrimo.

Forma

Platus asortimente rasite įvairių formų ketaus gaminius. Kai kurie originalūs modeliai yra stebėtinai dekoratyvūs. Klientų pasirinkimas pateikiamas kaip didelės galimybės, panašios į kavos puodus, ir išlygintos arbatinukai. Renkantis gaminio išvaizdą vadovaujamasi asmeniniais skonio pasirinkimais, tačiau yra šie pasirinkimo kriterijai:

 • garbanoti lankai ir tūrio elementai yra gražūs, bet apsunkina plovimo procesą;
 • kad arbata būtų šilta kuo ilgiau, gausite suapvalintą virdulį;
 • Rekomenduojama pasirinkti simetriškus modelius;
 • Kasdieniam naudojimui patartina rinktis paprastesnes parinktis ir specialioms ceremonijoms bei priėmimams pasirinkti neįprastos formos modelį, dekoruotą dekoratyviniais elementais.

Snapelis

Purkštukų formas galima keisti. Apskaičiavę platų pasirinkimą, rasite tiesias, ilgas, kompaktiškas, išlenktas, standartines ir ypač suprantamas galimybes. Geriausi yra produktai, kuriuose kaklo ir nosies angos yra to paties lygio. Jei šis parametras pažeidžiamas, naudojimo metu gali išsilieti.

Svarbu! Parduodant galima rasti produktus, pagamintus su nedideliu sietu, pagal nosį, kuris užkirs kelią arbatos lapų smūgiui puodelyje su gėrimu. Tačiau ketaus modeliai labai retai juos papildo.

Ketaus naudojimas arbatos alaus gamybai apima sieto naudojimą atskirai.

Viršelis

Kad virdulys būtų patogus naudoti, dangtelis turi būti tvirtai laikomas. Atminkite apie didelį ketaus gaminių svorį. Dangtelio svoris net gali viršyti 0,5 kg. Išsiaiškinkite, ar dangtyje yra speciali skylė, skirta garo išleidimui. Kad būtų išvengta rūdžių, jis turi būti kruopščiai apdorojamas apsauginiu emaliu. Atkreipkite dėmesį į pakankamo dydžio dangčio rankeną, kuri palengvina virdulio naudojimą. Dangtelį galima paimti tik per klijus, nes ketaus įkaista greitai.

Pen

Atsižvelgiant į didelį net mažų arbatinių puodelių modelių svorį, rankena turi būti stipri ir tvirtai pritvirtinta. Net ir nukritus nuo mažo aukščio, virdulys sulaužys. Dauguma produktų yra dekoruoti viršutinio tipo rankenomis, esančiomis ant kūno. Gaminant kompaktiškus produktus, suprojektuotus vienam puodeliui arbatos, gamintojai naudoja mesti rankenas. Dažniausios formos yra stačiakampis arba lankas. Anglies plienas naudojamas kaip medžiaga. Siekiant apsaugoti nuo nudegimų, jis padengtas mediena.

Ekspertai pataria pasirinkti modelį su fiksuota rankena, kuri išlaiko padėtį.

Gamintojai ir modeliai

Dėl minėto lydinio didėjančio susidomėjimo arbatinukais atsirado įvairių modelių iš įvairių įmonių, kurios pritraukė pirkėjų dėmesį.

 • Lefardas. Įvertinus Kinijos prekės ženklo asortimentą, galite rasti raudoną arbatinuką. Tūris - 600 ml. Produktas yra papuoštas trimatiais bambuko vaizdais, padengtais aukso dažais. Šviesus dekoras puikiai dera su raudona spalva. Gamintojai apsvarstė ne tik produkto išvaizdą, bet ir praktiškumą. Virtuvė yra padengta patvariu emalio sluoksniu, kad būtų išvengta rūdžių. Su nedideliu nerūdijančio plieno filtru.
 • Mayer Boch. Kitas pavyzdys, pagamintas žalia, pritraukia dėmesį neįprastu dizainu. Virtuvė yra padengta specialiu karščiui atspariu laku, tiek viduje, tiek išorėje. Naudokite jį ant atviros ugnies (dujų degiklis) negali. Dėl praktiško laikiklio ant dangtelio naudokite virdulį lengva ir patogu.
 • BergHOFF. Klasikinių spalvų mėgėjai turėtų atkreipti dėmesį į šio gamintojo arbatinuką. Įmonė siūlo klientams apvalaus formos juodos spalvos modelį. Rankenų gamybai gamintojas pasirinko didelį anglies plieną.Dėl 1,4 litrų vieno virdulio tūrio pakanka 4-6 žmonių.
  • „Elff Decor“. Kinų prekės ženklas sukūrė stilingą plokščio virdulį. Modelis yra 0,8 litrų. Arbata užtenka 2-3 žmonėms. Dėl originalios dažymo technologijos sukuriamas nuostabus derliaus efektas. Produktas gaminamas raudonai, juodos apimties hieroglifais.

  Apžvalgos

  Apie ketaus arbatinius puodelius pasikalbėkite apie daugelį arbatos gėrimo ar patiekalų objektų. Dauguma pirkėjų teigiamai reaguoja į produktus. Pagrindiniai privalumai yra originalus dizainas, ilgaamžiškumas ir funkcija palaikyti karštą gėrimo temperatūrą. Taip pat yra neigiamų atsiliepimų. Jie nustatė didelį arbatinių puodelių svorį ir didelę kainą, palyginti su stiklo, keramikos ir kitų medžiagų pasirinkimu.

  Kaip pasirinkti tinkamą virdulį, žr. Žemiau.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys