Virtuvės reikmenys

Viskas apie automobilių pietų dėžutes

Viskas apie automobilių pietų dėžutes

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Atrankos taisyklės
  3. Geriausių modelių įvertinimas

Šiandien daugelis žmonių maistą ruošia kelyje arba darbe naudodami maisto konteinerį. Žinoma, biure galite lengvai šildyti pietus su mikrobangų krosnele. O kaip apie tuos, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia kelyje už vairo? Jie turėtų atkreipti dėmesį į specialų automobilių pietų dėžutę su šildymu, kuris veikia iš cigarečių žiebtuvėlių.

Savybės

Kiekvienas žmogus turėtų valgyti teisę, nes tai yra jo sveikatos raktas. Maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir sveikas. Galite valgyti skaniai ir tinkamai net ir už namų. Todėl vis daugiau šiuolaikinių žmonių atsisako valgyti kelyje esančiose kavinėse ir su jais paimti maistą. Žinoma, automobilyje nėra specialaus maisto maisto šildymo prietaiso, o kartais jau turite atvėsti pietus.

Tačiau situaciją lengva keisti, jei perkate ypatingą automobilio pietų dėžutę. Kas yra šis konteineris?

Automobilių pietų dėžutė - tai kompaktiškas ir praktiškas elektrinis indas, kuriame yra vienas ar daugiau skyrių, skirtų maisto laikymui. Pagrindiniame korpuse yra specialus šildymo elementas, todėl galite šildyti pietus automobilyje, prijungdami konteinerį prie cigarečių žiebtuvėlio.

Paprastai valgio pašildymui trunka ne daugiau kaip 15-20 minučių.

Viskas priklauso nuo konteinerio tūrio ir konkretaus modelio charakteristikų. Labai patogu naudoti tokį pietų dėžutę kelyje. Kadangi konteineris yra užsandarintas, galite pasiimti ne tik pagrindinius patiekalus ir salotas, bet ir sriubas. Dažnai daugelyje modelių yra nedideli nuimami skyriai, kurie patogiai naudojami salotoms laikyti ir išimti iš konteinerio šildymo metu.

Atrankos taisyklės

Norint įsigyti kokybišką ir patikimą konteinerį, turėtumėte pasirinkti produktą pagal visas taisykles. Jūsų pasirinktas modelis turi būti pagamintas iš maisto kokybės.. Gamintojas privalo nurodyti šią informaciją apie gaminį. Be to, gamintojas turi nurodyti, kad konteineris dirbs iš cigarečių žiebtuvėlio, kurio darbinė įtampa yra 12 V.

Atkreipkite dėmesį į pietų dėžutės kiekį. Paprastai produktai turi didelę paklausą, kurio tūris yra 1,5 litrų.

Labai svarbu, kad konteineris būtų aprūpintas keliais skyriais patogiam maisto laikymui.

Paprastai pietų dėžutėje pagrindiniame dubenyje yra du skyriai, kurie nėra nuimami. Kai kuriuose modeliuose yra trečias nuimamas skyrius, kuris yra patogus naudoti salotoms laikyti. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad komplekte yra plastikiniai stalo įrankiai, kurie lengvai pritvirtinami prie dangčio ir yra visiškai susilietę su maistu.

Atminkite, kad indo dangtis turi būti hermetiškas, kitaip negalėsite su savimi paimti sriubos. Ne visuose dangčio modeliuose yra guminis arba silikoninis sandariklis, užtikrinantis sandarumą.

Rinkinys visada turi būti nuimamas laidas. Atkreipkite dėmesį į laido ilgį. Jei jis yra labai trumpas, maisto pašildymas bus nepatogu.

Be to, beveik visi automobilių modeliai veikia ne tik iš cigarečių žiebtuvėlių, bet ir iš tinklo, kuris yra labai patogu.

Geriausių modelių įvertinimas

Jei nuspręsite įsigyti patogų automobilio konteinerį sau ar mylimam žmogui, rekomenduojame susipažinti su mūsų reitingu, kuris apima modelius, kurie gavo teigiamų atsiliepimų.

Vandens darbai

„Aqua Work“ prekės ženklo produktai turi didelę paklausą tarp šiuolaikinių vartotojų. Šis prekės ženklas gamina įvairių spalvų automobilių pietų dėžutes su galimybe šildyti. Paprastai tai yra 1,5 litrų tūrio modeliai, kuriuose yra patogi ir ilgaamžė rankena, todėl konteinerį lengva nešiotis.

Pačiame dangtyje yra specialus skyrius, skirtas patogiam stalo įrankių laikymui. Komplekte yra plastikiniai stalo įrankiai: šaukštas ir šakutė. Taip pat yra specialių lazdelių Azijos maistui.

Be to, yra vienas nuimamas indas, skirtas salotoms ar šoniniams patiekalams laikyti. Produkto dangtis yra sandariai uždarytas, todėl rizika, kad maišelis ar automobilio sėdynė sutepama maistu, yra minimaliai sumažinta. Konteineris pašildo maistą 5-10 minučių, bet viskas priklauso nuo maisto kiekio. Jei sušildysite visą pajėgumą, turėsite palaukti 30-35 minučių. Konteinerį lengva valyti, pašildžius maisto skonį nesikeičia.

Elektrinis pietų dėžutė

Gauna teigiamas apžvalgas ir produktą „Electric Lunch Box“. Konteineris yra pagamintas iš aukštos kokybės maisto kokybės plastiko ir turi patogią rankeną. Yra atskiras stalo įrankių skyrius. Komplekte yra tik šaukštas.

Konteineryje yra du skyriai, iš kurių vienas yra nuimamas. Atskirai verta paminėti tai nuimamas dubuo turi uždarytą dangtį, kuris yra labai patogu. 30-40 minučių šildo maisto pietų dėžutę.

Įšilimo metu produktas neišskiria jokių pašalinių kvapų, maisto skonis nekenkia. Konteinerio plovimas yra paprastas.

Homeclub

„Homeclub“ pietų dėžutė taip pat gauna daug teigiamų atsiliepimų. Šio indo tūris yra 1,1 litro. Pietūs yra dviejuose erdviuose skyriuose, kuriuose galima lengvai laikyti maistą. Į vieną iš skyrių įdėtas mažas nuimamas indas su dangčiu.

Taip pat yra stalo įrankiai. Pietų dėžėje yra patogios ir patikimos tvirtinimo detalės, kurios dėka konteineris gali būti hermetiškai uždarytas. Vidutiniškai maistui pašildyti reikia 15-20 minučių. Modelis, kaip ir daugelis kitų, yra aprūpintas nuimamas laidaskuri yra labai patogi kelyje.

Monbentas

Kompaktiškas ir praktiškas „Monbento“ pietų dėžutė yra puikus sprendimas bet kuriam vairuotojui. Produkto tūris yra 820 ml. Pietinėje dėžutėje yra trys skyriai, pagaminti iš aukštos kokybės medicininio plieno. Yra specialus skyrius lengvam stalo įrankių laikymui.

Pažymėtina, kad skirtingai nuo kitų gamintojų, kurie gamina produktus su plastikiniais stalo įrankiais, „Monbento“ prekės ženklas savo vartotojams paruošė stilingus plieno prietaisus.

Jei reikia, pietų dėžutė lengvai išardoma ir surenkama, todėl patogu išvalyti skyrius. Atsižvelgiant į tai, kad indai dėžutėje yra pagaminti iš plieno, šildymo procesas vyksta greitai ir tolygiai. Produktas yra visiškai hermetiškas, dangtis lengvai užsidaro ir yra tvirtai pritvirtintas. Kad būtų patogiau, modelis turi sulankstomas rankenas. Nuo šiol konteineris neturi daug vietos automobiliui jos aukštis yra tik 10 cm.

Tolesnėje apžvalgoje susipažinsite su YS-001 šildomomis pietų dėžėmis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys