Batai

Žiemos moterų sportbačiai New Balance

Žiemos moterų sportbačiai New Balance

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Modeliai ir nauda
  2. Apžvalgos

Dabar „New Balance“ ženklas visiems žinomas. Ir vieną kartą 1906 m. Jungtinėse Valstijose gamyba prasidėjo nedidelėje ortopedinių produktų gamybos laboratorijoje. Didėjant gamybai, pasirodė JAV vyriausybės užsakymas dėl batų tiekimo armijai.

Dabar šis prekės ženklas yra vienas iš dešimties didžiausių sporto batelių gamintojų. Iš šių įžymybių, mėgstančių šį prekės ženklą, buvo Steve Jobs. Buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas naudoja „New Balance“ sportinius batelius ryte.

Ypač populiarūs yra žiemos modeliai, ypač moterys. Nauja balanso žiemos linija - nukentėjo. Kokie yra šie sportbačiai?

Modeliai ir nauda

Naujas balansas 1300 žiemą

Viduje batai yra padengti kailiais, vidpadžiai taip pat su kailiais. Mūsų žiema yra snieguota. Šis modelis turi didelį nusileidimą, todėl neįeina sniegas. Padas turi apsaugą, kuris užtikrina puikų sukibimą.

Naujas balansas 576 žiema

Nuostabūs suede batai su kailiais. Gumos padas. Raštas. Puikus sukibimas. Atsparus vandeniui danga. Tinka bėgimui.

Naujas balansas 1400

Modelis su kailio įdėklais. Yra impregnavimas, kuris apsaugo kryžius nuo užšalimo ir drėgmės. Tai puiki galimybė važiuoti ir kasdien. Vidutinės kainos kategorija.

Renkantis kryžių pasirinkite originalą. Tik tada galite būti tikri dėl kokybės. Originalas visada turi reikiamų savybių. Naujajame balanse jis yra kitas.

1. Padas yra pagamintas iš aukštos kokybės gumos, kuri gali ne tik atlaikyti apkrovą, bet ir žemą temperatūrą. Ji visada išlaiko elastingumą.

2. Batai puikiai išlaiko savo formą ir niekada deformuojasi.

3. Visi sportbačiai yra labai lengvi, gerai vėdinami.

4. Patikimas ir patvarus, tinka siauroms ir plačioms kojoms.

Apžvalgos

Pirkėjai džiaugiasi šiais batais. Jie pastebi, kad jie yra paprasti, patogūs, tvarkingi ir nesenstantys, patvarūs.

Merginos rašo, kad pagaliau sugebėjo pirkti praktinius batus. Šių batelių kojos yra tokios patogios, kad nenorite pakilti. Jų pėdos nėra prakaituojamos.

Tarp daugelio pirkėjų, kurie jau daugelį metų pirko šios prekės ženklus, yra daug pirkėjų. Netgi tie, kurie pirmą kartą susitiko su šiuo prekės ženklu praėjusio šimtmečio devintajame dešimtmetyje ir dabar yra gerbėjai. Kitas šio prekės ženklo pliusas - platus spalvų diapazonas, spalvų gausa.

Kitas bruožas, kurį klientai pastebi, yra tai, kad šių kryžių pėdos visada atrodo tvarkingos ir mažos, net ir su dideliu pėdos dydžiu.

Kitas svarbus pliusas: batai greitai išsiskleidžia kojomis, todėl nėra jokių kliūčių susieti ir išlaisvinti nėrinius. Batų beveik sekundžių.

Jūs galite nuplauti juos automobilyje, jie nėra deformuoti.

Pirkėjai sutinka, kad jei jūs kada nors perkate originalius sportinius batelius iš šio prekės ženklo, pamirškite apie kitus prekinius ženklus, todėl čia daug dėmesio skiriama paskutinei detalei. Jokiu būdu neturėtų būti pigūs analogai. Šiuo atveju jūs tiesiog praradote. Taip, originalas yra brangus, tačiau visada yra galimybė įsigyti originalaus modelio sporto porą su nuolaida.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys