Virtuvės reikmenys

Kepimo popierius: tipai ir naudojimo taisyklės

Kepimo popierius: tipai ir naudojimo taisyklės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Rūšis
 3. Patarimai, kaip pasirinkti
 4. Kaip naudotis?
 5. Kas gali pakeisti popierių?

Kiekviena šeimininkė turi turėti savo arsenalo popierių kepimui. Tai tiesiog būtina karštų patiekalų iš tešlos, keptos mėsos ir konditerijos gaminiams ruošti.

Savybės

Pergamentas kepimui reikalingas norint išsaugoti kepto indo formą, sumažinant produkto prilipimą prie kepimo skardos. Be to, ši galimybė yra svarbi ne tik kuriant karštus kepinius, bet ir šaltus saldžius produktus, pavyzdžiui, sūrio pyragus ir tiramisu. Naudojant kepimo popierių, gerokai sumažėja indų ir reljefinių formų plovimo darbo sąnaudos, todėl parduotuvėse galima įsigyti ne tik plokščių lapų, bet ir kaip cupcakes, taip pat ir bandelės.

Kepimo popierius yra tikrai būtinas, norint pakuoti virti maistą, taip pat vaistus ir bet kokius sterilius daiktus. Taip galima išvengti produktų gedimo, užteršimo ir džiovinimo. Kepimo popierius jau seniai priimtas maitinimo įmonėse, ypač restoranuose, kurie ruošiasi „pasiimti“.

Dėl išskirtinio atsparumo vandeniui ir riebalams kepimo popierius leidžia karštą maistą kuo ilgiau laikyti karštą. Kai sukite tešlą tarp kelių popieriaus sluoksnių, galite gauti puikias pyragas. Jie perduodami į krosnį tiesiai ant gabalo, taip išvengiant pavojaus, kad jie bus pažeisti.

Jūs galite padaryti labai gerus maisto kampus kremui, kondensuotam pienui ir lydytam šokoladui iš popieriaus kepimui - sulenkdami juos kaip popierinį maišelį, galite greitai ir lengvai papuošti naminius pyragus su dekoratyvinėmis rožėmis, garbanomis ar įdomiu užrašu.

Popierius dažnai naudojamas trafaretams gaminti konditerijos gaminiams - tai padėkite lapą ant norimo modelio, supjaustykite pieštuką ir supjaustykite, tada įdėkite šabloną ant pyrago ar pyrago ir pabarstykite tarkuotu šokoladu, kakava ar saldžiais milteliais. Kai kurios namų šeimininkės naudoja daugiaspalvius kokoso lustus.

Jei neturite indų mikrobangų krosnelei, patiekalas patiekiamas tiesiai ant kepimo popieriaus - šiuo atveju visos jo skonio savybės yra visiškai išsaugotos.

Rūšis

Nebalinti maisto pergamentas

Tai geresnės kokybės plonas popierius, populiarus saugant maistą ir kepant pyragus ir kitus karštus patiekalus. Jo gamybos pagrindas yra riebalų malimo celiuliozė, nes produktams būdingas išskirtinis ekologiškumas ir saugumas žmonėms. Vis dėlto tai reikėtų nepamiršti nebalintas pergamentas turi tik riebalus ir praeina drėgmę - tai žymiai apriboja jo naudojimo apimtį.

Be to, rekomenduojama šildymo temperatūra naudojant šią medžiagą neturi viršyti 170 laipsnių.

Maisto pergamentas

Tai klasikinis kepimo popierius - gana tvirtas, sklandus liesti. Paprastai jis gaminamas rudos spalvos. Pergamento pagrindas yra akytas filtras, apdorotas 50% sieros rūgštimi ir priverstinai išdžiovintas. Šis gamybos metodas suteikia popieriui didesnį atsparumą vandeniui ir riebalams, ir šios savybės nekeičiamos kaitinant iki 230 laipsnių.

Ši medžiaga yra biologiškai inertiška, leidžianti orui patekti, todėl produktas gali „kvėpuoti“, o ne sugeria perteklių.Tradicinio maisto pergamento stiprumo koeficientas yra dvigubai didesnis už atitinkamą paprasto kepimo popieriaus parametrą, kuris leidžia naudoti produktą pakuotėms, tokioms kaip margarinas, sviestas, skonis, saldus sūris ir desertinis varškė.

Silikono padengtas pergamentas

Tai vienas iš populiariausių kepimo popieriaus tipų. Toks pergamentas lengvai atsilieka nuo visų tipų gatavų produktų, tačiau jam nereikia riebalų. Šilumos varžos koeficientas gerokai viršija visų kitų kepimo popieriaus tipų parametrus ir gali išlaikyti nuolatinį šildymą iki 300 laipsnių. Svarbu, kad toks popierius būtų naudojamas daug kartų.

Pergamentas su silikonizuota danga leidžia pernešti pūkų tešlos sluoksnius prieš šaldymą, taip pat laikyti sūrius ir dešrų gabalus - šiuo atveju produktas išlaiko šviežumą ilgiau nei įprastai laikant.

Specialus silikono padengtas popierius yra laikomas specialiu silikoniniu popieriumi - jis pasižymi tankesne danga, o tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas daugiau kartų.

Patarimai, kaip pasirinkti

Šiuo metu mažas popieriaus, kuris dažnai naudojamas vietoj kepimo pergamento, aktualumas yra nedidelis - jo naudojimas yra labai ribotas. Maisto pergamento popierius yra populiariausias tarp namų šeimininkių. Ohyra gera, nes nereikalauja papildomo alyvos naudojimo ir tuo pat metu puikiai išlaiko kepto produkto formą.

Patyrę konditerijos virėjai mėgsta naudoti silikono padengtą popierių, nes jį lengva naudoti, jis naudojamas visoms kepimo rūšims, jis lengvai atlaiko iki 300 laipsnių temperatūros poveikį ilgą laiką.

Buitinėse ir internetinėse parduotuvėse kepimo popierius parduodamas įvairiomis. Keletas dešimčių įmonių užsiima gamyba, tačiau labiausiai pageidaujami produktai laikomi prekiniais ženklais. Paclan ir Nordic.

Paclan pergamentas yra popierius, padengtas silikonu, kurio dėka jis puikiai atkartoja keptuvės paviršių ir kontūrus, nesmulkina, neprilipsta prie tešlos ir gali būti pakartotinai naudojamas. Nors šis pergamentas yra gana plonas, jis vis dar yra labai patvarus ir gali atlaikyti aukščiausią temperatūrą.

Šiaurės šalių produktai turi panašias savybes. Pirkdami šio prekės ženklo popierių, visada galite būti tikri, kad galite lengvai paruošti tikruosius konditerijos šedevrus be jokio pavojaus, kad jie yra deformuoti arba laikytis kepimo skardos.

Kaip naudotis?

Kaip ir įprasta folija, kepimo popierius turi dvi puses. Ant kepimo popieriaus lapo, išdėstyto būtinai taip, kad jis būtų matinis, žemyn. Silicio pergamento aliejus nebūtinas tepimui. Dėl kitų rūšių kepimo popieriaus turėtumėte perskaityti informaciją apie pakuotę. Paprastai jie ten rašo, ar yra impregnavimas, ar ne. Jei ne, tada prieš pateikdami į orkaitę, tepkite lapą su augaliniu aliejumi. Toks apdorojimas taip pat nebus nereikalingas, jei ketinate kepti mėsą ar žuvį.

Kepimo pergamentas gali būti naudojamas daugiakanalėje. Šis šiuolaikinis įtaisas yra prieinamas beveik visuose namuose - juose šeimininkė virėja, kepama ir kepama įvairių produktų. Dažniausiai daugiakanalio dugnas ir sienos yra paplitę su maisto pergamentu. Pirma, tai leis jums greitai ir lengvai valyti dubenį, ir, antra, patiekalas taps labiau sultingas ir kvapnus.

Geros kepimo keptuvės su nelipniu teflono sluoksniu paprastai yra gana brangios, o mėsos produktų arba žuvų kepimas dideliu naftos kiekiu nėra naudingas organizmui, todėl moterys dažnai klausia, ar kepant popierių kepant šiuos patiekalus. Šis metodas yra vienodai veiksmingas kepant keptuvėje ir kepant orkaitėje.Pirmuoju atveju geriau papildomai sutepti paviršių augaliniu aliejumi, o antrajame bus pakankamai jau esantis impregnavimas.

Ne visada idealiai tinka šeimininkių santykis su pergamentu kepimui. Kartais tešlos, žuvies, mėsos ir meringo, nepaisant lūkesčių, vis dar laikosi pergamento popieriaus. To priežastis gali būti tik neteisingas naudojimas - arba jūs paėmėte lapus be impregnavimo, arba padėkite jį blizgančia puse žemyn. Bet jei įvyko įvykis ir pergamentas jau užstrigęs prie tešlos, tai bus įmanoma pašalinti tik iš aušinto produkto - neįmanoma nulupti popieriaus nuo karštos kepimo.

Kas gali pakeisti popierių?

Jei nuolat ruošiatės gaminti pyragus, tuomet situacijos, kai pergamentas baigiasi netinkamiausiu momentu, nėra atmestos. Alternatyva gali būti piešimo popierius, kurį visada galima įsigyti bet kurioje biuro parduotuvėje.

Anksčiau sekimo popierius buvo plačiai naudojamas virimui. Iš visų popieriaus rūšių, naudojamų kepimui, ji laikoma subtiliausia ir ekonomiškiausia medžiaga, todėl ji turi daug trūkumų.

 • Visada turi būti alyvuotas popierius prieš naudojimą ir abiejose pusėse. Jei tai nebus padaryta, jis tiesiog prilimpa prie patiekalo virimo metu.
 • Padidėjus temperatūrai ir ilgam laikui orkaitėje, atsekamojo popieriaus tamsėja, tampa labai trapus, ir netgi gali susmulkinti į mažus gabalus, kurie vėliau negali būti atskirti nuo tešlos.
 • Trumpas popierius, susiliečiantis su drėgme, greitai mirksi, todėl jūs negalite jo naudoti ruošti patiekalus su sultingu užpildu, dėl tos pačios priežasties jį galima naudoti tik dirbant su smėlio arba mielių tešla.

Taip pat alternatyva kepimo popieriui gali būti tokios medžiagos.

 • Folija - ji turėtų būti dedama ant kepimo skardos su blizgančia puse, o viršutinė pusė turi būti tepama plonu augaliniu aliejumi (kepant mėsą ir žuvį, tai nebūtina).
 • Teflono popierius - naudojami kepimui keptuvėje ir kepimas orkaitėje. Naudodamiesi šiais lapais, negalite bijoti, kad jūsų gaminiai bus laikomi virimo procese.
 • Silikonizuotas popierius arba trinkelė - Tai ideali medžiaga kepimui. Toks kilimas yra daug tankesnis nei popierius, nes ant jo pagaminti produktai nelipina, o kepimas virsta apetitu ir ruddy.

Jei neturite vieno iš pirmiau minėtų dalykų, galite naudoti labai paprastą kopijuoklio popierių, tačiau prieš tai jį reikia tepti.

Kartais kiekviena namų šeimininkė susiduria su situacijomis, kai jos vis dar yra priverstos aptarnauti pyragus ir pyragus su pergamento gabaliukais. Šiuo atžvilgiu daugelis žmonių turi klausimą - kas atsitiks, jei ji nebus visiškai išvalyta ir namų ūkiai netyčia nurys nedidelį gabalėlį.

Mes skubame jus nuraminti - kepimo pergamentas gaminamas iš celiuliozės ir pluošto. Įstojus į žmogaus skrandį, jis šiek tiek išsipučia, bet tuo pačiu metu jis gerai absorbuojamas ir virškinamas, todėl jokia žala nebus padaryta asmeniui.

Kitame vaizdo įraše jūs laukiate dviejų gyvybės hack'ų su kepimo popieriumi.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys